|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Najbolj smešno ime
27.7.2005 10:16:47   
mammika
:)- pa Enrike (ne da se mi kontat kako se napiše) pa Jose beri Hose, ......:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Najbolj smešno ime
27.7.2005 11:55:05   
lutka
jaz pa poznam zdravnico ki se piše Predikaka :)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Najbolj smešno ime
27.7.2005 12:47:44   
k1
samo tole o Traktorju, to pa se hecate, a ne??!?? to je pri nas????

upam da! rada bi videla starše od traktorja, :)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Najbolj smešno ime
27.7.2005 16:41:49   
BigWhale
Galu,

Tebi se tudi sanja ne, kako pogosta imena so Esmeralda, Cassandra in Julio?

Si upam stavit, da jih je vec kot je vseh Janezov in Franceljnov skupaj!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Najbolj smešno ime
27.7.2005 16:47:02   
LARIKA
mamina prijateljica je dala ime svoji hčerkici dala ime BILJKA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Najbolj smešno ime
27.7.2005 17:39:21   
PETRA-26
Ha, ha, ha , res so dobra ta imena....mi je možek rekel, da imajo v evidenci enega možakarja, ki sliši na ime Pes Floki.Ja res.....Pes mu je ime, Floki se pa piše. No, ta tip si je sam spremenu ime.....
Je pa iznajdljiv:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Najbolj smešno ime
27.7.2005 22:07:14   
willma
Pes Floki?
petra si sigurna, da ni bil 1.april, ko ti je to tvoj možek povedal?
;)
Po moje bi ta tip rabil še kakšno drugo spremembo poleg imena:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Najbolj smešno ime
28.7.2005 5:57:47   
k1
tota imena že vse skup mejijo na znanstveno fantastiko :)-:)-:)-:)- Pes Floki :zmeden2::zmeden2:


katastrofa!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Najbolj smešno ime
28.7.2005 9:09:06   
BigWhale
Galu,
Aha, torej je ime Esmeralda pri nas avtomatsko po neki izmisljeni osebi iz neke serije? Ne obstaja moznost, da je nekomu to ime pac vsec. Serija gor ali dol?

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Najbolj smešno ime
7.3.2007 21:58:04   
Piccollina
dvojčici zarja (ok, to je normalno) in jutra ... al pa jagoda in vanilija user posted image

(odgovor članu mammika)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Najbolj smešno ime
8.3.2007 7:26:57   
Boni3
Še ena anekdota v zvezi z imeni.Je bilo že precej let nazaj (vsaj 10,če ne več),ko je soseda v LJ P rodila sina.Z možem sta ga poimenovala Drejc. Pa pride matičarka,za vpis podatkov za rojstni list in vpraša "Ja kako bo pa otroku ime?" Soseda reče Drejc,matičarka pa a Andrej,ne gospa Drejc,ja kako ime je pa to,gospa saj niste tako mislila.... Skratka dialog se je nadaljeval v tem stilu,dokler sosed ni znorela in rekla,če ste gospej pri sosedni postelji brez besed napisali da je sinu ime Sandokan,boste pa še za našega Drejca a ne?user posted image

(odgovor članu Piccollina)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Najbolj smešno ime
8.3.2007 8:12:47   
pinkiponki
Pes Floki resnično obstaja in lahko ga srečate, če boste smučale na krvavcu na kriški planini. Tam imajo namreč lokal.

_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/




(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Najbolj smešno ime
8.3.2007 9:38:30   
Pajaca
Jaz imam sodelovca z imenom Jelenko..... sem najprej misnla da se tako piše, pa da ga tko pač kličejo, pol sem pa nekje vidla da mu je tko ime. Pa si ni nič spremenil imena.

Za Psa Flokija sem pa jaz tud že slišala, oz gledala sem interviju z njim na tv. Dal si je pa ime spremenit, ker so doma delali starši z njim hujše ko s psom in je tako ratal Pes Floki.

Predikaka.... za ta priimek sem tud slišala.

Drgač mi ma pa men Klemen Klemen še vedno najboljšo kombinacijo imena in priimka.

Imam pa tudi sodelavca s tako čudnim imenom in priimkom da je noro, da mi je prvič moral 5x povedat ime pa priimek, da sem mu prav mail poslala. A po moje ni prav da ga omenjam na rr???

