|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kolja
24.8.2010 15:37:13   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: UnPerfect

prvič slišim, a mi ni všeč...kolja me spominja na glagol klati v 3 os. ednuser posted image



Mene tudi ... groza user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kolja
24.8.2010 17:01:30   
čudnočudo
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

IZVIRNO SPOROČILO: čudnočudo

IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Moj dragi očka se je bril norce in mi hotel dati ime Kunigunda. Zelo sem vesela, da mi je mami dala lepo ime. Da je mislila name, kako se bom počutila s svojim imenom. In z imenom Kolja se ne bi dobro počutila.


Kako bi se počutila s takšnim imenom, bi vedela le, če bi ga imela. Vsaka mama da lepo ime, takšno, ki je njej lepo, zato ni lepih in grdih imen. Bolj me zanima, zakaj se ne bi dobro počutila s tem imenom. 


Joj oprosti, ne bodi tako občutljiva, itak si napisala, da ne boš upoštevala komentarjev. Meni pač ni všeč in meni kot mamici to ime ni na naboru meni lepih. Nisem pa rekla, da tebi ne sme biti všeč.


Zakaj pa se ti zdi, da sem občutljiva? Samo rada debatiram. Če bi se bala kritike, ne bi začela te teme.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kolja
24.8.2010 17:06:23   
čudnočudo
IZVIRNO SPOROČILO: kakadoo

IZVIRNO SPOROČILO: UnPerfect

prvič slišim, a mi ni všeč...kolja me spominja na glagol klati v 3 os. ednuser posted image



mene pa na kokoš - koklja


UnPerfect, zaradi tega pa sem tudi sama imela pomisleke, ko sem prvič slišala to ime. Da bi na torti pisalo "Kolji za rojstni dan"   Zdaj ko sem se navadila na to ime, pa nekako več ne povezujem s tem.
Koklja pa me ne prepriča, z dodajanjem črk iz večine imen dobiš kaj smešnega.

Hvala vsem za mnenja. Sem pričakovala, da bo ime večini tuje in vam ne bo všeč. Tudi meni sprva ni bilo. Ko ga je fant izbral za najinega sinka, ki ga pričekujeva konec novembra, pa ni je postalo všeč in si ne znam predstavljati, da ga bi klicala kako drugače. Zanimivo, kako se okus spreminja, vsaj meni. Najbrž se je treba na ime navaditi. Tistim, ki so jim blizu ruska imena, ali pa imajo radi redka imena pa je očitno všeč.


< Sporočilo je popravil čudnočudo -- 24.8.2010 17:18:54 >

(odgovor članu kakadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kolja
25.8.2010 11:05:42   
_sanja_*
Nisem brala za nazaj, ker se mi ne da...

Kolja je en usran potok tule pri nas. Tak da v naših krajih bi bila to katastrofa. Kako bo pa pri vas, boste pa videli.

(odgovor članu čudnočudo)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kolja
25.8.2010 11:09:50   
čudnočudo
IZVIRNO SPOROČILO: _sanja_*

Nisem brala za nazaj, ker se mi ne da...

Kolja je en usran potok tule pri nas. Tak da v naših krajih bi bila to katastrofa. Kako bo pa pri vas, boste pa videli.


user posted image

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kolja
25.8.2010 11:14:45   
*miska.mcc*
OMFG!!!!!

"Kolji za rojstni dan"


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu čudnočudo)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kolja
25.8.2010 11:20:58   
fickofacko
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

OMFG!!!!!

"Kolji za rojstni dan"


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image

_____________________________

Če tvoj otrok slabo pleše, mu reci: »Slabo plešeš«, ne pa: »Pleši, ljubi, kakor je tebi všeč«.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kolja
25.8.2010 11:37:43   
*miska.mcc*
ej ti, čudna!

pa te ni nic strah, da ti ne bojo hotli tortice narest? tko, ko unemu malemu Hitlercku?user posted image

sorryuser posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu fickofacko)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Kolja
25.8.2010 11:55:52   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: fickofacko

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

OMFG!!!!!

"Kolji za rojstni dan"


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu fickofacko)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Kolja
25.8.2010 15:32:56   
Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: UnPerfect

prvič slišim, a mi ni všeč...kolja me spominja na glagol klati v 3 os. ednuser posted image


je zelo staro ime, sem že slišala in ga tudi preslišala, meni osebno ni všeč, me pa tud asocira na to, kar tebe... user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Kolja
25.8.2010 15:34:28   
Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

OMFG!!!!!

