|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2010 II
16.8.2010 15:55:39   
zinchy
sasadejan user posted image za trebušček par super izgledaš!

_____________________________

13.10.2010 Mai Peter

(odgovor članu zinchy)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Oktobrke 2010 II
16.8.2010 16:13:19   
Najki
IZVIRNO SPOROČILO: janaja
Kar se tiče matičnih celic sem jaz lani
dala shranit brezplačno nekam v Lj ( pomoje).

So mi pa razložili,da če pride v poštev kakemu ki potrebuje ga dobi on, če ne pa čakajo na osebo, ki mu odgovarja.

Smo rekli, zakaj pa ne bolje kot da gre v nič.


To si jih darovala, samo je pac mala verjetnost, da bojo kompatibilne s kom in zato lahko da ostanejo na zalogi, ce jih boste rabili. Samo tam shranijo samo kri iz popkovice, ne pa tudi tkiva, kjer je mende vec celic al bolj kvalitetne al nekaj takega. Dobro, da ste me spomnile, mislim da je ravno po 30. tednu cas za to urihtat. Prej ne, ker hocejo, da so mamice zihr. Jaz sem sicer ful za darovanje, ker se ful raziskujejo moznosti na tem podrocju in z darovanjem lahko tudi pomagamo pri raziskavah in iskanju zdravila za vec bolezni. Nic me ne stane, stvar bi samo pristala v smeteh, tako pa lahko pomaga pri zdravljenju nekoga, mogoce celo mojega otroka v prihodnosti.

sasadejan, jaz imam odprt Toli na NLBju. Je v bistvu edina varisnta, na katero lahko kdorkoli nakazuje, na varcevalne racune se lahko le s tvojega tekocega nakazejo... Meni je pa bolj vsec, da mu lahko sorodniki direktno nakazejo, ce zelijo. Toli ima na bankah tolimat, ki je v bistvu otroski bankomat in je namenjen samo polaganju kesa. Jaz grem mimo enega, ko grem na malico in pogosto izpraznim ves drobiz not. Za vsak polog dobis se nalepkico, zberes 4 in potem vsake 3 mesece dobis prakticno darilo za nalepke. Kaksne knjigice, barvice, vedro z lopatko ipd. Aja pa dve loceni kartici sta, tista za tolimat deluje samo tam in samo za polozit, pin koda so pa zadnje 4 stevilke racuna. potem je pa se navadna debitna kartica s pravo pin kodo, s katero lahko tudi placujes na blagajnah, dvigas in polagas na bankomatu. Tisto das otroku, ko se ti zdi zadosti star in odgovoren. Aja pa se na klik sem lahko dodala Tolija. Za drugega bom tudi odprla ta racun. Moras pa imeti ze otrokovo osebno se mi zdi ali pa rojstni list in davcno.

Zinchy namesto opore za glavo lahko zrolas brisaco in jo zvijes v U. Mogoce lahko uporabis na enak nacin tudi tisto potovalno oporo za vrat.

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Oktobrke 2010 II
16.8.2010 18:49:38   
BLOOM 1
Ojla,že 2 runda, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Evo,tudi mi smo že nazaj,celi teden je blo fajn vreme,in kot pravi naša pixika od petka pa dež user posted image .

Malo sem vas brala,prek telefona ampak napisat nisem mogla,pa nevem zakaj user posted image .

Nekaj je bilo govora za srečanje? Jaz bom tud prišla,samo povejte gda. Magari v Ljubljano.

Katera pa je prevzela seznamček??? 




_____________________________

Tukaj si,naša mala sreča!!!

Radi te imamo!!!!
N&N 12.10.10.
N. 29.12.11




(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Oktobrke 2010 II
16.8.2010 18:55:15   
BLOOM 1
IZVIRNO SPOROČILO: anju

neverjetno pixieM!! kje nosiš??

košarice fig si se nažrla? no ja...user posted image



Pixika.......user posted image


_____________________________

Tukaj si,naša mala sreča!!!

