|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
1.9.2010 7:52:38   
Felicita
men se pa že prvi dan vse podira user posted image ne, sej ne, samo na tešče morm k zdravniku ob 9ih, kar pomeni da se mi bo cel dan jedlo, ker ne zajtrkujem. jest občudujem vse, ki lahko samo kavo 'zajtrkujete'...
dalje, jest sem navajena reeees obilnih zajtrkov... ma kakšna kak predlog za (zdrav) zajtrk, ki je po možnosti prenosen (to go)? in samo sadje pri meni odpade, ker je slabše kot nič... ja, pa moja dieta je manjžri, tko da ni nekih problemov s kombinacijami user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
1.9.2010 8:17:29   
a@n@
Dobro jutro
Meni pa zjutraj paše sadje. Danes sem 2 mali jabolki, za malico bom pa malo grozdja.
Kosilo bo ob 12h, skuhala bom lonec zelenjavne juhe, da jo bom lahko še zvečer jedla. Prve dni bo težko, potem se pa počasi navadiš.user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   [Brisano sporočilo]
1.9.2010 8:20:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
1.9.2010 8:21:02   
xoxox
Dobro jutro! Prvo sem si zjutraj privoščila kozarec vode, sedaj pa pijem kavico brez vsega. Mislim, da mi bo kava brez mleka delala največ težav. user posted image  Malček pozneje si pa za zajtrk privoščim 2 kivija. Njami. Za kosilo še ne vem kaj bom kuhala. Bom videla doma, ko skrinjo odprem. Kako kaj ostale? Še vedno tako zagrete? Upam.
Felicita lahko si vzameš kakšen jogurt in polnozrnato žemljico.



_____________________________

...An Angel in the book of life wrote down my baby's birth... And whispered as she closed the book: "Too beautiful for earth..." ...

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
1.9.2010 8:27:07   
nataš
IZVIRNO SPOROČILO: Aninchy


nick, starost, metoda hujšanja, trenutna teža, ciljna teža v kolikšnem času


user posted image 2violina, 40, ločevalna+tek, kolesarjenje
user posted image TDTP,
29, ločevalna, 65kg, 58-60kg
user posted image tinca35, manj-žri+več gibanja, 70kg, 62kg
user posted image urshak, 40, Montignak, 96kg, 65kg
user posted image Eva19, ločevalna+miganje
user posted image štrumfek, ločevalna+več gibanja, 98kg, 75kg
user posted image Aninchy, 21, manj-žri+miganje, 70kg, 65kg do konca leta
user posted image Sandra_26, 28, Montignac+3l vode/dan, 96kg, 85kg
user posted image xoxox, 25, ločevalna+miganje, 60kg, 54kg
user posted image sončnica 3, 33, ločevalna+gibanje+joga, 78kg, 65 kg v pol leta
user posted image LanaM, 33, ločevalna+nadaljevalna loč., 104kg, 80kg v pol leta
user posted image Sunny Morning, 35, manj-žri/ločevalna+aerobika, ?kg, 62kg
user posted image nataš, 26, 70kg, 55kg
user posted image Pigy, 27, 65,5kg, 60kg
user posted image popl, 90-dnevna ločevalna, 79kg, 65kg
user posted image aprilko,  Montignac
user posted image tetka5, -15kg
user posted image al1*, Montignac, 66kg, 60kg v pol leta
user posted image pelin, ločevalna?, 80kg, 69kg
user posted image markle, ločevalna+obešalnikuser posted image user posted image , 92kg, 79,9kg
user posted image baby22, manj-žri+več gibanja, -15kg
user posted image živka, 27, lastna dieta+telovadba, 77kg, 65kg
user posted image thaiss, ločevalna+tek, -10kg
user posted image poli*, manj-žri+veliko zelenjave, -2kg?
user posted image ninasiki, stroga ločevalna+tek+trebušnjaki, 100kg, 70kg
user posted image julija30, Montignac+miganje, -10kg



user posted image user posted image user posted image Bravo ,gremo.

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   [Brisano sporočilo]
1.9.2010 8:30:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nataš)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
1.9.2010 9:00:10   
markle
pozdravček....

kavico sem spila (žal brez mleka ne gre) zdaj se pa odločam ali bi banano (da bom bolj sita) ali jabolko...hmuser posted image

saj bo šlo ...danes je prvi dan...vse smo polne zagona  user posted image user posted image user posted image

moj obešalnik še vedno v kleti...user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
1.9.2010 9:31:14   
2violina
Pravijo, da slab začetek dober konec. Bomo videli. Že ponoči sem se zbudila s strašnim glavobolom, ki kljub tableti ne popusti. user posted image  bo že. Včeraj me je prepihalo, ko sem šla teč in to je to.

