|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zakaj imajo cotke vonj po vlagi?
12.8.2010 8:02:07   
Katja85
user posted image ja saj sem napisala to ravno, nisem misla nič slabega. saj pravim vsi imamo po svoje, kaj vse smo probali...hehe prave smo babuške kaj vse skupaj spravimo, da smo potem res zadovolnje. no, saj tako je tudi prav.user posted image sem pa brala nek članek ja "131 nasvetov za kaj vse uporabiti kis", pa je zelo dobro napisano da je zelo učinkovit pri pranju (pa tudi proti baucom, v avtu, kuhinji itd.) sploh za kadilce, ali tiste ki so izpostavljeni bol smelly zadevam ali se bol potijo, sploh za madeže pod pazduho, če imaš ćrno ali barvasto majčko potem pa se tak belkasto razbarva od deodoranta.
no tukaj je link če si katera želi prebrati več o moči kisa v gospodinjstvu:
http://www.angelfire.com/cantina/homemaking/vinegar.html


_____________________________

sijaj, sijaj sončece...

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: zakaj imajo cotke vonj po vlagi?
12.8.2010 10:02:13   
zvezdica_1
ja, sme že povprašala za natančna navdiila ekogreena. upam, da spravim tiste madeže od old spica dol, ker drugače bodo njegove srajce romale še samo v koš.... samo kaj, ko niso samo bele lise, ampak kar tkanina, trda kot kamen....

(odgovor članu Katja85)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: zakaj imajo cotke vonj po vlagi?
12.8.2010 17:36:51   
EKOGREEN
no gospodične in gospodinje zelo dobro poznam vaše probleme in težave, ker smo jih imeli tudi pri nas.Rešitev za vse smrdeče cunje, ves vodni kamen in vso svinjarijo ter navlako, ki jo pustijo mehčalci in detergenti v cunjah in v pralnem stroju je na tej strani! VZEMITE SI ČAS IN PREČITAJTE, NE BO VAM ŽAL!!!!!!user posted image : http://www.ringaraja.net/forum/m_5087859/mpage_1/key_/tm.htm#5158920

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: zakaj imajo cotke vonj po vlagi?
12.8.2010 18:15:31   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Katja85

aja, nikoli pa ne zapiram vratc od stroja, no razen ko stroj pere seveda user posted image pa drese in prešvicane majce, kocike ki si valjamo po njih vsak dan, pa belo perilo dodam čisto malo ariel profešonala, vse gre dol, tudi izdelki na sp. gaticah, olje od avtov, zemlja itd.
ok, pa veselo pranje user posted image



Tole me zanima. Kaj je to Ariel profesional? A to je za odstarnjevanje madežev? Ker jaz uspem sicer vse madeže v Megliom ven dobit, travo mi Persil gel že sam odstrani, samo "izdelkov na spodnjih hlačkah" in zemlje, tega mi pa ne rata.

(odgovor članu Katja85)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: zakaj imajo cotke vonj po vlagi?
12.8.2010 18:24:34   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni
Tole me zanima. Kaj je to Ariel profesional? A to je za odstarnjevanje madežev?

To je ala Vanish, samo iz linije Ariela :) A ne gledaš reklam? user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: zakaj imajo cotke vonj po vlagi?
15.8.2010 17:31:23   
Katja85
ja, ariel profešnonal je veniš varjanta, s  tem da veniš men barve pobira pa nalepke oz potisk (na majicah in hlačkah). tak da ga ne uporabljam. ta pa je men odličn, ker moj ima nogometni dres rdeče barve spredaj pa belega, tak da gre vso blato, trava, švic, kri...dol, pa ni na koncu rozasti :)
jaz bom šla zdaj ko bom imela "jesensko" pranje in čiščenje po detergente in čistila v mulera, da vidim če je res kakovost tam tak ohoho! :) bomo vidli če bo kaka razlika.


_____________________________

sijaj, sijaj sončece...

