|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
8.7.2010 11:11:31   
Ploha
rubica: kaj slabo vodo imaš? Kaj te je kaj ginekološko gledal pa kak bris vzame al nima to veze in ti potem da AB? Zakaj že? Dej ma razloži, jest morm pol še 1x v lab. pijem ko žolna, upam da bo boljše...nimam ap posebne želje, da bi me spodaj kaj gledala...

pa hvala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rubica)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
8.7.2010 11:49:08   
rubica
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

rubica: kaj slabo vodo imaš? Kaj te je kaj ginekološko gledal pa kak bris vzame al nima to veze in ti potem da AB? Zakaj že? Dej ma razloži, jest morm pol še 1x v lab. pijem ko žolna, upam da bo boljše...nimam ap posebne želje, da bi me spodaj kaj gledala...

pa hvala user posted image user posted image user posted image



ne ne bila sem pri osebni dr sem dala vodo in imam kljub 10 dnevnem jemanju AB še vedno povečane levkocite, dala mi je napotnico še za sanford, tako da upam da bodo jutri izvidi ker potem gre ona na dopust, moja g je pa že na dopustu pa zaradi AB in vnetja se mi je porušla še vaginalna flora tako da rabim še canesten svečke in mazilo user posted image user posted image user posted image , in to me res mori ravno sedaj ko sem noseča pa ta p********.


(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
8.7.2010 11:58:22   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: rubica

IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

rubica: kaj slabo vodo imaš? Kaj te je kaj ginekološko gledal pa kak bris vzame al nima to veze in ti potem da AB? Zakaj že? Dej ma razloži, jest morm pol še 1x v lab. pijem ko žolna, upam da bo boljše...nimam ap posebne želje, da bi me spodaj kaj gledala...

pa hvala user posted image user posted image user posted image



ne ne bila sem pri osebni dr sem dala vodo in imam kljub 10 dnevnem jemanju AB še vedno povečane levkocite, dala mi je napotnico še za sanford, tako da upam da bodo jutri izvidi ker potem gre ona na dopust, moja g je pa že na dopustu pa zaradi AB in vnetja se mi je porušla še vaginalna flora tako da rabim še canesten svečke in mazilo user posted image user posted image user posted image , in to me res mori ravno sedaj ko sem noseča pa ta p********.




ahaa..ja to je pa zmeraj tako, ko jemleš AB dobiš še glivice, sej tud v navodilih piše, da jih lahko dobiš in da hkrati jemleš še kake svečke...upam, da se popravi in da prideš do G, vsaj nadomestne al nekje ti bojo že recept dal..

(odgovor članu rubica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
8.7.2010 12:12:38   
khurde
plohca, user posted image  vse najboljše!


IZVIRNO SPOROČILO: rubica

IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

rubica: kaj slabo vodo imaš? Kaj te je kaj ginekološko gledal pa kak bris vzame al nima to veze in ti potem da AB? Zakaj že? Dej ma razloži, jest morm pol še 1x v lab. pijem ko žolna, upam da bo boljše...nimam ap posebne želje, da bi me spodaj kaj gledala...

pa hvala user posted image user posted image user posted image



ne ne bila sem pri osebni dr sem dala vodo in imam kljub 10 dnevnem jemanju AB še vedno povečane levkocite, dala mi je napotnico še za sanford, tako da upam da bodo jutri izvidi ker potem gre ona na dopust, moja g je pa že na dopustu pa zaradi AB in vnetja se mi je porušla še vaginalna flora tako da rabim še canesten svečke in mazilo user posted image user posted image user posted image , in to me res mori ravno sedaj ko sem noseča pa ta p********.




jaz kanestena in mazila nisem nikoli rabila... razen v tej nosečnosti user posted image user posted image user posted image  baje je to kar običajno pri nosečkah

ronja, kar išči izgovore user posted image user posted image user posted image  sam pomoje ti še vedno preveč teraš in si mogoče prevelike cilje zadajaš, vsaj če praviš, da hočeš v polovični čas isto količino dela spravit.

tko, grem nekaj na izi in na hitro kuhat. zmaj spi, reklama s patrikom je ful luštna, zvezdica, super, da si link prilepila, ker jaz pa tv sva zadnje čase skregana user posted image

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu rubica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
8.7.2010 12:29:19   
Zvezdica
Plohca vse NAJBOLJŠE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu rubica)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
8.7.2010 12:31:31   
Zvezdica
Jutri bodo pa pohane bučke pa krompir...zdej je tolk fajn, k je vse na vrtu ...meni je super fajn kuhat, kadar imam domačo zelenjavo.

