|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
5.9.2010 22:36:43   
Nončika
evo. šče edna prekmurka na sceni. za dodole je zaj prekesno. eh, pikicaa, jaz ti svojo porcijo dodole takoj odstopim. no, če je pa vse puno smetane in čebule še premislim.

bučno olje, mi ga tudi doma pridelamo. samo tisto domače je le domače. v turnišču majo že kaj zraven zmiksano. če kdo rabi. samo letos bo letina slabša. hehe, premale buče.

evo, pola v prekmurščini, pola v slovenščini. saj se sonček33 počasi uči in nočem preveč nafilat. pol bodo pa druge rekle, da podnapise.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
6.9.2010 3:03:49   
pikicao.
jutrooo..ja jz sm vs pa vse razumela..tra la la user posted image user posted image user posted image  user posted image se lahko ze v vaso republiko selim user posted image user posted image user posted image

evo za vse k maste dons dödole user posted image
za tiste k pa nimate pa ekran glejte user posted image user posted image  lizat ne k nima okusa.. (sm ze sprobala user posted image user posted image user posted image user posted image )

btw kaj berem jz to? soncek33 a ze zenis svojga t mauga v Dödole land user posted image  uuuu .. to pa bo ohcet user posted image  pujskov pol ne sme manjkati user posted image user posted image user posted image

ziva avto bo ze dec prdal, tko d se ne sekiri (zto so pa moski user posted image user posted image ) jz tud ce bi ga hotla ga ne znam user posted image  dej 5 euru pa en zeleni caj, pa je tvoj user posted image user posted image user posted image  haha

se* zdej user posted image  upam d se je uredila...pa saj za en mesc.. k idealno (hahahaha) bi blo d bi se ze kr ta mesc prjel user posted image user posted image  uffff sanjarim a ne user posted image user posted image  prej skor 2 leti ni nc prjel..pol 1 let pavzice vmes..zdej pa mislm d se bo kr a ne user posted image user posted image  ah sej sm blond ..lhk vrjamem v Bozicka user posted image

noncika za dödole se bova pa se zmenli user posted image user posted image  res pa d ve prekmurke razturate v tem user posted image  sej pravm boste mogle kuharski tecaj narest za ns borkice.. bomo mele regionalni tecaj.. (enkrt prekmurje enkrt user posted image osrednjeslovensko, primorsko) ufff.. bo papice pa znanja user posted image user posted image

sm smotana, namest d bi se za izpit ucila tle po RR-ju sanjarim pa ene pogruntavscine user posted image  pisarim user posted image

zdej se pa pocas spedenam, pa pozajtrkujem in sibam na siht pol na fax.. same old story user posted image

kje je pa ajsii? pa ostale... zdej bom plave tolkla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

larilu kdaj bos pa sliko dala bratu? al si jo ze?

perfektna a te je tasca napitala? dala moci za user posted image user posted image user posted image   le glej d ta mesc vidis user posted image  kdaj navijam zate?



vsem en jutranji huuug **

_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
6.9.2010 4:01:01   
pikicao.
se mojo user posted image  aquico pozdravm user posted image

ce bo kej brala tole borbico .... naj nas pride mal zalit/osvezit user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu pikicao.)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
6.9.2010 8:15:09   
Anonimen
Jutrčka

Borkice moje kaj počnete??? Piki lepo se mej na faksu in na šihtu user posted image Kokr se pač človk lahko ma lepo user posted image user posted image user posted image

Moj sinko pa v vrtcu... Sploh ne dojame, da oddidem in da ostane sam user posted image Upam da bo tako tudi pri kosilu in pri spanju user posted image

(odgovor članu pikicao.)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
6.9.2010 9:06:13   
~Biba~
jutro...mam lih jutranji ritual...kava pa RRuser posted image potem pa počasi šibam delat.

je pasalo malo prekmurščine šteti na rrji...bučnega olja pa še tudi jaz nisem uspela domače probat...je pa že ono v trgovinah dobrouser posted image

dödöle p ameni niso dobri..imam posebno ime za njih..lepilouser posted image in že od malega, tega lepila ne jemuser posted image

Se* sledi Uz na 12 dan, potem pa stopka...a stopka je gonal? nimam pojmauser posted image

larilu...za zvezdico sem 1x kupila model..zdaj pa eksperimentiram z njo.

