|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
26.2.2011 15:19:01   
Zvezdica
ojla puncw.

pokorno se javljam, vem ene 14 dni me ni bilo, vmes je moj neki internet pedenal, ene tri dni sem bila brez, potem prejšnji teden sem modrost nabirala (izobraževanje ene 4 dni), pa vmes tamalček neki zbolel, ni kuhal je pa kašljal tak produktiven kašelj...ma ni da ni....

Vidim, da ste načeloma ok, kolikor sem po diagonali prebrala user posted image . Za bolančke user posted image user posted image user posted image user posted image

Za plohco, ki danes postane gospa pa: uživajta današnji dan. Ne oziraj se na svate, na nikogar...vidva uživajta. Pa kako slikco nam pokaži, če boš želela seved.

Vas grem za nazaj brat, da vidim kaj dogaja.


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu rubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
27.2.2011 8:46:08   
sonček33
Ploha, iskrene čestitke. Imela sem te v mislih. Upam, da ti nič in nihče ni pokvarill tega posebenega dne. Vse lepo celi družinici Medved. Veselm se tvojega poročanja.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
27.2.2011 12:14:53   
farfala
ploha, gospa medvedova, ČESTITKE!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Sigurno si uživala, kljub temu, da si bila v središču pozornosti!user posted image Čakamo na kakšno slikicouser posted image user posted image user posted image


zvezdica,zdravo po dolgem časuuser posted image


sonček kako ste,je L že bolje?


< Sporočilo je popravil farfala -- 27.2.2011 12:15:38 >

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   [Brisano sporočilo]
27.2.2011 16:56:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu farfala)
  Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
27.2.2011 18:04:04   
Zvezdica
zvezdica, ojla. Upam, da je P že bolje. Res se moramo kaj dobiti še z otroki.

Mi smo fajn. Danes je edino vreme bolj žalostno.


ja veš da :) nujno se moramo videt... naš mali bo zdaj še en teden pri babici, preventiva.
Naju je zadnjič zamikalo oditi v kakšno igralnico, sva že hotla poklicata, pa je ena prijateljica sporočala, da sta kmalu po obisku ene od igralnic (dan dva) , fasala rota virus.
Tako da naju je potem tudi hitro minilo.

zvezdica,zdravo po dolgem časuuser posted image


hojuser posted image , ja dejstvo je odkar delam v pravi službi kr mrknem. pa še vse tole vmes...
Kako je samo zdrav?

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
28.2.2011 8:54:02   
ronja
ploha, čestitke! Zdaj je predivdevam že konec (kdo se pa v pon. poroča?user posted image ) Upam, da sta se imela super lepo! Te pa štekam glede središča pozornosti - jaz tudi ne maram, če moram bit tako na silo - če se pogovarjaš, pa tako pride, da glih nekaj govoriš in vsi gledajo, niti ne porajtam, če pa je vse to tako, da že vnaprej veš, da bo - me je pa groza! Zato se pa ne poročam, hehe.

Kaj pa pust?

Lejla bo LEV, ker si to strašno želi, ji bom pa naredila tak praktičen kostum,  plišastega pajacka, da ga bo lahko še kasneje nosila (samo da bom seveda takrat odparala stran rep, pa vse tiste kožuhaste zadeve. Kapuca bo posebej, iz istega razloga, bo pa seveda imela grivo in uhlje. mazala je pa verjetno ne bom, razen če bo sama želela.
Ronja bo zaspana kraljična, to je njen lik, si ga je sama izmislila, prav tako si je sama izmislila, kako je taka kraljična oblečena in sva šli skup po blago in ga je tudi sama izbrala. Mami mora sam še naredit, hehe. Ima pa tudi krila ta kraljična, pa krono, seveda, tako, če katero zanima, hehe. Pa roza je oblečena in ima rumene žabe!user posted image

Lani sta bili Ronja zajček in Lejla pingvin v zelo udobnih maskah, samo za doma, ker sta bili itak bolani za pusta. Upam, da bo letos boljše.

