|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kako...
27.7.2010 18:32:45   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark

user posted image  Tacajt ko sem pisala ste pisale še vidve.

Moža sem misla od Kerense, ko si rekla da resno misliš na sex. Da ne boš Miš misla da bo tvoj mož mel kej od tega ker si jih dobila po glavi user posted image  ne,neeeee



user posted image user posted image user posted image sem te hotla ze user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: kako...
27.7.2010 18:34:23   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark
Moža sem misla od Kerense, ko si rekla da resno misliš na sex. Da ne boš Miš misla da bo tvoj mož mel kej od tega ker si jih dobila po glavi user posted image  ne,neeeee

Sem mu poslala SMS :"Masaza? Danes?" in dobila odgovor:"Lohk. Obojestranska", zdaj pa ne vem, a to pomeni, da moram tudi jaz zmasirati njega al' pomeni, da bo on mene z obeh strani. user posted image

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: kako...
27.7.2010 18:36:52   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark
Moža sem misla od Kerense, ko si rekla da resno misliš na sex. Da ne boš Miš misla da bo tvoj mož mel kej od tega ker si jih dobila po glavi user posted image  ne,neeeee

Sem mu poslala SMS :"Masaza? Danes?" in dobila odgovor:"Lohk. Obojestranska", zdaj pa ne vem, a to pomeni, da moram tudi jaz zmasirati njega al' pomeni, da bo on mene z obeh strani. user posted image



user posted image user posted image user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: kako...
27.7.2010 18:40:41   
Wahoo RR
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

ampak zakaj pa ste brisali vse komplet?

saj moderatorji so zato, da "pazijo" forum in teme na njem....zbrisali bi pac tisto, kar ni spadalo v temo. koristne informacije pa bi pustili....


zdaj pa smo na čveku.....



Napisano že večkrat + v pravilih je:
Če je v temi več kot polovica smetenja, potem se tema briše. Če je v mejah, pa se seveda počisti.


_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: kako...
27.7.2010 18:44:34   
Fleka
Še sem tukaj.user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: kako...
27.7.2010 18:45:14   
*miska.mcc*
oi , flekauser posted image

_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: kako...
27.7.2010 18:47:14   
Fleka
Oj,Miška.user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: kako...
27.7.2010 18:50:07   
viroza
O včeraj pa je blo fullll sočno,še bolj pa žolčno.
Me pa fulll fibec martra kaj so danes spet nekateri skozlali.
Fleka kako je stanje pri vas?

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: kako...
27.7.2010 18:52:28   
*miska.mcc*
delat grem, delat.... jutr....juuujuuuu juhuhuhuhuhuuuuuuuuuuuuuuuuuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: kako...
27.7.2010 19:03:36   
Fleka
Tukaj ne pišem ničesar več o našem stanju.Kar sem napisala sem preveč:so mi znale pametovati,poniževati,.....in nato dobim zs,da je ena izmed njih na antidepresivih,dve tudi brezposelni,......joj,joj user posted image
In take so meni najbolj pametovale.Pa,saj ne morem verjeti kaj vse se tukaj gor pase.user posted image  
Vsaki,ki mi(nam) je-bo karkoli pomagala lahko poročam kako in kaj.user posted image
Vse ostale "kvačkarice"pa user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: kako...
27.7.2010 19:28:10   
viroza
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

delat grem, delat.... jutr....juuujuuuu juhuhuhuhuhuuuuuuuuuuuuuuuuuser posted image user posted image user posted image user posted image
BRAVO user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: kako...
27.7.2010 19:47:50   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Fleka

Tukaj ne pišem ničesar več o našem stanju.Kar sem napisala sem preveč:so mi znale pametovati,poniževati,.....in nato dobim zs,da je ena izmed njih na antidepresivih,dve tudi brezposelni,......joj,joj user posted image
In take so meni najbolj pametovale.Pa,saj ne morem verjeti kaj vse se tukaj gor pase.user posted image  
Vsaki,ki mi(nam) je-bo karkoli pomagala lahko poročam kako in kaj.user posted image
Vse ostale "kvačkarice"pa user posted image


