|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jutro!!!
28.7.2005 9:47:13   
Anonimen
Muca maca jaz sem dala prvi krog skoz...

(odgovor članu DaisyE)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   Jutro!!!
28.7.2005 9:48:09   
Anonimen
Jaz sem se jokala kot dez, ko so nama vsi zaceli cestitat ob poroki.
Zdej bo pa ze kmal 3 mesece zakonskega stana!!:bravo:

(odgovor članu DaisyE)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   Jutro!!!
28.7.2005 9:48:30   
hati
No dej povej kako temo imajo. V kaj so se spremenili ti vaši volčiči. Ja če slučajno veš?

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   Jutro!!!
28.7.2005 9:48:49   
Anonimen
In kako je slo Matovilcica? :)

(odgovor članu DaisyE)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   Jutro!!!
28.7.2005 9:49:28   
Anonimen
Ej pojma nimam kako majo temo. Ti lah dans zvecer povem. Me pa kr mika bit spet pri VV. To mi še najbolj leži od vsega.

(odgovor članu DaisyE)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   Jutro!!!
28.7.2005 9:49:54   
hati
ooo muca maca, čestitke. -10 to pa ni kar tako. No jaz pojma nimam o nobeni dijeti. Nisem karakter za te zadeve, pa tudi ne rabi mi ravno. No kako kilco, ampak se ne sekiram.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   Jutro!!!
28.7.2005 9:50:29   
dolenjka
O hudo DaisyE! Se boš vdala v usodo? Pa te tvoj sploh hoče, k tok ješ pol pa še posode ne pomiješ???:)-:)-:)-:)-:)-
Dej mal napiš kje, zakaj, kuko....Zdej sem pa jez firbec!;)

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   Jutro!!!
28.7.2005 9:51:42   
DaisyE
Hvala hati.

Jaz tud nimam blage veze o dietak. Škodila mi sicer ne bi, samo se je raje sploh ne lotim, ker vem da bom potem še večje sranje s sabo naredila. Sem tak nediscipliniran tip.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   Jutro!!!
28.7.2005 9:54:28   
DaisyE
Ja dolenjka je bla prej napaka, naslednji vikend se možim, na pa ne v lj, pa ne na kaki luksuzni lokaciji, je bolj šparovna varianta, 30 nas bo, pa brez cerkve, ker moj še krsta nima, jaz mam pa samo to, na občini, pol pa fešta, kar je najbolj bistveno. Tako da še sreča, da nisem noseča, da lahko kakšen glažek spijem.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   Jutro!!!
28.7.2005 9:55:20   
Anonimen
Jaz sem se lani tako poredila, da je bilo treba nekaj ukrenit. Zdaj sem se sicer spet malo nazaj poredila, mam nekje okrog 4 kg za oklestit, pretiravat ne mislim, sicer pa itak sem vedno bila med bolj okroglimi, se posebej okrog bokov in stegen. Ne morem in ne morem se znebit mascobe na tem delu telesa.
No ja glavno, da smo zdravi.

(odgovor članu DaisyE)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   Jutro!!!
28.7.2005 9:58:06   
hati
muca maca, probi s telovadbo, pa s fitenesom... mogoče kaj pomaga... ej res sem mrzla na tem področju. Ne hujšam in ne telovadim :) ampak bi mi bil čas da začnem malce migat. Leta se nabirajo in z njimi kilce pa celulit :)- :)-

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   Jutro!!!
28.7.2005 9:58:33   
dolenjka
O, lepo DaisyE! Tudi naša ne bo prav velika ker ni $!! Pa tut ne bo v cerkvi, ker je vsake škoda da se zruši, dokler je v SLO tolk vernikov in midva ne bi rada koga prikrajšala za kakšno mašo:)-:)-:)-:)-:)-
Kje pa se bosta? Dej povej no!!!!!!!!!

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   Jutro!!!
28.7.2005 10:05:36   
DaisyE
Ma pol me bo pa kdo prepoznal... Saj že zdaj preveč gobcam.

Sicer ne vem zakaj mi to mar, ampak mam tako slabe izkušnje s tem. Navsezadnje tule razlagam včasih zelo intimne stvari (kdaj pride :hudicek:), pa nočem da vsi vejo...

