|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sladkorna pri otroku
26.8.2010 8:17:06   
špelin@
matcar, sem vesela, da sine nima sladkorne user posted image Ampak: zahtevaj preiskave za ostale presnovne bolezni! Jaz se ne bi pustila odgnati brez ornk endokrinološke obravnave.

Pišeš:

IZVIRNO SPOROČILO: matcar
Poje zelo malo
Poje ogromno sadja in zelenjave,pije pa pretežno vodo.Sladkarij skoraj nič.

IZVIRNO SPOROČILO: matcar
Pa vidno se redi,poje pa nič kaj dosti ne.Ima normalne obroke 5x na dan,je veliko sadja in zelebnjave,kruha in teh stvari nič.

Po temle sodeč se mali ne bi smel takole (z)rediti.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Sladkorna pri otroku
27.8.2010 14:43:07   
Taddy78
Komaj danes mi je šlo pogledat v albumu slike...oprosti ne zamerit, ampak ta otrok je hudooo debel. In to da P reče da ima mere za 4.letnika...user posted image
Malo me čudi, da si tako dolgo čakala, ker da se otrok po zelo majhnih obrokih tako redi...user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Sladkorna pri otroku
17.9.2010 14:08:37   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Komaj danes mi je šlo pogledat v albumu slike...oprosti ne zamerit, ampak ta otrok je hudooo debel. In to da P reče da ima mere za 4.letnika...user posted image
Malo me čudi, da si tako dolgo čakala, ker da se otrok po zelo majhnih obrokih tako redi...user posted image
Problem je v tem,da se je začelo to pomlad oz.pozno zimo.Prej ni bil tak,kar je njegova P takoj rekla,ko ga je maja vidla.Ja,ga je dala še na pregled za ščitnico in je tudi bil izvid vredu,zdaj naju je pa napotila v endokrinološko ambulanto v Lj in sicer na Polikliniko.Če ima katera kakšno informacijo,kak do tja prit,da se naročima,bom zelo vesela.naj še povem to,da so se mu pred 10 dnevi ponovile bule po golenici in spet niso našli vzroka,jemal je AB,ki pa ni pomagal.Pa od avgusta (nekje okoli 5-ga sem ga tehtala) do 4.9. se je zredil za še dodatna 2 kg.Tako,da tehta zdaj 25 kg,velik pa je točno 100 cm,sma ga z možem merla.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Sladkorna pri otroku
20.9.2010 23:43:18   
KIKI****
O moj bog, kaj so P čudni da ne ukrepajo takoj. Povečana telesna teža v otroštvu lahko vpliva kasneje na njegovo zdravje. 25 kg pri 100 cm, to je absolutno preveč, ne glede nato, da je veliko večji kot povprečen 2,5 letnik.
Lahko je popolnoma kaj drugega. Ob toliko tekočine na dan, ne znam si predstavljat, res ne.

Držim pesti da ni nič kaj resnega, ampak normalno tudi ni. Držim pestiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Sladkorna pri otroku
21.9.2010 7:23:26   
Volga
Matcar, je že kaj novega?

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Sladkorna pri otroku
21.9.2010 20:42:49   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Matcar, je že kaj novega?
Ne še,čakam na pregled pri endokrinologu.Vsi ostali izvidi so bp.Ju3 grem k P,da vidim izvide,ker jih še nisem.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Sladkorna pri otroku
21.9.2010 20:44:58   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

O moj bog, kaj so P čudni da ne ukrepajo takoj. Povečana telesna teža v otroštvu lahko vpliva kasneje na njegovo zdravje. 25 kg pri 100 cm, to je absolutno preveč, ne glede nato, da je veliko večji kot povprečen 2,5 letnik.
Lahko je popolnoma kaj drugega. Ob toliko tekočine na dan, ne znam si predstavljat, res ne.

