|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ali ste poleti
18.7.2010 10:41:11   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ne, ker je to totalno nehigiensko, da bi bla cel dan brez. Če že, je to namensko za kratek čas, ker je zadaj kak cilj, ne pa kr tko naokoli hodit...


ma daj...zdaj pa zares......včasih prav paše imet pod kiklico nič......user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: ali ste poleti
18.7.2010 10:44:49   
botrca
Pod kiklo in hlačami jih nosim vedno, drugače pa sem tudi brez user posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: ali ste poleti
18.7.2010 11:09:28   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Pod kiklo in hlačami jih nosim vedno, drugače pa sem tudi brez user posted image .


user posted image user posted image user posted image

jaz mislim...tak doma pod minico...nič...pol pa samo opazuješ moško potrpežljivostuser posted image ....probajuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: ali ste poleti
18.7.2010 13:18:51   
Arwenko
Očitno smo mi ful čudni, smo doma pri takšnih temperaturah ponavadi čisto brez vsega, če gremo pa ven okrog hiše, pa kakšno oblekico na hitro čez potegnem, moj pa kratke...neboš se menda z gatami matral v  takšni hici. 

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: ali ste poleti
18.7.2010 16:47:50   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

user posted image user posted image user posted image
jaz mislim...tak doma pod minico...nič...pol pa samo opazuješ moško potrpežljivostuser posted image ....probajuser posted image


kaj ti ni jasno? moška potrpežljivost user posted image ...mislim, da noben ne bi dolgo zdržal...tudi ženska ne če bi bilo obratno user posted image


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: ali ste poleti
18.7.2010 17:32:18   
Anonimen
ali ste poleti
v tej vročini brez spodnjic pod kiklo ali hlačami?


Ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: ali ste poleti
23.7.2010 10:01:37   
MEGi20
ali ste poleti
v tej vročini brez spodnjic pod kiklo ali hlačami?


Da - vendar imam na sebi dolgo obleko; kje zunaj pa ni šans se pa jaz ne počutim ok pa tudi če imam obiske se preoblečem - imam tudi nek čuden filing user posted image

Pač kukr kermu paše meni tko drugim pa spet drugačeuser posted image

LP

_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: ali ste poleti
29.7.2010 11:38:25   
branka81
hm,zanimivo je brat na tole temo hehe...ma jz še spat ne morm brez sp.hlačk kaj da bi hodla brez njih okol...sm pa doma vedno brez modrčka,spkoh zdej ko dojim in me modrček sam ovira...user posted image

(odgovor članu MEGi20)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: ali ste poleti
30.7.2010 21:53:41   
srki
Prijateljica moje sodelavke je vedno brez, tudi v službi, tudi v krilu-dolgem ali skoraj prekratkemuser posted image .

Jest bi imela tok čuden filing, ona pa očitno uživa v tem in tako s tem rajca kar dosti moškihuser posted image

(odgovor članu branka81)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: ali ste poleti
6.8.2010 8:51:45   
Anonimen
Srki, zdaj si mi pa razkrila zakaj so nekateri stoli tako poflekani. Fuj!

Meni se zdi predvsem nehigiensko. Pa lažje mi je prati spodnje hlače.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: ali ste poleti
6.8.2010 12:19:01   
Šarki
IZVIRNO SPOROČILO: tuli_panka

Srki, zdaj si mi pa razkrila zakaj so nekateri stoli tako poflekani. Fuj!

Meni se zdi predvsem nehigiensko. Pa lažje mi je prati spodnje hlače.

HA, HA, HAuser posted image user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: ali ste poleti
6.8.2010 12:37:56   
TaMaSa
IZVIRNO SPOROČILO: botrca

Pod kiklo in hlačami jih nosim vedno, drugače pa sem tudi brez user posted image .


Se pravi, pod obleko, pajkicami..user posted image

< Sporočilo je popravil TaMaSa -- 6.8.2010 12:38:46 >


_____________________________

Nas pogled nikoli ni tako popacen, kot takrat, ko gledamo sebe.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: ali ste poleti
26.8.2010 6:42:52   
Poka
Mene to moti, sem pa že, ampak namenoma user posted image Polge tega ja - beli tok... Imam pa včasih samo spodnjo majico brez modrca doma. 

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?