|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroški body s kratkimi rokavi
11.2.2004 15:04:09   
saša - sonček
imam enoletnega sina in zanj sem se zdaj namenila kupit bodyje s kratkimi rokavi. Za prvega sina sem kupovala Katja &Alen, sedaj sem pa še drugemu kupila (na srečo samo enega), a se je raztegnil in popolnoma deformiral. Torej o kvaliteti izpred dveh let ne duha ne sluha.
Katere znamke bodyje kupujete? S katerimi imate najboljše izkušnje? Rada bi da bi bili malo bolj "nobel" za poleti, ko jih bo nosil "samostojno"!
hvala za nasvet
Neposredna povezava do sporočila: 1
   otroški body s kratkimi rokavi
11.2.2004 18:49:22   
_Arwen_
Jaz pa samo Mothercare, v Emporiumu...cena 7ih bodijev je okoli 6000 tolarjev, nekaj manj...in so za ta denar čisto kvalitetni!

(odgovor članu saša - sonček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   otroški body s kratkimi rokavi
11.2.2004 21:50:17   
Alex-1
Mi imamo v glavnem CLAR, nekaj pa tudi Šparovih SPARKY-ev.

(odgovor članu saša - sonček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   otroški body s kratkimi rokavi
11.2.2004 22:58:12   
Mateja P.
Mi prisegamo na Mothercare in H&M.

(odgovor članu saša - sonček)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   otroški body s kratkimi rokavi
12.2.2004 7:56:33   
saša - sonček
hvala za nasvete. V H%M hodimo parkrat na leto, ampak, ne vem ali sem slepa, toda bodyjev nisem videla.
pozdravček vsem

(odgovor članu saša - sonček)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   otroški body s kratkimi rokavi
12.2.2004 8:15:27   
Mina1
definitivno SCHIESSER ali H& M.

SCHIESSER je malo dražji, a povem ti, da jaz non-stop perem in so body-i in pižamice kot novi. Super fajn!!! Dobiš povsod: baby center, nama, maxi.....

pa-pa

(odgovor članu saša - sonček)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   otroški body s kratkimi rokavi
12.2.2004 21:57:21   
saša - sonček
kje so pa schiesserjevi bodyji po tvojih izkušnjah najceneje?
Hvala vsem za izčrpne info.

(odgovor članu saša - sonček)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?