|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
22.3.2012 8:01:05   
_martina
kimica, ne dam mu več ker potem bruha. Tako da zaenkrat ima tak obrok, mogoče kdaj dobi par ml več. Hranim ga pa na 3h. Včasih tudi vleče flašo in se tolaži, takrat je kar hudo ko mu flašo vzamemo user posted image

(odgovor članu urskaja)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
29.3.2012 21:06:15   
kealy
Najcenejšega do sedaj sem našla v Italiji in sicer stari Gorici, v eni izmed lekarn stane 8.90€ in v drugi sem dala danes 9.10€. Kar je občutno ceneje kot pri nas v lekarnah po Sloveniji. In še to, v lekarni Nova Gorica stane približno 11€. V vseh primerih govorimo o 800g pakiranju. Je pa it Novalac občutno sestavinsko bogatejši od našega. Nimamo kaj, kot po mleko za mejo. Hotela sem sporočiti, morda bo ta novica še kateri koristila...

< Sporočilo je popravil kealy -- 29.3.2012 21:13:01 >

(odgovor članu _martina)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
2.5.2012 8:31:56   
zwezdica82
IZVIRNO SPOROČILO: Janja506
11 x NOVALAC AC proti kolikam. Kupljeno v Avstriji, cena 9,90€ za komad,rok uporabe do 2014.



živjo

Mene pa zanima kje v Avstriji si ga kupila? A je isti kot pri nas..Mislim glede sestavin in energijske vrednosti?



< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 2.5.2012 16:06:09 >

(odgovor članu Janja506)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
2.5.2012 8:41:09   
Janja506
Nisem nikoli kupila našega. Enkrat sem v lekarni edino brala, da ima recimo v Sloveniji kupljen Novalac SLO in HR navodila, ta ima pa nemška in slovenska navodila. Izdelan je bil pa v Franciji. Kupljen pa v MAriahilf apotheke v Strassu.

@kimica86: kje pa si ga kupila. Jaz sem za vsako konzervo dala 9,90€, pa recimo, da bi dala morda ceno 9,70€, že itak sem se gor peljala.

Kaj naj, če pa je naš tamali iz ful mleka prišel na nič mleka čez dan.

(odgovor članu zwezdica82)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
2.5.2012 14:20:42   
Trobentica_
IZVIRNO SPOROČILO: MoLLiKa
_martina a je povsod na obali taka cena novalaca? V kateri lekarni ga kupuješ? Pri nas na Gorenjskem je 800g 15,62eur....

Jaz sem ga do pred kratkim kupovala v Kopru (zdaj smo na babylove), je bil okoli 11EUR, 800g. Kupovala sem dokler nisem ugotovila, da je v KP ceneje, še v Ljubljani in Sežani in je na obeh koncih teh 16EUR. In v Sežani sem jih prav vprašala kako to in so rekli, da vedo, da je v KP ceneje in to zato, ker se tam naj ne bi "služilo na dojenčkih" in ne zaračunavajo zraven marže....Zanimivo a ne? Bi lahko bilo povsod tako...

< Sporočilo je popravil Trobentica_ -- 2.5.2012 14:22:55 >

(odgovor članu MoLLiKa)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Novalac, kje je najcenejši?
4.5.2012 13:01:38   
kimica86
Novalac 1 (800g) so podražili z 11,23 eur na 14,95 eur.. Če to ni katastrofaaaaa?????!!!!! Vejo točno kje morajo dvigat cene.. Tam, kjer vseeno vejo, da bomo kupovali, ker otrok mora pit mleko.. In če ga mama nima, pač mora kupit user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

GROOOOZAAAAAA user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Trobentica_)
Neposredna povezava do sporočila: 56
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?