Ko smo glih pri boleznih: Ronja je mela včeraj malenkost temperature (37,2) in pa uho jo je baje bolelo, v soboto sta pa obe kašljali. Danes nimata več vročine, tudi za uho se nič ne pritožuje, kašljali že včeraj nista. Danes smo doma, ker je mela včeraj vročino, jutri gremo v vrte/službico. Sem pa jaz bolana, sicer že od petka, ko me je spet pomedlo v službi, sem glih komi dol prišla, ampak se nekak držim: mam malo vročine in slabo mi je, uho me pa ne boli, kašljam tudi ne, tako da ne vem, če smo mele vse isto. V čet. in petek je bila kriza, sem mela zobarja, pa me je kar na glavo obrnu, ker je ugotovil, da mu bom sicer skup padla - meni se sploh ni zdelo tako zelo tako hudo.
Čez vikend nismo nikamor šli, ker sta punci v sob. kašljali in sem veliko spala in se nekak približno sestavila, jutri pa upam, da bom super duper, ker me v službi čaka ludi tempo dalje. Vem, da bi bilo pametno mal bolj na izi in sem prejšnji teden vzela bolj na izi kot prej, samo prav dolgo si pa tega ne morem privoščit... Klinc, še par mesecev, potem bom pa itak lahko tudi doma delala ponoči:).

Aja, moram vam povedat, da sem šla zadnjič enkrat plesat s svojim bivšim plesalcem! Kaj je pasalo! Pa z lubijem sva šla na badminton! To je bilo ap sploh super - ko v dobih starih cajtihuser posted image . Tako da zadnje čase ful športamuser posted image .

Če odštejemo bolezni, smo pa super!user posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu krtekxx)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
28.2.2011 9:12:35   
Ploha
no ekola....zdej ma pa tud moj mož ženo user posted image

je za nami, še kar luštno, mislim par malenkosti, ki so malo kazile vse skupaj pa nima veze. Drgač pa super. Slikic še ni, ko bojo pa sigurno pokažem kako.

mal hecnih momentov, ko sva midva zaj*****a user posted image imela sva 2 prva plesa user posted image user posted image ker sva kr na prvega pršla ko naju je najavil, pa ni blo mišljen kot prvi ples in sva potem še enga odplesala user posted image

na civilni poroki sva pozabila na lubčka in nama pooblaščenec razlaga: Lubčka lubčka.,  medved je pa kr nekaj v luft gledal, je mislu da mu kaže nekaj zgorej user posted image v cerkvi se sploh nisva kušnla....ajej user posted image user posted image

na šrangi sem mogl aeno majco speglat, žagala sva hlod, priče so kidale sneg, šofer je vozil šajtrgo, sadil so zimski krompir user posted image luštn. samo v noge me je zebl k svina user posted image

ukradl so me zelo elegantno, čeprav je moja priča bla kot moja senca...šla sem na wc, kar na 1x pred mano en dec, za mano ena ženska prav hitr teče in smo že tekl user posted image sicer se je mal zakomliciral, ker sta bla 2 tabora kdo bo prvi ukradel nevesto in pol so kr vsi pršli v tist lokal, kjer smo bli in tud ko smo bli že nazaj, so me spet hotl (tista skupina ki jim ni ratal) tko da je medved prav hud bil user posted image in sta šofer in njegova priča eno uro čakala med vrati, tolk da smo do ponoči zdržal,...

premalo plesalcev, pol sm pa mogla jst skos folku najedat za plesat, pa okol skakljat pa animirat, da sm bla že čist konc.

dam smo pršli ob 7.00.


pa najlepša hvala za lepe misli in čestitke! user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil Ploha -- 28.2.2011 9:19:17 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
28.2.2011 9:47:14   
khurde
gospa ploha, čestitke user posted image user posted image user posted image  sem mislila nate čez vikend, fajn ste se mel user posted image

grem za nazaj brat

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
28.2.2011 10:06:09   
spetko
ploha...čestttttiiitkkeee ...kako se počutimo kot gospa?user posted image ..
no super važno da je šlo lepo skozi, malo pripetljajev pa mora bit če ne se ne bi nihče spomnil oz. ne bi bilo zanimivo..user posted image
slikce pa takoj ko bojo...user posted image

zvezdica...oj..dolgo te ni bilo...za P user posted image  da čimprej mine...kako pa je kej v službi?..