Radi te imamo!!!!
N&N 12.10.10.
N. 29.12.11




(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Oktobrke 2010 II
16.8.2010 19:59:54   
katis
Evo, naš mulček je spet domauser posted image ! Je tudi sam ful vesel, čeprav naju baje ni nič pogrešal. Edino spet si lupi hrenovke in sedaj lupi celo grozdjeuser posted image . Ja, tako je, če je babica servis na polno na delu.

Skrbi - jap, so tle. Ampak to je itak normalno, da smo malo bolj napete. Poleg tega jaz sploh še nimam nič posebej pripravljeno (bom morala počasi res cotke odvakumirat), razen tega da sem včeraj naročila lupinico MC iz BZ.

sasadejan - uživajta na morju! Pa lušten trebuščekuser posted image
pixieM, tvoj tebušček se pa kar user posted image user posted image  skriva, kaj?

sem že dobila odločbo od ZZZS - bolniška do porodniške. Sej kaj drugega mi itak ne bi mogl napisat, ko sem pa že od 1.3. na prisilnem dopustu. Sam mi je izgleda nadomestna zdravnica (ker moja osebna je na dopustu) nekaj kiksnila pri vpisih za na komisijo, tako da mi tokrat niso napisali, da so sprehodi dovoljeni oz. v skladu z navodili moje zdravnice. Ma boli me, jaz imam od G sprehode, moja osebna dr. tudi to ve. Valjda ne bom zdaj spet cel mesec in pol sam med 4 stenami, če že nimam več strogega ležanja.

O Najki, držim pesti, da čimprej poštudirajo in malega user posted image user posted image pozdravijo.

Dianatal gel - jaz ga bom imela s sabo user posted image . Ziher je ziher. Glede poroda pa: Epiduralne nočem (sem zajec glede šarjenja okol hrbtenice). Če bo treba CR, pa hočem splošno anestezijo. Vseakor pa upam, da bo šlo hitreje kot prvič. ZAto sem razmišljala tudi celo o malinovem čaju. Prvič ga nisem pila, škodit pa itak ne more.

matične celice - ne bomo šli v to. V prvo nismo in v drugo tudi ne bomo. Nekje sem namreč zasledila, da nekako po 10 letih ne morejo več garantirati učinkovitosti, ker dlje od 10 let doslej nobenih celic še ni bilo hranjenih na tak način? Ne vem no... za take stvari človek nikoli ni dovolj pameten. Ste mi pa dale za mislit z darovanjem celic user posted image  to pa mogoče bi.

Pokora, super da ste spet vsi na kupu user posted image . Pa dej mal bolj počivaj!

< Sporočilo je popravil katis -- 16.8.2010 20:01:01 >


_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu BLOOM 1)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Oktobrke 2010 II
16.8.2010 20:59:07   
sasadejan
IZVIRNO SPOROČILO: Najki


sasadejan, jaz imam odprt Toli na NLBju. Je v bistvu edina varisnta, na katero lahko kdorkoli nakazuje, na varcevalne racune se lahko le s tvojega tekocega nakazejo... Meni je pa bolj vsec, da mu lahko sorodniki direktno nakazejo, ce zelijo. Toli ima na bankah tolimat, ki je v bistvu otroski bankomat in je namenjen samo polaganju kesa. Jaz grem mimo enega, ko grem na malico in pogosto izpraznim ves drobiz not. Za vsak polog dobis se nalepkico, zberes 4 in potem vsake 3 mesece dobis prakticno darilo za nalepke. Kaksne knjigice, barvice, vedro z lopatko ipd. Aja pa dve loceni kartici sta, tista za tolimat deluje samo tam in samo za polozit, pin koda so pa zadnje 4 stevilke racuna. potem je pa se navadna debitna kartica s pravo pin kodo, s katero lahko tudi placujes na blagajnah, dvigas in polagas na bankomatu. Tisto das otroku, ko se ti zdi zadosti star in odgovoren. Aja pa se na klik sem lahko dodala Tolija. Za drugega bom tudi odprla ta racun. Moras pa imeti ze otrokovo osebno se mi zdi ali pa rojstni list in davcno.