(odgovor članu pinkiponki)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Najbolj smešno ime
8.3.2007 11:02:53   
tanikaa
user posted image user posted image user posted image user posted image  Bogi otroci. Ampak Pes Floki user posted image user posted image user posted image user posted image

Ta tip je bil ziher zdrogiran, ko si je dal prepisat ime. To pa sklepam po tem, ker v našem kraju poznam enega narkomana, ki si je dal spremeniti ime na Babalu. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Najbolj smešno ime
8.3.2007 13:37:41   
bamby




Vsi prav gotovo poznate Gašperja Tiča, igralca in moža Nataše Raljan?

No, njemu so sprva hoteli starši dati ime Gregor. V kombinaciji s priimkom, so pa kmalu ugotovili, da to ni najboljša izbira. Tič Gre-goruser posted image user posted image user posted image

Je pa to sam povedal eni moji kolegici, ko še ni bil znan igralec, prej začetnik.



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Najbolj smešno ime
8.3.2007 15:53:45   
cuma
IZVIRNO SPOROČILO: lin

:)-Merdina (merda-drek):ups::ups::ups::ups::ups::)-:)-:)-:)-,res ena iz moje osnovne šole.


A si hodila v Izolo? Jaz sem namreč tudi imela v paralelki eno Merdino!user posted image

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Najbolj smešno ime
9.3.2007 11:55:50   
Felicity
IZVIRNO SPOROČILO: lin

:)-Merdina (merda-drek):ups::ups::ups::ups::ups::)-:)-:)-:)-,res ena iz moje osnovne šole.
 


Ja, to so si starši res želeli.user posted image  Bogi otrok.

(odgovor članu cuma)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Najbolj smešno ime
9.3.2007 13:03:13   
srki
Perla-ženska, Staleta-moški

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Najbolj smešno ime
9.3.2007 15:41:45   
Erdbeere
jaz sem imela v OŠ sošolko Amelo Mekić in pol smo imeli ravno srbohrvaščino in je ta Amela meki - ć najbolj obvladala pa prav smešno se mi je zdelo meki - ć user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Najbolj smešno ime
9.3.2007 18:10:05   
natalia
Moj ma sodelavca, ki se piše gnus, pa enega ki se piše pišek. eh, kaj češ...

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Najbolj smešno ime
9.3.2007 20:45:26   
spacey
Drgač mi ma pa men Klemen Klemen še vedno najboljšo kombinacijo imena in priimka.

Men pa Ali En


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Najbolj smešno ime
9.3.2007 20:51:51   
mala maja
Sava Soča- zdej se pa pejd kaj je ima in kaj priimek.


pa Koprivauser posted image

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Najbolj smešno ime
9.3.2007 22:28:23   
mily
Jst sem mela v bloku sosedi Dobrinka in Danka. Sestri enojajčni dvojčici user posted image . Klical smo ju pa Dinka in Donkauser posted image

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Najbolj smešno ime
10.3.2007 11:35:17   
Anonimen
Jelenko je bil tudi en fant, ki je hodil na naso OS. Meni se ime ne zdi nic posebnega, juzno pac. user posted image

Zarja in Jutra sta mi pa tudi cisto lepi imeni, Zarja je ime moji bivsi sosolki.

LP

(odgovor članu mily)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Najbolj smešno ime
10.3.2007 22:14:52   
F*S*M
Jaz mam pa sosede Gnus-e, pa je eden Samo Gnus, drugi pa Andrej, pa tut dva kolega se pišeta Gnus pa ne me vprašat kako jima je ime, ker jih skoz kličemo Gnus user posted image user posted image user posted image user posted image .

Drgač pa jih je pri nas v naših koncih malo morje bratov iz juga z takšnimi in drugačnimi imeni. Najbolj pa se mi smili en fantek, ki je revček bolan imam dawnov sindrom in so mu dali ime Fikret, pa tak cukr je, pol ga pa vsi kličejo Fiki kot kakšnega psa,res se mi smili revček.

pa tut opažam, da kar nekaj mladih mojih let ki imajo otročke in so njihovi predniki iz dol morjo upoštevat stare starše pri izbiri imena in pol so ti otročki zaznamovani za celo življenje, ker so po moje starši neodgovorni in ne znajo reči ne. Vem za eno znanko, ki si je želela dat svojemu otročku lepo slovensko ime, pa ker je bil otrok prvi je mora biti tiho in upoštevati starce, men je to čist mim hudiča.


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?