|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
11.10.2010 11:59:24   
anja84
V Trbovljah delajo vsak dan tudi popoldan v laboratoriju do 17 ure. Če imaš mogoče Toxpolazmo za vzet je bolje da greš do 15:30 v laboratorij ker komplicirajo.
Upam da bojo uštimal kakšno telovadbo še za nas user posted image . Bi jo bila jaz tudi potrebna.

No pri meni je v prvi nosečnosti tudi vse potekalo brez slabosti, če mi nebi rasel trebuh sploh nebi vedela da sem noseča. V drugo so pa slabosti stalnica že od preden sem naredila test, ki je potrdil nosečnost. K sreči bruham ne, ampak slabosti so pa ubijalske.


(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
11.10.2010 12:08:09   
Heilie
IZVIRNO SPOROČILO: anja84

V Trbovljah delajo vsak dan tudi popoldan v laboratoriju do 17 ure. Če imaš mogoče Toxpolazmo za vzet je bolje da greš do 15:30 v laboratorij ker komplicirajo.




Kaj pa komplicirajo user posted image Ja to imam ja, sam do 3h delam v Ljubljani in bi lih do 4h lhka pršla, prej težko. Morm it pa 14 dni pred pregledom, da pol dobijo izvide v ordinacijo do novembra..


(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
11.10.2010 12:19:00   
anja84
Jaz sem šla prvič na soboto pa mi je rekla da morm pridit med tednam. OK sm si zrihtala da sm lhka pršla na šiht kasnej. In pol sm jih uprašala, da če lahko naslednjič ko bom mela kontrolo hemograma in tox. pridem popoldan, pa so rekle, da lhka sam da morm pridit do 15:30. Ker tud js delam v laboratoriju in vem kakšni so postopki mi ni glih najbolj jasn da če delajo do 17 ure zakaj bi mogla gledat da pridem do tiste ure. Mogoče bi šla pa lhka v soboto zjutri. Delajo od 8 do 11 ure. Je dzanika skos ob sobotih hodila pa niso nč komplicirale. Je pa najbolj da pokličeš v laboratorij in naj ti povejo kdaj lhka prideš. 

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
11.10.2010 12:25:25   
Heilie
Aha, bom pa jst tole res kr poklicala kak dan prej, pa mal pojamrala, da bom lhka v soboto šla. Ker res neumn, da bi mogla za to dopust jemat.

Hvala ti user posted image

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
11.10.2010 12:27:49   
anja84
Zato pa smo tukaj da si pomagamo z informacijami user posted image

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
11.10.2010 15:43:48   
malajka84





user posted image

KDO, OD KOD,KDAJ,....??



2010

KATIS-33LET- HRASTNIK- PDP:23.10.2010user posted image
MALAJKA84
- 25LET- HRASTNIK- 3.11.2010 user posted image
KAPESANTA- 35LET- TRBOVLJE-18.11.2010user posted image


2011
BRILJANTINA-?- TRBOVLJE- PDP:14.1.2011
HEILIE- 26LET-ZAGORJE- PDP: 9.3.2011
WOMANPOLICE
- 29LET- LITIJA- PDP:17.4.2011
ANJA84-26LET-ZAGORJE-PDP:30.4.2011
ANONIMNASAN-27LET-LITIJA-PDP:22.5.2011



user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


APRILČICA10-BENJAMIN-5.5.2010

ANJA84-ANŽE-22.10.2008

DZANIKA - JAN- 15.7.2008

                -KAJA-17.6.2010


user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
11.10.2010 15:48:24   
malajka84
dan punce!

Glede nosečnosti..pr men je blo oziroma je tko...prve tri mesece mi je blo nonstop slabo, če me je kdo pogledu, sm bla zmer bela k stena.:) Zjutraj obvezno najprej objemat wc školjko pol pa dalje....No potem je to kr minilo in do par tednov nazaj je blo super, brez problemov vse tipi topi. No zdej pa sm pč tm k me zateguje vse, hodm k stara raca...wc lulanje na sporedu vsako uro...ampak drugač pa ne smem jamrat:)

Je pa res..d že komi čakam našo pupo...no zdej sm druga v vrsti, tko da čakamo prvega bebita..nej fant odpre sezono te debate tuki;)

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
11.10.2010 20:46:39   
dzanika
Laboratorij - js sm hodila skos ob sobotih pa niso nč problemov delal... Tko da Helie js bi na tvojem mesti kr šla v soboto tja pa je. Če pa kej rečejo pa rečeš da ne morš drugač pridit... Sam po mojem da ne bojo kompliciral...