Neverjetna si. user posted image

Da je nekdo na antidepresivih ni nič narobe, in če je kdo brezposelen prav tako ne. Razlika med njimi in tabo je, da se ti ljudje trudijo izboljšati kakovost svojega življenja, medtem, ko ti utopično toneš v strahu, blodnji nekih izgovorov in lažeš sama sebi.
user posted image



(odgovor članu Fleka)
  Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: kako...
27.7.2010 19:49:04   
birdy

IZVIRNO SPOROČILO: Fleka

Tukaj ne pišem ničesar več o našem stanju.Kar sem napisala sem preveč:so mi znale pametovati,poniževati,.....in nato dobim zs,da je ena izmed njih na antidepresivih,dve tudi brezposelni,......joj,joj user posted image
In take so meni najbolj pametovale.Pa,saj ne morem verjeti kaj vse se tukaj gor pase.user posted image  
Vsaki,ki mi(nam) je-bo karkoli pomagala lahko poročam kako in kaj.user posted image
Vse ostale "kvačkarice"pa user posted image


Sicer mi je čist vseeno... Sem prebrala temo, si mislm svoje ampak tale je pa grda!!!! In kaj je narobe z eno od teh punc če je na antidepresivih? Se to teb zdi sramotno? Pa tud brezposelnost ni sramotna če zarad tega ne trpijo otroci...
Kej več pa ne bom ampak v tem postu si pa res pokazala svoj obraz. Dalo bi se rečt da dvoličen, ker tebe ni nobena smela obsojat glede na tvoje napake, ti pa njih lahko...


_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: kako...
27.7.2010 19:51:14   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: mamai


IZVIRNO SPOROČILO: Fleka

Tukaj ne pišem ničesar več o našem stanju.Kar sem napisala sem preveč:so mi znale pametovati,poniževati,.....in nato dobim zs,da je ena izmed njih na antidepresivih,dve tudi brezposelni,......joj,joj user posted image
In take so meni najbolj pametovale.Pa,saj ne morem verjeti kaj vse se tukaj gor pase.user posted image  
Vsaki,ki mi(nam) je-bo karkoli pomagala lahko poročam kako in kaj.user posted image
Vse ostale "kvačkarice"pa user posted image


Neverjetna si. user posted image

Da je nekdo na antidepresivih ni nič narobe, in če je kdo brezposelen prav tako ne. Razlika med njimi in tabo je, da se ti ljudje trudijo izboljšati kakovost svojega življenja, medtem, ko ti utopično toneš v strahu, blodnji nekih izgovorov in lažeš sama sebi.
user posted image





počelo user posted image user posted image user posted image user posted image skuliraj se mamai!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: kako...
27.7.2010 19:53:23   
alda
user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: kako...
27.7.2010 19:54:35   
*miska.mcc*
a lahko odprete svojo temo?...npr: pljuvalnik?

pa se tam prepucavajte....ker tale tema je pozitivno zastavljena.... ok?


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: kako...
27.7.2010 19:54:47   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: Fleka

Tukaj ne pišem ničesar več o našem stanju.Kar sem napisala sem preveč:so mi znale pametovati,poniževati,.....in nato dobim zs,da je ena izmed njih na antidepresivih,dve tudi brezposelni,......joj,joj user posted image
In take so meni najbolj pametovale.Pa,saj ne morem verjeti kaj vse se tukaj gor pase.user posted image  
Vsaki,ki mi(nam) je-bo karkoli pomagala lahko poročam kako in kaj.user posted image
Vse ostale "kvačkarice"pa user posted image


če bi dobro prebrali... se ni tega ona izmislila ampak je dobila takšno informacijo od nekoga, ki verjetno te 3 uporabnice pozna... njih, njihovo stanje in zdravje...

tako, da nehajte jo napadat pa konec!,... če ti kaj ni všeč stran glej... tako jaz vedno zase pravim in naj velja za vsakega user posted image

in spet bo tema izbrisana, ker bo ... ne bom o tem user posted image

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: kako...
27.7.2010 19:55:37   
ema tiara
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

a lahko odprete svojo temo?...npr: pljuvalnik?

pa se tam prepucavajte....ker tale tema je pozitivno zastavljena.... ok?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pa za službouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...točka moči je v sedanjem trenutku...


