|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  70 71 72 73 [74]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Dvojčki 2009
25.2.2012 13:32:28   
buba.miska
Ta krema je primerna od rojstva naprej, je na naravni osnovi, to pomeni da ne vsebuje sestavin, ki tanjšajo kožo. Mi smo pri Žani probali vse kar se dobi pri nas v lekarni, ampak ni blo nekega učinka. kreme ki so pomagale so bile takšne, ki so tanjšale kožo in si jih lahko mazal max 7 dni potem pa premor in spet na novo, tega pa nisem želela.
Za kremo sem izvedla čist naključno od moje botre hčerka jo je nekje izvohala in mi jo je prinesla za vzorec (nekje toliko kot je nohta na palcu) To smo ZELO na tenko mazali 2 na dan in takoj se je opazla razlika. Potem nam je tega vzorca zmanjkalo in sem prosla za kontakt. Ona je naročla preko neke gospe iz SLO ker krema se dobi samo v beogradu. Ta gospa si je fajno provizijo prištela, Cena kreme je 25 € ona je prodajala za 50€. No jaz sem malo raziskala in dobila informacijo kje dobiti kremo. Ker mam neke sorodnike tam, ki dela v farmaciji sem ji posredovala in prosla za še več informacije. Ona je šla k temu gospodu, ki ima prijavljeno ordinacijo, fizioterapijo... in je rekla da je bla presenečena nad številom ljudi ki so čakali na pregled.

Torej ona mi je kupla 2 kremi za 50€ in mi ju pripeljala po novem letu. je že ena tema odprta pod alergije-melem.

Upam da sem kaj pomagala tam pa je že več uporabnic, ki jih uporablja, Mi ji zdaj več nismo mazali, ker je imela vodene koze, in se ji ad ni več pojavil. Upam da tako tudi ostane

Lp
P.S. tudi jaz želim da tema ne izumre :)

_____________________________

ŽANA(2130g) IN KLEMEN (2310g) 14.5.2009

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 1826
   RE: Dvojčki 2009
25.2.2012 13:51:43   
buba.miska
tema je alergija- krema "melem"

_____________________________

ŽANA(2130g) IN KLEMEN (2310g) 14.5.2009

(odgovor članu buba.miska)
Neposredna povezava do sporočila: 1827
   RE: Dvojčki 2009
17.5.2012 15:17:38   
hedviga
O grozno punce, čist sdmo padle v pozabo!
Ja sej vem, tudi jaz nism kej pridna...
Pogrešam vse, dajte malo "apdejtat" kako vam gre!!

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu buba.miska)
Neposredna povezava do sporočila: 1828
   RE: Dvojčki 2009
19.5.2012 21:46:20   
buba.miska
res smo čist dol padle :)

no da malo napišem mi smo danes spravli pod streho praznovanje 3. roj. dne še dobro da je blo lepo vreme:
drugače smo zdravi razen tu pa tam kakšna vročina in prehlad.

Še vedno mamo dudo :( ampak samo za spanje v vrtcu tudi to gre brez nje. smo rekli da bo na morju šla k ribam :)
kako pa kaj pri vas?
nekaj napište kaj se dogaja ....

_____________________________

ŽANA(2130g) IN KLEMEN (2310g) 14.5.2009

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 1829
   RE: Dvojčki 2009
21.5.2012 21:59:29   
Belen
ojla, no da še js neki napišem ;))))
Mi smo fajn,še posebej zadnje 3-4 mes.tudi dokaj ubogamo,kr smo res meli fazo za znoret user posted image
z njima sm lahko celo sama na dopust w terme šla za 5 dni user posted image user posted image user posted image brawo jaz user posted image

uglawnem z zdrajem nimamo problemow.... user posted image
dude nimamo že od 1,5 leta oz še mal prej, čez slab mes.bomo tudi mi pri 3.swečki. Brez plenice smo že skor leto dni. Lija tudi ponoči od lanskega sept, Naša pa jo je imela ponoči še do januarja. Zdej pa smo jo dokončno tudi ponoči skinli.....
Smo dokaj pridni po fazi trme, neuboganja, skratka sta bili res nemogoči, še posebej Naša.... pol pa kr na 1x priklopila in kot da ni blo nič user posted image user posted image

uglawnem jih morem re pohvalit....
wčasih se mi podaja misel še o kakem bratcu ali sestrici user posted image seweda me pol kr hitro mine....ampak smo mladi še (kao) mogoče pa w prihodnje.... user posted image

oglaste se kej pa fajn bodte user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu buba.miska)
Neposredna povezava do sporočila: 1830
   RE: Dvojčki 2009
22.5.2012 13:07:20   
buba.miska
fajn da se malo tema vzdiguje user posted image
mi smo se kar odločli da naredimo konec z dudo jo je volk v šumo odneso in gotovo. smo jo tak meli samo za spanje pa sta dokaj izkoriščala, mama poleg spat, kje je duda -..... pa smo rekli da lahko tudi brez dude poslušava dretje user posted image
tak pa je druga noč za nami je bla težja kot prva :) le zaspala sta hitreje kot prvo nočuser posted image

Belen torej razmišljaš še o enem oz dveh?
tudi mi smo že načeli temo ampak za drugo leto, je treba prvo diplomiratuser posted image
sta mi prerokovana še dva fantka ssmo nevem če bodo moji živčki to zdržaliuser posted image user posted image

lepo bodite v tem deževnem dnevu

lp

_____________________________

ŽANA(2130g) IN KLEMEN (2310g) 14.5.2009

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 1831
   RE: Dvojčki 2009
22.5.2012 21:56:17   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: buba.miska



