|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: bonboni
6.8.2010 21:50:54   
ledenaa
zaradi par bonbonov se ne bo vam niti njemu svet podrl. kaj pa dajete vsak dan otroku jest?? gledate tiste E-je v prehrani   user posted image   verjetno ne kajne,to je pa dobro za vašega otroka  user posted image    Razmišljanje 1A  ja

< Sporočilo je popravil ledenaa -- 6.8.2010 21:53:46 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: bonboni
6.8.2010 21:55:40   
skuštrana
Joj, če samo pomislim za nazaj koliko bombonov sem jaz pojedla kot mala. Me je kar sram user posted image Pa še grizla sem jih, super za zobe..user posted image

Pri nas bombonov niti ne jemo, jih ne kupujemo.  Rajši čokolade in sladoled. Če pa jih dobijo v dar  jih pač pojejo.

Je pa pri nas podobno kot pri Volgi, naša 5 letnica lahko ima eno čokolado oz. zavitek bombonov tudi en mesec. No, ta srednji je malo bolj sladkosned, pa mu malo pomagam pri doziranju user posted image , najmlajši jih pa še ne dobi.





_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: bonboni
6.8.2010 21:56:23   
Anonimen
zaradi par bonbonov se ne bo vam niti njemu svet podrl. kaj pa dajete vsak dan otroku jest?? gledate tiste E-je v prehrani   user posted image   


Ja, podrl se bo user posted image .

Meni je pa smešno, takole med odraslimi...ko so ženske in moški stalno na nekih dietah, pa zdravih prehranah in ne vem kaj. Pa samo pol vrečke cukra v kavo....

In potem izpadem kot en čudak, ko normalno in z velikim veseljem jem vse, kar mi paše. Mislim, kako si sploh upam misliti, da se hrano z užitkom je, njamsi user posted image , in sploh ne razmišljati, da je porcija prevelika, da je pršut premasten in torta presladka. Ni čudno, da so ljudje nezdravi, ko že mislijo nezdravo. Oziroma mislijo tako zelooooooo zdravo, da jim že škodi.

(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: bonboni
6.8.2010 22:00:00   
blaža
v bistvu se bolj spomnem tole ko so v vrtcu dobili za popoldansko malico, v jaslih to!!!, snikers ali pa Mars čokoladico.user posted image Mi je blo totalno glupo. Sem rekla, da naj mu ne dajejo pri enem letu tega za malico, da naj dajo za domov, je ta starejši pojedu, ta malemu sem pa dala kak jogurt al pa sadje, čeprav se je dogajalo, da je tovaršica lepo nalomla čokoladke in so papcali.user posted image user posted image

No mi smo vsi iber sladkosnedi, da ne govorim kolko jaz tega spečem in kolko pojemo sladkega. Ker oba z možem jeva dosti tega, pol ne morem skrivat pred otrokoma. Posladkajo se pa lahko po obroku, ki mora bit nekaj " pametnega". No v mes se še z rozinami in kakimi kosmiči sladkasta, tako, da ni to sam cuker, ...

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: bonboni
6.8.2010 22:01:13   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

zaradi par bonbonov se ne bo vam niti njemu svet podrl. kaj pa dajete vsak dan otroku jest?? gledate tiste E-je v prehrani   user posted image   


Ja, podrl se bo user posted image .

Meni je pa smešno, takole med odraslimi...ko so ženske in moški stalno na nekih dietah, pa zdravih prehranah in ne vem kaj. Pa samo pol vrečke cukra v kavo....