Drugač pa sem zjutraj stopila tudi na tehnico. Pokazala je 65,5 kg.
Ravnokar sem zmazala breskvici, vzela tableto proti bolečinam in jo poplaknila s kozarcem vode.
Za kosilo bom spekla kotlete kot priloga bosta cvetača in brokoli, zraven pa še velika skleda zeljne solate. Za večerjo pa jogurt.
Felicita, če ješ z dieto maj žri in ne moreš brez obilnega zajtrka (kar je zelo dobro), potem jej za zajtrk ogljikove hidrate, za kosli ogljikove hidrate + beljakovine in večerjo beljakovine.  To sem brala ne neki spletni strani za hujšanje. Sama Torej kaka polnozrnata žemlja in morda kak jogurt, jugurtin kosmiče ali kaj podobnega.

Meni odgovarja način prehranjevanja po principu ločevanja, obožujem sadje in mi ni noben problem dopoldne jesti samo sadje. Se pa ne držim kot pijanec plota dva sadeža ampak če sem lačna pojem kak sadež več.

Pigy - bravo, da si dobila spremstvo pri rekreiranju. Tudi midve s hčero jo bova mahnili v fitnes. In sicer konec septembra ali v začetku oktobra in vse do pomladi. To je v času, ko se ne bo dalo več vsakodnevno teč.
Bo pa pri meni problematična sobota. Premišljujem ali mi bo uspelo prekolesarit poli maraton (62 km) in biti ves dan na samem sadju a to je že druga zgodba. Boma mal več suhega sadja s seboj nesla  in upam, da bo.

Tako punce srečen štart. NA poti pa čimmmanj  grehov in ovir do končnega cilja.


_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

(odgovor članu markle)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
1.9.2010 9:57:14   
štrumfek
DAAAN

tako naša mala je v vrtcu, še malo pa jo grem iskatuser posted image
za zajtrk sem imela naktarina+pomaranča+voda
za ksilo bodo pečena piščančja prsa + solata
za večerjo pa solata

delam popoldne tako, da danes bom komot brez prigrizkov zdržala user posted image

super vsem za obetavne začetke... me to zmoremo!!

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
1.9.2010 10:27:52   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: 2violina


Felicita, če ješ z dieto maj žri in ne moreš brez obilnega zajtrka (kar je zelo dobro), potem jej za zajtrk ogljikove hidrate, za kosli ogljikove hidrate + beljakovine in večerjo beljakovine.  To sem brala ne neki spletni strani za hujšanje. Sama Torej kaka polnozrnata žemlja in morda kak jogurt, jugurtin kosmiče ali kaj podobnega.

Meni odgovarja način prehranjevanja po principu ločevanja, obožujem sadje in mi ni noben problem dopoldne jesti samo sadje. Se pa ne držim kot pijanec plota dva sadeža ampak če sem lačna pojem kak sadež več.



ja no, jest mam še iz osnovne šole neko mantro, ki so nam jo non stop ponavljali - zjutraj jej kot kralj, opoldne kot meščan, zvečer kot berač.
torej za zajtrk sm zmazala en mali krofek in jogurt. kosilo bo zelena solata z jajcem in sirom, večerja pa... hm, domač kefir verjetno user posted image

problem z zajtrki je, da je treba vnaprej mislit. jest se pa zjutri preden grem (služba, faks, ...) spomnim, da bi neki jedla. in pol ni nič pametnega (v hladilniku, špajzi). sej včasih si zvečer nardim (riževa solata, ovseni kosmiči v jogurtu), se pa tut zgodi, da mi tista stvar potem zjutraj sploh ne paše. no, bom mal preklopla pa bo...

sicer pa, če ma katera rada skuto ipd, priporočam za kak obrok (jest sem v službi to jedla dostkrat za kosilo) cottage cheese (to sploh nima slovenskega izraza pomoje) - majo ga v hoferju, lidlu, v mercatorjih ipd se ga pa dobi od dukata kr z žličko notr... ma pa afaik nekih 200 kalorij pa blazno nasiten je, pa meni je bolj všeč kot skuta, ker je manj pust (ne v smislu maščobe, ampak 'vlage'). evo zadevo: http://www.dukat.hr/proizvodi/dukat/svjezi-sirevi/svjezi-zrnati-sir#/svjezi-zrnati-sir-200-g (očitno ma 168 kcal/200g, kar je... dovolj malo za dietni obrok.)