Belen torej razmišljaš še o enem oz dveh?



haha ne ne o dveh,da ne bo pomote, če bo slučajno bo EN (tokrat) !!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu buba.miska)
Neposredna povezava do sporočila: 1832
   RE: Dvojčki 2009
23.5.2012 11:49:54   
hedviga
o dobre ste, da razmišljate o še kakšnem mulčku. No, saj tudi mene še kdaj prime, ampak ko mi tamaladva tazadnji živec ven potegneta me pa k sreči mine. PA tudi leta so že, tako da bomo ostali kot kaže pri tehle naših dveh.user posted image  Itak zaležeta za tri user posted image user posted image

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 1833
   RE: Dvojčki 2009
31.5.2012 10:25:12   
Belen
punce, rabim pomoč.
Mojo posteljnino za tamale (120X60) sm že oddala stran.
Zanima me,če ima katera za dat (oz.prodat) obrobe za tamalo posteljico - kinderpet- bolj neutralne (da niso izrecno roza ali modre)
lahko tudi cel komplet, ampak obvezno rabim pa samo OBROBE za novega člana frendice, ki si ne more privoščit.

hvala za pomoč user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 1834
   RE: Dvojčki 2009
10.6.2012 21:35:54   
buba.miska
Belen žal nimam ničesar sem vse že naprej raztalala :)

kako ste kaj že 11 dni se nič niste oglasle :)user posted image

Mam en problem Klemen zelo švica, pri igri mi je razumljivo, ampak ponoči pa več nevem kaj naj naredim, ima odpro okno, pokrit je samo s prevleko, ampak je skoraj vsako noč popolnoma moker, kaj bi lahko še naredla oziroma kakšen pojšter/vzglavnik priporočate, ker najbolj švica prav v glavo

lp
pa oglaste se kaj

_____________________________

ŽANA(2130g) IN KLEMEN (2310g) 14.5.2009

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 1835
   RE: Dvojčki 2009
17.9.2012 14:55:09   
blanč
user posted image

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu buba.miska)
Neposredna povezava do sporočila: 1836
   RE: Dvojčki 2009
17.9.2012 15:48:12   
hedviga
A se ti mal hecaš?????????????????????A ti? A res? a res????Uiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 1837
   RE: Dvojčki 2009
18.9.2012 19:54:59   
blanč
user posted image šala.Nebi več zmoglauser posted image sem sam hotla videt,če še katera tu gor kaj hodi:)

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 1838
   RE: Dvojčki 2009
20.9.2012 21:41:10   
miska73
Blanč, a te spet prijemle želja po dojenčku...
Sej če prou pomislim:
- mlada si še dovolj
- če si tale dva obrihtala, boš pa ja še enga

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 1839
   RE: Dvojčki 2009
24.9.2012 19:48:45   
blanč
O miši, još si živauser posted image user posted image
Nič se ne daš videt, nič slišat... A hodiš že v službo?

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 1840
   RE: Dvojčki 2009
25.9.2012 4:31:41   
aaaya
Oh, moj bog. tukaj vroče dele prodajo, popravilo iPhone, čudovito otroške igrače, modni Mama je izdelkov, veliko zanimivih video igre, in drugih novih prihodom izdelki, čudovito in neverjetno, da smo vsi tukaj, dobrodošli, veliko bolje kot vi, boste izbrali eno vam je všeč tukaj: http://baseurl.de/d2

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 1841
   RE: Dvojčki 2009
26.9.2012 14:19:12   
hedviga
hahahahhaha svašta no... tole je bil pa res za en k... prevajalnik user posted image

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu aaaya)
Neposredna povezava do sporočila: 1842
   RE: Dvojčki 2009
11.11.2015 18:26:59   
blanč
A ješe kera tu gor? Nostalgija mislim:):)

_____________________________

Daj vsakemu dnevu možnost, da bo najlepši v tvojem življenju!
(Mark Twain)

Pa smo po večih letih le dobili nagrado in to kar dvojno:):)

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 1843
   RE: Dvojčki 2009
16.11.2015 14:42:09   
hedviga
Ne :-D

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 1844
   RE: Dvojčki 2009
15.9.2022 14:47:44   
SAtech
dadac dd

(odgovor članu ninčy)
Neposredna povezava do sporočila: 1845
   RE: Dvojčki 2009
15.9.2022 14:49:01   
SAtech
Best wishes go out to Noki, Ivan, Vitan, parents, and the dog as well. I find it hard to realise another year has passed already. Wow, time sure flies. Enjoy your celebrations, but this year, focus more on your health and walking.

(odgovor članu ninčy)
Neposredna povezava do sporočila: 1846
   RE: Dvojčki 2009
18.10.2022 19:40:19   
FloydWhite
God, oh God. Welcome, much better than you, hot parts sale, iPhone repair, magnificent children''''s toys, stylish mother''''s products, numerous intriguing video games, and other new arrival products are all available here.

< Sporočilo je popravil FloydWhite -- 18.10.2022 19:41:37 >

(odgovor članu SAtech)
Neposredna povezava do sporočila: 1847
Stran:   <<   < Prejšnja stran  70 71 72 73 [74]
Stran: <<   < Prejšnja stran  70 71 72 73 [74]
Pojdi na:





Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...
Čarobni gozd v Supernovi
Supernova Ljubljana Šiška v marcu in aprilu prinaša pomladna doživetja za otroke Čarobni gozd.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?