Popoldne naredim ribezovo, marelično in jagodno marmelado.

Pa šla bom rolat. teg anisem počela že 2 leti ..in bom šla.... Moj bo šel pa na kolo. Je pač treba izkoristit dopust na kar se da fajn način.


jast tud :)

včeraj sem delala blitvin burekuser posted image , full dobr ratalo, še liam ga je :)

Danes sem šla pobrat z mami (imata enop parcelo in tam imata vse) in sem prav uživala ko sem pobirala stročji fižol, blitvo, petršilj, korenje in čist ta prve kumareuser posted image . tko da danes jemo boranijouser posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
8.7.2010 12:37:44   
Zvezdica
Zvezdica kar se tiče naše selitve ni tako kot pri normalnih ljudeh, ampak ful kompliciramo.. jest nočem na njegovo parcelo ker je preblizu taščice, moja parcela je še vedno nezazidljiva in je v postopku že 8 let, on noče v stanovanje, za kupi parcelo in delat hišo nimava denarja, men se doma že meša, njemu je čist fino.... in nikamor ne pridemo!!! user posted image


hm tole je kr zapleteno.

kaj čem ti rečt, stanovanje je fajn, ker maš mir. Mi smo tudi pri tašči živeli, sam ni ga čez duševni mir. Plohca je rekla, da je skoz napeto. In še čist res je. Sicer vsak mesec dava 900€ za kredit, torej vsak ta drug mesec nama gre en dobr dopust sam kot sem rekla, ni ga čez ljubi mir. Upam, da bosta tole fajn rešila. Prodajta parceli pol pa kaj usterznega kupita, pa kreda pa zidat.
Fajn je da maš parcelo, vsaj nekaj, mi2 sva vse drugim dala in ko sva šla po krredit sva šla z 0 €. Ampak nama kar gre.


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Jancci)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
8.7.2010 12:44:22   
Ploha
zvezdica in khurde: hvalaaaa user posted image

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
8.7.2010 12:48:19   
nina166
Dan!

Sem pršla malo pokukat sem gor pa vidim da je že nova tema. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  čvekice

Jaz sem delovno...zelo delovno. Bi rada vse zrihtala ta in naslednji teden, potem pa do 15.8. bolj na izi. Upam, da mi rata.

Grem zdaj malo brat...te dve strani pa že morem prebrat user posted image

farfala fajn se imejte na dopustu

Ploha vse najboljše...lepo darilo si si privošla

sonček user posted image user posted image za Lovrota, da se čimprej pozdravi. jaz sem pa včeraj za večerjo nardila pohane bučke...kak krompir pa narediš zraven?

rubica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Lepo se imejte...mam še dobro uro, potem pa po Domna in Dašo





_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
8.7.2010 12:52:56   
Jancci
Prodajta parceli pol pa kaj usterznega kupita, pa kreda pa zidat.

Njegova parcela je njegova samo za zidat in ne za prodajat. Rajš ne sprašuj!!!! Moja pa ni za prodajat, ker kot kmetijsko zemljišče nič ne dobim... user posted image

Plohca hepi brzdej user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image prvoš si enga fejst.. karkoli že!!  user posted image


_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
8.7.2010 13:17:20   
farfala
ploha še tu ti želim vse najboljše!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa eno torto bi si lahko spekla v novi kuhinjiuser posted image user posted image

zvezdica ti mi pa povej kako si naredila blitvin burek, sicer imam blitvo rada samo jaz, ampak v tej obliki bi pa mogoče tud drugi spravli doluser posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
8.7.2010 13:21:20   
farfala
IZVIRNO SPOROČILO: rubica

IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

rubica: kaj slabo vodo imaš? Kaj te je kaj ginekološko gledal pa kak bris vzame al nima to veze in ti potem da AB? Zakaj že? Dej ma razloži, jest morm pol še 1x v lab. pijem ko žolna, upam da bo boljše...nimam ap posebne želje, da bi me spodaj kaj gledala...

