|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
21.7.2010 9:22:12   
Splišni
Mi imamo še tak šotor, ta je tudi fajn za konec tedna. To je pa tak velik iglu s stojno višino, ki se tudi po sredi da pregradit.

user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
21.7.2010 9:28:32   
Anonimen
Kako ima ta iglu stojno višino, ko pa sta naslonjala stolov tako visoka kot pa odprtine za vhod, streha je pa malo višja?
Ja vem tečna sem ... tadolg šiht je danes pa še moj mi s temi šotori mori user posted image

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
21.7.2010 9:30:06   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Kako ima ta iglu stojno višino, ko pa sta naslonjala stolov tako visoka kot pa odprtine za vhod, streha je pa malo višja?
Ja vem tečna sem ... tadolg šiht je danes pa še moj mi s temi šotori mori user posted image


Če stoli stojijo spredaj, torej bliže fotoaparatu, šotor pa zadaj, potem stoli izgledajo višji ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
21.7.2010 9:31:08   
Splišni
Takole pa izgleda un Coleman postavljen:

user posted image

Pa brez skrbi, d aso to vse stojne višine, ker jaz sem to hoptela, drugače šotorov ne bi kupila.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
21.7.2010 9:32:07   
Anonimen
Ja saj to vem, samo se mi ne zdi da bi stoli tooolko spredaj stali ... ma ni važno res ... sitna sem ... ti čisto verjamem user posted image  ... ne bit huda in HVALA za nasvete user posted image

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
21.7.2010 21:24:15   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

otika si vidla tegale http://nakup.merkur.si/default.asp?s=/izdelek.asp%3Fid%3D010908%26izdelek%3D1654310-0000%26MySes%3D

Ja tut tega sem že gledala, samo ima spalnice samo 120cm široke in v eno tako spalnico se midva z mojim ne spraviva, sploh če bi bilo ponoči kaj toplo ... a se da ta pregrada vmes med spalnicama odstranit? Samo pol ni tamala ločena in bo zjutraj punt že ob 6ih ... hmmmm ...

Kurde, ti se mi pa ne reži, a prau! user posted image  ... samo kopali smo jih pa res za eno tako mini motikco user posted image  ... pa tvoj je čist pameten ... jaz bi njegovo idejo samo še nadgradila in imam še raje hotel pa polpenzion, da se mi ni treba s kuho ubadat user posted image

te pregrade niso fiksne tak da je pač pol mal postrani ko daš blazine not... enojne blazine so širine nekje 74-76cm mi imamo pregrado ravno zaradi tega da me otroci ne vidijo in da spijo dlje..... je čist dost ne rabi ekstra spalnice pa še fino je če kej rabi samo zaveso mal gor dvigneš....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

upam, da se kmalu odločite in da nam boš nalimala slikice iz dopustauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
21.7.2010 21:32:39   
Anonimen
Vzeto na znanje ... ta vikend gremo malo naokrog za šotori pogledat in upam, da končno neki najdemo, ker od telih njegovih "Kaj pa tale? al pa tale?" se mi bo počasi sfrtajčkalo user posted image

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
22.7.2010 7:12:50   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Vzeto na znanje ... ta vikend gremo malo naokrog za šotori pogledat in upam, da končno neki najdemo, ker od telih njegovih "Kaj pa tale? al pa tale?" se mi bo počasi sfrtajčkalo user posted image


U, meni je pa to tako fino. No, saj zato sem jih pa že kar nekaj kupila ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
22.7.2010 10:28:05   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Vzeto na znanje ... ta vikend gremo malo naokrog za šotori pogledat in upam, da končno neki najdemo, ker od telih njegovih "Kaj pa tale? al pa tale?" se mi bo počasi sfrtajčkalo user posted image

lahko grem zravenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jst bi pa sam to kupovalauser posted image se ko ne rabim pa vidim kak šotor pogledam podrobnosti in pol mojmu razlagam kok je dober al pa kok ni doberuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
22.7.2010 12:40:31   
khurde
IZVIRNO SPOROČILO: Otika
Khurde, kaj pa če se zmeniva in za dopust desce zamenava ... ti z mojim v kemp jaz pa s tvojim v 5 zvezdic ... mularija se bo pa že sama odločla kje bodo raje user posted image



ideja sploh ni slaba user posted image  pol vas je lah v hotelu, pol pa nas je zunaj na travi user posted image  otroc majo družbo, desca na pivo, midve pa po svoje user posted image

drugač pa čakam, da se odločita za en šotor, sprobata in poveš, kako se obnese. jaz tut enega rabim, sicer je moja stojna višina precej nižja od tvoje user posted image  ampak ajde, nej bo... pa tut vem, da se pri nas ne bo nihče, ki se kampiranju upira, lotil iskanja šotorov user posted image  tko da ostane na meni

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
22.7.2010 13:07:39   
Anonimen
Lej jo lisico ... ti itak veš, da imam jaz skoraj nemogoče zahteve do šotora in boš zdaj čakala katerega bom kupila (ker tak bo moral bit pa res oh in sploh pa po ful ugodni ceni), da boš še ti v isto štacuno zavila user posted image

(odgovor članu khurde)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
23.7.2010 12:26:12   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Vzeto na znanje ... ta vikend gremo malo naokrog za šotori pogledat in upam, da končno neki najdemo, ker od telih njegovih "Kaj pa tale? al pa tale?" se mi bo počasi sfrtajčkalo user posted image