(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: kako...
27.7.2010 19:57:20   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007

IZVIRNO SPOROČILO: Fleka

Tukaj ne pišem ničesar več o našem stanju.Kar sem napisala sem preveč:so mi znale pametovati,poniževati,.....in nato dobim zs,da je ena izmed njih na antidepresivih,dve tudi brezposelni,......joj,joj user posted image
In take so meni najbolj pametovale.Pa,saj ne morem verjeti kaj vse se tukaj gor pase.user posted image  
Vsaki,ki mi(nam) je-bo karkoli pomagala lahko poročam kako in kaj.user posted image
Vse ostale "kvačkarice"pa user posted image


če bi dobro prebrali... se ni tega ona izmislila ampak je dobila takšno informacijo od nekoga, ki verjetno te 3 uporabnice pozna... njih, njihovo stanje in zdravje...

tako, da nehajte jo napadat pa konec!,... če ti kaj ni všeč stran glej... tako jaz vedno zase pravim in naj velja za vsakega user posted image

in spet bo tema izbrisana, ker bo ... ne bom o tem user posted image




user posted image
Poslušaj klovn, obrekovanj pa ne bomo tolerirali! Ne ne, to pa ne. user posted image Naj se javi tista, ki me pozna. user posted image

(odgovor članu RAKICA2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: kako...
27.7.2010 19:58:27   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: mamai


IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007

IZVIRNO SPOROČILO: Fleka

Tukaj ne pišem ničesar več o našem stanju.Kar sem napisala sem preveč:so mi znale pametovati,poniževati,.....in nato dobim zs,da je ena izmed njih na antidepresivih,dve tudi brezposelni,......joj,joj user posted image
In take so meni najbolj pametovale.Pa,saj ne morem verjeti kaj vse se tukaj gor pase.user posted image  
Vsaki,ki mi(nam) je-bo karkoli pomagala lahko poročam kako in kaj.user posted image
Vse ostale "kvačkarice"pa user posted image


če bi dobro prebrali... se ni tega ona izmislila ampak je dobila takšno informacijo od nekoga, ki verjetno te 3 uporabnice pozna... njih, njihovo stanje in zdravje...

tako, da nehajte jo napadat pa konec!,... če ti kaj ni všeč stran glej... tako jaz vedno zase pravim in naj velja za vsakega user posted image

in spet bo tema izbrisana, ker bo ... ne bom o tem user posted image




user posted image
Poslušaj klovn, obrekovanj pa ne bomo tolerirali! Ne ne, to pa ne. user posted image Naj se javi tista, ki me pozna. user posted image


glej, ne boš me sprovocirala in ne bom se spustila na tvojo raven....
pa pa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: kako...
27.7.2010 19:58:32   
*miska.mcc*
DRAGA WAHOO!

lprosim, da te teme ne zaklepate in je ne brisete, ampak namesto tega opozorite vse neprimerne komentatorke ...

s spostovanjem, hvala!


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu ema tiara)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: kako...
27.7.2010 20:00:02   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

DRAGA WAHOO!

lprosim, da te teme ne zaklepate in je ne brisete, ampak namesto tega opozorite vse neprimerne komentatorke ...

s spostovanjem, hvala!



sem ravgno razmišljala o tem, da nimam pravega nicka, da bi me moderatorji upoštevali user posted image ...
pa naj bo...
zato pa so druge pametne glavce na svetu user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: kako...
27.7.2010 20:02:43   
alda
se lahk kar podpišem pod miškino prošnjo!!

Miška pa lep 1.delovni dan jutr!!!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: kako...
27.7.2010 20:04:50   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: mamai





user posted image
Poslušaj klovn, obrekovanj pa ne bomo tolerirali! Ne ne, to pa ne. user posted image Naj se javi tista, ki me pozna. user posted image


naprimer....tole meni ze cisto zadostuje za 1. opozorilo....gre za žalitev.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: kako...
27.7.2010 20:14:07   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Fleka
Kerensa in Najaa,ali za v četrtek še velja?user posted image

Nobena še ni odpovedala user posted image in jaz tudi nimam v planu, da bi. Ne bo me samo v primeru višje sile ali pa, če Najaa odpove (jaz nimam avta).



Z moje strani velja. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?