In potem izpadem kot en čudak, ko normalno in z velikim veseljem jem vse, kar mi paše. Mislim, kako si sploh upam misliti, da se hrano z užitkom je, njamsi user posted image , in sploh ne razmišljati, da je porcija prevelika, da je pršut premasten in torta presladka. Ni čudno, da so ljudje nezdravi, ko že mislijo nezdravo. Oziroma mislijo tako zelooooooo zdravo, da jim že škodi.


jao zadnjič sem si dala dve žlički čajni cukra v kafe in je rekla ena, a tolko cukra si ti daš?user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: bonboni
6.8.2010 22:07:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

jao zadnjič sem si dala dve žlički čajni cukra v kafe in je rekla ena, a tolko cukra si ti daš?user posted image user posted image


Jaz si dam dve v kratki ekspresso.
No, na koncu mora malo cukra za na žlico ostat user posted image , tisto mi je d best pri kavi.


Če pijem belo kavo, dam pa tri. Zna bit, da me kmalu pobere od nezdrave hrane. Tko da - ne me napadat user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: bonboni
6.8.2010 22:10:31   
Raho

IZVIRNO SPOROČILO: Solero

Sladkor v prehrani mora biti, vendar v telesu čimbolj prijazni, nepredelani obliki. To pa bomboni seveda niso. Sadje, sveže ali suho. Za v peciva pa rjavi sladkor ali med.
Pri nas gre veliko podarjenih sladkarij v smeti, drugam niti ne sodijo. Kakšno čokolado še poližemo, če ima dovolj kakava, ostalo pa: šuk v koš.
Tudi podarjamo jih ne, razen kake res dobre čokolade.
Sva pa kar uspešno uspela zajeziti sladkarije v darilih, ko sva se za taka darila zahvalila. Beseda ni konj in vsi radi vidijo, da si darila res vesel.


Ženske, ene ste res že bolestne v svojem pretiravanju.

Če je zajezitev vseh oblik sladkarij renično tako uspešna, boš lahko trdila, če otrok do 10. leta ne bo dal v usta nič drugega kakor te renično kakovostne čokolade.

Po drugi strani pa vas je lahko SRAM, da sladkarije mečete v koš. Nekatere mame svojim otrokom ne morejo kupiti ne bombonov in ne čokolade, ker nimajo za kaj, ve pa tako.

< Sporočilo je popravil Raho -- 6.8.2010 22:11:18 >

(odgovor članu Solero)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: bonboni
6.8.2010 22:16:29   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

jao zadnjič sem si dala dve žlički čajni cukra v kafe in je rekla ena, a tolko cukra si ti daš?user posted image user posted image


Jaz si dam dve v kratki ekspresso.
No, na koncu mora malo cukra za na žlico ostat user posted image , tisto mi je d best pri kavi.


Če pijem belo kavo, dam pa tri. Zna bit, da me kmalu pobere od nezdrave hrane. Tko da - ne me napadat user posted image user posted image user posted image .


Jaz pa, ker živim zdravo, kavo pijem brez sladkorja.

Zato pa poleg pojem škatlo Domaćice user posted image user posted image

Se pa strinjam z Raho, da hrano (pa kakršnakoli že je) metat v smeti je sramota. Dajte raje te bombone nekomu, ki si jih ne more privoščiti user posted image

< Sporočilo je popravil skuštrana -- 6.8.2010 22:17:20 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: bonboni
6.8.2010 22:21:30   
Raho
Mislim, skuštrana - kako lahko piješ grenko kavo in zraven ješ kekse??? Če že jem zraven kekse, moram piti SLADKO kavo, da mi gresta okusa skupaj.

Jaz sem pa ravnokar spekla dve torti z belim cukrom in sedaj razmišljam, če naj ju pojem sama (ker je beli cuker škodljiv in škodim lahko samo sebi) ali pa naj ju vseeno ponudim jutri gostomuser posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: bonboni
6.8.2010 22:22:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Jaz pa, ker živim zdravo, kavo pijem brez sladkorja.

Zato pa poleg pojem škatlo Domaćice user posted image user posted image


user posted image user posted image

Uf, bi jo zdajle....celo škatlo naenkrat.

