|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
26.7.2010 12:50:46   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
Spalnica mora imeti integrirano dno, spalnica, ne pa predprostor, očiten nesporazum.

Kam daš pa potem vso robo, ko gre zunaj dež? Ob stenah zamaka? Na sredi predprostora je pa kaka mizica, da lahko vedriš ...

kolk robe pa misliš imet za vikend?user posted image user posted image user posted image user posted image jst tud mislim, da ne rabiš integriranega dna v predprostoru....
mizica v šotoru ..... hmm nikol nismo mel ker not je prevroče.... če je bil dež smo se na tla vsedl in karte špilaluser posted image user posted image user posted image user posted image glede na to da iamata otroka bosta reje pustila prostor igri kot pa mizi.... za mizo nabavte arafatauser posted image user posted image user posted image user posted image
a ti jst naš šotor posodim? sicer stojne višina v predprostoru ni  user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
26.7.2010 12:57:30   
Anonimen
Ma kar delite se norca iz mene ... si zaslužim user posted image user posted image user posted image  ... skratka sedaj se menimo nekaj za tale šotor: http://www.mimovrste.com/artikel/3820288435/sotor-high-peak-family-vario-6 upam, da bo vse ok in da ga ta vikend že sprobamo.

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
26.7.2010 13:13:53   
kalbo
No to varianto od katjuse sva mela midva in se je super obneslo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
26.7.2010 13:35:54   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

No to varianto od katjuse sva mela midva in se je super obneslo.

mi še sicer nismo not spal ker lani (smo ga kupli) smo šli potem v apartma (moj je hotu it...) jeseni smo pa prikolico kupli.... ampak verjamem, da je super in verjetno je fino tema not:) upam, da nam letos rata sprobat, čeprav slabo kaže, da bomo še kej morje letos vidli (nabava in urejanje stanovanja).....
a se ti zdi dovolj velik za 4 osebe (2 otroka)?

otika sam ta je dosti več k 200€ ampak pomoje je super in mislim, da se mu da tale predprostor povečat oz. pomanjšatuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
26.7.2010 13:42:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa
otika sam ta je dosti več k 200€ ampak pomoje je super in mislim, da se mu da tale predprostor povečat oz. pomanjšatuser posted image user posted image user posted image user posted image

Saj se menimo za rabljenega (1x rabljenega), ki je v našem cenovnem rangu, pa baje je v super kondiciji ... bomo jutri popoldne preverili, ko ga gremo pogledat ... glede predprostora se da pa tista stranice ven in not pomikat, tako da imaš lahko super velik predprostor ali pa pol predprostora in pol nadstreška. UPAM da bo to to user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Otika -- 26.7.2010 13:43:18 >

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
26.7.2010 13:52:16   
khurde
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Ti pa hočeš res komplet komfort apartmaja v šotoru, se mi tvoj kar malo smili user posted image . To pa ne gre, tudi če daš 1000 EUR za šotor. Konec koncev je to še vedno šotor.



my thoughts, exactly user posted image

otika, sem ti hotla napisat, da če misliš prenosni apartma s sabo vlačit, ko tko kompliciraš user posted image  pa me je kalbo prehitel

glede na to, da ste trije in iščeš šotor v kvadraturi garsonjere, sploh ne boste mel filinga kampiranja user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
26.7.2010 13:58:31   
Anonimen
A mi morate še tukej težit s tem noooo user posted image  ... RR je moje zavetje pred takimi očitki od mojega ... učeri je prijavil, da najboljš da kak šotor za veselice zaklupimo pa avtobus najamemo pa bo to to user posted image user posted image user posted image

Sem že v prvem postu napisala, da smo jaz in kampiranje trije različni pojmi ... samo če moj user posted image  želi kampirat, se bom pač malo prilagodila ... samo toliko, da bom mogla pa po kolenih o postelje lest, pa da bom mogla zjutraj v gatah do avta letet po suhe cunje, ker v predprostoru nebi nič suhega bilo, al pa da bi imela že ob 5ih budnico, ker bi bili s tamalo v istem prostoru .. ne toliko pa ne ... hvala lepa za tak dopust, sem raje doma.