Sem blesava, ne?

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   Jutro!!!
28.7.2005 10:07:19   
dolenjka
Ja, si!;)

Pa kaj pol če kdo ve kdaj maš :hudicek:? Sej jo mamo vse, a ne??

Aha, pomojem se bojiš, da bi pol vsi vedl da posode ne pomivaš, a ne da je to to????:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   Jutro!!!
28.7.2005 10:07:43   
hati
ma nič nisi blesava, ti pač ne paše da te spoznajo. tudi meni ne najbolj, ampak sem že tolk povedala, da bi me kdo poznal bi že vedel da sem to jaz. no se ne sekiram preveč. lohk nam pa poveš, če bo obleka bela, pa kak bo. aja dolenjka, pa tvoja me tudi zanima. :)

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   Jutro!!!
28.7.2005 10:10:13   
DaisyE
Eh za posodo pa itak že vsi vejo, ker se nikol ne trudim ko pride kdo na obisk. Razen moje mame, pri njej se še potrudim, ampak ona me pa že 27 let pozna, pa ji je itak jasno, ne glede na to kako se trudim (še zdaj ni vse svinjarije iz moje sobe spravila, pa čeprav me že celo leto ni več tam) :)-:)-:)-:)-

Daj mi rajš ti povej, kje se poročita. Ti si bolj samozavesten tip.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   Jutro!!!
28.7.2005 10:15:51   
DaisyE
Evo hati opis:

Obleka bo šampanjc barve (če noben bel ne stoji zraven izgleda bela), sposojena. V šopku bojo vrtnice, frizure pa še ne vem.

Pridejo me iskat, potem se pa vsi odpeljemo na občino, potem pa žurka. Upajmo, da bo fajn. Ja itak, da bo.

Zdaj moram pa it...
Se beremo.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   Jutro!!!
28.7.2005 10:16:11   
dolenjka
No DaisyE, zgleda da sva si na moč podobni! Da ni moja mama rodila dvojčic, pa so ji eno pazabil dat, ko je šla iz porodnišnice???:)-:)-:)-

Naj vsi vejo da sem to jaz, ker zdej bom izdala skrivnost: poročiva se v Bohinju na ladjici (na jezeru pod Plešivcem)! Moja obleka je smetanaste barve in kombinirana z zlato oz. marelično zlato (tak ačudna da ne znam opisat), z dvignjenim ovratnikom! On bo pa najlepši ženin in ima bež barve obleko!

OK? No daj DaisyE, opogumi se, sej ni težko veš!!;)


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   Jutro!!!
28.7.2005 10:17:02   
hati
no lepa obleka, jaz sem mela tudi šampanjc, no smetanasta je bla. fešta pa itak de bo. upam, da sta si omislila kako muziko.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   Jutro!!!
28.7.2005 10:17:45   
dolenjka
O hudo, si me že prehitela!!! :bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:

Maš dolge laske? Lahko ti dam kako idejo (če boš pridna)! Pa barva vrtnic v šopku?
Moj bo tudi iz vrtnic, smetanove barve in obrobljene z zlato!

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   Jutro!!!
28.7.2005 10:20:30   
hati
kako imamo podobne okuse. :)- :)- no jaz sem mela tud vse v rtnicah, edin zlate barve ne, ker sem mela prlice po obleki in so na srebrno vlekle, tko da je bil pol tud nakit srebren.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   Jutro!!!
28.7.2005 10:22:49   
*zvezdica*
Jaz bi se tuuuddd poročila :((

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   Jutro!!!
28.7.2005 10:24:05   
Anonimen
Pri men je blo vse bolj simpl. Obleka, frizura, make up. Simpl je itak ta najteboljs, anede?:)-

(odgovor članu DaisyE)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   Jutro!!!
28.7.2005 10:25:42   
hati
zvezdica, a še iščeš princa, al manjka samo še datum?

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   Jutro!!!
28.7.2005 10:26:45   
dolenjka
No povej, kaj ti zrihtamo? Princa? Datum? Kakšne posebne želje?;)

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




adaptirano mleko
Sanikaa



(68%)

(32%)


Število vseh glasov: 182

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!