@2violina, jest se na tvojem mestu ne bi matrala na poli maratonu s samim sadjem. mogoče bi probala zamenjat dan za OH/škrob (vidim da si na ločevalni), ker ni nemogoče, da boš hudo švoh oz. mela kake probleme zaradi premal energije. pa na hidracijo ne pozabi, svetujem ti kak izotonični napitek (mal kalorij pa velik boljš hidrira kot voda po telesnem naporu).

hja, tešča sem bla pa brezveze, ker je moj zdravnik - zbolel user posted image tko da jutri ponovi vajo user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu 2violina)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
1.9.2010 10:33:07   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
evo zadevo: http://www.dukat.hr/proizvodi/dukat/svjezi-sirevi/svjezi-zrnati-sir#/svjezi-zrnati-sir-200-g (očitno ma 168 kcal/200g, kar je... dovolj malo za dietni obrok.)

HVALA za tole. user posted image


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   [Brisano sporočilo]
1.9.2010 10:48:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sunny Morning)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
1.9.2010 10:56:11   
popl
res ste face drage mojeuser posted image . super smo začele!!!!

tudi jaz sem včeraj seznanila mojega dragega z načrtom, sicer je zavil z očmi-kao a spetuser posted image , sam tokrat bom dokazala, da se da:)

za zajtrk sem spila kavico z mlekom in eno kocko rjavega sladkorja( a naj nadomestim to z Natreenom?)
in pa 4 slive.

za kosilo bo verjetno tuna z zelenjavo ali pa hrenovka s solato + juha
za večerjo pa enako kot kosilo le da bo pol manj.

aja, pa še stanje zjutraj:

79 kg, obseg pasu:84 cm
          obseg riti:  105 cm
          obseg stegna : 66 cm

tako, pa dejmo še cm pisat, ker se popolnoma strinjam, da se tam realno pozna:)

pozdravčke

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
1.9.2010 12:30:01   
Aninchy
Br dan!

No, evo mene, tudi med vami....user posted image
Sicer ko sem doma omenila moje hujšanje, so vsi kr zavili z očmi in že štart imam kr mal pokvarjenuser posted image Če drugi ne verjamejo, da mi bo uspelo, kak naj potem sama seb verjamem!? Aja, no sej vem, da bi v bistvu mogla najprej sama seb verjet in potem šele ostali verjet meni user posted image mah... že kr par let imam tistih odvečnih 10kg, za katere pa (PRIZNAM), se nisem nikoli ravno trudila, da bi šli stran.... No, pa sem potem vidla tole temo in si mislila, no, pa je tule le mogoče prostor še zame in za moj nov začetekuser posted image

Današnji meni:
Z: kava z mlekom (bemtiš če ne gre brez) in bananin sok
K: tople kumare in hrenovka (pol krožnika in pol para)
V: pojma ne vem?! grozdje verjetno...

Punce, ne vem, ali je to res, menda naj bi se za večerjo jedlo zeleno solatouser posted image Ker se zelo počasi prebavlja in telo dela celo noč, da jo prebavi, torej med tem časom tudi "hujšamo"?? Se ktera kej spozna na to? Je to res??

Danes si skuham zelenjavno juhco... bo za kosilo za ta teden user posted image

joj, mali se joka.... gremuser posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu popl)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
1.9.2010 12:55:12   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: Aninchy
Punce, ne vem, ali je to res, menda naj bi se za večerjo jedlo zeleno solatouser posted image Ker se zelo počasi prebavlja in telo dela celo noč, da jo prebavi, torej med tem časom tudi "hujšamo"?? Se ktera kej spozna na to? Je to res??

Jaz se glih ne spoznam ampak brez zelene solate se sploh ne grem. Danes bo za večerjo velika skleda s tuno.


_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
1.9.2010 13:04:43   
Eva19
hej!

kako ste?  no jaz sem tudi danes štartala, ampak ne z ločevalno, ampak po principu manj žri in večerja pred 6to ter veliko velikogibanja. se je moj tud pridružu, tko da nama bo lažje. upam da res user posted image
za zajtrk sem pojedla eno polnozrnato štručko in kavo brez mlekca, za kosilo sva imela bučke v omaki ter malo pireja, za večerjo
bo verjetno samo jogurt. aha še moja teža. 84 kg...začetni cilj je vsaj 10 kg...nato naprej...končni cilj pa kakšnih 65 kg... uf vem,
veliko, ampak verjamem da se počasi vse da user posted image začetni cilj pa zato najprej 10 kg, ker tolk jih je blo pred nosečnostjo...že tisto
bo velk boljš kot je zdaj.