Držim pesti da ni nič kaj resnega, ampak normalno tudi ni. Držim pestiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vem,da ni to normalno,saj zato pa rovarim,pa hodim z njim na preglede,ker je to katastrofa,da se je v tako kratkem času,toliko zredil.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Sladkorna pri otroku
22.9.2010 8:38:39   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Komaj danes mi je šlo pogledat v albumu slike...oprosti ne zamerit, ampak ta otrok je hudooo debel. In to da P reče da ima mere za 4.letnika...user posted image
Malo me čudi, da si tako dolgo čakala, ker da se otrok po zelo majhnih obrokih tako redi...user posted image
Problem je v tem,da se je začelo to pomlad oz.pozno zimo.Prej ni bil tak,kar je njegova P takoj rekla,ko ga je maja vidla.Ja,ga je dala še na pregled za ščitnico in je tudi bil izvid vredu,zdaj naju je pa napotila v endokrinološko ambulanto v Lj in sicer na Polikliniko.Če ima katera kakšno informacijo,kak do tja prit,da se naročima,bom zelo vesela.naj še povem to,da so se mu pred 10 dnevi ponovile bule po golenici in spet niso našli vzroka,jemal je AB,ki pa ni pomagal.Pa od avgusta (nekje okoli 5-ga sem ga tehtala) do 4.9. se je zredil za še dodatna 2 kg.Tako,da tehta zdaj 25 kg,velik pa je točno 100 cm,sma ga z možem merla.


Najprej pokliči na poliklinko in vprašaj, če se da naročit po telefonu ali pa če sama prideš da naročiš otroka. Če gre samo za naročanje, je brezveze s sabo vlačit otroka, saj je tam gužva za znoret, pa gužva za parkirat, pa gužva na okoliških cestah....Jaz sem šla na polikliniko testirat ščitnico, pa so me prvič samo naročili, bi lahko poklicala. Datum za pregled sem dobila šele čez 2-3 mesece. Sprosi si urgentno, naj ti pediater napiše na napotnico ali pa kaj zateži na naročanju.
Drugače pa je najboljše če parkiraš v parkirni hiši ob kliničnem, tam zraven je tudi poliklinika. Pa vzami si čas, saj boš do parkirne hiše in do prakirnega mesta rabila kar nekaj časauser posted image


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 22.9.2010 8:41:22 >

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Sladkorna pri otroku
22.9.2010 8:49:36   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: matcar

IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Komaj danes mi je šlo pogledat v albumu slike...oprosti ne zamerit, ampak ta otrok je hudooo debel. In to da P reče da ima mere za 4.letnika...user posted image
Malo me čudi, da si tako dolgo čakala, ker da se otrok po zelo majhnih obrokih tako redi...user posted image
Problem je v tem,da se je začelo to pomlad oz.pozno zimo.Prej ni bil tak,kar je njegova P takoj rekla,ko ga je maja vidla.Ja,ga je dala še na pregled za ščitnico in je tudi bil izvid vredu,zdaj naju je pa napotila v endokrinološko ambulanto v Lj in sicer na Polikliniko.Če ima katera kakšno informacijo,kak do tja prit,da se naročima,bom zelo vesela.naj še povem to,da so se mu pred 10 dnevi ponovile bule po golenici in spet niso našli vzroka,jemal je AB,ki pa ni pomagal.Pa od avgusta (nekje okoli 5-ga sem ga tehtala) do 4.9. se je zredil za še dodatna 2 kg.Tako,da tehta zdaj 25 kg,velik pa je točno 100 cm,sma ga z možem merla.


Najprej pokliči na poliklinko in vprašaj, če se da naročit po telefonu ali pa če sama prideš da naročiš otroka. Če gre samo za naročanje, je brezveze s sabo vlačit otroka, saj je tam gužva za znoret, pa gužva za parkirat, pa gužva na okoliških cestah....Jaz sem šla na polikliniko testirat ščitnico, pa so me prvič samo naročili, bi lahko poklicala. Datum za pregled sem dobila šele čez 2-3 mesece. Sprosi si urgentno, naj ti pediater napiše na napotnico ali pa kaj zateži na naročanju.
Drugače pa je najboljše če parkiraš v parkirni hiši ob kliničnem, tam zraven je tudi poliklinika. Pa vzami si čas, saj boš do parkirne hiše in do prakirnega mesta rabila kar nekaj časauser posted image