pa hvala user posted image user posted image user posted image



ne ne bila sem pri osebni dr sem dala vodo in imam kljub 10 dnevnem jemanju AB še vedno povečane levkocite, dala mi je napotnico še za sanford, tako da upam da bodo jutri izvidi ker potem gre ona na dopust, moja g je pa že na dopustu pa zaradi AB in vnetja se mi je porušla še vaginalna flora tako da rabim še canesten svečke in mazilo user posted image user posted image user posted image , in to me res mori ravno sedaj ko sem noseča pa ta p********.




na izvide za sandord sem jaz čakala 1 teden, ne gre tako hitro, saj canesten pa kar hitro pomaga, sem  v 2. nosečnosti imela probleme s tem, saj bouser posted image user posted image

(odgovor članu rubica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
8.7.2010 13:28:38   
sonček33
Nina, kisel krompir s kumarami in čebulo. Meni je to njami in osvežilno.

Zvezdica, ja blitvin burek. Njami. Sem ga tudi jaz zadnjič, samo sem dala malo preveč blitve...bi mogla dat več skute. A ti daš tudi jajce? Pa kaj fete zraven?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
8.7.2010 13:29:08   
sonček33
Rubica, kup pikapok za zdarvje in počutje.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
8.7.2010 14:20:00   
marta82
Plohca vse naj, naj tudi od mene.user posted image


Kosilo... včeraj polpeti iz bučk in mešana solata, danes ribje palčke, pečen mlad krompirček in pasirana dušena blitva s kislo smetano (midva s Tinejem, dragi se pa zelenjavnim stvarem, razen v obliki solate, kolikor se da izogibauser posted image ).


Tinej je imel danes kontrolo. Viroza. Je pa že boljši.

In ja, ni ga boljšega, kot biti na svojem.user posted image Pa magari v stanovanju.

Farfala uživajte na dopustu.

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
8.7.2010 14:36:47   
sonček33
Marta, naj bo Tinej čimprej okej.

Q: Berem tamle eno temo - rutina pri otrocih. Koliko je pri vas te rutine?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
8.7.2010 14:45:24   
khurde
rubica, tinej user posted image user posted image user posted image

sonček, rutine nekaj je. zajtrk, kosilo, večerja user posted image user posted image user posted image  pa vmes kaka malica. pa po dopoldanski malici je spanje, po večerji tut, še prej kopanje. to je tko običajno pri vseh ob gor/dol istem času. drugo pa odvisno od vremena, počutja vseh, volje... bom pol temo našla in prebrala mal, da vidim, kok sem mimo kiksnila user posted image  ni pa tko, da bi rutinsko jedli nedeljsko kosilo vsako nedeljo in praznike user posted image  al pa da bi šli točno določene dneve nekam, razen čez vikend k babi, ker drugače itak šele okol petih domov pride. ne vem, bom mal tja pokukala, da vidim, o čem točno teče debata.

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
8.7.2010 14:47:35   
khurde
sonček, daš link do teme? ne vem, na katerem forumu naj iščem... sem mal iskala, pa se mi ne da več... lenoba lena, ja user posted image

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
8.7.2010 15:06:14   
Zvezdica
zvezdica ti mi pa povej kako si naredila blitvin burek, sicer imam blitvo rada samo jaz, ampak v tej obliki bi pa mogoče tud drugi spravli doluser posted image


v glavnem pri meni je blitva v času ko je na vrtu skoz na jedilniku.

Delamo jo kot špinačo, ali jo dam k krompirju ali k ribam. kokrkoli, men je super:)

Burek, kupim vlečeno testo (pečjakovo), prvič sem probala s polnozrnatim pa ni dobro.

Blitvo operem in narežem na tanke trakce. V posodi zmešam jajce, dodam sol, pol skute, eno kislo smetano (tamalo) lahko tudi tisto za kuhanje, malček mleka in kapljico olja. Vse skupaj zmešam oz blitvo malo pretlačim, da ne zgleda preveč. Ker meni ni blitve mnikoli preveč. In potem v malo namaščen pekač dam testo, pa blitvo, pa testo pa blitvo do konca.Nna koncu zgornje testo mičken naoljim, če ne je vse suho. Pečem na 250 prvih 15 min, potem zmanjšam. Peče se cca 20-25min, odvisno. Jast sem delala iz 500g testa.
Tik preden burek dam iz pečice ga poškropim oz kr polijem z dcl rahlo osoljene vode in premažem s smetano za kuhanje, čisto malo. Dam še v pečico za 3 min in to je to. rahlo jo prekrijem s folijo, čez pol ure je idealna za kosilo. Če jo date čez noč v hladilnik je naslednji dan še boljša:) tko sem jast tokrat nardila.

