|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Brezkasetni koš za plenice
23.8.2010 11:48:17   
charlyka
Zdravo!

Namen imam kupiti brezkasetni koš za plenice, ki ga ima Pikapolonica.

Zdi se mi fajn,da ni treba kupovat kaset, vendar ne vem kako se kaj to obnese.

Kako ste kaj zadovoljne tiste, ki ga imate? V čem je sploh point tega koša? A tud zavije vsako pleničko posebej, al gre samo za to, da tesni in ne zavija? user posted image user posted image
Pa kakšno vrečko daš noter? A res nič ne smrdi?

Hvala. Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Brezkasetni koš za plenice
23.8.2010 12:22:32   
ozzi
mi smo dobili brezkasetni koš za plenice za darilo. Imamo ga v kopalnici in ga lahko samo pohvalim-moj mož pa tudi, saj mu ni potrebno vsako plenico nosit ven v kontajner.
noter daš navadne vreče za smeti- odvisno od dimenzije in naš se potem mora praznit vsak 5 dan. prednost je tudi, da nič ne smrdi, ker se koš ne odpira-razen ko ga prazniš. brezkasetni koš ne zavije pleničke ampak, ker ga ne odpiraš tudi ne smrdi.
vse pohvale!!!!

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Brezkasetni koš za plenice
23.8.2010 12:48:00   
charlyka
Zdravo Ozzi!

Hvala za info. user posted image

Upam, da ste dobro user posted image user posted image

Lp

(odgovor članu ozzi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Brezkasetni koš za plenice
23.8.2010 13:01:19   
m_o_i
meni osebno je tak kos samo strosek.
plenicke-tudi pokakane-lepo zvijem in okol pritrdim s tistim trakci, ki plenicko drzijo tudi na ritki in jih imam v navadnem kosu z nihajnim pokrovom(ni diht zaprt).
tudi, ce ne odnesemo isti dan v kontejner, prav nic ne smrdi...

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Brezkasetni koš za plenice
23.8.2010 16:10:17   
malaMravljica
mi tudi imamo ta brezkasetni kos. Na zacetku sem bila skepticna in sem ze hotela tistega na vreckice raje vzet, pa nisem in sedaj same pohvale. Vn ne smrdi res cisto nic, plenica izgine v spodnji de kosa in to je to. Tudi mi ga praznimo nekje na 5 dni. Da bi vsak dan nosila vsako plenico posebej v kanto za smeti mi ne uspe,  tudi dojencka ne mores vedno kar samega pustit, malega otroka tudi ne. Vem, je veliko naspronikov teh kosev a meni osebno zelo dober nakup. Ce mores gledati cisto na vsak euro pa se seveda da preziveti tudi brez tega kosa in se brez marsicesa.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Brezkasetni koš za plenice
24.8.2010 8:34:12   
Bananček
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

meni osebno je tak kos samo strosek.
plenicke-tudi pokakane-lepo zvijem in okol pritrdim s tistim trakci, ki plenicko drzijo tudi na ritki in jih imam v navadnem kosu z nihajnim pokrovom(ni diht zaprt).
tudi, ce ne odnesemo isti dan v kontejner, prav nic ne smrdi...


Počakaj, da bosta na GH, pa boš vidla da smrdi user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Brezkasetni koš za plenice
24.8.2010 13:06:24   
Lunca1
Mi ga imamo tudi in se v redu obnese. Edino pazit je treba, da ročaj premakneš najprej v eno stran, da plenička pade noter in nato še v prvotni položaj. notri je namreč en tak valj, ki se z notranje strani osmradi in če ga ne daš v osnovni položaj, smrdi v sobo. Pri večjih otrocih pleničke definitivno smrdijo. user posted image  Če ga pravilno uporabljaš, redko ven prismrdi. Uporabljamo pa navadne vreče za smeti, mislim da 60literske, ki jo potem samo zavežeš in odneseš v kanto.

(odgovor članu Bananček)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Brezkasetni koš za plenice
25.8.2010 9:26:17   
charlyka
Sem že kupila - zelo zadovoljna user posted image user posted image

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Brezkasetni koš za plenice
25.8.2010 13:00:11   
marjetica8
Mi smo meli kasetnega in smo pol tistga zamenjali za brezkasetnega:

+ točke:
- je cenejši, ker ni treba kupovat dragih kaset
- ne smrdi
- je izjemno praktičen in, v primerjavi s kasetnim kar se da eko, ker pokuri eno normalno vrečko za smeti za cel koš plenic

- točke:

Robčke moraš zavit v paketek skupi s pleničko, ker se če ne radi zatikajo

naša ocena: fajn zadevauser posted image

(odgovor članu charlyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?