na obali zelooo piha in je kr mrzlo...sicer je dobro za perilo ampak si počasi želim toplejših dniuser posted image

za vikend sem bila tako pridna s čiščenjem in pospravljanjem da me je tako primlo v križu in medenici,kolkih ne vem kje vse...da me je moj moral nosit do kavča in pol do pojstle (bužecuser posted image )..niti hodit nisem mogla..ne vem kaj je bilo, samo to da je bilo groznooo...
zdej pa sem malenkost bolše...

eno vprašanje...tiste ki imate fantke...a kožica na lulčku je šla sama dol al ste jo ve dajale, in kdaj šla dol pr katerem letu ali mesecu?...ki ko smo bili na pregledu je rekla da je premalo in da če ne bo šla dol da bojo oni morali dat na silo..user posted image

lp

_____________________________

9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   [Brisano sporočilo]
28.2.2011 10:52:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu spetko)
  Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
28.2.2011 13:21:14   
spetko
niia...oprosti za mogoče malo tako vprašanje..ampak se mu cela glavica vidi ko daš dol al ne?..ker pri nas se samo do pol..user posted image ..in vem da če oni to nasilo naredijo ne more biti lepo in se želim tega zelooo izognit...
če ima katera še kake izkušnje bi bila vesela nasvetov...

_____________________________

9.1.2009 ob 02.31 se nama je pridružil sonček Tian
10.7.2011 ob 00.50 pa še en sonček z imenom Gael

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
1.3.2011 9:06:41   
Ploha
do kdaj poteka vpis v vrtec? Kje dobim vlogo?

upam, da nism že zamudila??


(odgovor članu spetko)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
1.3.2011 9:09:22   
nina166
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

do kdaj poteka vpis v vrtec? Kje dobim vlogo?

upam, da nism že zamudila??




Mislim, da ima vsak vrtec drugače...pokliči v vrtec in vprašaj, ti bodo najbolje znali povedat.

Pa iskrene čestitke gospa Ploha!

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
1.3.2011 9:13:05   
Jancci
do kdaj poteka vpis v vrtec? Kje dobim vlogo?

upam, da nism že zamudila??


Kranjski vrtci - še tisti ob OŠ imajo drug teden dan odprtih vrat in potem vpis od 14-25.3.. Za Cerklje ti pa ne vem povedat. Mal po netu pobrskaj al pa tja pokliči.

Ja pa ČESTITAM gospa medvedova!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tako drobcene ročice,
pa se za vse večne čase oklenejo naših src.
(P Brown)

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
1.3.2011 13:13:17   
kiara24
No po dolgem času se vam še jaz javlam, če mi vrjamete nimam čist nč cajta zato k mam klaro še vedno doma. Iz tiste vrioze se nam je razival angina in in angine se nam je razvila še slinovka, da vam ne omenjam kakšna grozna bolezen mi je to, ker nič ni mogla jest zraven se je jokala ko smo ji dali kaj v usta, dlesni je imela tolk zatečene da se zobkov zadnjih sploh nividlo od 3 naprej do 5 ni bilo videti nič drugega kot dlesen. Po jeziku afte in drugje tudi v nosku. Groza vam rečem, zdej pa upam, da smo konc s tem da bo drug teden lahko šla pač v vartsvo mal in vem da bo grozno, ker ni bila tam že 3 tedne.

Zali moram oddajat, ker jaz sploh nimam dovolj mleka. Pa ful je sckrlana vsaj meni se tako zdi, ker zaspi samo če jo nosiš ali pa na joški, pa kar visi gor na joški tako kot je Klara. Sam ona je vsaj spala Zala pa ne ko jo dam dol se čez pet minut zbudi pol pa jovo na novo. Tako da se počutim kot suženj.

Noči so pa čist odvisne včasih spi od 22tih pa do4 ali 5tih včasih se pa na 2 do 3 ure dojiva. Tako da včasih jaz preprosto skoraj nimam spanca. Dude noče se ji kar obrača ko ji jo dam notri tako da nekaj bom mogla pogruntat, ker tole je tooo much, da smo non stop na joški. Ali je imela katera podobne težave? A so samo moji otroci tako razvajnei?

