|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
17.9.2010 22:12:49   
malamedika
špelin@ vem kako izgleda vrtec sem prej videla na lastne oči in me je res grozauser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
17.9.2010 22:22:28   
Rubin.
Ojej user posted image . Upam, da bo čimmanj škode, pa da se nobenmu nič ne zgodi.

Pa da dež že enkrat poneha!

(odgovor članu malamedika)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
17.9.2010 22:27:27   
eva1
Ja kok vrtcev je pa poplavilo? moj bog, kam bodo šli pa otroci v ponedeljek?

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
17.9.2010 22:40:38   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: eva1
Ja kok vrtcev je pa poplavilo? moj bog, kam bodo šli pa otroci v ponedeljek?

Tudi mene zanima, kam bodo te male kisovške pikce namestili v ponedeljek? user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
17.9.2010 22:55:19   
malamedika
špelin@  jaz se javim za prostovoljko in sprejmem otroke v varstvo   ti mi boš pa pomagala kot pomočnica ker si blizu mene kaj praviš?user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
17.9.2010 23:10:14   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: malamedika
špelin@  jaz se javim za prostovoljko in sprejmem otroke v varstvo   ti mi boš pa pomagala kot pomočnica ker si blizu mene kaj praviš?user posted image

Moraš potem narediti še prostor za vzgojiteljice user posted image

(odgovor članu malamedika)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
17.9.2010 23:26:03   
maya2
Jaz se pa javim da grem pomagat čistit, da bodo malčki šli lahko čimprej nazaj :(

_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
17.9.2010 23:26:21   
malamedika
 špelin@  vidim da me resno jemlješ jest pa to obračam mal na hec sej veš da je dons  čudn dan zame user posted image    tko da ja se strinjam   le kam bodo dal v ponedeljek te naše male kisovške otročke?Pomoje kr v šolo kjer sta že 2 oddelka otrok iz vrtca in še 5 razredov osnovnošolcev

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
17.9.2010 23:36:28   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: malamedika

špelin@  vidim da me resno jemlješ jest pa to obračam mal na hec sej veš da je dons  čudn dan zame user posted image    tko da ja se strinjam   le kam bodo dal v ponedeljek te naše male kisovške otročke?Pomoje kr v šolo kjer sta že 2 oddelka otrok iz vrtca in še 5 razredov osnovnošolcev


v šoli so trije oddelki, spodaj so bili pa trije....


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu malamedika)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
17.9.2010 23:45:46   
malamedika
maya2 a niso tamali od 1-2  let bili v vrtcuu ostali dve večji skupini pa v šoli kot je meni znano je tako .

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
18.9.2010 0:08:11   
maya2
IZVIRNO SPOROČILO: malamedika

maya2 a niso tamali od 1-2  let bili v vrtcuu ostali dve večji skupini pa v šoli kot je meni znano je tako .

letos so morali dodati eno skupino, spodaj so bili ta mali - 3 skupine (skupno do treh let), zgoraj pa tri skupine.


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu malamedika)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
18.9.2010 7:20:54   
špelin@
Bilo mirneje, vsaj upam, da povsod...

Stanje stabilno, razen na Izlakah (pri Etiju) čez cesto še vedno dere voda, tako da je cesta uradno še vedno zaprta, je pa mož s kombijem vseeno prišel nekako komaj čez, HB.


< Sporočilo je popravil špelin@ -- 18.9.2010 7:21:38 >

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
18.9.2010 7:21:21   
špelin@
No, takole je bilo včeraj user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=YlCZQ0Q2zRI&feature=player_embedded

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
18.9.2010 10:16:56   
špelin@
Za tiste, ki poznajo Zagorje.
Z otroki smo šli pogledat, kako izgleda...
Na Polju je zalilo vse kleti blokov. Ena kolegica je rekla, da jih je bilo fajn strah, ker je bila okoli bloka dobesedno deroča reka. Nizke hiše, take starejše, obnovljene, ob strugi (na kontra bregu od Sveinih skladišč) je zalilo dober meter in pol v višino, imajo uničeno kompletno stanovanjsko površino. Ljudje nimajo več kje živeti :( Da ne govorim, koliko blata, naplavin in ostale svinjarije je ostalo... Po celotni površini Polja do nad gležnji! Gasilci, civilna zaščita in prostovoljci kidajo kot zmešani... Ena gospa, ki živi že desetletja dolgo v Zagorju, pravi, da česa takega ne pomni. Da je sicer 1x že bila ornk poplava, ampak nikakor tako hudo. Svea je v totalnem razsulu :(


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
18.9.2010 10:22:11   
malamedika
groza res kaj nas je doletelo  prav smilijo se mi ljudje ki so ostali praktično brez vsega:(

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
18.9.2010 10:23:35   
eva1
Ajoj :( tole pa je blo res grozno...kisovec...ma kaj čem reč...k sem gledala slike me je presunlo...res grozn...sedaj se je medija spustila in ne poplavlja, upam, da tako ostane...