živa...zdaj maš čas, da pospraviš za delavci, ki so ti razbijali čez vikend.user posted image pa upam, da bosta hitro prodala avteka.

pikica, jaz bi na tvojem mestu počakala ta mesec...pa da vidiš kako je stanje...in se nato odpraviš do G.

sonček pa se prekmuršino fčiuser posted image user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
6.9.2010 9:39:11   
pikicao.
pa ne kave pit....cajaaaaa...jz si ga grem zdej iskat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
6.9.2010 10:34:57   
ledenka
jutro user posted image  smo uživali na morju...

moja M bi morala počas prit, sam upam, da je ne bo user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu pikicao.)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
6.9.2010 11:29:54   
Anonimen
dan!
vidim da so bili včeri dödole na menijuuser posted image

jaz tud navijam za pluskeuser posted image user posted image user posted image

moj pinki pikec ne nisem še dala slike,to bom 18. k ma takrat poroko sam mi je kar mal strah dat k sem zdej v soboto k smo glih v debato padel pokazala druge slikce pa ni bilo nič kaj pozitivnega  da če bi kdaj kej takega dobila da bi jima bilo všeč,tko da mi je kr mal čudn občutek ker raje ne dam slikco in jo zase obdržim ker je pač en del mene kot pa da jo dam nekomu ko ne zna cenit user posted image

madonca bi bila tam na morju k je slikca za našo vodico,stran od vseh uff bi pasal,pa saj enkrat bi se lahk naspala,včasih se počutim k 70 letne mame k ni nobene energije več v njih ne nič,to bo sigurno vreme krivuser posted image

(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
6.9.2010 11:31:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pikicao.

pa ne kave pit....cajaaaaa...jz si ga grem zdej iskat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





no k je tok mrzlo tud čajček paše jauser posted image pa ful lep avatarček aj lajk ituser posted image

(odgovor članu pikicao.)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
6.9.2010 11:40:22   
pikicao.
IZVIRNO SPOROČILO: larilu

IZVIRNO SPOROČILO: pikicao.

pa ne kave pit....cajaaaaa...jz si ga grem zdej iskat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





no k je tok mrzlo tud čajček paše jauser posted image pa ful lep avatarček aj lajk ituser posted image




ja sej ni treba caja pit k je mrzl.. skoz ga pij user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image je zdrau user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ej larilu jz full cenm to k ti narises user posted image user posted image user posted image tko d ce ne bos dala bratu ..... (lalalala) se priporocam user posted image


morje je pa ni d ni..sam d je nasa ajsi prsla nazaj pa d jo burja ni odnesla ( upam pa ajsi d ti je burja user posted image odnesla) in d je ne bo user posted image


Zivcek a Zigi pa uziva v vrtcu user posted image kok mu velja


_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
6.9.2010 11:52:59   
pikicao.
aja hvala za pohvalo o avatarcicu :)

_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu pikicao.)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
6.9.2010 13:28:34   
Anonimen
pikica zate imam eno drugo itak že v izdelavi sam še mal detajle morm popravit tko da nisem pozabila nate vešuser posted image

(odgovor članu pikicao.)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
6.9.2010 13:31:05   
pikicao.
a dej no user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jz sm se hecu user posted image no niti ne user posted image user posted image user posted image user posted image

sam hocm jt osebno po njo user posted image d se koncn v zivo potiššššškamoooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
6.9.2010 16:05:21   
Nončika
IZVIRNO SPOROČILO: UnPerfect

dödöle p ameni niso dobri..imam posebno ime za njih..lepilouser posted image in že od malega, tega lepila ne jemuser posted image



hehe, ravno zaradi toga jes tuj ne prebavlan dodole. bljek. se mi je v otroštvi zamerilo in adijo dodole. lepilo, bljek.

pikicao, dodolejada. zmagovalca ne vem, vem pa kdo bi bil glavni poraženec v kuhanju dodolov. jaz. ne znam in niti nočem jih skuhat.

rajši delam kakšne druge dobrote. lajk: pereci.



< Sporočilo je popravil Nončika -- 6.9.2010 16:14:32 >


_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
6.9.2010 18:48:58   
Anonimen
Hej hoj... Sem čist zmatrana    Vrtec je bil tako tako. Sicer je bil priden, ampak spat pa ne... On je hodil po postelji, ostala dva sta pa spala Pol smo ga pa raje ven vzeli, da se je vsaj naspal...

Zdej sem dala en POLHN stroj otroških cunj prat in upam, da zdej ne bom več jamrala da nima kej oblečt

Sicer pa je danes shodil Sicer naredi samo po par korakov, potem se pa spusti na kolena, ampak nekaj pa je   Zdej mormo pa po čevlje   Daichmann smo že obdelali, pa nisem našla nič pametnega Kam naj še grem??

(odgovor članu Nončika)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
6.9.2010 19:18:01   
Nončika
živa, mi smo vzeli v massu. in sicer nikece. naš ma visoki nart in široko nogico. samo taki višji pridejo v poštev. je pa non stop v pogonu in nenehno na nogicah. ob bilokakšni oporici je že na nogicah. hvalijo Fisher Pricove. jaz jih kupujem za N pa se mi zdijo dobri.