Ploha
- iskrene čestitke za ohcet pa to in vse naj naj  v zakonu.... vrtec pa je sedaj v mesecu marcu so vpisi pri nas je tako kot do konec marca je vpis, čeprav me kar malček skrbi, ker je bilo po radiu da je v Naklem vrtec poln, tako da ne vem kaj bom če ne dobim tukaj v vrtcu.

Jancci- super za morje za prvega maja. Kam boste pa šli poleti?

Ronja- super za kostume. Pri nas smo raje kar kupili oz. je moja mami k ji je Klara povedala kaj hoče bit.user posted image

Šibam zdej položnice plačat pa kosilo narest.


(odgovor članu Jancci)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
1.3.2011 13:27:13   
ronja
do kdaj poteka vpis v vrtec? Kje dobim vlogo?

Pri nas je bilo enkrat marca - ne vem, ali 15 ali 30, ampak vem, da je bil marec. Zdaj sta obe not, tako da ni treba nič več in ne spremljam.

če mi vrjamete nimam čist nč cajta zato k mam klaro še vedno doma

Verjamemo, vemo, kako je, če imaš dve mali domauser posted image . Kiara, obljubim, da je kasneje boljše! Čez kako leto vam bo suuuuper, luštno bo že prej, za zdržat pa že zelo kmalu, boš videla! Do takrat pa griziiii!user posted image

Pa ful je sckrlana vsaj meni se tako zdi, ker zaspi samo če jo nosiš ali pa na joški, pa kar visi gor na joški tako kot je Klara. Sam ona je vsaj spala Zala pa ne ko jo dam dol se čez pet minut zbudi pol pa jovo na novo. Tako da se počutim kot suženj.

Če te kaj potolaži: moji sta bili obe taki in moji občutki tudi dostikrat zelo podobni tvojim.

kostumi: včeraj sem sešila "tutu" krilce (tisto baletniško, roza, seveda) za Ronjino zaspano kraljično in naredila kroj za oblekico za čez iz zgoraj, pa zbrskala žabice in naredila sem ji gamaše, ker so te žabice bolj tenke.
Lejli sem naredila en puloverček iz hello kitty flisa (je trenutno mahnjena na hk). Čez vikend sem ji naredila rjave rokavičke, pa gor izvezla par črt, da so kao tačke. Vse ostalo me še čaka, torej: pajacek, kapuca z grivo, rep za pritrdit na pajacka za Lejlo in pa še čarobna paličica, oblekica, krona in krila za Ronjino princesko. Upam, da mi rata do sobote.

PS: jaz sem danes ok, zgleda sem se včeraj pozdravila, ko sem mela mal bolj na iziuser posted image in lahko danes delam s polno paro in mi prav šiba, sem vsa vesela, ker sem se res mal ustrašila, da bo tako kot prejšnjih nevemkolikokrat. Ampak sem bila tokrat bolj pametna, pa sem malo prej upočasnila, pa še čez vikend sem se spočila, jupiiii!!! Kaj je fino bit zdrav! Neverjetno, kako lahko vse šiba, če si zdrav! To mi je vsakič znova čist uvau! (se vidi, da sem bila precej bolana v življenju, hehe;).


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Jancci)
Neposredna povezava do sporočila: 4991
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
1.3.2011 16:39:38   
sonček33
farfala in marta jutri vama pošljem!

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4992
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
1.3.2011 17:11:18   
farfala
superuser posted image , bo prav prišlo, ker ponoči še vedno kašlja

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4993
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
1.3.2011 17:49:49   
farfala
spetko, naj hitro minejo bolečineuser posted image user posted image user posted image
kožica ne gre še dol, vsak dan je potegnem malo dol, do bolečibe; še pri A. ne gre čisto, čeprav je bil na brušenju kožice pri mislim da 5ih letih. Ta malega ne mislim izpostavljat takim bolečinam, če ne bo imel težav, v puberteti pa si bosta že sama porihtala

kiarauser posted image user posted image poznam slinavko, jo je imel A. pri 15 mesecih, prava groza, ampak od takrat dalje pa ni več potreboval dude


Naš Samo se je  kar sam odločil, da ne bo več imel dudeuser posted image , nekaj mu ni pasala, ker jo je zgrizel in jo je pred spanjem vrgel pod posteljo in zaspal brez nje. To je bilo pred 5imi dnevi, zvečer sicer še reče, da Samo rabi dudo, ampak hitro pozabi na to.user posted image user posted image Fajn, to je bilo pa res iziuser posted image
Zdaj pa upam, da se bo  na tak način  odločil  tudi za kahlico ali še bolje za stra.školjkouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 4994
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
1.3.2011 17:52:23   
farfala
aja pust:
A. bo Škot
S. bo verjetno pikapolonica
jaz bom pa klovn

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 4995
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
1.3.2011 17:54:46   
sonček33
Farfala, bravo S, za brez dude. faca mala.

