|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dvojčki 2009
27.8.2010 22:17:48   
almk
no sej sem vedla, da bo glih ko nas ne bo...ne, ne in neuser posted image ..lepo počakajte, da pridemo z morja, da vas vse skupaj vidimo...mi smo nazaj v petek ponoči, tako da bi načeloma lahko v soboto, še lažje pa v nedeljo...res bi bla vesela, če bi mi katera (ki ima mojo številko) poslala datum za katerega se boste odločile in seveda kraj, ker bom zdej 1 teden brez interneta....
v glavnem mi smo ZA in se že veselimo, da vidimo vse te male prince in princeske..
uživajte..

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Dvojčki 2009
28.8.2010 0:01:18   
blanč
Tole srečanje s tisoč čevapi MORA BIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jaz sem za 4, ker peti je že rezerviran, seveda, če bo z bernardkom en dan prej vse vredu, gremo na slikanje glave in ga bodo dali v narkozo ampak jaz v našega junaka ne dvomim in bom že kar jutri pripravila tri puhovke za v Mostecuser posted image
Takole se nam vsem počasi končuje naše druženje z otročki in služba kliče. Kako hitro je minil čas... Čeprav se mi zdi, da nonstop v nekem pričakovanju. Najprej, samo, da se enkrat nasmehne, potem, samo, da enkrat sam sedi, samo, da enkrat vse je, samo, da enkrat shodi... Vsaj jaz sem venomer v nekem pričakovanju...
Zdaj si želim samo, da jima dam par evrov in gresta sama na postajo na pleskavico, pol sem pa zmagalauser posted image
Trenutno obema poganjajo zgornje trojke pa kar dobro prenašata, malo uzbune ponoči ampak ok, naj jima bo. Bernardek še vedno ne hodi, naredi par korakov se veselo vrže na rit in gremo po kolenih...Se mu vse oprosti, ko je tak dobrovoljček, vedno nasmejan, pripravljen na cartanje in talanje poljubčkov, kar pa ni ravno odlika njegove mlajše sestre, ki je taka huda, preveč zahtevna in preveč...eh no, sej je cukeruser posted image
Mi v vrtec letos še ne gremo ju bosta čuvala dedi in babi, se že zdaj veselitauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...
Morje nas bo videlo od 10 naprej, komaj čakam, upam, da bomo malo s podgančevo družino, da se naužijem še njenih dveh kobacačev.
Moram vam pa povedat da je želja po dojenčku  neizmirna ampak mislim, da ga ne bouser posted image moj kar z zobmi škripa ko mu omenim, le zakaj???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Škoda, ker nisva mlajša, sigurno bi imela še...
Upam, da se drug teden res vidimo.






_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Dvojčki 2009
28.8.2010 7:56:01   
Belen
jutroooooooo

ja meni je wseeno kje se dobimo, itak was je wečina iz ... LJ user posted image user posted image user posted image
almk....ne brini - ti jawim kakroli se bomo zmenili user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Dvojčki 2009
28.8.2010 8:50:34   
lara light
Jutro, lepotičke!
user posted image

Noki, jaz sem za, dans bom še z mojim govorila, torej gremo na 4 (Blanč 5. ne more)....mi je pa za almk žal, kaj nardimo? al bo zdej sam generalka, potem pa še enkrat premierauser posted image
almk, daš žegn? aja, uživajteuser posted image

Blanči, super za vse ok, pa za korake B, pa za varstvo, pa za željo po še enemuser posted image ...
...jaz še nimam puhovkuser posted image user posted image

naj pišem? le kako, tamala cela na meni, skače po tipkovnici, ta un pa...letiiiiiiiim
pridem šeuser posted image


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Dvojčki 2009
28.8.2010 9:00:11   
ninčy
Ojla!
Samo da pokomentiram srečanje. Mi imamo naslednja 2 vikenda planirana za praznovanje 1. RD. Načeloma bi lahko prišli v soboto, 4., popoldne, druge dni pa veliko težje. Če ne bi bilo kje (pre)daleč od nas, bi vas pa vsaj malo prišli pogledat.

_____________________________

Štorklja je malo prehitela ... Jan in Žan sta prišla 7. 9. 2009.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Dvojčki 2009
28.8.2010 9:06:25   
almk
evo nismo še šli...
dam žegen za 4.9. - pa bomo poskusili uletet popoldan...
zdej pa res zviz..... za teden dni..
pa-pa..

(odgovor članu ninčy)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Dvojčki 2009
28.8.2010 9:16:23   
lara light
ninčy, almk, jupiii!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu almk)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Dvojčki 2009
28.8.2010 9:17:29   
Alenka-8
Nam tudi 4.9. ustreza. Še z vremenom se po treba zmenituser posted image Sicer pa pelerince pa gumi škornjeuser posted image
Jaz sem pa ta vikend sama doma. Prvič od kar imam otroke. In ju že pogrešam... So z mojim ostali pri babi in pridejo jutri popoldne. Mene pa čaka ena orng čistilna akcija. Dan je lih ta pravi.

