|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: vrtec-stalni naslov pri starših-dedovanje
31.8.2010 11:35:13   
principessablu
to sem pisala za svojega prijatelja,ki ima 2 hčerki od prej in jih nikoli ni videl,danes so punce stare 15 ga tudi ne pokličejo,ker jih je mama naščuvala proti njemu...kar se pa mojega moža tiče,se je pa bivša odselila 300km stran in se ne javlja,nič od nje...smo šli na socialno...mah sej je brezveze da nadaljujem,ker je to tako dolga in zapletena zgodba,da bi lahko knjigo napisala....tudi sama imam ločene starše in očeta ki ga nisem nikoli videla...pa ima drugo družino,zame noče sploh slišat...tko da veliko bolečine v življenju z moje strani,strani moža,strani mojih staršev,da o njegovih ne govorim...štala vglavnem...nč dejmo lepo zaključit in srečno vsem...hvala za mnenja in komentarje...sem prizemljena,vendar ja z veliko strahu...sem enhrat že bla ločena in možu pustila vse,ker sem bla neumna...to se ne bo ponovilo...lep dan vsem

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: vrtec-stalni naslov pri starših-dedovanje
31.8.2010 11:39:49   
ledenaa
Saj se zgodba ponavlja. neumna si žal še vedno . Samo poglej kakšne pišeš

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: vrtec-stalni naslov pri starših-dedovanje
31.8.2010 12:18:44   
principessablu
važno da si ti pametna,ki pišeš take žaljivke...neumen je tisti,ki ne razume,da smo si ljudje različni z različnimi izkušnjami in pogledi na ta svet...kakšen pa bi bil svet,če bi bili vsi enaki ali pa taki kot ti...vse bi bilo ledenoo...user posted image ma dej ledena umiri se malo..

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: vrtec-stalni naslov pri starših-dedovanje
31.8.2010 12:36:41   
ledenaa
Saj sem neumna,kje piše da nisem?
No potem ti sodiš  tudi med takšne ljudi user posted image   Dokaz je tvoje pisanje

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: vrtec-stalni naslov pri starših-dedovanje
31.8.2010 12:56:26   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: principessablu

tudi sama imam ločene starše in očeta ki ga nisem nikoli videla...pa ima drugo družino,zame noče sploh slišat...


ampak, ko bo umrl... boš pa vseeno vabljena na dediščino...
tudi če sedaj noče slišati zate...

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: vrtec-stalni naslov pri starših-dedovanje
31.8.2010 13:45:19   
principessablu
ja ampak je ne bom vzela,naj imajo sedanji otroci kje za bit,kaj naj jim vzamem del hiše v kateri živijo...jaz na to gledam drugače...zakaj bi jaz mogla nekaj dedovat,samo zato ker je kao moj oče,ki ni nikoli bil...pač si je ustvaril novo družino in se trudi po svojih močeh da jim bo kej omogočil če že meni ni...

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: vrtec-stalni naslov pri starših-dedovanje
31.8.2010 13:48:13   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: principessablu

ja ampak je ne bom vzela,naj imajo sedanji otroci kje za bit,kaj naj jim vzamem del hiše v kateri živijo...jaz na to gledam drugače...zakaj bi jaz mogla nekaj dedovat,samo zato ker je kao moj oče,ki ni nikoli bil...pač si je ustvaril novo družino in se trudi po svojih močeh da jim bo kej omogočil če že meni ni...


saj vzameš nujni delež... del hiše ti itak ne bi dali... če ne zate, pa za tvoje otroke...
to je začaran krog... in verjemi, da na sodišču - pri dediščini marsikaj pride na dan...

lepo, da tako razmišljaš...marsikdo pa ne in verjemi, da gre marsikdo tudi čez 'trupla' zato, da bi dosegel svoje...

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: vrtec-stalni naslov pri starših-dedovanje
31.8.2010 23:09:52   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: principessablu
...njena mama je ta ki nagaja...otroka nisva vidla že 3 leta...je pa taka kača,da ne da otroka videt in je ona ta,ki bi otroka naščuvala proti nam zaradi maščevanja in njene neumnosti...


glej, tukaj pišeš da je njena mama tista ki nagaja in da je otrok naščuvan. se ti zdi potem otrok kaj kriv? tebe pa skrbi, da ubogi naščuvan otrok ja ne bo slučajno kaj dedoval od svojega pravega očeta user posted image

jaz zase vem da sem dober človek in vesel človek  z velikim srcem...on privošči sedanjim otrokom katere vzgaja in ljubi,ne pa otroke ki je naredol 15 let nazaj in jih sploh ne pozna..pa dejte no....sem pa ena vesela princeska z 2 hčerkama in prekrasnim ljubečim možem


ja, vidim - zelo dober človek si in mož je zelo prekrasen. pazi da se kdaj ne skregata in razideta. po moje bo to huje za vajine hčere kot smrti v družini in "napačna" dedovanja..

