|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dober dan !!!
23.7.2005 16:54:13   
india
Ojla, čveke!
Samo, da vas pozdravim, Kerensa, ti si pa res faca...
hehe, sicer pa kaj več drug teden, verjetno bom v LJ,..:bravo::bravo::bravo::bravo:
danes pa imava s Karin čistko, zvečer pa si bova privoščle sladoled, sladoled,sladoled:sloncek::sloncek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Dober dan !!!
23.7.2005 16:55:30   
lin
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO,dobro jutro!:):)-:bravo:jaz trenutno malo lenarim,sem na rr ker Lin je šla na sprehod z nonanmi)z mojo mamo in tačo),pol zvečer pa greva z dragim malo sama v life,greva s prijatelji na rumeno noč-Koprsko noč.Večeras je naša feštaaaaaaaaaa večeras se vino pije...................:ups::)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Dober dan !!!
23.7.2005 16:57:43   
Minka Pobalinka
Ooo Lin.. Koprska noč :bravo: Tudi jaz bi šla.. :(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Dober dan !!!
23.7.2005 17:05:32   
Kalina
Hej tetice :rozica: Jst sm tud spala do zdaj, in sem spet osamljena k :hudicek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Dober dan !!!
23.7.2005 17:14:28   
Anonimen
Ampak danes se vam pa res ne da čvekat, babe... :zmeden: A je kaj takega v zraku? :ups:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   Dober dan !!!
23.7.2005 17:23:25   
evelinka
meni se da:sloncek::sloncek:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Dober dan !!!
23.7.2005 17:23:58   
Anonimen
Fino fajn!
O čem bova eno rekli?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   Dober dan !!!
23.7.2005 17:33:21   
Kalina
jst pa moj :love: sva smrtno skregana :((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Dober dan !!!
23.7.2005 17:33:45   
Anonimen
Ja? Kaj pa je naredil? :(:(:(

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   Dober dan !!!
23.7.2005 17:41:33   
urbancek
Živjo punce, kako ste kaj. Mene daje lenoba, bi morala pomiti kuhinjo po tleh pa raje čvekam in čakam, da se me kdo usmili. Mali je zaspal, ta velika punca je od užaljenosti tudi ravno zaspala, druga pa mi nekaj obljublja, da bo ona pomila, ker sem jih cel teden vozila na Oratorij. Pa še danes sva s ta malim prišla malo tja, ko so imeli piknik in so vsi naročili, da morava priti, da se bodo z njim zabavali.
Sem mislila, da bomo šli s :love: in otroci sedaj (preden so pospali) v Kranj, pa je ata (tast)poklical :love:, da gresta kosit seno (letos smo noro pozni, bi morali kosit že otavo, pa nas vreme "jebe"), ker je dež jenjal. Pa so načrti padli v vodo. Ta velika je bila seveda na smrt užaljena, ker je mislila, da bo dobila nove kopalke. Je že kar fina in ji ni vse dobro, smo predjali že Jesenice in Radovljica, pa gospodični ni nič všeč ali pa ji ni prav.
Kaj ste pa ve počele danes, ko je tako čudno vreme?
Vsem skupaj pozdravček


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   Dober dan !!!
23.7.2005 17:41:53   
Kalina
Ma ze v cetrtek sva se skregala zaradi njegovga fotra neki, in je men dopizdil in sm sla k mojim, k jih itak ni, so na dopustu, pa sm kle prespala, v petek pa v sluzbo, in cel dan on nc ne klice niti pise..pol sele zvecer, jst neki slucajno pogledam cez okno, vidim njegov avto parkiran pred blok (to se vedno pri mojih), no in jst se ulezem, in tko on pride, ni a ni b, k da nic ni blo mi rece zivjo muca, jst sm bla tih, in pol je on su v dnevno gledat tv, in to je to, tko je zaspal. No in dons se jst zbudim, vstanem on lezi in gleda tv, jst sm sla v trgovino, nardila za jest itd, ampak sevedno se nisva pogovarjala, no in potem okol 14h, me neke sprasuje za dopust (naj bi sla 5 avgusta v crno goro, k ma tm familijo), in jst tko na prov cebova sla bova sla tud na morje, ne mislim jst bil 10 dni pri njegovih na selu, hocm tud morje, in pol je on cist vn padu, kva se jst grem, da zalim njegove in njega, in pol neke stvari ispred 5 let nazaj zacel ocitavat, pa kr neki, in se ful dru name, jst pa cist v soku: imas 3 minute da se poberes iz tega stanovanja!!! in tko on se vedno kr kadi, no pol je ustal in se oblekel, in tko k sm jst bla v trgovini sm mu kupla cigarete, no in tko on preden je sel domov, mi vrze te cigarete in rece nerabm nc od tebe, pa jst tko a ves kaj nocem te vidit nikol vec u zivljenju, pa tko on jst tud tebe ne!!! manevem se miljon nekih stvari groznih sva si rekla...in pol je sel jst sm jokala in zaspala...:((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   Dober dan !!!
23.7.2005 17:43:55   
evelinka
oj


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   Dober dan !!!
23.7.2005 17:44:30   
Anonimen
Uff... Pri vama je pa res počilo, :hudicek:... Kje pa je zdaj?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   Dober dan !!!
23.7.2005 17:46:11   
Kalina
Nevem, pomoje doma, ob 19h gre v nocno..
Pol pa se klicem to mojo prijateljico, k sva bile zmenjena za dons, in tko ona men ja ves jst grem na koprsko noc se slismo jutr! tko da sm cist sama in osamljena..:((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   Dober dan !!!
23.7.2005 17:46:52   
Anonimen
Od kod si že ti, Kalina?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   Dober dan !!!
23.7.2005 17:47:29   
evelinka
bbbboooooggggggaaaaa!!!!!!!!:((:((:((
res se mi smiliš!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   Dober dan !!!
23.7.2005 17:48:50   
Kalina
Lj, Zelena Jama.

Sam sm res baksuz, moji na dopustu, brat na morju, prijateljca me tko zajebala...aaaaaaa, se bom pa pac cel vecer sama seb smilila :(

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   Dober dan !!!
23.7.2005 17:56:20   
Anonimen
Zelena Jama!? Pa pridi no :hudicek: semle na Beblerjev trg na en :kava:!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   Dober dan !!!
23.7.2005 17:57:22   
Kalina
Ma zdej sm kle pr mojih v medvodah, pa zgleda da bom kr ostala tukaj..:zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   Dober dan !!!
23.7.2005 17:58:53   
Anonimen
:((:((:((

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   Dober dan !!!
23.7.2005 17:59:52   
Kalina
Sploh nevem kaj nej delam sama sabo, pa prov nc ni na tvju... pa nobene knjige nimam kle, jaooo tugo moja:(

A ti delas dons?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   Dober dan !!!
23.7.2005 18:00:53   
Anonimen
Ja, danes še delam, jutri sem pa frej... Nedelja je dan, ko je še Bog počival... :)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   Dober dan !!!
23.7.2005 18:01:18   
Kalina
hehehe, ja to mas pa prov :) kdaj pa zacnes?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   Dober dan !!!
23.7.2005 18:01:53   
Anonimen
Klasika, od 22:00 do 06:00... Nočna ptička...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   Dober dan !!!
23.7.2005 18:02:36   
Kalina
hehe pridna pticka :bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?