Joj, meni pa včasih takooooooo zadiši kakšna stvar, recimo sladkor v predelani obliki user posted image , ali cela vrečka mastnega Smokija, ali pohano meso ali kaj full mastnega...in to takrat pojem, ko mi zadiši, v vsem obilju sladkorja, masti in vse ostale nezdrave navlake, ki paše zraven. In ko imam organsko potrebo po tem, me ne bo nihče prepričal, da to ni zdravo in da je bolje da ne.

ps. v povprečju zdravo jem.

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: bonboni
6.8.2010 22:24:53   
Anonimen
Moja 2 letnica ne je sladkega že od prvih kašic. Kar je bilo sladkega je spljunila. Še dandanes je tako. V enem mesecu ne poje niti ene tablice kinder čokolade. Še rogljiček ki ga je glih včeraj jedla s tako veliko slastjo ga je nehala, ko je prišla do čokolade, ki je bila noter.user posted image

Bombonov niti poskusila še ni. ne ve kaj naj z njimi...pa jih ima na razpolago doma na mizi samopostrežno, na obisku ji ponujajo, v trgovini ji kupijo te naše sosede...vzame in da takoj meni, da moram spravit.user posted image Noče pa pika.

Imamo pa tudi mi veliko veliko sladkarij, ki jih dobimo, pa jih ne mečem v koš. To mi je pa kot zločin. Otroci lačni, imajo željo do čokolade, jaz pa da vržem v smeti???? naa, to pa res ni lepo. Veliko bombonier npr. dam moji mami, ki jih obožuje, piškote nečakinji, bombone sama pojem...

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: bonboni
6.8.2010 22:25:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Jaz sem pa ravnokar spekla dve torti z belim cukrom in sedaj razmišljam, če naj ju pojem sama (ker je beli cuker škodljiv in škodim lahko samo sebi) ali pa naj ju vseeno ponudim jutri gostomuser posted image


K temu bo treba resno pristopit user posted image .

Gosti nosijo sladkarije ali ne?
Gosti jedo sladkarije ali ne?
In njihovi otroci in babice doma?
Imajo radi fižol?
Kaj pa lubenice?
Imaš rada goste? Ali jih slučajno preveč ne maraš user posted image ?


In tako naprej po spisku. Lahko ti pošljem excel, imam že vse naštimano za pameten in lepo pocukran graf.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: bonboni
6.8.2010 22:26:42   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Se pa strinjam z Raho, da hrano (pa kakršnakoli že je) metat v smeti je sramota.



S tem se tudi jaz strinjam. Samo zame bonboni niso hrana.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: bonboni
6.8.2010 22:26:43   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Jaz pa, ker živim zdravo, kavo pijem brez sladkorja.

Zato pa poleg pojem škatlo Domaćice user posted image user posted image


user posted image user posted image

Uf, bi jo zdajle....celo škatlo naenkrat.

Joj, meni pa včasih takooooooo zadiši kakšna stvar, recimo sladkor v predelani obliki user posted image , ali cela vrečka mastnega Smokija, ali pohano meso ali kaj full mastnega...in to takrat pojem, ko mi zadiši, v vsem obilju sladkorja, masti in vse ostale nezdrave navlake, ki paše zraven. In ko imam organsko potrebo po tem, me ne bo nihče prepričal, da to ni zdravo in da je bolje da ne.

ps. v povprečju zdravo jem.


V povpečju... A to glede na Gaussa?

Sedaj sem se spommnila, da sem v drugi nosečnosti v zadnjem trimesečju vsak dan pospravila en o vrečko Haribojev. Še dobro, da sem rodila otroka. Lahko bi zlatega medvedkauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: bonboni
6.8.2010 22:26:53   
skuštrana
Joj, meni pa včasih takooooooo zadiši kakšna stvar, recimo sladkor v predelani obliki user posted image , ali cela vrečka mastnega Smokija, ali pohano meso ali kaj full mastnega...in to takrat pojem, ko mi zadiši, v vsem obilju sladkorja, masti in vse ostale nezdrave navlake, ki paše zraven. In ko imam organsko potrebo po tem, me ne bo nihče prepričal, da to ni zdravo in da je bolje da ne.

ps. v povprečju zdravo jem.


