|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
29.9.2010 0:03:57   
mmajaa
kaana*- dobra ugotovitev. Hvala bogu, da je tehnologija napredovala in da se lahko tudi na drug način rešimo dlačic. Na štajerskem koncu še ni elosa, tako da se bom kar odločila za velik paket na drugem aparatu, ko ima toliko drugih dobre izkušenje. Koliko so meni na pregledu rekli morajo biti dlačice obvezno dolge najvejč 2 mm in da ta postopek ni trajen, čeprav ga konkurenca tako reklamira in se mora opraviti kakšna terapija ponovno čez kakšno leto. Pri elosu je to trajno zagotovljeno?

_____________________________

________________________________________________


(odgovor članu kaana*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
4.10.2010 19:45:59   
kaana*
Pri elosu tudi moram ponovit čez nekaj let, k se pojavijo- samo 1x in ne cel postopek. Se pa ta doba podaljšuje. Kako ni na štajerskem elosa?? Siguno je kje v Celju ali pa v Mb, ne vem, pobrskaj.
Pa nee itt na drugg apart!!! Res nooo. Jaz ti res svetujem rajši se malo dlje zapelji pa pojdi na elos. Ker boš prej konec, prej boš mela rezultate, hkati boš manj eur zapravla. To ko dajejo 50% off je samo marketinška fora. Na koncu boš pa mogla prit večx pa bo enako, ker cene so približno iste. Pa ziher boš da je učinkovito in varno. 
No sj meni je vseeno, odločitev je tvoja. Ampak vem kako je, sem to vse že dala čes.
Če še imaš kakšno vprašanje me lahko kontaktiraš na ZS.

lp

(odgovor članu mmajaa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
7.10.2010 14:12:05   
Kazablanka
Kaana, lepo da si naredila raziskavo. In da si navdušena nad Elosom.
No jaz se nisem odločila za Elos ampak za drugi aparat, ki ima tudi ipl+rf v salonu v Mb. Sem sprobala tako Elos, kot ta aparat. Za njega sem se odločla, ker je učinkovit. Bila sem 5 krat in dlak skoraj nimam več na nogah in pod pazduho. Jaz sem probala elos in me je zelo bolelo in še noro dragi so ti obiski. Pri tem aparatu pa skoraj nič ne čutim (toploto pa rahlo ščipanje tu pa tam), pa še ugodni so, tudi jaz sem se odločla za v. paket.
Seveda pa je stvar vsakega posameznika, jaz sem zadovoljna

(odgovor članu kaana*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
23.10.2010 11:02:50   
kaana*
 
Noben aparat ni ne bolec, prakticno nemogoce. Najmanj pa en kitajski ponaredek IPL+RF, ka je to, kkr neki?? Nehite zavajat ljudi!! Tud elos ma hlajenje ampak se vseeno cut, se posebi na obcutljivih predelih. Se zdrava kmecka pamet ti pove, da ce neki unicujes pa ce posezes globlje v kozo halloo itak da se cut...Pa edino bol ucinkovit IPL je IPL z radiofrekvenco (pac trenutno je edini Elos tak) v enem in ne ti ipl + rf loceno!!!
No, sj bo vse cas pokazal.

(odgovor članu Kazablanka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
5.2.2011 21:42:59   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: kaana*

Pri elosu tudi moram ponovit čez nekaj let, k se pojavijo- samo 1x in ne cel postopek. Se pa ta doba podaljšuje. Kako ni na štajerskem elosa??

lp


sem sprobala in sem že po prvem obisku fulllllllllll zadovoljnauser posted image user posted image user posted image , škoda le da nisem že prej šla.

(odgovor članu kaana*)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
5.2.2011 22:20:58   
čaki
pinko1 mi lahko poveš kje v nm si bla, kar na zs da nav reklame, ker bi tud jaz šla-oz. moram it

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
5.2.2011 23:04:53   
mišk
Pa meni tudi!!!user posted image  Nameravala sem v  Art-pe...

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
6.2.2011 11:10:55   
čaki
kje pa je to?

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
15.2.2011 16:14:21   
pinko1
Opzorilo:
V Art pe NIMAJO Elos. Kar en laser, ki ne deluje pa za katerega pravijo da je kao tako kot Elos pa niii. Preverjeno!

Edini tapravi Elos(IPL z RF in NE ipl+rf)na Dolenjskem je v Kozmeticnem salonu Kristina.