Zvezdica, lepo da si se javila.

Jaz zadnjilč malega postavim v kuhinjo na stol stat, mu sušim lase. Pol pa reče, da je žejen, jaz pripravljam vodo..on se pa medtem gleda v pečico in si reče: Frajerček! Mulo mali.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 4996
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
1.3.2011 19:42:58   
farfala
on se pa medtem gleda v pečico in si reče: Frajerček! Mulo mali.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image prava faca,  zdaj je pa res fajn in zanimivo obdobje

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 4997
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
1.3.2011 22:02:43   
khurde
bravo samo, faca lovro user posted image

zvezdica, zdravo.

kiara, user posted image user posted image user posted image user posted image  imam pa tut jaz tako "razvajena" otroka, ja. no, zdaj je precej lažje kot v prve, I je bila dobra šola user posted image

pust. I bo verjetno tut pikapoka. sem ji dala katalog baby centra, zadnjič še leclercovega al kater je bil z maškarami, razložila, da so to maškare, da bo ona tut in naj pogleda, pa pove, katera ji je najbolj všeč user posted image  in je ene 10x pikapolonico pokazala, pri vseh ostalih je rekla "ne!"

imel danes posvetovalnico, mogel bi bit cepljen (prvič), pa smo spet prestavili. malenkost je prehlajen, skor nič, no, sam mal sem pretiravala z opisom, ker je I začela spet kašljat in me bolj zaradi tega skrbi. mi je rekla, da vseeno lahko cepi, če se bom JAZ tko odločila in na ta način mi ni delovala najbolj prepričana v cepljenje, pa sem rekla, da če se moram sama odločit, naj pa kar prestavimo. krtekxx, ti si prestavljala nekaj časa. do kdaj? zakaj? če bi meni odločno rekla, da bi cepila, bi še bila za stvar, samo mi je zgledalo kot da ona cinca in naj pač sama povem user posted image  ima pa drugače 5 mesecev, 68 cm in 7200 g user posted image

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu farfala)
Neposredna povezava do sporočila: 4998
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
1.3.2011 22:58:22   
Ploha
meta bo za pusta pika nogavička. manca nič.

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 4999
   RE: Januarčki in januarčice 2009 II.del
2.3.2011 6:54:27   
krtekxx
krtekxx, ti si prestavljala nekaj časa. do kdaj? zakaj?

Jaz sem prestavljala cepljenje proti OMR pri 1 letu za pol leta. Zato, ker je bila celo jesen in zimo na 14 dni bolna z vročino in mi je ena homeopatinja (šolska zdravnica) priporočila, da prestavimo, saj naj bi cepivo lahko še bolj zamajalo imunski sistem. Na posvetovalnici pri 1l ni bila naša P temveč nadomestni P (Klarin), ki je nekaj kompliciral, češ, da je to obvezno, naša pa ni komplicirala. Cepili smo potem v posvetovalnici pri 18 m (poleti) skupaj proti OMR in DTO. Reakcije ni bilo nobene. Menda so včasih proti OMR cepili šele po 15m, vendar so potem to cepljenje prestavili na 1 leto zaradi odhoda v vrtec.
Glej, še ta mesec so viroze na pohodu, naslednji mesec se bo stanje precej umirilo...meni je P rekla, naj bo vsaj 14 dni brez prehlada, preden jo cepimo, čeprav ni dokazano, da naj bi cepivo kakorkoli vplivalo na zdravje. Ampak že to, da greš v zdravstveni dom in pošlataš kako površino, je rizično.


< Sporočilo je popravil krtekxx -- 2.3.2011 6:57:31 >

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 5000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  197 198 199 [200] 201   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?