Hvala za razlago. Najboljša si user posted image . Sem tudi jaz že brala o tem in omenila mojemu, sam mu nisem znala ravno veliko povedat. Se pa res sliši zelo fajn, tako, da bom kar ko se mali rodi in dobim njegov rojstni list šla tole uredit oz. bo šel moj.

< Sporočilo je popravil sasadejan -- 16.8.2010 21:04:12 >

(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Oktobrke 2010 II
16.8.2010 21:00:46   
sasadejan
Hvala za pohvale trebuščka. Ko gledam od vas nekaterih se mi zdi moj ogromen. Pa hvala, da ste celulit spregledale user posted image

(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Oktobrke 2010 II
16.8.2010 21:06:37   
sasadejan
IZVIRNO SPOROČILO: katis


Dianatal gel - jaz ga bom imela s sabo user posted image . Ziher je ziher. Glede poroda pa: Epiduralne nočem (sem zajec glede šarjenja okol hrbtenice). Če bo treba CR, pa hočem splošno anestezijo. Vseakor pa upam, da bo šlo hitreje kot prvič. ZAto sem razmišljala tudi celo o malinovem čaju. Prvič ga nisem pila, škodit pa itak ne more.




Sam tale gel je pa kar drag, a ne? Kdaj pa se začne piti malinov čaj in k čemu pripomore? Jaz ga imam namreč doma.

Kok stvari jaz ne vem user posted image .

No saj sem bila danes v knjižnici in sem si vzela par knjig, tako, da jih bom na morju vse prebrala in bom več vedela in ne bom postavljala neumnih vprašanj.

Drugače pa ne vem kaj je danes, ampak danes naš fant ni 5 min na miru. Zgleda da mu fullllll dogaja.

< Sporočilo je popravil sasadejan -- 16.8.2010 21:16:04 >

(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Oktobrke 2010 II
16.8.2010 21:29:43   
pixieM
Evo mene nazaj iz Ikeje! Porabila kar 200€!!! Groza, ampak sem vesela, ker vem, da bi tukaj zapravila vsaj 1x več.

Hvala za komentarje glede trebuščka. Meni se zdi ogromenuser posted image , je pa res, da sem vedno imela zelo raven trebušček. Je pa res, da mi čisto vsak reče, da očitno nosim v križu. Verjetno me zato tudi že dva tedna boli!

anju - ni bila košarica ampak bolj košara. Pa moje lušte kakršne so, pa sem požrla fige v 20 minutah user posted image . Prebava je bila seveda super hitra po teh figah user posted image .

sasadejan - super trebušček user posted image

(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Oktobrke 2010 II
16.8.2010 21:32:15   
sasadejan
pixieM -  kaj pa si nabavila?


(odgovor članu pixieM)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Oktobrke 2010 II
16.8.2010 21:44:47   
filisa
sasadejan - lep trebušček! Tudi moj se lahko po velikosti primerja s tvojim ali pa ga celo prekosi user posted image


pixiem - tvoj buši je pa res mini izvedba user posted image . Verjetno res nosiš bolj zadaj in imaš zato tud težave s križem, ki jih pa jaz zato nimam user posted image   user posted image .

Mi je že prav nerodno, ker jaz še zmeraj nisem dala gor slikce svojega bušija, kljub mojim obljubam user posted image .  Saj slikat ga je najmanjši problem, samo pol to pogruntat, kak se gor prilepi, da ga boste lahko videle - to je pa težka za takega antitalenta, kot sem jaz za te zadeve user posted image ...



(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Oktobrke 2010 II
16.8.2010 21:48:28   
sasadejan
IZVIRNO SPOROČILO: filisa


Mi je že prav nerodno, ker jaz še zmeraj nisem dala gor slikce svojega bušija, kljub mojim obljubam user posted image .  Saj slikat ga je najmanjši problem, samo pol to pogruntat, kak se gor prilepi, da ga boste lahko videle - to je pa težka za takega antitalenta, kot sem jaz za te zadeve user posted image ...