(odgovor članu čaki)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
15.2.2011 21:37:36   
janca
Tudi jaz sem ful zadovoljna z odstranitvijo dlak z laserjem. Glede na to, da je bil pri meni kar dolg postopek, hja cele noge in bikini, trebuh, pazduha, mi ni niti malo žal, da sem se za to odločila. Meni jih je odstranila kozmetičarka in sicer prvih šest obiskov sem plačala potem je bilo pa še šest korekcij. Približno na pet do osem tednov. Ful ful zadovoljna s popolnoma gladkimi nogami itd. Jih pa poznam kar nekaj, ki so se tudi odločile za laser. Najboljši učinek je, če imaš črne dlake in svetlo polt, tako laser zazana čisto vsako korenino dlake.
Je pa res da je od ene do druge kozmetičarke zelo različno, ne samo v ceni tudi v kvaliteti.
Naj omenim še to, da so bili moji prvi obiski zelo boleči, je pa tudi to odvisno s kakšno močjo dela. Tko, da punce pogum. Kar se pa tiče znamk laserjev ipd., jaz zaupam svoji kozmetičarki, ki me še nikdar ni pustila na cedilu, tudi z laserjem ne.
Če želi katera ji na zs pošljem naslov pa jo lahko kontaktira in se tudi sama prepriča o tej zadevi.
Aja še to, sem se tudi pozanimala pri endokrinologu koliko je to škodljivo zdravju in mi je rekel, da sem lahko brez skrbi.

(odgovor članu pinko1)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
15.2.2011 21:46:03   
zmajaz
Za tiste, ki se želite prepričati, ali ima določen salon zared tehnologijo ELOS - ima podjetje Syneron sicer na svoji spletni strani seznam salonov, ki imajo te aparate: KLIK

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu janca)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
17.2.2011 15:47:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
17.2.2011 17:10:59   
pinko1
saj res Zmajaz-bravo user posted image  tega se pa sploh nisem spomnala. Tam imajo vse napisano in se slike aparatov si lahko ogledas, da za ziher ves kateri aparat je Elos.

Drobizek se strinjam user posted image  ko sem jaz iskala je bilo v Nm v kozm.salonu Kristina dalec najcenejs (ker  prej sem hodila v Lj) -razlika ogromna. Imajo cenik na spletni strani pa primerjaj.
Zdaj je tudi odvisno od kod si, ker pot tudi neki stane. Tako da je treba pretehtat.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
23.2.2011 19:04:12   
HuAnita
user posted image Jaz sem doma s podeželja, pa ste me zdaj rahlo zmedle... O čem je tu govora?
Trajna odstranitev recimo na bikini predelu? Pod pazduho? Ampak dati za to tisoče evrov...?user posted image

(odgovor članu pinko1)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
23.2.2011 22:31:35   
jakaracman
pomota.

< Sporočilo je popravil jakaracman -- 23.2.2011 22:35:18 >

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
23.2.2011 22:34:34   
jakaracman

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

user posted image Jaz sem doma s podeželja, pa ste me zdaj rahlo zmedle... O čem je tu govora?
Trajna odstranitev recimo na bikini predelu? Pod pazduho? Ampak dati za to tisoče evrov...?user posted image

Nič hudega , če si doma iz podeželjauser posted image , jaz sem dala okoli 500 eur, razporejeno čez celo leto in nimam več dlakavih podpazdu.Eni dajo to vsoto za gel nohte, eni za frizure, na leto, eni za smučarsko opremo....Jap različni smo.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
24.2.2011 10:15:50   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman


IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

user posted image Jaz sem doma s podeželja, pa ste me zdaj rahlo zmedle... O čem je tu govora?
Trajna odstranitev recimo na bikini predelu? Pod pazduho? Ampak dati za to tisoče evrov...?user posted image

Nič hudega , če si doma iz podeželjauser posted image , jaz sem dala okoli 500 eur, razporejeno čez celo leto in nimam več dlakavih podpazdu.Eni dajo to vsoto za gel nohte, eni za frizure, na leto, eni za smučarsko opremo....Jap različni smo.


No, jaz definitivno za smučarsko opremo + letno karto za smučanje... user posted image
A potem bi se lahko dlačja fo ever znebila... Dobra misel, ampak če dobro premislim, dam raje za smučanje, dokler še greuser posted image

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
25.2.2011 13:19:20   
sakuL
jaz si trenutno noge depiliram, pa se že vidi rezultat...
bikinija pa si ne upam z voskom, ker me že noge bolijo za popiz*t...

Koliko časa pa traja recimo, če ti z laserjem odstranjuje dlake na bikiniju (mali),spodnji del nog in podpazduha?
priporočate kakšen salon v okolici Kranja?

Hvala.


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu kamy)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
8.3.2011 21:42:53   
marija.k
Tole prebiram in mi ni dalo miru, da se ne bi prijavila in še sama kaj dodala.