(odgovor članu almk)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Dvojčki 2009
28.8.2010 10:34:10   
lara light
noki in ostale, moj gre 4. gledat Zavca, tko da...user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Alenka-8)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Dvojčki 2009
28.8.2010 11:38:41   
miska73
Tale 4. pa nam glih ne diši preveč.
Imamo na 5. veliko žurko za RD, pa dvomim da bi še tole zneslo.

Blanč a tebe pa tale še ena beba orng matra. Ma dost maš. A nis ti rekla, ko si rodila, da si prvič, zadnjič in nikoli več?

Dopust še ni rezerviran. Je pa to zdaj v prvem planu.
Sem mislala danes tole izvest.
Pa je tale moj dedc še dons moral rint na šiht.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Dvojčki 2009
28.8.2010 12:57:20   
Belen
sam še neki: ma mislite da pridemo same z našimi user posted image ali tudi mož(je ) user posted image  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Dvojčki 2009
28.8.2010 13:13:35   
lara light
Jaz sama s tamalima v Lj ne upam. V eno smer že, v drugo pa sigurno rabita animacijouser posted image ...navijam za nov datumuser posted image

Miška, a vi tudi že 1.l??? Pa saj si un dan rodilauser posted image ...supersko! Fan zrihtajte žurko!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Dvojčki 2009
28.8.2010 13:17:23   
blanč
Mišu, seveda sem rekla:" zarečenga kruha se največ pojeuser posted image user posted image user posted image user posted image "Si naročila lepo vreme za RD???? Dopust pa le rezerviri, saj na relaxu delajo 24 ur na danuser posted image
Mi pridemo sami brez možeka, naj raje kaj pametnega doma narediuser posted image , Animacije ne rabita, dam muziko naglas in zaspita... Mi hodimo kar sami okrog.



_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Dvojčki 2009
28.8.2010 13:52:47   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: blanč


Mi pridemo sami brez možeka, naj raje kaj pametnega doma narediuser posted image , Animacije ne rabita, dam muziko naglas in zaspita... Mi hodimo kar sami okrog.




ja sej mi isto user posted image user posted image user posted image
mi w awtu najraje zaspimo..... po srečanju bosta pa itak pafff, tako da Lara korajžno..... pri tolkih dwojčkih na kupu ni mus, da bosta za nazaj še animacijo rabla user posted image user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Dvojčki 2009
28.8.2010 14:25:52   
pikatara
Larči pa saj je Zavec zvečer, popoldne žur, zvečer pa prideš s tamalima do nas in jih zmatramo do konca, nafutramo, uspavamo, pol po zavcu pa samo v avto in gas. Bosta spala celo pot. Kjerkoli, kadarkoli mi smo za, sam da malo prej vem, da vse kar bo splanirano storniram (tenis).

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Dvojčki 2009
28.8.2010 14:39:57   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Si naročila lepo vreme za RD????



Matr, sej sm vedla, da sm neki pozabla...
Kje pa to zrihtaš?

Upam, da bo čez en teden še držalo tole:
http://www.weather.com/outlook/travel/businesstraveler/tenday/SIXX0004?from=36hr_topnav_business
Zaenkrat dobro kaže.


< Sporočilo je popravil miska73 -- 28.8.2010 14:41:26 >

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Dvojčki 2009
28.8.2010 14:50:58   
aknela123
mene ste pozable user posted image user posted image !!!!
no ja, sem pa itak predaleč od vas, lahko bi se pa res drugo leto na srečanje dvojčkov na štajerskem koncu dobile. samo, vam ljubljanjskim srajcam je sem predaleč, mi se pa vedno prilagajamo user posted image .
ja, res, 4. 9. boksa zavec, ga bom gledala po tv, ker ga itak skoraj vsak dan vidim v vrtcu (ko je doma), pa malo počvekama o naših otrocih.
mamoubijalci - to je res dober približek za opis naših otrok.

lep deževen dan vam želim, drage sotrpinke in sosrečnice! user posted image


(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Dvojčki 2009
28.8.2010 16:46:35   
blanč
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Si naročila lepo vreme za RD????



Matr, sej sm vedla, da sm neki pozabla...
Kje pa to zrihtaš?

Upam, da bo čez en teden še držalo tole:
http://www.weather.com/outlook/travel/businesstraveler/tenday/SIXX0004?from=36hr_topnav_business
Zaenkrat dobro kaže.



Pa veš, da nas dež ne staviuser posted image user posted image user posted image Smo bli dobr primeruser posted image . Še boljš pa bo, če bo lepo.


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Dvojčki 2009
28.8.2010 19:49:50   
miska73
Še tole...
Mi še vedno nismo kupili avtosedežev.
Prosim za priporočila, pa še kako dodatno mnenje in zadovoljstvo s kupljenim izdelkom.

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Dvojčki 2009
28.8.2010 20:07:12   
PERSIDA
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Še tole...
Mi še vedno nismo kupili avtosedežev.
Prosim za priporočila, pa še kako dodatno mnenje in zadovoljstvo s kupljenim izdelkom.