Za vraga nej kup že šotor, nej te nabaše v avto in pejte že na morje, ponavad takih k si ti pol ne spraviš več s kampa.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
23.7.2010 12:30:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Vzeto na znanje ... ta vikend gremo malo naokrog za šotori pogledat in upam, da končno neki najdemo, ker od telih njegovih "Kaj pa tale? al pa tale?" se mi bo počasi sfrtajčkalo user posted image


Za vraga nej kup že šotor, nej te nabaše v avto in pejte že na morje, ponavad takih k si ti pol ne spraviš več s kampa.user posted image

A misliš, da bi se to znalo zgodit al kaj? Ja mogoče nikol se ne ve ... user posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
26.7.2010 7:38:43   
Anonimen
Eto mal sva šla naokrog (pa še nič pametnega našla) ... no pa nama je v eni trgovini prodajalec zatrjeval, da integrirano dno v predprostoru niti ni tako zelo fino, in da je bolje tako da je plahta za spodaj posebej in se da na notranji strani navzgor obrnit, da imaš dno ločeno od šotora, ampak vseeno kot nekakšen bazenček narejeno. Da voda ne pride skoz, pa še dno lažje pereš, kot pa če je v šotor integrirano ... a je to res, ali je samo to kak marketinški trik?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
26.7.2010 8:55:14   
kalbo
To ti je ziher kak priodajalec v Hervisu naložil.

Nabavi iglu, ne ravno najcenejšega z integriranim dnom in to je to, ne doktorirat iz šotora. Bolj pomembno se mi zdi, da nabaviš ustrezno ležišče recimo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
26.7.2010 8:59:13   
Anonimen
No pa predlagaj prosim kak iglu z 2-ma spalnicamai n stojno višino ter integriranim dnom v predprostoru in vsaj na začetku spalnice ...

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
26.7.2010 9:09:02   
kalbo
http://www.mixi-caravaning.si/katalog/product.php?cat_id=534&product_id=1040016719&show=images&image_id=418#images

Važno je integrirano dno v spalnici, v predprostoru ga ne rabiš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
26.7.2010 9:10:40   
kalbo
No tegale bom pa jest naroču takoj zdele, rabim za kolesarsko turo do Murtra naslednjo pomlad. user posted image

http://www.mixi-caravaning.si/katalog/product.php?cat_id=537&product_id=1040021816

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
26.7.2010 9:12:18   
kalbo
http://www.mixi-caravaning.si/katalog/product.php?cat_id=537&product_id=1040023010&show=images&image_id=12854#images

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
26.7.2010 9:18:32   
kalbo
http://www.mixi-caravaning.si/katalog/product.php?cat_id=541&product_id=1040025618&show=images&image_id=12931

Sam pri teh ogromnih šotorih ti lahko rata problem s prostorom v kampu, zato bi jest vzel manjšega. Midva sva kampirala v igluju z manjšim predprostorom, kjer sva mela hladilnik, notri je šla pa blazina 140x200, zraven zložljiva otroška posteljica, ob vznožju je bla pa prtljaga. Zunaj smo meli pa postavljen gadafi z mizo in stoli. Mi smo se mel vedno super, je pa res, da zdaj sede spat v prikolici, kar je za vaju v bodoče edini pravi kompromis, da bo obema udobno. On rad kampira, ti si pa vajena apartmajev.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
26.7.2010 9:18:47   
Anonimen
Taprvi nima integriranega dna (če ta ni pomemben, zakaj si pa rekel, da je "bulšit" samo plahta v predprostoru, ki se navzgor zaviha?), tadrugi - no coment user posted image  , tretji je predrag ... čez 200€ ne grem ...

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
26.7.2010 9:30:29   
kalbo
Spalnica mora imeti integrirano dno, spalnica, ne pa predprostor, očiten nesporazum.

Katerikoli šotor od priznane znamke vzameš bo OK, na kampiranju se pač malo prilagodiš, predvsem, če misliš hodit le čez vikend.

Tadrugi mini šotor je pa za kolesarsko turo, kjer maš sabo kratke hlače in majico za zvečer, mini spalko in minišotor in šlape, da se preobuješ iz šprintaric. Vse ostalo čaka na končni destinaciji v prikolici.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 26.7.2010 9:31:14 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
26.7.2010 9:34:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Spalnica mora imeti integrirano dno, spalnica, ne pa predprostor, očiten nesporazum.

Kam daš pa potem vso robo, ko gre zunaj dež? Ob stenah zamaka? Na sredi predprostora je pa kaka mizica, da lahko vedriš ...

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
... na kampiranju se pač malo prilagodiš, predvsem, če misliš hodit le čez vikend.

Že to da grem v šotor za vikend je ena veliiiika prilagoditev ... tako da kaj več kompromisov nebi sklepala user posted image  user posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
26.7.2010 9:42:43   
kalbo
Ti pa hočeš res komplet komfort apartmaja v šotoru, se mi tvoj kar malo smili user posted image . To pa ne gre, tudi če daš 1000 EUR za šotor. Konec koncev je to še vedno šotor.
Robo ki jo potrebuješ ta hip imaš v spalnici, ostalo imaš v avtu. Za vedrit je pa idealna stvar gadafi za 20 EUR, ki ga postaviš zraven šotora.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
26.7.2010 9:47:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
... se mi tvoj kar malo smili user posted image .

Kako bi se zdejle moj s teboj strinjal user posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?