Tudi jaz sem antitalent pa mi je uspelo in je pravzaprav čisto lahko preko spletne strani: http://www.shrani.si/nalozi1.php

Probaj, da vidimo še tvoj trebušček user posted image

(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Oktobrke 2010 II
16.8.2010 21:50:12   
Pokora
O Bloom, tudi ti dobrodošla nazajuser posted image  Upam da ste, ko je bilo lepo vreme uživali!

Katis, se je fino stiskat zopet z malim, kaj?
Jaz od jutri ko gre mali v vrtec zopet na polno počivam. Pa hvala za skrbuser posted image
Kar se pa tiče bolniške, pa vsaj na moji odločbi piše nekaj v tem smislu da če bi hotela imeti sprehode, da bi to moralo pisati v moji kartoteki pri osebni zdravnici. Pri meni to sicer na žalost ne pride v poštev, ker se itak ne smem šetat, ti pa le poskrbi, da ti vpiše v karton kar bi rada, da ne bo problemov če dobiš kontrolo.

Sem že razmišljala o Dianatal gelu, samo sem slišala, da pri porodu niso dolžni vbrizgavati ga, da je to samo njihova dobra volja. 100 € pa ni tako malo, če potem gela ne uporabiš. Jaz se bom pred nakupom še malo pozanimala.

(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Oktobrke 2010 II
16.8.2010 22:01:34   
anju
IZVIRNO SPOROČILO: sasadejan

Drugače pa ne vem kaj je danes, ampak danes naš fant ni 5 min na miru. Zgleda da mu fullllll dogaja.

naš je pa tako len, kar na eno stran se mi pokne in me tam tišči. ga rukam pa se pokne na drugo strantiščat. manj miga kot je, upam da to lahko pripišem pomanjkanju prostora.
prima buškauser posted image

pixieM js ko se nažrem fig v običajnem (nenosečem) stanju mam večji trebuh kot ti na fotki. pa me ni dosti skupi.

matične celice
. ne bi jih hranila zasebo, tudi če bi imela tisti denar. zelo majhna je verjetnost, da bo nekdo rabil lastne matične celice. če gre recimo za raka pri otroku to pomeni da so imele tudi njrgove matične celice predrakave spremembe. za zdravljenje odraslega pa jih je premalo oz. jih ne morejo toliko namnožit. večja je verjetnost da se uporabi sorojenčeve celice. meni mi je namen - tisti otroci na hemato-onko, ki jih gledam vsakega pol leta, spomin na tisti strah - kaj je bulica pri mojmu otroku...
Najki se mi zdi da sem zasledila, da ztm srani vzorec popkovnične krvi in ne izolirajo matičnih celic posebi. prej pa vse stestirajo in če ni vzorec primeren ga če privoliš uporabijo za raziskave oz. zavržejo, če tako želiš.

malinov čaj
mišljeni so listi, ne? kje se ga dobi? naj bi ga pile zadnji mesec?

BLOOM a prevzameš ti seznam srečanja? si kaj speštala starejšega? je dobro pazil na hišo?

filisa dej da vidmo:)

(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Oktobrke 2010 II
16.8.2010 22:05:50   
tybysy
Ali katera ve, če ti lahko osebni zdravnik da bolniško za 4 ure? Meni je v službi totalna beda. Namestnika so zaposlili že pred enim mesecem, tako da niti pravega dela nimam, zdaj ko sem se vrnila z dopusta. In težko 8 ur pri miru na stolu sedim. In zato stalno vstajam in hodim po pisarni, s tem motim druge, na stolu se stalno prestavljam.... Saj me nič križ ne boli ali podobno, samo neprijetno mi je sedeti dolgo pri miru za računalnikom. Imam občutek, da user posted image čisto pomečkam. Celo dopoldne je nisem nič čutila, doma pa stalno razgraja. Delati moram pa še 5 tednov...user posted image
Sem razmišljala, da bo prosila zdravnico za 4-urno bolniško. To bi še šlo. Pa pol ure vožnje v vsako stran. Bi mi bilo čisto dovolj. Doma mi je čisto v redu. Stalno nekaj prčkam, sem malo na nogah, pa malo sedim, se vmes vležem za 5 minut... Čisto na bolniško pa ne bi šla, ker sem potem omejena, pa ne smem okoli hoditi.