grem , otrok kriči in vpije. IHTA GA DAJE:)


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
8.7.2010 15:54:49   
khurde
uuu, zvezdica, bom probala en dan user posted image  jaz naredim podobno, pa običajno dam veeeeliiiiiikooooooooo blitve not, men je fuuuul dobra user posted image  edin kar je različno je to, da jo rada prej podušim na olivnem olju in s precej česna. pa vlečeno testo kupim eno, ki piše gor "domače" in "kora". do zdaj videla sam v mercatorju, je malo dražje, sam meni je najbolj fajn. od pečjaka še nisem probala, k un hokus mi pa ni všeč oz. mi ne rata tko kot npr. sestri user posted image  moram pa to pečenje na 250 probat

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
8.7.2010 17:18:00   
Zvezdica
ki piše gor "domače" in "kora". do zdaj videla sam v mercatorju, je malo dražje, sam meni je najbolj fajn. od pečjaka še nisem probala, k un hokus mi pa ni všeč oz. mi ne rata tko kot npr. sestri


a to so tiste safet al kaj. ma jih ni bilo, pa so se te pečjakove super obnesleuser posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
8.7.2010 20:25:25   
Najki
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

sem si pa danes za RD prvošla UZ, kontrola rasti ploda in da mal mnenje slišim o plodovnici pa če je res večji otrok...bomo vidl...sam je pa to drag šport...60 €...grem pa v Dravlje...




Vse najboljse in najslajse v lajfu user posted image !

Jaz bom sla na 3d kontrolo rasti v Velenje in stane 65 EUR... Privatnica v ZD Velenje, mislim da se pise Likar al Levak v glavnem nekaj na L. Probi se tja namenit, ce imas se cas, ker za isti kes dobis 3D pregled.

Sem samo preletela, nisem kaj dosti brala, sam tolk da si taggam novo temo. Mali se je nazrl sladoleda, zdej mi je pa postlo pobruhal, k se je metal po njej in moram preoblect posteljnino user posted image .

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
8.7.2010 21:29:24   
Hijacinta
Plohca vse naj naj!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Kok si ti še mlada user posted image Dej še povej kako je blo na pregledu. Mene tudi mika da bi šla.

Najki a boš povedala kako je blo na 3d v Velenju ker je kar precej ceneje kot pri Strahovi, pa bi lahko šli na en izletek pa zraven še to opravli.

Rubica upam da se tole z urinom čimprej poštima.

Khurde jst mam v tej nosečnosti tud canesten na polički v kopalnici user posted image Glede tasta pa ne vem kaj naj rečem. Pri nas je podobna situacija in mi gre na user posted image ko se spomnem. Dedek pa babi nista vidla svojega vnuka že več kot mesec dni, takrat pa samo zato ker sem jih jaz klicala če prideta kaj na obisk. Zdej mam pa tega dost da malo manj kot prosim če bi ga lahko prišli pogedat. Najrajš bi jih poklicala pa poslala nekam. So mi čist podivjali hormoni user posted image

Jancci sej se bo neki uredilo, samo zmeri je tko. Al imata oba pa se ne morta zmenit, al pa noben nič nima. Pa sej ne veš kaj je boljš a ne user posted image

Marta upam da bo Tinej čimprej bolje.

Kuharce hvala za recept za blitvin burek, se zdi kar simpl, tko da bom probala če mi bo ratalo. Če se da keri napisat še recept za polpete bi bla res vesela.

Soncek pri nas je rutina vrtec kjer imajo isti urnik vsak dan, drugače pa zvečer gre tudi vse po istem kopitu.

Sem ful vesela, sem danes dobila nova očala user posted image







(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
8.7.2010 22:46:28   
ronja
Ronja če se prav spomnim si nam enkrat napisala točno številko nekih projektov al kako temu ti rečeš ki si jih naredila. Imam občutek da bi se ful rada nekomu dokazala, pa če kuj sama sebi!?user posted image Kaj pa vem, če delaš stvari res samo zaradi veselja, zakaj se toliko obremenjuješ? A si pišeš projekte v exelu al kaj? Kot vem npr. Barba tut šiva in kuha in peče in ustvarja pa nikoli ne piše neke statistike.. no ja, ne bom pametna, vsak po svoje.