(odgovor članu khurde)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
26.7.2010 14:23:05   
kalbo
Ja porkaduš no, sej greste za vikend in ne za pol leta. Nehaj že komplicirat, čene bom jest tvojega lepo na pir povabu, pa bo mir pol, sej se bo revežu še zmešalo.
Tavelik iglu s predprostorom je vrh glave zadosti, vanj postaviš blazino, posteljico, ki jo lahko z brisačami lepo pokriješ in maš pregrado, pa še za dve potovalki je ob vznožju vrh glave prostora in to je vse v spalnici z integriranim dnom. Pol imaš pa za čevlje in ostalo šaro še predprostor, v katerem pa tud ni glih poplave vsak dan. Malo moraš tud na plac gledat, ker za tvoj platneni grad je potreben kar velik prostor v kampu.
Če mi zaupaš mail ti lahko pošljem, kako smo mi kampiral svoje čase, ko smo bli še trije, zdaj nas je pet in bi se mal težko stlačil v tak šotor.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
26.7.2010 14:24:25   
Katjusa
otika sej imaš prav, da se ne daš kr tako.... bolj k si boš fino zrihtala raje boš šla in boš ti srečna in možek in tvoja miška, in večkrat boste šliuser posted image user posted image user posted image .... kolk je pa stara tvoja punca?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
26.7.2010 14:26:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

otika sej imaš prav, da se ne daš kr tako.... bolj k si boš fino zrihtala raje boš šla in boš ti srečna in možek in tvoja miška, in večkrat boste šliuser posted image user posted image user posted image .... kolk je pa stara tvoja punca?



Jaz tut tak pravim user posted image
Ja naša frčafelca je pa stara 20 mesecev.

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
26.7.2010 14:31:09   
Anonimen
Ravnega prostora je pa na Kolpi dovolj (tam bo pomoje največkrat ta šotor stacioniran) ... na morju se bo pa že kaj našlo ... ker če mi bo ok, potem me bo res večkrat zvabil takole, pa mrbit celo za dlje kot za podaljšan vikend ... če bom mogla pa za vask obrok posebej stole in mize skup sestavljat pa piskre iz ene košare v avtu vlečt, pol pa ne hvala ... smo bili pa ravno lani na Kolpi v kampu (prijatelja v enem igluju, mi smo pa prikolico od kampa najeli) in je en dan celo popoldne dež padal in prijateljema bi se pomoje scufalo v onem igluju, če nebi imeli mi pri prikolici predprostora v katerem smo normalno sedeli za mizo in kartali/jedli/pili/čvekali/...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
26.7.2010 14:33:41   
kalbo
Sej maš gadafi za te stvari.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
26.7.2010 14:41:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Sej maš gadafi za te stvari.

Če pa dež pada pa kam znosiš? Lej sem se odločila kako velik šotor bi rada imela ... mene je samo zanimalo katere se kaj splača pogledat, da so ok in da zadostujejo vsaj večini tistih kriterijev, ki sem jih v prvem postu naštela ...

Saj ko sem bila mlada pa "neumna" sem s sošolci naokrog hodila z navadnim iglujem ... zdaj me je pa malo pamet srečala pa bi bila bol na komot ... nič drugega ...

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
26.7.2010 14:47:28   
Katjusa
no naj ti povem da sama nisem nikol imala otrok polek sebe razn v šotoru in bolj k to, da smo skupaj je bil problem ker so bili šotori presvetli.... tko da taga k sma lani kupla sma kupla samo zato k je temen in ker nima nobenega okna..... kar se pa tiče prostora pa mislim, da kaka pregrada čist dost vsaj pri nas je bla pa je bil mali star mal več k 1 leto aja pa imali smo ga v prenosni postejiuser posted image user posted image user posted image
tko da če je tamala navajena spat v temi glej da bo šotor temen ker drugače boste ob pol 5 aufuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
evo tole je naš prejšni šotor polek enega starega platnenega sam tisti zasede preveč prostora..... tale je bil men super dokler ni bilo otrok zdej je pa not čist presvetlo..... je pa spalnica velika 3x3m s pregrado po sredini in 3x2 predprostor.... aja te modre zavese sem sama naredla zraven ni blo nič....
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
26.7.2010 14:57:01   
Anonimen
Naša ma doma samo notranje žaluzije za zatemnit prostor tako da ni čisto na temo navajena za spanje, ker te žaluzije po dnevi tolk "zatemnijo" prostor, da se da vseeno komot brat zraven user posted image  ... ja bom pa jaz itak prenosno posteljico s seboj vzela ... midva pa neki ala turbomaksimus za maksimalno udobje user posted image  ... sem pa gledala na eni spletni strani neke napihljive blazine, ki so dimenzije 180x200cm, samo imajo dvojno jedro vdelano, da te pač ne meče v zrak, če se tadrugi premetava ... no bom razmišljala o tem nakupu, če preživim prvi vikend user posted image

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
26.7.2010 14:57:31   
Katjusa
to je blo pa na kolpi, sam za 1. majauser posted image user posted image user posted image ta šotor je pa man najboljši sam na žalost zasede cel prtljažnikuser posted image
user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
26.7.2010 14:59:20   
Katjusa
jst sem tud gledala te blazine z dvojnimi jedri.... no javi kako se obnese..... drgač pač enojne so men superuser posted image user posted image user posted image  
pol pa ne boste imel težav s svetlobo... mi imamo rolete in je popolna temauser posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
26.7.2010 15:01:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

to je blo pa na kolpi, sam za 1. majauser posted image user posted image user posted image ta šotor je pa man najboljši sam na žalost zasede cel prtljažnikuser posted image
user posted image