"Kolji za rojstni dan"







o maj gat!

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Kolja
25.8.2010 15:35:52   
uškinamama
Poznam brata, Kolja in Griša jima je ime. Po partizansko Klavc pa Griža.user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Kolja
25.8.2010 15:40:46   
ledenka
lahko mu daš ime Konstantin in ga potem po ruski navadi kličeš Kolja user posted image  

meni je smešno, da so pri nas ruske pomanjševalnice ''samostojna'' imena, ampak večina itak tega ne ve user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Kolja
25.8.2010 16:15:50   
čudnočudo
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

lahko mu daš ime Konstantin in ga potem po ruski navadi kličeš Kolja user posted image  

meni je smešno, da so pri nas ruske pomanjševalnice ''samostojna'' imena, ampak večina itak tega ne ve user posted image  


Kolja je Nikolaj, da tako kličejo tudi Konstantina pa še nisem slišala.

miska.mcc, najbrž bomo izbrali kak drug napis za torto, sicer pa se lahko sklanja tudi po moški sklanjatvi in potem ni problema.

Me pa ne skrbi, da bi imel otrok zaradi tega travme, kvečjemu kakšna stara mama.  user posted image Smo pa Slovenci res zelo togi kar se tiče sprejemanja česarkoli malo manj običajnega.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Kolja
25.8.2010 16:27:29   
sami0804
IZVIRNO SPOROČILO: čudnočudo
Tudi meni sprva ni bilo. Ko ga je fant izbral za najinega sinka, ki ga pričekujeva konec novembra, pa ni je postalo všeč in si ne znam predstavljati, da ga bi klicala kako drugače.

Ko sem bila noseča s mojim lumpom,mi je bilo blazno všeč ime Nino,vendar je bil moj moj odločen,da bo Mitja,po njegovem prijatelju iz mladosti.
Sem imela hude težave zaradi tega,ampak sem  na koncu vseeno popustila...hm,res si ne znam predstavljat,da bi naš Mitja imel kako drugačno imeuser posted image


_____________________________

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu čudnočudo)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Kolja
25.8.2010 19:47:42   
BLOOM 1
IZVIRNO SPOROČILO: čudnočudo

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

lahko mu daš ime Konstantin in ga potem po ruski navadi kličeš Kolja user posted image  

meni je smešno, da so pri nas ruske pomanjševalnice ''samostojna'' imena, ampak večina itak tega ne ve user posted image  


Kolja je Nikolaj, da tako kličejo tudi Konstantina pa še nisem slišala.






Kolja je kratica od Nikolaj

Konstantin to je polno ime,kratica pa je Kostja!


_____________________________

Tukaj si,naša mala sreča!!!

Radi te imamo!!!!
N&N 12.10.10.
N. 29.12.11




(odgovor članu čudnočudo)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Kolja
25.8.2010 19:57:52   
Anonimen
"Kolji za rojstni dan"


user posted image

Zna bit humorja user posted image .

Sicer pa - vse najboljše, Kolja.

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Kolja
25.8.2010 20:31:43   
BLOOM 1
In kaj vam je ??????

Kolja-Nikolaj

Vasja-Vasilij

Kostja-Konstantin.......

To so lepa ruska imena!!!!

Vejpa,v russiji bi bilo tudi smešno,naprimer Lovro-lovrovi list,pa Gašper-duhec pa bla,bla,bla.....

Nesramno......

Čudnočudo,ti kar sama odloči,kaj se tebi vidi.


_____________________________

Tukaj si,naša mala sreča!!!

Radi te imamo!!!!
N&N 12.10.10.
N. 29.12.11




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Kolja
26.8.2010 17:22:01   
čudnočudo
BLOOM1, se strinjam, pozdrav v Prekmurje! 

(odgovor članu BLOOM 1)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Kolja
26.8.2010 21:39:14   
BAMBINA_
Meni je lepo ime. Ne oziraj se na banalne pripombe - malomeščanski folk si bo itaq vedno našel razlog za norčevanje in posmehovanje; pri takšnem ali drugačnem imenu, če pa ne iz imena, pa iz česa drugega... Nekateri ubogi ljudje pač niso sposobni sprejemati ničesar izven nekih ustaljenih tirnic, vse kar rahlo diši po neobičajnem, prerašča meje njihovega razuma...


