|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dober dan !!!
23.7.2005 23:07:59   
Kalina
Jooj ful me firbec daje, ce bo moj prsu zutri ko konca z delom, sm spat a bos sel domov, hmmm :zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   Dober dan !!!
23.7.2005 23:08:41   
Kalina
uhh kaksne balade jaz zdej poslusam :((

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   Dober dan !!!
23.7.2005 23:09:01   
rija
jaz pravim, da pride k tebi...:kuza:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   Dober dan !!!
23.7.2005 23:09:45   
Kalina
bomo vidli, jutri takoj sporocim! ga pa pogresam, cist sm osamljena.. no ja vsaj RR imam!!! jupii:bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   Dober dan !!!
23.7.2005 23:13:21   
rija
saj ko se prvi bes umiri, gledamo na stvari drugače. samo pri sebi poglej... je mel vse na talarju, zdaj pa ga pogrešaš...vidiš, ljudje hitro pozabljamo...kar seveda ni narobe

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   Dober dan !!!
23.7.2005 23:14:03   
bunkica
helou bejbe.........oooo rija ti je žal za mano???.......eeeeeeeevvvvvvvoooooooo me nazaj....sma se z :love: tak fajn skalužala...........ma je pasalo..........
drujgič pa zdigni telefoun............

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   Dober dan !!!
23.7.2005 23:14:41   
rija
hej bunki! nekam hitro sta se vuva skoupala...:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   Dober dan !!!
23.7.2005 23:15:06   
Anonimen
Jz mislim da bo prisel k tebi.
A si želiš tega?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 208
   Dober dan !!!
23.7.2005 23:15:16   
rija
kdaj pa si me klicala?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   Dober dan !!!
23.7.2005 23:17:44   
bunkica
ka pa vem.........negda v četrtek???:zmeden::zmeden::zmeden:..........tak sen nekšna pozabljiva........mislim,da sem te v četrtek ja...samo tolko okoli lečeš,pa za nas ene nemaš cajta-smajlikisefejstjouče

kalina veš,da bo ziher k teb prletu...:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   Dober dan !!!
23.7.2005 23:19:11   
Kalina
ma sej ga pogresam, pa si zelim da pride k meni, sam vseen, nevem kako pa kaj, dons me je preletelo, da nisva za skupaj, mogoce bi bil bolj srecen z drugo, jaz pa z drugim...ce bi ga sploh najdla..nevem no, tko sm zmedena..:zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   Dober dan !!!
23.7.2005 23:19:18   
bunkica
pa kak sma se hitro skopala------saj pa je že ena ura mimo....aja...naloga še pride...te pa še enkrat tuš:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   Dober dan !!!
23.7.2005 23:19:40   
rija
sem bila v četrtek v grazu, pa v avstriji ne dvigujem telefona, ka mam potem račun astronomski, pa mi glih takrat non-stop zvoni. nisem tak bogata ka bi v tujini telefonirala:) me je moj malo na lepše pelo, ka san si mogla nosečniške hlače kupit, ker si onih več ne morem zapet:):)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   Dober dan !!!
23.7.2005 23:21:39   
Anonimen
Joj kk lepo je prekmursko brat:bravo:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 214
   Dober dan !!!
23.7.2005 23:21:54   
rija
kalina, ko se skregamo, se itak vsi iste stvari sprašujemo...a veš kolikokrat sem se jaz to vprašala? pa se nisva niti pol tako skregala? samo takrat ti gredo najbolj črne stvari po glavi.. če sta 5 let skupaj, sem prepričana, da bi že ugotovila, če sta ali nista za skupaj. razen, če si oba zatiskata oči...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   Dober dan !!!
23.7.2005 23:22:52   
rija
:)-:)-:)- mato, a hočeš pravo prekmurščino? se bova z bunkico malo potrudile...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   Dober dan !!!
23.7.2005 23:24:09   
Anonimen
Ojej... tist bo pa mal preveč
:zmeden2:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 217
   Dober dan !!!
23.7.2005 23:24:25   
rija
:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   Dober dan !!!
23.7.2005 23:26:44   
Kalina
mah, ce si tist prebrala, pol ves da tisti the one, ni moj, zivi dalec od mene, nemoreva biti skupaj, zaradi vec razlogov, ki jih zdaj nebom razlagala, s tem sem se nekako pomirila itd...glih 4 dni nazaj mi je poslal sms un komad od Prljavo Kazaliste (ce je mogoce kera to poslusala kdaj): Tu noc kad si se udavala, nitko nezna zasto si plakala... oh ja, sva prijatelja, kokr sva lahko, on ima punco, jaz moza itd, ampak potrebujeva drug drugega v zivljenju, sam tist da se slisva pa si receva uredu sm, pa ti?
no in sprijaznila sm se s tem, in zdej si res ne predstavljam zivljenja brez mojega moza...ampak bojim se da nebo vedno hujsi, ljubosumen itd,,..:zmeden:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   Dober dan !!!
23.7.2005 23:30:49   
rija
očitno sem onega drugega sfalila...hja, kaj naj ti rečem? potem pa si itak neiskrena do svojega moža, pa v končni fazi tudi do same sebe.
Prijatelja? Ne vem no, tu je še vedno neka iskrica. In kjer je iskrica je nevarnost za požar.
Na moža pa si se preprosto navezala, kaj češ, tako je v življenju. Samo: ali je to dovolj za celo življenje? Ali ne gre tu za strah, biti sam?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   Dober dan !!!
23.7.2005 23:33:16   
rija
čuj bunkica, pa kama si odišla zaj? si ga šla v petlek metat? si nej pravla, ka tou prijde kesneje? nas pa si samo tak eti pistijla?
:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   Dober dan !!!
23.7.2005 23:49:18   
Anonimen
Ojej jaz sem se pa kar zgubila
:ups:

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 222
   Dober dan !!!
23.7.2005 23:51:56   
bunkica
aja prekmurščino bi rade.......ajde rija udrima malo....:)-:)-:)-:)-:)-
ve san ti pa pravla ka ešče prijde tisto,pa ono...:)-:)-:)- nika san vas nej pistijla....etik san:)-:)-:)-
pa nej si jezika spotreti...:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   Dober dan !!!
23.7.2005 23:54:31   
rija
pa ge odiš? san mijslila, ka si se rejsan nanjega spravila!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   Dober dan !!!
23.7.2005 23:58:41   
bunkica
ja kak va znaš ka san se nej:)-:)-:)-:)-........blo je glij zadosta cajta...zaj pa sma glij smokije požvekala...kcoj pa koka kola,zaj pa san kak napihnjeni balon..........

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?