lep dan še naprej vsem skupaj user posted image


(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
1.9.2010 13:24:54   
Aninchy



nick, starost, metoda hujšanja, trenutna teža, ciljna teža v kolikšnem času


user posted image 2violina, 40, ločevalna+tek, kolesarjenje
user posted image TDTP,
29, ločevalna, 65kg, 58-60kg
user posted image tinca35, manj-žri+več gibanja, 70kg, 62kg
user posted image urshak, 40, Montignak, 96kg, 65kg
user posted image Eva19, ločevalna+miganje
user posted image štrumfek, ločevalna+več gibanja, 98kg, 75kg
user posted image Aninchy, 21, manj-žri+miganje, 70kg, 60kg do NL
user posted image Sandra_26, 28, Montignac+3l vode/dan, 96kg, 85kg
user posted image xoxox, 25, ločevalna+miganje, 60kg, 54kg
user posted image sončnica 3, 33, ločevalna+gibanje+joga, 78kg, 65 kg v pol leta
user posted image LanaM, 33, ločevalna+nadaljevalna loč., 104kg, 80kg v pol leta
user posted image Sunny Morning, 35, manj-žri/ločevalna+aerobika, 73kg, 62kg do NL
user posted image nataš, 26, 70kg, 55kg
user posted image Pigy, 27, 65,5kg, 60kg
user posted image popl, 29, 90-dnevna ločevalna, 79kg, 65kg
user posted image aprilko, 27,  Montignac, 78kg, 68kg
user posted image tetka5, ločevalna+fly-box+tek, 70kg, 55kg
user posted image al1*, Montignac, 66kg, 60kg v pol leta
user posted image pelin, ločevalna?, 80kg, 69kg
user posted image markle, ločevalna+obešalnikuser posted image user posted image , 92kg, 79,9kg
user posted image baby22, manj-žri+več gibanja, -15kg
user posted image živka, 27, lastna dieta+telovadba, 77kg, 65kg
user posted image thaiss, ločevalna+tek, -10kg
user posted image poli*, manj-žri+veliko zelenjave, 53kg, 51kg
user posted image ninasiki, stroga ločevalna+tek+trebušnjaki, 100kg, 70kg
user posted image julija30, Montignac+miganje, -10kg
user posted image UmpaLumpa, 27, manj-žri, 95kg, 80kg
user posted image Felicita, manj-žri+miganje, 85kg, 70kg
user posted image Eva19, manj-žri+večerja pred 18h, 84kg, -10kg (zač.)




Mnogi ljudje ne uspejo zato, ker se ne zavedajo,
kako zelo blizu uspeha so, ko obupajo.
Thomas Edison


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu nataš)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
1.9.2010 13:27:33   
Aninchy
xoxox - se mi je tok dopadla tista vrstica od Edisona, da sm prpopala v seznam...user posted image Mal za motivacijo....user posted image

No, zdej morm pa sam še poštudirat, kk bom nardila seznamček tehtanj, da bo kolkar se da pregledno....user posted image Hmm... zdej morm pa domišljijo vklopit user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
1.9.2010 13:39:01   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Aninchy

No, zdej morm pa sam še poštudirat, kk bom nardila seznamček tehtanj, da bo kolkar se da pregledno....user posted image Hmm... zdej morm pa domišljijo vklopit user posted image



na kok časa se pa bomo tehtale? prepogosto (= dnevno) pomoje ne bi blo pametno... na en teden? poleg tega je pri nas, ki migamo pričakovat počasnejši napredek - ker neki maščobe bomo ''pretvorle'' v mišice, ki pa so težje kot špeh user posted image ena je predlagala tut merjenje cm, kar ne bi blo slabo u bistvu.

p.s.: nardila sem si tok ubijalsko dobro solato, da bi lahko samo od tega živela... škoda ker moj želodec hoče vsaj en topel obrok na dan user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
1.9.2010 13:41:33   
Aninchy


p = pas, z = zadnjica, s = stegna

1.9.2010:

- popl, 79 kg + p: 84 cm, z: 105 cm, s: 66 cm



6.9.2010:



13.9.2010:



20.9.2010:



27.9.2010:



_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
1.9.2010 13:43:03   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
p.s.: nardila sem si tok ubijalsko dobro solato, da bi lahko samo od tega živela... škoda ker moj želodec hoče vsaj en topel obrok na dan user posted image


user posted image user posted image user posted image Pa dober tek! user posted image

No, poglej si seznamček.... user posted image

ČE SE KTERA NE STRINJA S TAKŠNIMI PODATKI, BI ŠE KEJ DODALE ALI SPREMENILE... KAR Z BESEDO NA DAN!!user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   [Brisano sporočilo]
1.9.2010 13:57:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Aninchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
1.9.2010 14:01:03   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

Eno vprašanje:
Pod "pas" je mišljeno boki?


pomoje prov pas, nad popkom... vsaj jest tko zastopim


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: 1.9. - bomo zmogle, bomo JA!
1.9.2010 14:03:29   
popl
pas=popek:)

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   [Brisano sporočilo]
1.9.2010 14:04:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu popl)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?