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu čudnočudo)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Kolja
26.8.2010 22:00:27   
HHH

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Meni je lepo ime. Ne oziraj se na banalne pripombe - malomeščanski folk si bo itaq vedno našel razlog za norčevanje in posmehovanje; pri takšnem ali drugačnem imenu, če pa ne iz imena, pa iz česa drugega... Nekateri ubogi ljudje pač niso sposobni sprejemati ničesar izven nekih ustaljenih tirnic, vse kar rahlo diši po neobičajnem, prerašča meje njihovega razuma...



Se strinjam in kar slabo mi je ko berem nekatere komentarje. Sinu daj ime, ki je všeč tebi in tvojemu partnerju. Jaz sem vedno govorila, da bom hčerki dala ime Vida. Toliko pozitivnih misli in asociacij mi vzbuja!
Možu pa ni bilo všeč, tako da sva ji izbrala dugo ime, ki je všeč obema - pa tudi njej. Enkrat sem ji povedala, da sem jo hotela poimenovati Vida, pa me je prav čudno pogledala. Jaz pa še danes menim, da bi ji zelo pristajalo.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Kolja
26.8.2010 22:51:02   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Meni je lepo ime. Ne oziraj se na banalne pripombe - malomeščanski folk si bo itaq vedno našel razlog za norčevanje in posmehovanje; pri takšnem ali drugačnem imenu, če pa ne iz imena, pa iz česa drugega... Nekateri ubogi ljudje pač niso sposobni sprejemati ničesar izven nekih ustaljenih tirnic, vse kar rahlo diši po neobičajnem, prerašča meje njihovega razuma...





Samo na podlagi reakcije na imena sklepat, da smo vsi malomeščanski in ubogi, je pa malo prehitro, a ne? In samo na podlagi imena sklepat, da ne sprejemam ničesar novega? Ne vem, no ... Hm, ti pa zgleda, da na podlagi ene stvari mečeš ljudi v isti koš - niti malo meščansko ...

Meni je npr. všeč ime Nora, pa mi preprosto ne sodi v to okolje. V angleško govoreče seveda ja, tam mi je krasno, sem pa pač ne. Kolja pa pač zame premočno spominja na eno drugo slovensko besedo. Avtorica teme je itak rekla, da bosta ime zagotovo dala in da se na mnenja ne bosta ozirala, zato itak ni važno, kaj mi tu menimo.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Kolja
27.8.2010 0:07:16   
čudnočudo
IZVIRNO SPOROČILO: donna22


IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Meni je lepo ime. Ne oziraj se na banalne pripombe - malomeščanski folk si bo itaq vedno našel razlog za norčevanje in posmehovanje; pri takšnem ali drugačnem imenu, če pa ne iz imena, pa iz česa drugega... Nekateri ubogi ljudje pač niso sposobni sprejemati ničesar izven nekih ustaljenih tirnic, vse kar rahlo diši po neobičajnem, prerašča meje njihovega razuma...





Samo na podlagi reakcije na imena sklepat, da smo vsi malomeščanski in ubogi, je pa malo prehitro, a ne? In samo na podlagi imena sklepat, da ne sprejemam ničesar novega? Ne vem, no ... Hm, ti pa zgleda, da na podlagi ene stvari mečeš ljudi v isti koš - niti malo meščansko ...

Meni je npr. všeč ime Nora, pa mi preprosto ne sodi v to okolje. V angleško govoreče seveda ja, tam mi je krasno, sem pa pač ne. Kolja pa pač zame premočno spominja na eno drugo slovensko besedo. Avtorica teme je itak rekla, da bosta ime zagotovo dala in da se na mnenja ne bosta ozirala, zato itak ni važno, kaj mi tu menimo.


Ravno na podlagi reakcije se vidi človekova mentaliteta. Lahko ti nekaj ni všeč in to utemeljiš na nežaljiv in razumen način, drugo pa je, ko nečesa apriori ne sprejemaš in potem napadaš nekaj, kar ni v skladu s tvojo podobo primernega. Razumem, da mnogim ime ni všeč, a način, kako nekateri to izrazijo... kaže na plitkost posameznikov.
Je pa res, da na forumih lahko to pričakujem in bi bila neumna, če bi se tako izpostavila, potem pa bila užaljena.
Ponovno poudarjam, da nimam nič proti kritiki, a je pomambno, kakšna je. Tvoja utemeljitev, zakaj ti ime ni všeč, pa je čisto na mestu. Mislim, da tudi BAMBINA ni mislila takšnih, ko je to napisala.