(odgovor članu principessablu)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: vrtec-stalni naslov pri starših-dedovanje
31.8.2010 23:35:35   
*miska.mcc*
podpis pod vse, kar je gina napiala. pod vsako crko posebej


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: vrtec-stalni naslov pri starših-dedovanje
1.9.2010 15:25:09   
Poka
 
IZVIRNO SPOROČILO: ajsek

Mimogrede, tale tema je šolski primer slovenske mentalitete. Mama se sploh ne sekira glede hčerine morebitne smrti, ampak jo žre dejstvo, da bo takrat, ko bo ona že davno mrtva, njen zet živel v njeni hiši. user posted image
user posted image Se podpišem.

Meni je vse to obremenjevanje kaj bo kdo podedoval zelo nizkotno. Npr. moj partner je lastnik hiše in parcele, na kateri gradiva in kamor vlagava oba, ampak vseeno npr. on bistveno več vlaga, ko sva jo kupila jaz še niti nisem imela neke prave službe. Npr., če bi moj razmišljal isto kot ti, potem mi nebi pustil, da se tam stalno prijavim. Kljub temu, pa mi npr. če smo že pri tem, če greva narazen, pripada polovica premoženja, saj sva skupaj že več kot 5 let. Niam veze sploh, če sta stalno prijavljena ali ne, ker je vse dokazljivo, vidva pa sta celo poročena.


(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: vrtec-stalni naslov pri starših-dedovanje
1.9.2010 15:39:42   
kakadoo
Veš kaj principessablu... kolikor sem jaz zastopila tole tvojo zgodbo...
Se mi zdi da imaš težave ti... Ljubosumna si na moža in njegovo hčer.
Bojiš se, da ne bi v primeru tvoje smrti ona dva dedovala in uživala za tabo.
Seveda bo dobil svoj del in sevda - lahko dobi drugo žensko in seveda - tudi ona bo
uživala tvoj del. Kakopak. Saj to si vedela ko si se poročila a nisi?
Saj to vemo vse ki smo poročene - mož bo nekaj dedoval za nami in če dobi drugo žensko -
ja bog si ga pomagaj...

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: vrtec-stalni naslov pri starših-dedovanje
1.9.2010 19:03:51   
Poka
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

principessablu, nobenih neumnosti ne pišejo, ampak te skušajo malo prizemljit

OK, recimo, da razumem strahove tvoje mamo in tvoje - no, jih ne razumem - razumem samo, v čem je problem. In ni mi jasno, kkao lahko recimo tvojo mamo tako strašansko skrbi, kaj bi bilo v primeru, če ti umreš in se potem tvoj mož naseli pri njih.
Če skušam zadevo prijicirati na našo familijo mislim, da bi moji starši z veseljem sprejeli v hišo mojega moža in najine otroke, če bi se mi kaj zgodilo in ne bi bilo druge možnosti. Ga sprejemajo kot del družine.

In če misliš, da je tvoja naloga, da vse prodaš, da se otroci ne bi spričkali razmisli raje malo o tem, da jim privzgojiš take vrednote, da se za dediščino sploh ne bodo pričkali, pa je problem rešen.


Glede vprašanja pa: naslov res nima veze. Če pa umrete v pravem zaporedju je pa res možno, da nekaj deduje tudi otroj iz 1. zakona tvojega moža. Ampak tudi če tvoja mama vse proda in vam razdeli, se darila štejejo pri dedovanju in če je nekdo zelo vztrajen in se loti te stvari dokazovati, lahko vedno izterja nujni delež ali pa vam zagreni življenje, če vam ga hoče. Zato je v takih primerih vedno najbolje in najlepše "živeti v slogi" in imeti dobre odnose s svojimi bližnjimi.


Bravo! Boljše se ne bi mogla izrazit. Doma imamo lep primer tega, kaj se zgodi, če se svojci skregajo za dediščino - da mi gre na bruhanje... Zato sem tudi odgovorila v tej temi, ker me take stvari zelo razjezijo. Ob tem, da taki, ki se obremenjujejo s tem, ponavadi živijo na račun drugih (moža, dediščine...), sami pa niso v življenju nič koristnega naredili.

Če mene vprašate, sploh noče ničesar podedovat, denar, če ga ne zaslužim sama, se mi prav gnusi. Dela razdor med ljudmi, dela alkoholike, lenuhe in ničvredneže... Razen redkih izjem.

Sploh pa, jaz s čovekom, ki pozabi na otroke, ki jih ima, nebi mogla biti. Ima očitno privzgojene popolnoma napačne vrednote in če bo le priložnost, boš kmalu na istem. Če bo sreča, mogoče ne, te bo pa mogoče v kaki drugi situaciji razočaral. Očitno nima preveč razvite čustvene inteligence - zame to ni človek, ima samo obliko človeka. Fuj, rak družbe...

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?