haha, tole z excellom je lubijevo maslo: začelo se je tako, ad sem si jaz odkljukala recept, ki sem ga že naredila, zato da ga nisem naslednjič ponavljala, ampak sem rajši probala drugo stvar - ker si ne morem zapomnit toliko receptov, ki sem jih že sprobala, jih pač kljukam. potem se je on spomnil, da bi bilo zanimivo videt, kdaj sva kaj skuhala in da bi zraven pisala še datume - in sem začela pisat še datume. No, potem se je pa spomnu, da bi pisal še excellovo datoteko, kaj jemo in koliko je bilo zelenjave, da bi vedel, koliko je je treba pridelatuser posted image . Tako da kar se hrane tiče, je to to - to ma on čez - jaz se samo probam spomnit, kadar mu zmanjka - "kaj smo že jedli včeraj?"user posted image
Potem sem na eni ustvarjalni strani, kjer so sami taki friki, kot jaz, videla ene take "izzive" -ala naredi 50 projektov v letu. In sem si rekla, u, to mora bit pa hudo! No, pol so me pa vprašale, kolk pa sem jaz letos naredila in sem začela seštevat, potem sem pa začela sodelovat z eno revijo in zdaj mi je pa koristno vedet, kaj sem naredila, ker navadno se spomniš nič, če nimaš napisanouser posted image . Pa ker moram tam recimo pokazat ideje, jih večinoma poslikam in si jih napišem v en zvezek, zato, da vem, kje moram slike za kaj iskat - ker slik imamo ogromno, brskat med njimi ali jih non stop urejat, nimam ne časa ne živcev, tako da je to najbolj ziher - po datumu, hehe. v bistvu nič globljega, to delam čisto iz "materialističnih vzgibov"user posted image . Res pa je tudi, da me je statistika vedno zanimala in mi je zabavna - ja, vem, sem čudna - ampak taka sem, vsak ma svoje veseljeuser posted image .

Khurde odseli se! user posted image Sam sej vem evrotki.....user posted image A je tvoj že dobil službo?

Podpis. Sem mislila, da tvoj dela...

rubica, pozdravi se!

ploha, v kuhinjo (svojo seveda) daj ene 3 valjerjeuser posted image - si zaželi za rduser posted image . Pa vse najboljše!user posted image

hijacinta, saj so ti tut stara prav lepo pasalauser posted image .

ronja, kar išči izgovore user posted image user posted image user posted image sam pomoje ti še vedno preveč teraš in si mogoče prevelike cilje zadajaš, vsaj če praviš, da hočeš v polovični čas isto količino dela spravit.

Haha, ja, saj maš point. Ampak to kar samo od sebe pride... Najprej sem rekla: ok, naredim mal več kot pol, ker je 5 ur pač več kot 4. Potem sem vidla, da to komot gre in bi se dalo več. In sem rekla, ok, fajn bi bilo mal več, itak mi voda v grlo teče... In sem probala več. In potem še mal več... In pol ko lih mam živali še mal več...

(odgovor članu Jancci)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
9.7.2010 6:52:04   
krtekxx
Ronja, ma saj bo šlo. V resnici si čisto ok, najprej moraš čisto pregoret, da potem štartaš nekoliko drugače in se morda za las bolj šparaš. Si pač taka kot si. Dejstvo pa je, da se vsak človek z leti umiri. Ne, da bi postal dolgočasen, ampak na podlagi izkušenj deliš razne stvari na neodložljive, pomembne, manj pomembne in nepomembne.
Teža: včeraj sem princeso Anoreksijo stehtala zvečer s pižamco in pleničko in je imela 11,1 kg - se pravi, da je bližje 11 kot pa 10 kg. No, v pol leta se je zredila za 2 kg, kar je verjetno zadosti, da se neham ukvarjat z njeno težo.
Današnja noč: a je kaka luna? Najprej je težila Brita, potem eden od fantov in na koncu še mačka.
Sonček. včeraj sem bila na Bistriški. Kdaj misliš, da bi lahko skupaj šli tja? Od avta do avta ti vzame ene poldrugo uro.
Kavo sem že spila, kmalu bom še drugo. In tako do ene pete. Jutri se gremo verjetno kam namakat (Bohinj).
Nosečnice: naj vam bo čimmanj vroče.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...
BLOG: Vsaj za dan žena bi mi lahko kupil š...
Vse to, po čemer ženske tako zelo hlepimo od svojih moških, si lahko in moramo dati tudi same. Tudi in še posebej na dan...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?