|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Miss Slovenije
29.7.2010 22:03:52   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Delala je pri najbolšem sosedu ene 4 leta nazaj ... ma ne morš zgrešit, več pa ne bom povedla, ker potem bi bil že šimfanje user posted image



Pojma nimam, majke mi... Je pa res, da k ta nartabulšemu sosedu zavijem ene 4 x letno, pa je morda ravno takrat imela dopust....user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Miss Slovenije
29.7.2010 22:07:27   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: barika

Delala je pri najbolšem sosedu ene 4 leta nazaj ... ma ne morš zgrešit, več pa ne bom povedla, ker potem bi bil že šimfanje user posted image



Pojma nimam, majke mi... Je pa res, da k ta nartabulšemu sosedu zavijem ene 4 x letno, pa je morda ravno takrat imela dopust....user posted image


hm, takrat smo delal ko buti (ko se je špar preurejal), drugače grem pa jaz tudi silom prilike v M. pa še to zaradi plenic, ali pa bivše sodelavke pogledat.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Miss Slovenije
30.7.2010 8:25:23   
alda
men pa vse delujejo starejše, kot dejansko so njihova letauser posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Miss Slovenije
30.7.2010 8:52:53   
mojamura
Karin Nikolič opara zgleda ko da je zadeta - predvsem na desni sliki (24 ur)

Karmen Klinc mi je všeč, že zaradi priimka user posted image Klinc vas gledauser posted image user posted image

Samantha Sršen ima nek grozljivo čuden pogled - aka serijski morilci(24 ur)


Meni je najlepša Sandra Adam


user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Miss Slovenije
30.7.2010 9:06:52   
zvezdan
hahaha mojamura dober komentaruser posted image user posted image
Men je tut tale gdč Adam najbolj lušna če že. Dejstvo pa je da so vse zlelo zelo povprečne. Ampak a se spomnete punce kako so bila ta tekmovanja za miss včasih nekaj bolj odmevna. Zdaj se niti ne ve kdaj bodo izbori kar na enkrat imamo misico. Včasih je bila to neka gala prireditev ki jo je predvajala nacionalka ali pop sej ne vem. No saj ne da bi gledala ampak tako opažam. Mogoče zato ker je zdaj tok teh tekmovanj... miss debele riti, mis majhnih joškov...ahhh kr neki.


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Miss Slovenije
30.7.2010 9:10:21   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan

hahaha mojamura dober komentaruser posted image user posted image
Men je tut tale gdč Adam najbolj lušna če že. Dejstvo pa je da so vse zlelo zelo povprečne. Ampak a se spomnete punce kako so bila ta tekmovanja za miss včasih nekaj bolj odmevna. Zdaj se niti ne ve kdaj bodo izbori kar na enkrat imamo misico. Včasih je bila to neka gala prireditev ki jo je predvajala nacionalka ali pop sej ne vem. No saj ne da bi gledala ampak tako opažam. Mogoče zato ker je zdaj tok teh tekmovanj... miss debele riti, mis majhnih joškov...ahhh kr neki.




tu pa jaz nimam konkurence (miss debele riti hehehehehe)user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   [Brisano sporočilo]
30.7.2010 9:12:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Miss Slovenije
30.7.2010 9:58:33   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: barika

Delala je pri najbolšem sosedu ene 4 leta nazaj ... ma ne morš zgrešit, več pa ne bom povedla, ker potem bi bil že šimfanje user posted image



Pojma nimam, majke mi... Je pa res, da k ta nartabulšemu sosedu zavijem ene 4 x letno, pa je morda ravno takrat imela dopust....user posted image


hm, takrat smo delal ko buti (ko se je špar preurejal), drugače grem pa jaz tudi silom prilike v M. pa še to zaradi plenic, ali pa bivše sodelavke pogledat.



a lahk še kej jst zvem, a ti si delalv Mer....???  kerem pa? kje pa ona... no jst sem bla tud v M.... pa foter moj je še....


aha, v hipermarketu. user posted image a si ti tudi bila al kaj?user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Miss Slovenije
30.7.2010 10:20:08   
Klemy82
No, sem pofirbcala tud jest.  Mi je ena gospodična vrlo simpatična, ja, ostale pa pač niso bog ve kaj. Mi je pa en drug podatek bolj fascinanten, kar se naših miss tiče, pa ne bom začela te debate. user posted image user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Miss Slovenije
30.7.2010 10:24:22   
zvezdan
a dej klemy82 povej zdaj če si že začela. Pa katera od gospodičen ti je primerna.