Telovadba - uh men ni blo treba hodit. Sem mela dost dela z Janom. user posted image   Tko da če kira rabi telovadbo naj pride h men pa bo. Smo večinoma popoldne sami ker ati dela in se čist dost natelovadmo. user posted image

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
11.10.2010 22:00:56   
katis
Nosečnostna slabost je bila pri meni huda. In ni spustila do enega 5. ali 6.meseca. V obeh nosečnostih. Tokrat se mi je ta user posted image  spet pojavil in že en mesec ponovno trpim zaradi tega. Edina sreča pa je, da me v drugi nosečnosti niso toliko motili vonji, kot so me v prvi. Aja, pa v obeh nosečnostih mi ješlo oz. mi še gre na bruhanje ob vsakem umivanju zob. Groza.

Sem pa ugotovila, da mi je bilo ob jemanju Tifola bolj slabo, kot pa ob jemanju Elevita. Tako da sprobajte tudi menjanje tabletk za folno kislino.

Sicer mi je pa med nosečnostjo nekako še najbolj pomagal čaj iz ingverja. Ni ravno okusen, a se mi je zdelo, da mi vsaj malce popusti slabost, čeprav ni izginila. Bolj znosna je postala...

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
12.10.2010 8:06:59   
Heilie
Dzanika superca, bom res kr tja šla pa je, bojo že zrihtali user posted image

Drugač pa tele dni tud pr nas dost telovadbe, mam že musklfibr haha.
Sej kumi čakam, da se mal umiri, da vas pridem-a kej pogledatuser posted image

(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
12.10.2010 9:53:55   
Heilie
Anja84 veliko sreče danes na NS!! user posted image

Javi kako je šlo..

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
12.10.2010 11:36:52   
kapesanta
IZVIRNO SPOROČILO: anja84

V Trbovljah delajo vsak dan tudi popoldan v laboratoriju do 17 ure. Če imaš mogoče Toxpolazmo za vzet je bolje da greš do 15:30 v laboratorij ker komplicirajo.
Upam da bojo uštimal kakšno telovadbo še za nas user posted image . Bi jo bila jaz tudi potrebna.

No pri meni je v prvi nosečnosti tudi vse potekalo brez slabosti, če mi nebi rasel trebuh sploh nebi vedela da sem noseča. V drugo so pa slabosti stalnica že od preden sem naredila test, ki je potrdil nosečnost. K sreči bruham ne, ampak slabosti so pa ubijalske.


Kot bi jaz napisala... Mi bomo baje imeli punco - očitno bo od hudiča.

Jaz bi pa telovadbo za po rojstvu - tud nisem nikjer nič zasledila

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
12.10.2010 11:38:16   
kapesanta
IZVIRNO SPOROČILO: Heilie
Kaj pa komplicirajo user posted image Ja to imam ja, sam do 3h delam v Ljubljani in bi lih do 4h lhka pršla, prej težko. Morm it pa 14 dni pred pregledom, da pol dobijo izvide v ordinacijo do novembra..


Glede na to, da ne moreš iti v prostem času ti pripada bolniška za preglede, ki so samo v dopoldanskem času - mislim da ti jo da osebni zdravnik.

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
12.10.2010 11:54:56   
anja84
NS imam danes šele ob 17:30, bo še dolga preden bomo videli našega drugega user posted image . Izvide pa seveda sporočim.user posted image
Upamo tudi da se bo že spol vidu, sicer je pa tako vseeno, samo naj bo user posted image zdrav.


(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
12.10.2010 12:43:52   
Heilie
Kapesanta saj dobim bolniško za vsak pregled.Samo je pa tudi zamudno vedno do osebnega in vse uredit. Sploh če je možnost pa grem kar popoldne oz. na soboto user posted image

Anja84 velik sreče še enkrat, pa držim pesti, da bo dal user posted image kaj noge narazen. Nama so na NS povedali kaj bo, ampak jst sm še kr skeptična, k je tako zgodi. Bomo vidli, če bo na morfologiji ista napoveduser posted image

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
12.10.2010 12:49:37   
malajka84
anja84 fajn zrihti na NS, pa le nej da nogice narazn pa pokaže kej konkretnega:) če ne zdej pa na morfologiji, sej bo, sam d bo dans vse ok, to pa tk al tk bo!!:)

telovadba..ja mene bi tud zanimala ona po nosečnosti, ker tele kile...uf ne bojo kr same dol letele.

