|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  75 76 [77] 78 79   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
5.7.2011 10:01:47   
aqua77
Da nas malo dvignem, ker na drugi strani pa ne bomo!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu polaris)
Neposredna povezava do sporočila: 1901
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
15.7.2011 13:33:03   
aqua77
user posted image Čist smo zapostavle tole našo borbo! user posted image

Tako se pa ne bomo šle!


Grem vsem po vrsti talat ta plave.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1902
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
15.7.2011 13:40:28   
~Biba~
tak je prav, šeficauser posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1903
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
15.7.2011 13:59:31   
ledenka
aquica, ti je dolgčas, a user posted image  počasi pejd rodit, si že tik pred koncem!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 1904
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
15.7.2011 14:01:55   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: ~Biba~

tak je prav, šeficauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  šefica, ja pa jade, Bibek a me ti mal hecaš??? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 1905
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
15.7.2011 14:03:26   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

aquica, ti je dolgčas, a user posted image  počasi pejd rodit, si že tik pred koncem!


takoj podpišem! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  mal se mi pa že vlečeeeeeee veš! user posted image user posted image user posted image user posted image  sam mi še nobena ni dala karte za Rim, pa še kar nekaj mencamo in čakamo... user posted image user posted image user posted image user posted image  Očitno tud polna luna ne pomaga več! user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 1906
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
18.7.2011 11:28:42   
~Biba~
akva, včeraj si imela dan D user posted image zdaj pa res še samo odštevanje...že hodiš po stopnicah gor pa dol?user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1907
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
18.7.2011 12:17:46   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: ~Biba~

akva, včeraj si imela dan D user posted image zdaj pa res še samo odštevanje...že hodiš po stopnicah gor pa dol?user posted image



ojla! user posted image

vse živo počnem, pa zgleda ne najdem pravega recepta! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

pa ti srce, kako si mi? kdaj planirata akcijo?

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 1908
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
18.7.2011 15:24:48   
~Biba~
ma za nič ni recepta, ne za zanositev, in ne za porod..pride ko pač pride oz. mora prituser posted image

načrtujeva več nič akcij...za to poletjeuser posted image   po dopustih, poletju pa bova vidla kaj bo prinesel čas...moram začet bolj zdravo živet to bo prvo, pa službo najt, pa domek do konca uredit, ...vmes, čist tako neobvezno, brez pričakovanj pa na IUI ituser posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1909
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
18.7.2011 18:43:39   
aqua77
super plan!!!!user posted image upam, da vas kaj nepričakovano lepega preseneti!!!! bom pestkala in mislila na vas... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 1910
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
18.7.2011 19:52:33   
sonček33
aqua, ma zdej pa bo ...

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1911
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
18.7.2011 21:18:10   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

aqua, ma zdej pa bo ...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  iz tvojih ust v božja ušesa!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 1912
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
21.7.2011 8:46:46   
aqua77
Morgen! user posted image

Danes je pa že četrtek - ta mali petek, še čisto malo pa bo spet vikend! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1913
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
21.7.2011 9:24:50   
~Biba~
Jutrouser posted image
aqva greš za vikend rodit?user posted image al čakaš luno da ti da karto za rim?user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1914
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
21.7.2011 10:01:09   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: ~Biba~

Jutrouser posted image
aqva greš za vikend rodit?user posted image al čakaš luno da ti da karto za rim?user posted image



ja očitno brez karte za Rim ne gre!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

jutri mam pregled v PO! user posted image  bomo vidli kaj doktrina poreče!! user posted image user posted image user posted image user posted image

pa ti srce? kako nam preživljaš poletje???

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 1915
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
21.7.2011 10:19:11   
~Biba~
poletje preživljam tako, da imam vsak dan kot vikenduser posted image (iščem službico) le na TRR se ti podaljšani vikendi preveč poznajo, da bi si jih želela v nedogled.
drugače pa se vsak teden cartam z nečakinjo mini, in praznim baterije z nečakinjo maxiuser posted image dvoletniki so pravi mali duracel zajčkiuser posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1916
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
25.7.2011 9:29:56   
~Biba~
Še tukaj, kjer se je vse začelo .... Čestitke aqvauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 1917
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
26.7.2011 19:04:19   
aqua77
Hvala bibek!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Smo že doma in bomo vidli, kako na bo šlo... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 1918
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
1.8.2011 18:46:11   
~Biba~
user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 1919
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
1.8.2011 18:48:32   
~Biba~
user posted image ne propadajo le skoraj vsa podjetja v Sloveniji, propada tudi naša borba na RR....FB je tajkunuser posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 1920
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
12.8.2011 10:01:22   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: ~Biba~

user posted image ne propadajo le skoraj vsa podjetja v Sloveniji, propada tudi naša borba na RR....FB je tajkunuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem že premišljevala, da bi ga skenslala. Sem prav zasvojena postala user posted image Res je tajkun user posted image

Kk si mi lubika?

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 1921
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
13.8.2011 7:53:08   
viČipU
dober dan user posted image

_____________________________

''I'm not afraid of storms, for I'm learning to sail my ship.'' - Louisa May Alcott

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1922
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
15.8.2011 9:45:39   
~Biba~
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: ~Biba~

user posted image ne propadajo le skoraj vsa podjetja v Sloveniji, propada tudi naša borba na RR....FB je tajkunuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem že premišljevala, da bi ga skenslala. Sem prav zasvojena postala user posted image Res je tajkun user posted image

Kk si mi lubika?

Sem ga pred kakim letom skenslala...a se mi je zdelo da zamujam, veliko:))) pa sem šla nazaj...z obljubo, nič več igric, in nič več potrditev prijateljstev, od ljudi ki so me 1x v življenju bežno videli na neki rojstnodnevni zabavi od prateteuser posted image zaenkrat mi uspevauser posted image

VIČIIIIIIIIIIIIIIIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiIiiiiiiiii ...kot čebela, saj veš kaj....veselaaaAAaa da te beremuser posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 1923
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
17.8.2011 5:04:13   
viČipU
ti kr bod cebelica user posted image user posted image
in kaj novega v tvoji pokrajini user posted image user posted image

ostale je pa tajkun prevzel user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''I'm not afraid of storms, for I'm learning to sail my ship.'' - Louisa May Alcott

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 1924
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
17.8.2011 9:51:43   
~Biba~
v moji pokrajini vse po starem..le da mi zdaj moj "tečnari" kaj čakava, da bi rad, da greva čim prej v nov postopekuser posted image sva zamenjala vlogeuser posted image

pa pri tebi, v ilegali?user posted image

(odgovor članu viČipU)
Neposredna povezava do sporočila: 1925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  75 76 [77] 78 79   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  75 76 [77] 78 79   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?