Še eno vprašanje - glasbeni vrtiljaki, ki se pripnejo na posteljico. So "nujna oprema", ali so priporočeni / odsvetovani? Kakšen naj bi bil - z glasbo, z lučko, vrtljiv?

(odgovor članu Pokora)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Oktobrke 2010 II
16.8.2010 22:16:58   
luna_25
Tybysy lahko ti osebni zdravnik napiše bolniško za 4 ure. Jaz sem tako delala 2 meseca preden sem šla na dopust. Sam gin ti mora napisat obvestilo zdravniku in to neseš svojmu osenemu pol pa on to napiše.

(odgovor članu tybysy)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Oktobrke 2010 II
16.8.2010 22:23:28   
anju
IZVIRNO SPOROČILO: tybysy

Še eno vprašanje - glasbeni vrtiljaki, ki se pripnejo na posteljico. So "nujna oprema", ali so priporočeni / odsvetovani? Kakšen naj bi bil - z glasbo, z lučko, vrtljiv?


pri nas je zdaj aktualna pravljica Franček in dojenček. Franček se dotakne vrtiljaka ta se zavrti in zbudi dojenčico mali komaj čaka da bo videl ta vrtiljak, hranimo še njegova dva. niso nujna oprema, nikakor ne. so pa srčkani. taki ali drugačni. ma ne kupuj ga, lahko se zgodi da ga dobiste za darilo. mi smo 2, od vsakega strica po enega. ko začne dojenček grabit figurice oz. ko jih doseže moraš vrtiljak umaknit, da ga ne potegne nase. drugače pa nima kaj škodit.

uh, kako te razumem da ti je težko 8 ur sedet, pokliči svoji zdravnico.

mene je pa šef spet razkuril danes, grrrrruser posted image

(odgovor članu tybysy)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Oktobrke 2010 II
16.8.2010 22:24:22   
sasadejan
IZVIRNO SPOROČILO: tybysy


Še eno vprašanje - glasbeni vrtiljaki, ki se pripnejo na posteljico. So "nujna oprema", ali so priporočeni / odsvetovani? Kakšen naj bi bil - z glasbo, z lučko, vrtljiv?



Meni so te glasbeni vrtiljaki tokkkk všeč. Samo tisti, ki so meni všeč so tudi doka dragi. Pomoje, da ravno odsvetovani niso. Saj je prav fino k se nekaj dogaja in pritegne otroka. Samo sem videla pri nečakinji, da jo prve dva meseca ni ravno zanimalo. Jaz ga žal nimam imam pa tole:
http://nakup.pikapolonica.com/igrace/igrace-za-dojencke-in-malcke/tomy-luCka-zvezdica-zaspanka/20135011666020139


(odgovor članu tybysy)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Oktobrke 2010 II
16.8.2010 22:30:48   
sasadejan
Sedaj pa se jaz odpravljam spat, jutri pa na zaslužen dopust user posted image . Se javim ko pridem čez kake 10 dni nazaj.

Lepo klepetajte in pazite nase ter na svoje zakladke v trebuščku. Tiste, ki ste še v službi naj vam čim bolj hitro mine in čim manj problemov, tiste, ki pa morate počivati pa nujno POČIVAJTE!


Pa čim prej se zmenite za srečanje user posted image .



Nočko user posted image





(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Oktobrke 2010 II
16.8.2010 22:56:50   
Najki
Dianatal gel je prisel ven mislim da aprila letos. Malo sem brala o njem in tudi Pusenjakov komentar, kjer je bil ogorcen, da ga sploh ze prodajajo in reklamirajo, ko je stroka aprila sele dobila zadevo v teste, ko niso se niti zavzeli stalisca do njega in ga sploh niso dolzni niti uporabiti niti znati uporabiti. Tako da se malo pozanimajte, kako porodnicarji zadevo sprejemajo in ce so jo sploh pripravljeni uporabiti... Osebno ga ne bi kupila, stane celo vec kot EA, pri kateri pretezno placas delo anestezista, pomaga pa samo pri iztisu, kar je bil po mojih izkusnjah najlazji in najhitrejsi del poroda.