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
6.9.2010 20:21:56   
pikicao.
user posted image
evo za lepsi in slajsi vecer eno salcko vroce cokolade mmmmmmm (d noute rekle d sam caj pijem) user posted image user posted image user posted image

ju3 se pa uciiim v sredo pa izpit..ziucki ziucki ..bom kr cokolado v zilo namontirala user posted image

_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
7.9.2010 9:42:33   
ledenka
dobro jutro user posted image

user posted image

čajček za pigico user posted image

in

user posted image

kavica za ostale user posted image  

kako smo kaj? moje M ni, nazadnje sem jo mela pred 32 dnevi, ampak itak nimam pojma, kdaj naj bo prišla naslednjič. user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu pikicao.)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
7.9.2010 9:47:43   
Anonimen
jutro!

zdele sem neki malga risala še barvno verzijo tistga metulja in mislim da mi je bolj všeč barvna,no bom videla na koncu v celoti
zdele moram it pa delat bolognese omakco pa špagetke

aja pikec moj,jaz te že ne vem koliko časa vabim pa ni nobenega odziva zdej ne vem a moram kak pisno vabilo poslat?user posted image user posted image

(odgovor članu pikicao.)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
7.9.2010 10:23:21   
~Biba~
jutro...user posted image

ledenkica hvala za kavico ( čaj le mej ti pikica)...jaka racman jo je še posebaj popestril
da user posted image le ne bi bilo od nikoder!meni je 1x nagajala vse do 38 dnevauser posted image ponavadi je točna ko ura.

pikica čokoladko pa sem včeraj zvečer zamudila...pa dobro..tak ne smem toliko sladkegauser posted image
..zdaj pa ti živčki že polno delajo, ne? zdaj že tooolko znaš, da se ti ni treba več učit

larilu fajn skuhaj

živa user posted image user posted image čestitke za prve korakce...pa počasi se daleč prideuser posted image

nončika HB vsaj ena prekmurka ki ne je dödolofuser posted image kaj pa so pereci?(grem pogooglat)



tudi meni bojo ju3 delali živčki...mam namreč UZ in upam, da bojo folikliuser posted image ....če bo vse ok, sledi stopka..in konec tedna akcijaaaa

tak je treba it delat...user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
7.9.2010 10:31:09   
ledenka
biba user posted image user posted image user posted image  jeeeee, navijamoooooooo user posted image user posted image user posted image  da bojo lepi folikli, ki se morjo oplodit!

pa še en nasvet - pol po IUI poslončkajta tudi doma user posted image  bo več verjetnosti! pa še 2 dni pred IUI tud lahko user posted image  najbolj idealno je, da je 2 dni vzdržen, plavalčki pa preživijo 3-5 dni user posted image  tako da maksimalno zvišaš verjetnost user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
7.9.2010 12:19:14   
pikicao.
larilu povej kdaj si mislila? sm mojmu ze namignla za en izlet user posted image

jz pa trenutno delam zelenjavno enolonc. pol pa se joto..ufff ...vmes sm pa tkole user posted image

bibaaaa drzim pesti, javi kako je slo???

ajsi..jz se kr navijam d je ne bo tvoje user posted image   (sej ce se prou spomnem je en takle cajt bil pred 2 leti kr uspesn a ne) user posted image  
hvala za caj, je pasu mmmmm


nonci pa ne tok dodolof kritizirat no user posted image user posted image  mors reklamo delat, tud ce ti niso kul..mmmmm super so..hahaha user posted image user posted image


btw srecanje borkic pa se kr ni pa ni blo.a kaj se to prav..lenuhinje moje user posted image user posted image user posted image  sam slonckate skoz?? haha..no ok pol vam je oprosceno..jz pa se dons vrjetno curim pol pa lahko tud jz slonckat zacnem..upam d bo moj invalid lahko sloncku user posted image user posted image user posted image  
to bo se smeh k je se kr odprta rana na roki user posted image user posted image ..jao jao


ziva a pravs d ma zigi dost za oblect user posted image  je fajn k so tok mickene cunje k ti se peglat ni treba tok a ne user posted image


soncek,se*,miska,aqua,jazzy,murki,mikla,spelka,spps,beyba uff kok jih je.... k se nc ne oglasijo a ne ccccc  (same plave mate)


ej ktera se javi d nrdi senznamcek..al pa ga obudi
user posted image

_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
7.9.2010 12:36:21   
ledenka
jep, pred točno dvema letoma in 1 dnevom... sem zagledala plusek user posted image  


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu pikicao.)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
7.9.2010 12:52:17   
Anonimen
A ne bi blo lušno ajsi, če bi ga danes spet? Dej no kakšen testek polulaj user posted image user posted image user posted image user posted image

Perfektna držim pesti, da bosta dobro opravila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pikica dost upam.... Peglam pa tega itak ne... Se mi ne da user posted image

(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
7.9.2010 13:17:18   
ledenka
testek bom polulala, če mi bo 2 tedna zamujala, prej je še vse v normalnem ciklusu 20-40 dni user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Po spontanem splavu ni treba odlagati zano...
Najnovejše raziskave razkrivajo, da po spontanem splavu ni potrebno tri mesece odlagati s ponovno zanositvijo. Ravno zan...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?