|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kolja
27.8.2010 22:33:47   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: čudnočudo

 donna22,
ne jemlji tega preveč osebno. Na teh forumih ne "šparamo z besedami", tudi zato, ker se anonimni bolj sprostimo, nekateri pač preveč. Kot sem napisala, samo zato, ker si komentirala, da je ime grozno, še nisi plitka. Bi pa lahko to napisala malo bolj omiljeno, recimo "ni mi všeč" je drugače kot "grozauser posted image ". Ker ste bile s kritikami precej "agresivne", je tudi BAMBINA odgovorila bolj agresivno. Tak pač je na teh forumih.



Imaš pravuser posted image Se opravičujem, res ni blo na mestuuser posted image

(odgovor članu čudnočudo)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kolja
27.8.2010 22:36:35   
*miska.mcc*
jah, jaz nisem nic slabega mislila. pač, sem se mal pohecala, ker se mi je zdelo, da gre debata v to smer.
ime mi ni vsec, kakor ste verjetno razbrale. oz. ne, da mi ni vsec, samo svojim otrokom ne bi dala takega imena. ce pa ga bo imel sosolec, pa tudi ne bom kaj postrani gledala in se zgrazala.user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kolja
28.8.2010 15:16:37   
čudnočudo
Ni problema, punce, ne bi na forumih sodelovala, če ne bi prenesla malo heca. Sploh pa me morate malo utrdit, ker bom to poslušala od kakšnih sorodnikov. user posted image
Lepo se imejte, če naju kakšno drugo ime navduši, pa sporočim user posted image  

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Kolja
28.8.2010 15:33:08   
pomlad08
fenomenalno ime user posted image

(odgovor članu čudnočudo)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Kolja
29.8.2010 21:22:45   
valči
user posted image zelo lepo ime,res.Spominja me na tukajšnjo Jančiko,ki je enega sina hotela tako poimenovati.

Pa otroci so enkrat imeli risanko,kjer je bil en simpatični dečko Kolja.Takrat sem ime prvič slišala in ostalo mi je v lepem spominu.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Kolja
1.9.2010 12:37:58   
Izabela_
Tudi jaz sem imela v izboru ime Kolja za našega drugega fanta, pa Kostja. Zelo všeč.

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Kolja
1.9.2010 15:51:54   
Lianna
Meni je Kolja lepo ime. Res pa da so mi že nasploh všeč ruska imena. Jaz bi imela fantka po imenu Petja, ampak kaj ko pri nas dajajo to ime tako fantkom kot punčkam.

(odgovor članu Izabela_)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Kolja
4.9.2010 14:14:01   
matejchy
ni mi všeč

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu čudnočudo)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Kolja
6.9.2010 13:31:31   
čipka
Meni osebno ni všeč, mogoče zato, ker me spominja na keljo(to je pa žena od osla v dalmaciji)..

..če je pa tebi, pa gouheduser posted image

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Kolja
22.11.2010 13:33:56   
čudnočudo
Pozdravljene/i,
sem teden dni pred PDP in vam sporočam, da naš fant ostaja Kolja. Reakcije ljudi so zelo različne, ko poveva, kako mu bo ime, domači pa so se že navadili. Moji mami je postalo celo všeč.
Se pa res vidi, da so mnogi ljudje polni predsodkov pred vsem, kar jim ni poznano, in zelo radi vsiljujejo svoje mnenje.


< Sporočilo je popravil čudnočudo -- 22.11.2010 13:34:20 >

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Kolja
23.11.2010 9:54:56   
ZARA
Zelo lepo ime.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu čudnočudo)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Kolja
30.11.2010 18:26:32   
witch
Ni mi všeč.

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu čudnočudo)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Kolja
3.1.2011 22:01:59   
takotako
Midva sva tudi dala najinemu sinu malo čudno ime-TED. Sicer nisem pomislila da je angleško ampak moj je hotu da je Ed, men je blo pa tok mim. In ker ni hotu popustit sem mu rekla da če lahko dava T spredaj da bomo vsi na T-poskusila sem vse sam da Ed ne bi bil.



(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 63
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?