|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
15.2.2011 10:42:53   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Dobro jutro!user posted image

Super, Persida!user posted image user posted image user posted image Sem vesela! Aha, če pa je jedel mandarine je pa mogoče res to to. Ker so ene vrste res take alergene pa škropijo jih z nekimi kemikalijami, ki povzročajo alergije. Tako je meni P povedala. Ampak sedaj jih lahko V. normalno je, se mu več nič ne spusti. Tisto je bilo pri kakih 6 mesecih. Ne vem več. user posted image

Drugače pa kaj...NOVO pri nas je to, da je včeraj zvečer prvič šel V. na pravi WC lulati z nastavkom.  user posted image user posted image user posted image Spet je bil tako smešen, da sem celo pozabila fotografirati. Tri kapljice in hop dol in potegniti vodo in spet in spet...Pa pred tem opravilom si je sam pručko vzel in si jo nastavil pri WC-ju, da je lahko nanjo stopil.user posted image

Pa zjutraj sedaj je topljen trikotni sir (prej je bila obvezna skuta pred vrtcom) in mu ga olupim in ga nese v avto, kjer ga počasi je in ga dokonča šele v vrtcu. Koliko jih pa še tam namaže z njim pa ne vem. user posted image user posted image user posted image

Sedaj pa delati.user posted image



Mami, ne kupuj prevelike zaloge olenic, ker ti bi V. rad nekaj povedal!user posted image
Torej je dobil ime po Rossiju?user posted image


Neeeee, ker manjka črka O!



Ja, vem, ja, ampak je pa blizu!user posted image


Samo to ja! user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
15.2.2011 11:03:18   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Ja, Tulipan, sedaj pa si res zaslužiš pohvalo!!!!! Celo sliki si nam privoščila!!!! JEEEEE!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Lia je pravi cuker, pa kaki laski. Luka pa tako lepo aja. user posted image user posted image user posted image user posted image



Ma daj, me že vsi žicajo za slike, tudi na FB, pa vedno, ko se spravim, me kaj prekine. Ko sta pa skupaj, pa nobena ni dobra, ker se navadno Luka ne vidi na njih, ker ga Lia tak okupirauser posted image
To je Liin nasmeh, ko rečem, da jo bom slikala, Luka pa je direktno iz sprehoda, ker še ima kapice gor in volnene zokneuser posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
15.2.2011 11:04:34   
Tulipan12
Kaj pa vreme??? Bljak, bljek in bljuk!!!user posted image  Pomlad, pridiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
15.2.2011 11:19:37   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Kaj pa vreme??? Bljak, bljek in bljuk!!!user posted image  Pomlad, pridiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!


JAAAAAAAAAAAA! user posted image Pa kaj vi še imate smučanje pred sabo, kaj boš ti s pomladjo? Kaj gre katera babica z vami, da bosta vidva lahko smučala skupaj?

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
15.2.2011 11:20:20   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Ja, Tulipan, sedaj pa si res zaslužiš pohvalo!!!!! Celo sliki si nam privoščila!!!! JEEEEE!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Lia je pravi cuker, pa kaki laski. Luka pa tako lepo aja. user posted image user posted image user posted image user posted image



Ma daj, me že vsi žicajo za slike, tudi na FB, pa vedno, ko se spravim, me kaj prekine. Ko sta pa skupaj, pa nobena ni dobra, ker se navadno Luka ne vidi na njih, ker ga Lia tak okupirauser posted image
To je Liin nasmeh, ko rečem, da jo bom slikala, Luka pa je direktno iz sprehoda, ker še ima kapice gor in volnene zokneuser posted image


Kaj zamenjamo Liino sliko v seznamu?

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
15.2.2011 11:43:40   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Kaj pa vreme??? Bljak, bljek in bljuk!!!user posted image  Pomlad, pridiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!


JAAAAAAAAAAAA! user posted image Pa kaj vi še imate smučanje pred sabo, kaj boš ti s pomladjo? Kaj gre katera babica z vami, da bosta vidva lahko smučala skupaj?