Res je verjetno, da je polovica objav od "profesionalcev", ki si ali pa koga reklamirajo. Sama sem se prvič spoznala s trajnim odstranjevanjem dlačic pred približno dvema letoma. Takrat sem bila na nekaj tretmajih (ne vem točno več koliko) v salonu v Lj, ki so delali z nekim Iskrinim IPL laserjem (nek flash ali nekaj podobnega). Po ne vem točno, treh ali štirih tretmajih sem obupala, saj me je neznoszno bolelo, peklo, rezultatov pa nobenih. Na tujih forumih sem prebrala, da moraje dlačice odpasti, da se to vidi in tako, primeni se ni zgodilo skoraj nič. Takrat sem morala imeti čim daljše dlačice okoli 1 cm.

No, potem je z reklammi udaril ta elos. Nekaj novega, nekaj super. Prav. Spet je bilo treba dati nekaj 100 eur, tokrat sem se odločila za pazduhi, ker z nogami sem obupala. Spet sem se iz Novega mesta vozila v Lj. na elos. Pred tretmajem so me v salonu pobrili z britvico - vedno. Spet se mi je zdelo čudno, ker v tujini to delajo drugače, ampak sem pač mislila, da to zaradi te nove tehnologije. Po 6ih mesecih in štirih tretmajev, ki so spet boleli za znort, je bilo dlačic cca. pol manj, nove so rasle, sicer tanjše, amapak so. Tudi tukaj sem si rekla, da je škoda keša za to. No vmes so mi naredili še tretma brčic, ki so sicer ne povsem bele, so pa bolj svetle, kot temne. Vsak dan sem si z nohti poskušala izpuliti kakšno dlačico, pa niti ena ni odpadla.

No, in ker me to britje res moti, depilacije z voskom pa koža ne prenese, sem zasledila nek članek v mislim da Žurnalu (ali pa kje drugje) za ta eLite IPL+RF laser v Novem mestu. Preverila sem cene in bile so ok, v bistvu cenejši so bili celo od IPla v Lj. izpred enega leta. Potem sem nekajkrat pisala mail in spraševala vse mogoče, vedno sem dobila obširne odgovore. Vmes sem še nekajjkrta poklicala in kaj povprašala, samo nisem povedala da sem ista s katero si pišemo že po emailu :)

No....ko sem vse proučila sem se pa odločila. Tokrat za bikini, ki je ostal še nedotaknjen od prejšnjih tretmajev. Sedaj so mi naredili 5 tretmajev bikinija, nato še 2 tretmaja nog in 2 tretmaja pazduh. Dlačice obrijejo tam z neko mašinco, da so dolge ravno prav...mislim da kakšna 2mm. Ni me bolelo, niti peklo. Ok, mogoče malo, vendar neprimerno manj, kot obakrat prejšnjič.
Rezultati so odlični, že po dveh tretmajih dlačic na pazduhah skoraj ni bilo! Saj so potem spet zrasle, samo že koža je mehka, prijetna na otip. Sama nisem mogla verjeti, da je tkašna razlika od naprave do naprave.
Imajo IPL+RF eLite laser napravo, to vem in vem, da ni elos in to mi tudi niso rekli. No, potem sem celo izvedela, da je to podjetje uvoznik za te naprave, tako, da jih je po Sloveniji kar nekaj in ena od njih je tudi tista v MB, kjer je link nekaj postov nazaj (sem videla po sliki, ki je objavljena).

Sama lahko torej povem, da je IPL+RF zakon in zame osebno imam veliko boljšo izkušnjo, kot z elosom ali tistim drugim navadnim ipl-om.  Je pa povsem možno, da ima kdo drug popolnoma drugačne rezultate in izkušnje.

Pa še mogoče nasvet za tiste, ki se odločate. Vredno je svojega denarja, najti pa morate pravega ponudnika. Slovenija je res majhna in kar ke slabo se hitro sliši naokrog. Nekdo, ki to dela nekaj let in ima čakalno vrsto...to je verjetno že dober znak :)


(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: lasersko odstranjevanje dlak...
8.1.2012 10:08:12   
marija.k
Sama hodim k njim ( ART-PE) že kar nekaj časa.Saj nikoli niso trdili, da imajo elos - vsaj meni ne. Tudi na netu to niso napisali. Vem pa, da so bili eni prvih, ki so izvajali te tretmaje, vem,da naprav deluje odlično. Sama bom počasi povsod brez dlak, saj vsako leto naredim en predel (zaradi financ ne gre vse naenkrat).

Zelo zadovoljna, skoraj brez bolečin, zelo prijazni.

S kozmetičarko sva veliko govorili o teh in onih napravh. njihovo podjetje tudi prodaje te naprave že več let in v Sloveniji jih je okoli 40 po salonih.



(odgovor članu pinko1)
Neposredna povezava do sporočila: 45
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?