Mojadva imata tobija od maxi cosi in sem zadovoljna z njim ,čeprav me je od začetka skrbelo ,ker ne gre tako leže kot jajčka.Zaenkrat smo brez problemov ,ker sedita tako visoko ,da vidita vse kar morata videtuser posted image .

Je,pa romer tudi vredu.

Jaz sem pri nas kupovala ,po tujini ,pa ne vem kako so kaj sedeži.Za kidiya se nisem odločila ,ker sem bila prepričana ,da ju bo tista mizica motila eni so ,pa ful zadovoljni z njim.Jah težko rečem ,da sem ti kaj pomagalauser posted image .

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Dvojčki 2009
28.8.2010 20:42:17   
lara light
Glej jih, glej, vse že zrihtaleuser posted image ...pika, belen, hvala, zlate ste. Pika, verjamem, da bi vse poštimala. Hvala, res prijazno.
Grr jaz smotana, moj dragi me je že pred 1m vprašal za 4.9., če sme it, če bom sama lahko, itd...grejo s frendi, prvič odkar ju imava in jaz? itak, pozabla u nulo...in srce moje, takoj mi je ponudil, da da karto naprej in da gremo na srečanje...ne, tega mu ne smem nardit...edino ne vem kdo pelje, tko da, če bo avto fraj...morda pa se le opogumim, saj v bistvu ne bi blo problema, samo še nikamor dlje od 20 min nisem šla sama.

Miška, vreme bo, tako al drgačno, super bo! sedeže imemo tele, drugih ne poznam, nam so super, ker imajo 'položaj za spanje'. 

Aknela, eh nič nismo pozableuser posted image , vse mamice dvojčkov 09 + duble truble, vabljene itakuser posted image ... lj srajce? belen, jaz, gemelli vohamo ita špagete z balkonauser posted image

Se menimo dalje...

Lepe sanjeuser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Dvojčki 2009
28.8.2010 21:37:57   
stijan
Pa je prvi teden službe za mano in je kar ok,se mi zdi da tam poćivamuser posted image ,ni tak kot doma animacija nonstop,mi je kar všeč in upam ,da bo tak še naprej.No tudi mi smo v fazi ko skačemo iz kavča  na kavč pa zraven se tak režita in tekata gor,mami pa kar sapo jemlje,najboljše pa je ko se z glavami skup zaletita pol pa jokuser posted image .V  sredo pa začnemo z vrtcem ,pa upam da nebo večjih problemov.Fajn se imejte na srečanju,mama s tremi sama tak daleč še nebi šlauser posted image ,mogoče pa drugo leto,ko bo situacija pri nas  boljša.
Spoznali smo senčiko in njena bavca,upam da se kmalu spet dobimo da se mamice malo sklepetamo in otročki naigrajo.
Lahko nočko dvojne!

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Dvojčki 2009
29.8.2010 10:17:39   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Še tole...
Mi še vedno nismo kupili avtosedežev.
Prosim za priporočila, pa še kako dodatno mnenje in zadovoljstvo s kupljenim izdelkom.



hehe... mi imamo Romer TT plus (9-18kg) uni z isofixom z dodatnim varowalom zadaj,ki se s pasi weže.... težko bi rekla , če je boljši ali slabši od ostalih,ker drugih nism probala.... user posted image user posted image user posted image nam so fajn, js sm zadowoljna z njimi....tudi 1x ko je naša Naša bruhala w awtu....sm si mislila, eko la na-kdo bo to zdej očistu? user posted image user posted image ... in pol smo lepo celega slekli (wse gre dol), sedež oprali z šlawfom (pritisk) in uno vrgli w stroj..... dišaw je bolj kot prej user posted image

js sm tuhtala med romerjem in maxi cosi , sam pol sm se (moj mož) odločli raje za tega edino zato,kr je ta mel dodatno warowalo še za varnost.....
kupli smo ga preko spleta,ki nas je prišlo 210 eur za sedež, w BC je skoraj 400 eur user posted image user posted image user posted image user posted image

nič, to je to.... js bi ga priporočila....ampak ostalih nism probala, mogoče so boljši-mogoče slabši..... user posted image user posted image user posted image user posted image
edino kar sm gledala, je bilo to,da so od 9-18kg, kr uni do 36kg....se mi niso zdelo "tako varni" user posted image user posted image .... stwar odločitve.....

ti bo Blanč zwrtala kako akcijo na e bayu user posted image user posted image user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Dvojčki 2009
29.8.2010 10:56:28   
blanč
Belen miška je že okužena in zna na ebuyu sama iskat akcije:):)
Mi gremo danes v arburetum na čarobni dan. Še katera???


_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Dvojčki 2009
29.8.2010 11:19:55   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Belen miška je že okužena in zna na ebuyu sama iskat akcije:):)




aja, sm pozabla, da gor waš konc obwladate te zadewe user posted image user posted image user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?