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
18.9.2010 10:31:06   
malamedika
Eva 1 jaz sem doma v Kisovcu  in ko sem vse to videla me je res stisnilo  vse kar smo imeli nam je voda uničila  baje se je pri vrtcu odtrgala še zemlja in je   še hujše moram it pogledatuser posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
18.9.2010 10:48:34   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: eva1
Ajoj :( tole pa je blo res grozno...kisovec...ma kaj čem reč...k sem gledala slike me je presunlo...res grozn...sedaj se je medija spustila in ne poplavlja, upam, da tako ostane...

Tudi jaz, tudi jaz! Ljudi, ki živijo na najbolj izpostavljenih predelih, je strah prihodnje noči...

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
18.9.2010 10:48:59   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: malamedika
Eva 1 jaz sem doma v Kisovcu  in ko sem vse to videla me je res stisnilo  vse kar smo imeli nam je voda uničila  baje se je pri vrtcu odtrgala še zemlja in je   še hujše moram it pogledatuser posted image

Pa menda ja ne...

(odgovor članu malamedika)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
18.9.2010 11:20:59   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: malamedika

Eva 1 jaz sem doma v Kisovcu  in ko sem vse to videla me je res stisnilo  vse kar smo imeli nam je voda uničila  baje se je pri vrtcu odtrgala še zemlja in je   še hujše moram it pogledatuser posted image

Sej jst tut :)..javi na ZS katera si..itak se vrjetno poznamo user posted image

(odgovor članu malamedika)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
18.9.2010 13:18:22   
malamedika
Eva1 imaš zs

uglavnem  bloki nasprotu pošte so poplavljeni  gasilci črpajo vodo  , vrtec z okolico res grozno izgleda, travnik  proti evj trgovini je živo blato res grozno za videt.Gasilci  delajo na polno    ubogi ljudje sploh v hišah so res čist potrti in obupaniuser posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
18.9.2010 13:48:55   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: malamedika

Eva1 imaš zs

uglavnem  bloki nasprotu pošte so poplavljeni  gasilci črpajo vodo  , vrtec z okolico res grozno izgleda, travnik  proti evj trgovini je živo blato res grozno za videt.Gasilci  delajo na polno    ubogi ljudje sploh v hišah so res čist potrti in obupaniuser posted image

Zs nisem dobilauser posted image
No jaz sploh še nisem šla nič ven...vidim samo to kar se v okolici dogaja, me je pa včeraj skoraj kap, ko sem šla v vrtec po otroke...sploh nisem vedela kaj se dogaja, pol pa totalni šok..upam,da se bo čimprej vse porihtalo in živlenje vrnilo na stare tire...se mi pa prav smilijo vsi ki so jih poplave prizadeleuser posted image

(odgovor članu malamedika)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
18.9.2010 13:55:35   
malamedika
zs poslan ponovno upam da si ga zdaj dobila

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
18.9.2010 14:57:30   
čivčiv
Težave v vrtcu že rešujejo-klicala je vodja vrtca in povedala, da lahko otroka v ponedeljek pripeljemo v vrtec Maja v Zagorju. Rekla je še, da je v eni od igralnic dvignilo parket in da je vrtec do nadaljnega zaprt. Res grozno, tudi jaz bi šla pomagat sam da se vrtec in ostalo čim prej uredi.

(odgovor članu malamedika)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Poznavalci cest v Zasavju - HELP!
18.9.2010 15:06:00   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: čivčiv
Težave v vrtcu že rešujejo-klicala je vodja vrtca in povedala, da lahko otroka v ponedeljek pripeljemo v vrtec Maja v Zagorju.

user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: čivčiv
Rekla je še, da je v eni od igralnic dvignilo parket in da je vrtec do nadaljnega zaprt. Res grozno, tudi jaz bi šla pomagat sam da se vrtec in ostalo čim prej uredi.

A so kaj rekli, da potrebujejo pomoč? Ker bi marsikdo rad pomagal.

(odgovor članu čivčiv)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?