< Sporočilo je popravil čudnočudo -- 27.8.2010 0:11:41 >

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Kolja
27.8.2010 0:21:00   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: čudnočudo

IZVIRNO SPOROČILO: donna22


IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

Meni je lepo ime. Ne oziraj se na banalne pripombe - malomeščanski folk si bo itaq vedno našel razlog za norčevanje in posmehovanje; pri takšnem ali drugačnem imenu, če pa ne iz imena, pa iz česa drugega... Nekateri ubogi ljudje pač niso sposobni sprejemati ničesar izven nekih ustaljenih tirnic, vse kar rahlo diši po neobičajnem, prerašča meje njihovega razuma...





Samo na podlagi reakcije na imena sklepat, da smo vsi malomeščanski in ubogi, je pa malo prehitro, a ne? In samo na podlagi imena sklepat, da ne sprejemam ničesar novega? Ne vem, no ... Hm, ti pa zgleda, da na podlagi ene stvari mečeš ljudi v isti koš - niti malo meščansko ...

Meni je npr. všeč ime Nora, pa mi preprosto ne sodi v to okolje. V angleško govoreče seveda ja, tam mi je krasno, sem pa pač ne. Kolja pa pač zame premočno spominja na eno drugo slovensko besedo. Avtorica teme je itak rekla, da bosta ime zagotovo dala in da se na mnenja ne bosta ozirala, zato itak ni važno, kaj mi tu menimo.


Ravno na podlagi reakcije se vidi človekova mentaliteta. Lahko ti nekaj ni všeč in to utemeljiš na nežaljiv in razumen način, drugo pa je, ko nečesa apriori ne sprejemaš in potem napadaš nekaj, kar ni v skladu s tvojo podobo primernega. Razumem, da mnogim ime ni všeč, a način, kako nekateri to izrazijo... kaže na plitkost posameznikov.
Je pa res, da na forumih lahko to pričakujem in bi bila neumna, če bi se tako izpostavila, potem pa bila užaljena.
Ponovno poudarjam, da nimam nič proti kritiki, a je pomambno, kakšna je. Tvoja utemeljitev, zakaj ti ime ni všeč, pa je čisto na mestu. Mislim, da tudi BAMBINA ni mislila takšnih, ko je to napisala.






Hja, v nekaterih stvareh se že strinjam, v vsem pa ne.


Nekateri ubogi ljudje pač niso sposobni sprejemati ničesar izven nekih ustaljenih tirnic, vse kar rahlo diši po neobičajnem, prerašča meje njihovega razuma...

Ta stavek mi ni bil všeč; samo zato, ker mi to ime ni všeč (ali pa npr. ker mi ni všeč več takih imen), ne mislim, da sem zato na splošno nesposobna sprejemat stvari izven ustaljenega in da neobičajno prerašča meje mojega razuma. To pa mi je žaljivo! Sama mislim, da sem v marsičem odprt človek; tudi se ne vtikam v druge, če sta izbrala tako ime, sta ga pač izbrala, ni moja stvar, mnenje pa sem pač povedalauser posted image Vsekakor pa mislim, da ima vsak (ali pa vsaj skoraj vsak) človek obdobje v življenju, ko mu lastno ime ni všeč - predvsem v pubertetiuser posted image user posted image

(odgovor članu čudnočudo)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Kolja
27.8.2010 21:46:26   
čudnočudo
 donna22,
ne jemlji tega preveč osebno. Na teh forumih ne "šparamo z besedami", tudi zato, ker se anonimni bolj sprostimo, nekateri pač preveč. Kot sem napisala, samo zato, ker si komentirala, da je ime grozno, še nisi plitka. Bi pa lahko to napisala malo bolj omiljeno, recimo "ni mi všeč" je drugače kot "grozauser posted image ". Ker ste bile s kritikami precej "agresivne", je tudi BAMBINA odgovorila bolj agresivno. Tak pač je na teh forumih.

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?