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: zakaj imajo cotke vonj po vlagi?
15.8.2010 18:54:21   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Katja85

ja, ariel profešnonal je veniš varjanta, s  tem da veniš men barve pobira pa nalepke oz potisk (na majicah in hlačkah). tak da ga ne uporabljam. ta pa je men odličn, ker moj ima nogometni dres rdeče barve spredaj pa belega, tak da gre vso blato, trava, švic, kri...dol, pa ni na koncu rozasti :)


Aja? Ker meni vse ostalo gre, sam zemlja pa ne. Bom res probala tole. Sam če ste me našopale ...!!!!

(odgovor članu Katja85)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: zakaj imajo cotke vonj po vlagi?
15.8.2010 21:55:28   
EKOGREEN

IZVIRNO SPOROČILO: Katja85

ja, ariel profešnonal je veniš varjanta, s  tem da veniš men barve pobira pa nalepke oz potisk (na majicah in hlačkah). tak da ga ne uporabljam. ta pa je men odličn, ker moj ima nogometni dres rdeče barve spredaj pa belega, tak da gre vso blato, trava, švic, kri...dol, pa ni na koncu rozasti :)
jaz bom šla zdaj ko bom imela "jesensko" pranje in čiščenje po detergente in čistila v mulera, da vidim če je res kakovost tam tak ohoho! :) bomo vidli če bo kaka razlika.


mi uporabljamo mulerjevo kemijo, recimo frosch je mal cenejši kot v šparu za kak evro, ni pa prav nevem kako kvaliteten, opere pa, če pa kis dodajaš, je menda skoraj vseeno od kje je kemija, ker ti opere velik boljše kot pa brez kisa! Ko smo neke teste o tem od kje detergenti bolše perejo čitali, se mi zdi, da razlik skoraj ni bilo, sem pa nekje zasledil, da naj bi bila kemija za nemško tržišče bolj eko, a tega ne moreš preverit???user posted image

(odgovor članu Katja85)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: zakaj imajo cotke vonj po vlagi?
18.8.2010 20:59:04   
Anonimen
Perilo zna smrdet, ker zadržuje vlago. Še posebaj če uporabljate mehčalec. Jaz teh problemov odkar perem s pralnimi oreščki perem nimam več. Ker preilo ne zadržuje vlage in tudi hitreje suho. To sem sama opazila, potem se pa še po internetu brskala in je temu res tako :)

(odgovor članu EKOGREEN)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: zakaj imajo cotke vonj po vlagi?
18.8.2010 21:07:18   
Raho
Za fleke je dober tudi od amwaya tisti sprej.

Je pa pri odstranjevanju flekov izjemnega pomena tudi kakovost blaga, iz katerega so cote zašite, pa od barvanja (predhodnega), tako, da ni samo fora v odstranjevalcih madežev, ampak tudi v kakovosti izdelka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: zakaj imajo cotke vonj po vlagi?
4.9.2010 10:14:10   
portugalka
tudi sama sem imela tak problem in sem dobila preprosto rešitev. Cunje smrdijo (in to zelo in dolgo) po vlagi takrat, ko je v njih dlje časa veliko vlage:
torej enostavna formula - takoj iz stroja ven, da se ne "pajcajo" noter, ko so oprane (če je manj obratov pri centrifugi, toliko prej vse ven) in pa ful pomembno - koliko in v kakšnem razmaku jih obešaš na stojalo, ko zunaj sušiš.
Jaz sem ugotovila, da je to zadnje ful pomembno - ker tudi če jih daš iz stroja ven takoj in jih potem na stojalu stlačiš preveč na gosto (če je veliko cunj, stojalo pa mogoče premajhno) je efekt isti - vse smrdi.
Ko sem pazla, da sem cunje razporedila na široko in na na redko (mogoče ena vrsta vmes prazna) - je bil problem rešen in čucnje sploh več ne smrdijo.
Meni je to pomagalo.
Nič drugega ne....
lp

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 61
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?