Kaj pa za vadbo pa kej tazga z dojenčki, je kej u ZAsavju? Lj ma polno tega,  v Celjus e tud najde pr nas pa...ma za Hrastnik vem, da ma plavanje, ampka potem ko je otrok star najmanj 5 mesecev...Tko da a vete za kakšne dejavnosti z dojenčkom?
No če ne se bomo ap doma znajdlli pa bo:)

Bodte lepo...jutr mam pregled..vam javim kaj bo G rekla...kej velik tk ne..kr grem tja zato d se usedem ona napiše u kartoteko in to je to...pregleda me lih vsake tolk, UZ-ne dela kr nima mašin...eh...drug let mislm d bom la res u TRb,, če bo kdo uzel.

Nič lepo se mejte!




(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
12.10.2010 19:13:51   
anja84
Evo mene iz NS, rezultati so super user posted image user posted image user posted image 1:26000. Spo smo zvedli samo je rekla da ni 100°% prepričana tako da bo zaenkrat še skrivnost.

3D UZ stane 50€, naročit se je treba 3 tedne prej od 22 do 30 tedna.

Pa za telovadbo sem zvedla. V SPINu bo ob četrtkih ob 18:30 do 19:30. Ko dobim mail vam napišem s katerim dnem se naj bi začelo.

Lahko noč vsem, se tipkamo zjutraj ;))

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
12.10.2010 21:35:01   
Heilie
Bravo anja84 user posted image   user posted image

Same fajne novičke user posted image

Najprej čestitke za uspešno NS!! Superca....user posted image

Hvala za info za 3D, res ugodno tko da si bom kr prvošla neki user posted image

Za telovadbo pa tudi user posted image ...bomo migali jeej. Sporoči ko kaj zveš ja, pa mal za ceno vprašaj ..

Nočko user posted image

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
12.10.2010 22:30:37   
dzanika
Telovadba z dojenčki v zasavju je ampak ne vem kje... Sem pa vidla v Trbovljah v fotokopirnici Tina plakate... Tko da nek neki očitno je. Sem sam vidla da piše da je telovadpa prilagojena starosti otroka... Se pa nisem lih poglablala v to ker mi žal pri dveh malčkih ne znese še na kaj takega hodit...

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
12.10.2010 22:54:13   
katis
čestitke punce za dobre rezultate na pregledih user posted image . Tiste pa, ki jih še čakate - držim pesti.

Spol na NS mi nismo vprašali. Ob morfologiji pa itak ni bilo šanse da ne bi videli, kaj je. Mi je tik pred UZ naredila še vaginalni uz in se je naš frajer raztegnil čez cel ekran user posted image . Tud če bi bila G tiho, bi vsi vedeli user posted image . Ko na nudistični plaži!

Telovadba - mene tudi bolj zanima kaj primernega za po porodu. Na plavanje bom pa tamlega definitvno peljala - verjetno bo tam marca/aprila še en tečaj in takrat bomo šli. Sem s taprvim tudi hodila in se je imel super. Pravzaprav resno razmišljam, da bi spomladi dala na plavanje še njega...

LP vsem 

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu dzanika)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
13.10.2010 2:17:09   
kapesanta
plavanje za malčke iz lastnih izkušenj priporočam - jaz sem najprej hodila v Trbovlje v Dom upokojencev (sam pomojem nimajo več) potem pa v Hrastnik - tam je pa res zakon. Komaj čakam da gremo tudi s ta novim. Večji pa hodi že na učenje plavanja in je tudi zelo zadovoljen (tam pa starši nismo več zaželjeni, tko da ne vem kako zgleda).

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
13.10.2010 9:09:45   
anja84
Vadba za nosečnicePozdravljene,

Zbiramo prijave za vadbo za nosečnice (min.št 5)! Predviden termin je četrtek ob 18:30 v Spin centru na Izlakah! Vse zainteresirane naj nas kontaktirajo! Lahko sporočite tudi meni!:)

Povej naprej svojim nosečim prijateljicam :) :)


(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
13.10.2010 9:16:52   
Heilie
Jst bom dala tole kr na FB, da mal reklame naredimo a??

Drugač pa kam se sporoči? Jaz sem zaaaa, samo ceno bi še rada vedla prej user posted image

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
13.10.2010 9:22:22   
anja84
Evo zvedla ceno. Cena za mesec in 1x tedensko vadbo je 24€. Jaz sem za. Ko pridem domou ti pošljem na FB ker sem js tud prek FB to dobila. Sam v službi so nam ga ukinli in ne morem poslat.

(odgovor članu Heilie)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: BODOČE ZASAVKE MAMICE
13.10.2010 9:27:41   
Heilie
Jaz sem tudi za user posted image

Ok veljauser posted image

(odgovor članu anja84)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?