Sasadejan lepo se imejte!

Moja miska v trebuhu se ze par dni premetava kot bi hotela razbrcat kovter dol s sebe. Pa vsak dan ko se zbudi in pretegne slisim pokanje sklepov. Jaz sem pa ze dva dni lacna kot volk, kar naprej bi jedla.

Anju Neocelica ma sedaj po novem tudi shranjevanje tkiva iz popkovnice. Sta razlicni sorti celic, samo se ne spomnim razlik. Mislim da so ene krvotvorne druge pa tkivotvorne. Javna banka pa zaenkrat vzame samo kri. Sem tudi jaz izpolnjevala tisto nagradno igro in me tudi klicarijo vsak mesec user posted image . Sem pa ze pisala javni banki za povprasevanje v prvem trimesecju, pa bom morala pobrskat po mailih za njihov odgovor.

Tybysy vrtiljaki niso ne to ne ono. Visece stvari in mobile bos imela na vseh drugih zadevah (kaksna igralna deka, vozicek, lupinica, nad previjalno mizo, lezalnik,...), kjer bo otrok prezivel vec casa kot v postelji, kjer bo naceloma samo spal. Postelja naj ne bi bila namenjena igranju. Ni pa nic narobe, ce imas kaj glasbenega ob ali na postelji. Mi smo sicer glasbei vrtiljak dobili, pa ga vrtenje se nikoli ni uspavalo in ful je bil v napoto pri polaganju otrok v posteljo ali dvigovanju iz nje, muzika je bila pa klasika in ga je kar pomirjala. Samo to komot naredis z glasbenimi igracami na poteg ali s cdji, kjer je celo boljsi zvok. Je pa fino imeti kaksno kvalitetno igraco, ki se lahko pripne kamorkoli in jo potem prestavljas med vozickom in lupinico in doma kjer imas otroka. Kvalitetno pa mislim vizualno, materialno in zvocno raznoliko. Za luc v spalnici pa pravijo, da preprecuje nastajanje nekih hormonov, ki so potrebni za regeneracijo telesa med spanjem. Posledica so lahko tudi nekatere vrste raka.

Tišina in tema sta osnovi za dober in miren spanec. Svetloba namreč zavira nastanek melatonina, hormona proti staranju. Ta nastaja v češeriki (epifizi) v možganih, na osnovi serotoninskih impulzov. Pojavi se le ponoči, podnevi izgine. Šele ko se zmrači, začne češerika proizvajati melatonin, v črni temi pa je ta proizvodnja najmočnejša. V spalnici tudi ni priporočljivo imeti televizorja in drugih aparatur z elektromagnetnim delovanjem. Tisti, ki jih moti hrup iz okolice, si lahko pomagajo z ušesnimi čepki.
Cel popoldan me ze glava boli. Grem tudi jaz zdaj v popolno temo in tisino user posted image . Noc.

(odgovor članu sasadejan)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Oktobrke 2010 II
17.8.2010 0:29:39   
BLOOM 1
IZVIRNO SPOROČILO: anju



BLOOM a prevzameš ti seznam srečanja? si kaj speštala starejšega? je dobro pazil na hišo?






He-He,jaz bi prevzela,če boste prišli k nam v MS user posted image . Že vem za en dober lokal user posted image . LJ pa jaz ne poznam,no ja,razen BTCja seveda user posted image .

Mali,ja,bil je zelo priden,pokosil je travo,skratka porihtal okolico user posted image .


Sasadejan lepo se imejte !!!!!  Pa čuvaj se!!!!!

Pokora,hvala  user posted image user posted image user posted image user posted image


Vrtiljak tudi mi imamo,pa eno tako glasbeno skrinjico,obvešano na posteljco,ka se sveti in popeva.To je fajn zadevica!!!!!

http://images.baby-center.si/01/0002/0003/imgArticle_159760.jpg

Nekaj podobnega,samo da mi imamo ribice.



















user posted image


>

 





_____________________________

Tukaj si,naša mala sreča!!!