Na s takim oz. še večjim sem pa v mladosti s teto kampirala ... sam takrat sem bila ko v hotelu user posted image  ... pa ne boš verjela smo šli 4je s fičkotom in zadaj smo vlekli tamalo tovorno prikolico, na njej pa ta šotor, stoli miza, komplet prtlajaga in vse za 3 tedne kampinga v sredji dalmaciji ... in avto je preživel user posted image

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
26.7.2010 15:02:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa
..... drgač pač enojne so men superuser posted image user posted image user posted image   

Men se pa tista luknja vmes ne dopade ... tut doma imava en ogromen jogi in ne 2h ločenih user posted image

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
26.7.2010 15:12:34   
Katjusa
a ni zanimivo takrat je bil fičo zdej imamo pa novega i30 (1 leto) 1,6crdi pa je moj gruntal če bomo z adrio 305 prišli do morjauser posted image user posted image user posted image user posted image
pa smo in domov tuduser posted image user posted image user posted image user posted image
temu šotoru samo manjka kaka mreže proti komarjim ker nima nobenaga zračenja na spalnici in potem morš imet vrata odprta in pridejo komarji in pajki not....user posted image user posted image user posted image ampak za pozno spomladi in zgodaj jeseni je pa super in še toploto držiuser posted image user posted image user posted image

jst pa tiste lukne vmes nič ne opazim... bolj me je motlo da me je v zrak metalouser posted image user posted image user posted image user posted image kar me pri teh novih verjetno nebiuser posted image tko da javi kako se obnese... sem pa vidla, da jih imajo v merkurju tudi....

zdej sem pa čist zrajcana s temi šotori.... otika ma vzamete zraven na kampiranje?
evo to je pa naša prikolicauser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

< Sporočilo je popravil Katjusa -- 26.7.2010 15:15:02 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
27.7.2010 12:33:03   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

sem pa gledala na eni spletni strani neke napihljive blazine, ki so dimenzije 180x200cm, samo imajo dvojno jedro vdelano, da te pač ne meče v zrak, če se tadrugi premetava ... no bom razmišljala o tem nakupu, če preživim prvi vikend user posted image


Tako imam jaz in je fajn.

Drugač pa jaz res ne bi postavljala Famili vario za čez vikend, ni šans.

Iglu se ful laži postavi, tako d jaz res priporočam en velik iglu, stojne višine, s predprostorom, ki je tud stojne višine. Se jih težklo dobi, sma če na netu mal pobrskaš, se jih.
Ta naš, ki je cel integriran, je res po uporabnosti zame najboljši šotor, kar sem jih imela do sedaj, pa sem jih kar nekaj sprobala. Postavi se z lahkoto in ponoč nima skrbi, pa še tudi ušpičene prekle dol padajo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
27.7.2010 20:30:09   
Anonimen
No takole ... šotor je doma ( http://www.mimovrste.com/artikel/3820288435/sotor-high-peak-family-vario-6 ) ... sva kupila rabljenega od ene fajn familije, ki so ga imeli samo za en dopust, pa so ugotovili, da to ni za njih ... no in sva zanga dala 200€. Je pa še čisto lep z original navodili in vsem. Vsaj onadva sta rekla da je postavljen v slabi uri, če se en sam matra z njim. Ta vikend ga stestiramo, samo me je že kar strah kako bo naša Mazdica zmogla vse to do obale pripeljat ... no pa bo že ... 

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
27.7.2010 21:08:29   
Katjusa
Otikauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image lep nakupuser posted image user posted image user posted image user posted image pomoje ga boste v pol ure postavliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sej tok dela pa tud ni s tem postavljanjem.... mogoče prvič mal več pol pa vedno manj k si nagruntašuser posted image user posted image user posted image user posted image
uživajteuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
27.7.2010 21:18:58   
Anonimen
Ja saj ko se zverziraš, pomoje res ni nk problem ... ker dejansko ni drugega kot tiste 4 prečke not dat in potem ga napet ... uživat bom pa vsaj jaz probala (ostala dva družinska člana bosta pa itak noro uživala user posted image ).

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Vprašanje glede šotora za kampiranje
27.7.2010 21:29:47   
ZARA
Vau, Cotika, zdaj boš pa imela tanajtalepši šotor na Koupi. user posted image

< Sporočilo je popravil ZARA -- 27.7.2010 21:30:01 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?