Evo, točno tako. user posted image In sedajle se mi full lušta enega Chiken burgerja, ampak ne iz Mc Donaldsa, pač pa iz enega lokalnega Fast Fooda... Če bi bil mož tu, če bi imela avto in če ne bi trije mulci spali bi sigurna šla po njega user posted image user posted image

Raho, nimam pojma, mi prav paše tisti grenko- sladek spoj 


< Sporočilo je popravil skuštrana -- 6.8.2010 22:27:32 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: bonboni
6.8.2010 22:28:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho


sem v drugi nosečnosti v zadnjem trimesečju vsak dan pospravila en o vrečko Haribojev. Še dobro, da sem rodila otroka. Lahko bi zlatega medvedkauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: bonboni
6.8.2010 22:31:08   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: posh

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Se pa strinjam z Raho, da hrano (pa kakršnakoli že je) metat v smeti je sramota.



S tem se tudi jaz strinjam. Samo zame bonboni niso hrana.


No, prijavite me na CSD, ampak me ni dati otroku tu in tam kak bombon ali kakršnokoli drugo sladkarijo ni zločin. Moja otroka dobita sladkarije, pravzaprav si jih lako sama vzameta, ker jih imamo nastavljene, vendar jih sploh ne vzameta pogosto.

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: bonboni
6.8.2010 22:31:43   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: posh

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Se pa strinjam z Raho, da hrano (pa kakršnakoli že je) metat v smeti je sramota.



S tem se tudi jaz strinjam. Samo zame bonboni niso hrana.


Sorry, ampak jaz si prav predstavljam tiste velike otroške žareče oči, ki si želijo bombona potem pa jim mamica reče da jih pač ne more kupit ker nima dovolj denarja. In takim otrokom bi bil en bombon, ki ga ti vržeš v smeti več kot hrana. In da ne boš mislila da so takšni otroci kje daleč, samo malo se obrni okoli sebe pa jih boš videla. Pa jim daj te bombone. user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: bonboni
6.8.2010 22:32:36   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Joj, meni pa včasih takooooooo zadiši kakšna stvar, recimo sladkor v predelani obliki user posted image , ali cela vrečka mastnega Smokija, ali pohano meso ali kaj full mastnega...in to takrat pojem, ko mi zadiši, v vsem obilju sladkorja, masti in vse ostale nezdrave navlake, ki paše zraven. In ko imam organsko potrebo po tem, me ne bo nihče prepričal, da to ni zdravo in da je bolje da ne.

ps. v povprečju zdravo jem.


Evo, točno tako. user posted image In sedajle se mi full lušta enega Chiken burgerja, ampak ne iz Mc Donaldsa, pač pa iz enega lokalnega Fast Fooda... Če bi bil mož tu, če bi imela avto in če ne bi trije mulci spali bi sigurna šla po njega user posted image user posted image

Raho, nimam pojma, mi prav paše tisti grenko- sladek spoj 



Grem s te teme, ker so se mi sedaj zaluštali čevapčiči v lepenji s kajmakomuser posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: bonboni
6.8.2010 22:33:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: posh

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Se pa strinjam z Raho, da hrano (pa kakršnakoli že je) metat v smeti je sramota.



S tem se tudi jaz strinjam. Samo zame bonboni niso hrana.


Saj se ne pogovarjamo o tem, da so bonboni hrana user posted image .

Pač, poješ bonbon, ko se ti zalušta (ali če ga kakšna dobra teta prinese na obisk user posted image , skoristiš priliko) ali ko ti pade cukr, potem ko že malo zrasteš. Da so hrana pa niso. Oziroma če bi bilo na vidiku, da postajajo hrana, ja, takrat bi jih pa do nadaljnjega zaklenila v omaro.