Ali pa če greš na vlak do LJ, boš hitreje in bolj brez skrbi poštimala. Z železniške postaje greš komot peš ali pa z busom. No, sama sem šla samo 1x z busom in so me vsi, ki so bili peš, prehiteli...

matcar, držim pesti, da dobiš datum čimprej user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Sladkorna pri otroku
27.9.2010 20:59:08   
Taddy78
Res upam, da čimprej rešite to zadevo...me čudi, da zdravniki jemljejo to kot navaden prelad.
Naš bo recimo novembra star 5.let. Sedaj je velik ene 109cm,pač med manjšimi user posted image  in ravno prej sem ga tehtala in ima 19kg...si a ne znam predstavljat, da bi imel 6kg več...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Sladkorna pri otroku
4.10.2010 22:49:17   
botrca
Kdaj imata pregled v Lj? In kako se zdaj redi? 

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Sladkorna pri otroku
11.10.2010 10:22:29   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Res upam, da čimprej rešite to zadevo...me čudi, da zdravniki jemljejo to kot navaden prelad.
Naš bo recimo novembra star 5.let. Sedaj je velik ene 109cm,pač med manjšimi user posted image  in ravno prej sem ga tehtala in ima 19kg...si a ne znam predstavljat, da bi imel 6kg več...



Taddy, naša tamala je stara 5 let in pol, velika 112 cm in ima samo 16 kg!

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Sladkorna pri otroku
9.11.2010 12:43:41   
matcar
Joj,ta RR!!!!user posted image user posted image user posted image vse napišem,pa mi error javi! Grrr!
Evo,grem jovo na novo pisat!

dobila datum in sicer 12.01.2011 ob 12-h pri Endokrinologu.Pa pojma nimam,kje je to oz. bi lahko bilo.Znam prit do Očesne klinike,ker imama na 6 mesecev tam kontrole,tudi 23.11. ponovno,pa me zanima,če je to kje v bližini.Naslov pa je Bohoričeva 20.Pozna mogoče katera?

No,pa da še to povem,da je shujšal v roku 1-ga meseca za 3 kg.Nazadnje sma se vagala pred 10-timi dnevi.Pa pije pol manj,kot je,ponoči pa sploh nič več.user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil matcar -- 9.11.2010 12:44:11 >


_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Sladkorna pri otroku
9.11.2010 19:15:28   
Gina
Bohoričeva je poleg poliklinike. Se pravi če prideš iz Mb. boš šla najbrž na izvoz za nove jarše, za btc, se pravi na šmartinko, pa po njej naravnost do konca dokler ne zavije cesta v desno, tam pa na križišču levo in spet prvo semaforizirano kržišče levo. Si na tej cesti, kjer je poliklinika. Kmalu je odcep kjer zavijajo rešilci not, saj so smerokazi. No, tam zaviješ not spet levo in ta ulica je bohoričeva. Potem je večina ambulant spet na levi.


Če greš od kliničnega centra proti polikliniki je pa to prva ulica za polikliniko, v bistvu za parkiriščem desno.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Sladkorna pri otroku
9.11.2010 21:41:05   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Bohoričeva je poleg poliklinike. Se pravi če prideš iz Mb. boš šla najbrž na izvoz za nove jarše, za btc, se pravi na šmartinko, pa po njej naravnost do konca dokler ne zavije cesta v desno, tam pa na križišču levo in spet prvo semaforizirano kržišče levo. Si na tej cesti, kjer je poliklinika. Kmalu je odcep kjer zavijajo rešilci not, saj so smerokazi. No, tam zaviješ not spet levo in ta ulica je bohoričeva. Potem je večina ambulant spet na levi.


Če greš od kliničnega centra proti polikliniki je pa to prva ulica za polikliniko, v bistvu za parkiriščem desno.
Hvala,Gina.Upam,da bom našla.

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?