|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kaj in kako
10.8.2010 19:20:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: fionca

Sem slišala za eno znanko, ki se je sama z dvema otrokoma preselila v Avstrijo, da mati samohranilka dvakrat letno dobi neko subvencijo od države, pa je nobeden ni preverjal, če je resnično samohranilka, ker pri njih se ne dogajajo takšna prikrivanja, ker imajo drugače celotno zadevo bolj urejeno kot pri nas, celo vrtec na Dunaju - glavno mesto - plačuje manj kot pri nas!!! Torej, ljuba naša Slovenija!!!



Evo, komot se preseliš user posted image .

Evropska unija omogoča prost pretok kapitala. In ljudi. Ne vem, zakaj ljudje tega ne izkoristite, ko je trava pri sosedih toliko bolj zelena.

(odgovor članu fionca)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: kaj in kako
10.8.2010 20:58:49   
Barbara_L
Točno tako. lepo vas prosim, če je le želja, pejte v Avstrijo ali pa zarad mene v Timbuktu, pa tam zajedajte in se delajte navidezne reveže.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: kaj in kako
10.8.2010 22:46:04   
fionca
Nisem se nikoli pretvarjala za reveža, od države nič ne dobivam, celo ogromno denarja odvajam državi. Drage moje, ne pa mislit, da zato, ker se jih nekaj pretvarja, da so samohranilke in podobno, da če se pa ne bi, vi od tega ne bi ravno tak nič več imele... Joj, punčare, ko bi vedele, kako ljudje izkoriščajo državo... Pa ne bom zdej več... Ne vidim pa smisla, da bi izobraženi ljudje "bežali"  v  tujino, ker  pri nas ne funkcionira tako kot bi moralo. Pa tu nisem mislila nase!!!

(odgovor članu Barbara_L)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: kaj in kako
10.8.2010 22:49:42   
ledenaa
Ogromno denarja odvajaš državi user posted image user posted image

nekaj se jih pretvarja- hmm številke so ogromne.In verjemi,da če bi bile samo resnične samohranilke,bi tudi dodatki verjetno bili večji.Tako pa ko jih je vse več ,pa..... saj vidiš

Joj,ti punčara,ko bi ti marsikaj vedelauser posted image

(odgovor članu fionca)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: kaj in kako
10.8.2010 22:58:18   
Anonimen
Ah, bv, vedno se najdejo pametni, ki znajo pametno državo okrog prinašat..

Se raje držim tistega tega, da namesto da razmišljaš, kako utajiti čim več davkov, razmišljaj, kako ustvarjati, da boš davkov plačal čim več.

(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: kaj in kako
10.8.2010 23:47:12   
zvezdica_1
fionca
zato pa je tako v naši mali državici, ker je že vsaka 3 samohranilka... in potem se dela krivice tistim, ki otorka dejansko preživljajo same. seveda pa vedo, da ne bodo hodili kontrolirat ob 10 zvečer, ali spi v postelji ali sedi na kavču....



(odgovor članu fionca)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: kaj in kako
11.8.2010 0:00:42   
Raho
Včasih ne vem, ali naj se smejim ali naj jočemuser posted image

Molzite državo, molzite... Še malo, pa boste videli, kaj vam bo država še lahko dalauser posted image .

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: kaj in kako
11.8.2010 7:41:09   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Včasih ne vem, ali naj se smejim ali naj jočemuser posted image

Molzite državo, molzite... Še malo, pa boste videli, kaj vam bo država še lahko dalauser posted image .



samo res... če bi vedeli kaj vse se dogovarja za prihodnje na ESS, vladi, ipd. bi mogoče res nekateri začeli razmišljati malo drugače



(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   [Brisano sporočilo]
11.8.2010 8:37:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu majana79)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: kaj in kako
11.8.2010 9:03:03   
majana79
zmanjšanje pravic na vseh področjih, iz naslova socialnih transferjev, ZDR, zdravstva...  sicer nič 'nepričakovanega' oziroma o čemer se ne bi govorilo, se pa vsekakor obeta

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: kaj in kako
11.8.2010 9:05:35   
*miska.mcc*
delat bo treba, delat!user posted image


jaz mislim, da vsakemu, ki zna in rad dela nic ne manjka in ne bo nic manjkalo. in da sluzbe so. samo potrudit se je treba za njih.

< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 11.8.2010 9:06:11 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: kaj in kako
11.8.2010 14:33:33   
Pia*
IZVIRNO SPOROČILO: *mačka*


stara sem 28 let, do konca septembra imam status študenta



Kateri fax pa ti da možnost da do 28 leta študiraš ( no bom medicino izuzela).

Kaj sem potem jaz fenomen,ko sem pri 23 letih diplomirala(čeprav povprečje ne kaže tako) pa še to bi lahko prej, pri teh letih moraš imeti že magisterij dokončan. Seveda po moji logiki.

Sama tudi nisem prijavljena pri fantu pa živiva skupaj in če zanosim mi na kraj pameti ne pade, da bi igrala vlogo mame samohranilke, mislim da te take zadeve lahko še prehitro doletijo.


(odgovor članu *mačka*)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: kaj in kako
11.8.2010 14:40:31   
Klemy82
Ja, dobro, no, kaj ste se zdaj na punco spravile zaradi njenega statusa. Prvo, status ni omejen z leti. Sama sem imela sošolko, ki je bila stara 43 let, ko je šla v prvi letnik. Redna študentka in vse. Kot drugo, obstaja tudi izredni študij in tudi ta ni omejen z leti, in če človek ni zaposlen, ima prav tako vse pravice iz statusa študenta. Obstaja tudi vzporedni študij, delaš dva faksa hkrati. Obstaja zaporedni študij. Po diplomi greš še na en faks. Obstaja podiplomski študij. In nenazadnje, ne gredo vsi z 19 leti na faks. Tako da niso vsi, ki pri 28 letih študirajo lenuharji in izkoriščevalci sistema in ne vem kaj še vse, ne vem, od kje vam to.

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: kaj in kako
11.8.2010 14:51:48   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

Ja, dobro, no, kaj ste se zdaj na punco spravile zaradi njenega statusa. Prvo, status ni omejen z leti. Sama sem imela sošolko, ki je bila stara 43 let, ko je šla v prvi letnik. Redna študentka in vse. Kot drugo, obstaja tudi izredni študij in tudi ta ni omejen z leti, in če človek ni zaposlen, ima prav tako vse pravice iz statusa študenta. Obstaja tudi vzporedni študij, delaš dva faksa hkrati. Obstaja zaporedni študij. Po diplomi greš še na en faks. Obstaja podiplomski študij. In nenazadnje, ne gredo vsi z 19 leti na faks. Tako da niso vsi, ki pri 28 letih študirajo lenuharji in izkoriščevalci sistema in ne vem kaj še vse, ne vem, od kje vam to.


Ja če pri 28ih letih nimaš niti meseca dela za sabo pa sori da si lenuh. Tud če maš dokotrat narjenuser posted image
Ta je itak svetovna zdej da greš lahko direktno na magisterij brez da bi sploh vedu za kaj ga delaš-se pa dobr sliš mag. imet a neuser posted image

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: kaj in kako
11.8.2010 15:00:49   
Pia*
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

Ja, dobro, no, kaj ste se zdaj na punco spravile zaradi njenega statusa. Prvo, status ni omejen z leti. Sama sem imela sošolko, ki je bila stara 43 let, ko je šla v prvi letnik. Redna študentka in vse. Kot drugo, obstaja tudi izredni študij in tudi ta ni omejen z leti, in če človek ni zaposlen, ima prav tako vse pravice iz statusa študenta. Obstaja tudi vzporedni študij, delaš dva faksa hkrati. Obstaja zaporedni študij. Po diplomi greš še na en faks. Obstaja podiplomski študij. In nenazadnje, ne gredo vsi z 19 leti na faks. Tako da niso vsi, ki pri 28 letih študirajo lenuharji in izkoriščevalci sistema in ne vem kaj še vse, ne vem, od kje vam to.


oki je šla pri 20 letih npr. na fax. 3 leta je bolonjski študij +2 magistrski ne vem zakaj se mi tukaj zgubijo vsaj še 3 leta?!