< Sporočilo je popravil milijonarka -- 6.8.2010 22:34:38 >

(odgovor članu posh)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: bonboni
6.8.2010 22:42:15   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: posh

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Se pa strinjam z Raho, da hrano (pa kakršnakoli že je) metat v smeti je sramota.



S tem se tudi jaz strinjam. Samo zame bonboni niso hrana.


Sorry, ampak jaz si prav predstavljam tiste velike otroške žareče oči, ki si želijo bombona potem pa jim mamica reče da jih pač ne more kupit ker nima dovolj denarja. In takim otrokom bi bil en bombon, ki ga ti vržeš v smeti več kot hrana. In da ne boš mislila da so takšni otroci kje daleč, samo malo se obrni okoli sebe pa jih boš videla. Pa jim daj te bombone. user posted image





Pa dobr no, zdaj zgleda kot da mečem tone sladkarij stran. V življenju sem res vrgla par lizik v koš, ker se mi tiste nenormalne fluorescentne barve dobesedno gravžajo. Pa niso mi tudi vsi bomboni zanič- recimo Melvitini bomboni z medom ali evkaliptusom so super! Samo jaz jih še ne upam dat malemu, me strah da se ne zadavi. Pa še tašča mi je razlagala, kako je njen sinek- torej moj mož- skoraj pri treh letih ostal brez življenja, ker se je skor zadavil zarad bombona.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: bonboni
6.8.2010 22:45:24   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

ja od 2 bonbonov na teden bo otrok dobil holesterol in ne vem še kaj


od dveh ravno ne...ampak bonboni,pa raznovrste sladkarije malo tu malo tam....sicer pa kakor komu pašeuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: bonboni
6.8.2010 22:46:48   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Solero

Sladkor v prehrani mora biti, vendar v telesu čimbolj prijazni, nepredelani obliki. To pa bomboni seveda niso. Sadje, sveže ali suho. Za v peciva pa rjavi sladkor ali med.
Pri nas gre veliko podarjenih sladkarij v smeti, drugam niti ne sodijo. Kakšno čokolado še poližemo, če ima dovolj kakava, ostalo pa: šuk v koš.
Tudi podarjamo jih ne, razen kake res dobre čokolade.
Sva pa kar uspešno uspela zajeziti sladkarije v darilih, ko sva se za taka darila zahvalila. Beseda ni konj in vsi radi vidijo, da si darila res vesel.


samo to te je pa res lahko sram. res sram. jaz, česar ne pojemo, pa pojemo zelo malo sladkarij, jaz nič, moj nič, mali po potrebi, malo, zapakiram v eno vrečko in dam romki, ko pride okoli. vidiš, romski otroci jih pa lahko jedo, pa nimajo nobenega holesterola.. zanimivo.


zanimivo se je iz bolezni norčevatuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Saraya -- 6.8.2010 22:55:30 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: bonboni
6.8.2010 22:48:25   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

ja od 2 bonbonov na teden bo otrok dobil holesterol in ne vem še kaj


od dveh ravno ne...ampak bonboni,pa raznovrste sladkarije malo tu malo tam....sicer pa kakor komu pašeuser posted image


čakaj, koliko tega mora biti, da ima aotrok povečan holestoerol? A ni to bolj od maščob, pohanje, pa take stvari? Kakšna imate pa kosila in ostalo prehrano, razen sadja nameso sladkarij?

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: bonboni
6.8.2010 22:49:40   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

5 letnica lahko ima eno čokolado oz. zavitek bombonov tudi en mesec.



ja..ampak otroci so različni...nekaterim,če se dovoli, bi jedli sladkarije neprestano.In v takih primerih je treba pa ukrepatuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




moška imena
milagro

Katero ime vam je najbolj všeč?

leon (20%)

klemen (18%)

primož (7%)

alajž (30%)

rok (25%)


Število vseh glasov: 603

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!