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   [Brisano sporočilo]
30.7.2010 10:33:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Miss Slovenije
30.7.2010 10:41:20   
barika
na blagajni sem bila. grem na blog gledat, če imaš kje kako fotko user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   [Brisano sporočilo]
30.7.2010 10:42:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Miss Slovenije
30.7.2010 10:59:38   
arabela*
Pa Samanta Gashi je luštnauser posted image

< Sporočilo je popravil Saraya -- 30.7.2010 11:00:31 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Miss Slovenije
30.7.2010 14:26:22   
alda
Pa sosedova Poldka je tud lušna in bila celo enkrat mis gnoja!!
ja pa jade,..mis tega mis unga,...sam da si mis oz si v tistem kotlu, kjer se to kuha, da se potem lahko šlepaš na zastonj jedači in pijači, pa loviš druge puhloglave kvazi lepotce, VIp-ovce in prodajalce magle!!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Miss Slovenije
30.7.2010 21:55:45   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: alda

Pa sosedova Poldka je tud lušna in bila celo enkrat mis gnoja!!
ja pa jade,..mis tega mis unga,...sam da si mis oz si v tistem kotlu, kjer se to kuha, da se potem lahko šlepaš na zastonj jedači in pijači, pa loviš druge puhloglave kvazi lepotce, VIp-ovce in prodajalce magle!!


ponavadi imajo pripombe tisti ki so fauš...user posted image


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Miss Slovenije
30.7.2010 22:19:01   
ery
http://24ur.com/ekskluziv/domaca-scena/koroske-lepotice-v-modrckih_comment_p9_a156.html?&page=9&p_all_items=156

jo prepoznate? Sandra Adam čisto drugačna ot na zgornji sliki...user posted image


_____________________________




(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Miss Slovenije
30.7.2010 23:15:27   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: ery

http://24ur.com/ekskluziv/domaca-scena/koroske-lepotice-v-modrckih_comment_p9_a156.html?&page=9&p_all_items=156

jo prepoznate? Sandra Adam čisto drugačna ot na zgornji sliki...user posted image



lepauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Miss Slovenije
31.7.2010 14:19:36   
alda
Saraya: fauš???? malo morgen!
Imam službo, kjer se hote in nehote srečujem s takšnimi in drugačnimi samozvanimi in pravimi zvezdami in ti lahko zagotovim, da ne bi hotela z NOBENO ZAMENJAT niti v sanjah, ker:
.- ene brez kilo šminke na sebi izgledajo kot "noćna mora"
-ker brez enga piva az. drugega napoja v riti, veliko njih ni sposobno normalno komunicirat
-ker se velikokrat zgrozim ob navajanju vseh veščin in znanj tako hvalijo da je joj, pol pa npr. ne ve da se sožalje izreka, ampak mi sožalje ob smrti mame zaželil user posted image user posted image
-da tam kjer sem prisiljena prisostvovat se vedno znova sprašujem ali velika večina teh ljudi ki se najdejo tam, sploh en teden kaj jedo ali pijejo, ker je hujš kot ko gledaš po TV ko razdeljujejo pomoč na krajih kjer že mesece ni bilo hrane,
.ker
-ker
ma se mi ne da

< Sporočilo je popravil alda -- 31.7.2010 14:20:32 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Miss Slovenije
31.7.2010 14:25:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

ponavadi imajo pripombe tisti ki so fauš...user posted image



Ja user posted image , itak.

Samo res ne vem, kaj delajo z njimi. Greš po ulici in vidiš veliko mladih, lušni, krasnih sproščenih punc. Te pa....no ne vem...ko bi res s kakšne dirke ušle, večina njih. Dve, tri so lušne, ostalo pa...uboge punce.

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Miss Slovenije
2.8.2010 9:11:00   
zvezdan
IZVIRNO SPOROČILO: ery

http://24ur.com/ekskluziv/domaca-scena/koroske-lepotice-v-modrckih_comment_p9_a156.html?&page=9&p_all_items=156

jo prepoznate? Sandra Adam čisto drugačna ot na zgornji sliki...user posted image



hudo. Čist drugačnauser posted image Kaj nardi mal barve za lase in lasni podaljškiuser posted image

Drugač pa alda to kar si napisala je sicer v večini primerov resnično vendar vseeno stereotipno. Sama sem bila kar nekaj časa manekenka...videla sem boga isusa tko da glede tega se strinjam s tabo. Spoznala sem pa tudi nekaj fajn ljudi. Res pa je da je večina prepotentnih in zblojenih v glavo. No jaz ne glede na to da sem bila v tem "fohu" sem uspela doštudirat pravo v doglednem času in imam sedaj lastno podjetje. Tko da nismo se ga vsi zapil aldo pa nismo vsi glupiuser posted image

No kokrkol vsake oči imajo svojega malarja oz. o okusih se ne razpravlja....meni so punce lušne. Ene sicer bolj ene manj.


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Miss Slovenije
2.8.2010 11:33:07   
alda
zvezdan saj sem napisala "ENE" in predvsem kvazi zvezdniki, ki mislijo če se za 5min pojavijo v Big braderju, kmetiji al kjer koli da so že ..in se pojavljajo še tam kjer niso vabljeni in sem bila že prisotna ko so eno tako samozvano zvezdo lepo odslovili, ker ni bila na seznamu povabljenih...user posted image user posted image user posted image user posted image

Npr: tip ki mi je ostal v zelo pozitivnem spominu, pa mi sploh ne sede niti njegov izgled niti njegova muska: WERNER!!!
Vsaka mu čast, kako prijeten sogovornik, preprost , nič zvišen ,ma res..ćlovek ki mu slava ni nič zmešala sivih celic!!user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 47
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?