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: kaj in kako
11.8.2010 16:30:52   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: Pia*

IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

Ja, dobro, no, kaj ste se zdaj na punco spravile zaradi njenega statusa. Prvo, status ni omejen z leti. Sama sem imela sošolko, ki je bila stara 43 let, ko je šla v prvi letnik. Redna študentka in vse. Kot drugo, obstaja tudi izredni študij in tudi ta ni omejen z leti, in če človek ni zaposlen, ima prav tako vse pravice iz statusa študenta. Obstaja tudi vzporedni študij, delaš dva faksa hkrati. Obstaja zaporedni študij. Po diplomi greš še na en faks. Obstaja podiplomski študij. In nenazadnje, ne gredo vsi z 19 leti na faks. Tako da niso vsi, ki pri 28 letih študirajo lenuharji in izkoriščevalci sistema in ne vem kaj še vse, ne vem, od kje vam to.


oki je šla pri 20 letih npr. na fax. 3 leta je bolonjski študij +2 magistrski ne vem zakaj se mi tukaj zgubijo vsaj še 3 leta?!


Ja, da je uživala, no!

Ma se vsak dan po glavi mlatim, da sem v roku končala faks in imam že 14 let delovne dobe

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: kaj in kako
11.8.2010 17:19:00   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: fionca
Sem slišala za eno znanko, ki se je sama z dvema otrokoma preselila v Avstrijo, da mati samohranilka dvakrat letno dobi neko subvencijo od države, pa je nobeden ni preverjal, če je resnično samohranilka, ker pri njih se ne dogajajo takšna prikrivanja, ker imajo drugače celotno zadevo bolj urejeno kot pri nas, celo vrtec na Dunaju - glavno mesto - plačuje manj kot pri nas!!! Torej, ljuba naša Slovenija!!!

Verjamem, ker Avstrija je ena najbolj bogatih in socialnih držav na svetu. Slovenija pač to ni in se potem vprašaš - zakaj ? In potem naletiš na tako debato in stvar postane kristalna.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: kaj in kako
11.8.2010 22:58:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Verjamem, ker Avstrija je ena najbolj bogatih in socialnih držav na svetu. Slovenija pač to ni in se potem vprašaš - zakaj ? In potem naletiš na tako debato in stvar postane kristalna.


Slovenci smo zelo empatični in socialni...v osnovi.
V praksi imamo pa žal kratek domet, včasih tudi v rikverc.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: kaj in kako
12.8.2010 8:50:59   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Verjamem, ker Avstrija je ena najbolj bogatih in socialnih držav na svetu. Slovenija pač to ni in se potem vprašaš - zakaj ? In potem naletiš na tako debato in stvar postane kristalna.


Slovenci smo zelo empatični in socialni...v osnovi.
V praksi imamo pa žal kratek domet, včasih tudi v rikverc.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: kaj in kako
12.8.2010 13:15:49   
uršula83
IZVIRNO SPOROČILO: Klemy82

Ja, dobro, no, kaj ste se zdaj na punco spravile zaradi njenega statusa. Prvo, status ni omejen z leti. Sama sem imela sošolko, ki je bila stara 43 let, ko je šla v prvi letnik. Redna študentka in vse. Kot drugo, obstaja tudi izredni študij in tudi ta ni omejen z leti, in če človek ni zaposlen, ima prav tako vse pravice iz statusa študenta. Obstaja tudi vzporedni študij, delaš dva faksa hkrati. Obstaja zaporedni študij. Po diplomi greš še na en faks. Obstaja podiplomski študij. In nenazadnje, ne gredo vsi z 19 leti na faks. Tako da niso vsi, ki pri 28 letih študirajo lenuharji in izkoriščevalci sistema in ne vem kaj še vse, ne vem, od kje vam to.

Sam res! Kaj vas briga zakaj ima status in nič delovne dobe. Mogoče pa ima doma 50 krav, al pa je imela prometno in je bla 5 let u kom... SAM NE, dejmo raj mal šimfat pa pometat pr sosed. Js grm kr rodit!!! Da ne vidm nadaljnih komentarjev. Čawčiiiii user posted image



_____________________________

čakamo že drugi zakladek

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: kaj in kako
12.8.2010 18:03:06   
ZARA
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 71
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?