Radi te imamo!!!!
N&N 12.10.10.
N. 29.12.11




(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Oktobrke 2010 II
17.8.2010 0:43:58   
BLOOM 1
IZVIRNO SPOROČILO: 3x mami

sem pozabila napisat, da ima nasa mala tocno danes rojstni dan user posted image 3 leta user posted image




ISKRENE ČESTITKE !!!!!!!!!

Tudi mi imamo levčkauser posted image ,samo da praznujemo 22.08. in smo eno leto mlajši.


_____________________________

Tukaj si,naša mala sreča!!!

Radi te imamo!!!!
N&N 12.10.10.
N. 29.12.11




(odgovor članu 3x mami)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Oktobrke 2010 II
17.8.2010 7:04:38   
tinaaleks
Jutro!

Včeraj sem imela naporen dan v službi, pa mislim, da me danes ne čaka nič lažji.user posted image  Saj bo-že odštevam!user posted image

vrtiljak-mi ga nimamo in tudi nisem videla nobene potrebe potem, saj je mala takoj spala v svoji postelji in se potem tudi zelo hitro navadila, razlikovat dan in noč. Nekaj časa smo načrtno delali tako, da smo zvečer, koje šla spat, hodili skoraj po prstih, medtem ko podnevi, smo delali vse čisto normalno...... Tako da bi vrtiljak nad glavo samo zakompliciral vse skupaj, pa tudi, potem se otrok navadi zaspati ob njem in je lahko problem, ko želiš, da zaspi brez njega....

BLOOM-jaz pridem tudi iz LJ v MS, ne bi bil problem. Do stolnice znam pridt... Samo takrat bi s sabo vzela vso mojo familjouser posted image

sasadejan-lep dopust!user posted image  Ti sledim čez en teden!

(odgovor članu BLOOM 1)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Oktobrke 2010 II
17.8.2010 7:57:26   
M&A
Jutro! Uh, kako je sveže ,že diši po jeseni user posted image

glasbeni vrtiljak - nismo imeli, tudi zdaj ne vidim potrebe. Za darilo smo dobili par glasbenih igrač, ki se obesijo na posteljo, pa jih tudi nismo uporabljali. Se mi zdi boljše, da se otrok nauči zaspat v miru in tišini. Čeprav sta oba najraje zakinkala na joški, dude pa seveda nista marala user posted image Sem se v začetku ful sekirala zaradi tega, pa sta se postopoma in brez težav odvadila.

Dianatal
- ne bom nabavila. Iztis je dejansko najlažji del proda!  

shranjevanje matičnih celic - prvič ni bilo možnosti, drugič je bila le Neocelica (kolikor sem se informirala), zdaj pa - glede na vse, kar sem prebrala - mi je bolj pomembno, da te celice dobi otrok, ne pa ZTM. To pomeni, da se popkovnica prekine šele, ko neha utripati in da kri steče v otročka. Joj, za ta porod imam same alt_er ideje! Bom morala naredit spisek, da bo moj lahko težil v porodni, če bom jaz preveč out user posted image


< Sporočilo je popravil M&A -- 17.8.2010 8:01:45 >

(odgovor članu tinaaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Oktobrke 2010 II
17.8.2010 8:10:45   
M&A
Nekaj mi nagaja miška, se mi je sporočilo predčasno objavilo.

Včeraj zvečer je user posted image prišel sam domov in sva se v miru cartala user posted image Sam user posted image me je pa cel večer brcal pod rebra, ko pa je dal moj roko gor, se je seveda takoj umiril user posted image

pixieM, sasadejan - user posted image trebuščka!

user posted image Kako so vašim dragim všeč trebuščki? Moj pravi, da sem ful seksi user posted image Pa še malo bolj zaobljena sem kot sicer (spredaj in zadaj). Pol se bo pa spet moral navadit na kosti in ploh user posted image Sam da si ne bo omislil kakšne debeluške user posted image  


(odgovor članu M&A)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?