To smučanje jaz ne jemljem kot smučanje, ampak smo KG ravno zaradi vozičkanja izbrali, ker so full fajne sprehajalne poti, pa konec koncev tudi do smučišča prideš z vozičkom. Ne bomo jemali babic, gremo z enimi prijatelji, ki imajo 9m starejšega sina ood Lie. Saj T. bo verjetno lahko kako furo naredil, pa mogoče jaz tudi kako, ampak mi je res prioriteta, da smo skupaj, ker je bil T. fraj od oktobra samo oni dan, ko se je Luka rodil. Tak da druženje, kofetkanje, šetanje, kopanje, sankanje in mogoče kaki spust, pa bo.user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
15.2.2011 11:44:50   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Ja, Tulipan, sedaj pa si res zaslužiš pohvalo!!!!! Celo sliki si nam privoščila!!!! JEEEEE!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Lia je pravi cuker, pa kaki laski. Luka pa tako lepo aja. user posted image user posted image user posted image user posted image



Ma daj, me že vsi žicajo za slike, tudi na FB, pa vedno, ko se spravim, me kaj prekine. Ko sta pa skupaj, pa nobena ni dobra, ker se navadno Luka ne vidi na njih, ker ga Lia tak okupirauser posted image
To je Liin nasmeh, ko rečem, da jo bom slikala, Luka pa je direktno iz sprehoda, ker še ima kapice gor in volnene zokneuser posted image


Kaj zamenjamo Liino sliko v seznamu?


Ja, prosim! Ampak je spet neka mala slikica, ne? No, vsaj malo bližje je slikana.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
15.2.2011 11:45:37   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Kaj pa vreme??? Bljak, bljek in bljuk!!!user posted image  Pomlad, pridiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!


JAAAAAAAAAAAA! user posted image Pa kaj vi še imate smučanje pred sabo, kaj boš ti s pomladjo? Kaj gre katera babica z vami, da bosta vidva lahko smučala skupaj?



To smučanje jaz ne jemljem kot smučanje, ampak smo KG ravno zaradi vozičkanja izbrali, ker so full fajne sprehajalne poti, pa konec koncev tudi do smučišča prideš z vozičkom. Ne bomo jemali babic, gremo z enimi prijatelji, ki imajo 9m starejšega sina ood Lie. Saj T. bo verjetno lahko kako furo naredil, pa mogoče jaz tudi kako, ampak mi je res prioriteta, da smo skupaj, ker je bil T. fraj od oktobra samo oni dan, ko se je Luka rodil. Tak da druženje, kofetkanje, šetanje, kopanje, sankanje in mogoče kaki spust, pa bo.user posted image


Še bolje! user posted image user posted image user posted image Joj, kako boste uživali. Želim vam le, da ne bo premrzlo.user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
15.2.2011 11:46:17   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Ja, Tulipan, sedaj pa si res zaslužiš pohvalo!!!!! Celo sliki si nam privoščila!!!! JEEEEE!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Lia je pravi cuker, pa kaki laski. Luka pa tako lepo aja. user posted image user posted image user posted image user posted image



Ma daj, me že vsi žicajo za slike, tudi na FB, pa vedno, ko se spravim, me kaj prekine. Ko sta pa skupaj, pa nobena ni dobra, ker se navadno Luka ne vidi na njih, ker ga Lia tak okupirauser posted image
To je Liin nasmeh, ko rečem, da jo bom slikala, Luka pa je direktno iz sprehoda, ker še ima kapice gor in volnene zokneuser posted image


Kaj zamenjamo Liino sliko v seznamu?


Ja, prosim! Ampak je spet neka mala slikica, ne? No, vsaj malo bližje je slikana.


Ne, ne vredu je.user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
15.2.2011 11:51:42   
KOKICA32
Aja, Tulipan, veš kaj me zanima?

Imam prijateljico, ki ji je P rekla, da z dojenčkom ne sme na zrak, če je temp. pod 4 stopinje (pazi: PLUSA)???? user posted image Veš kaj o tem? Ona se tega ful drži in je sedaj pa pred to tazadnjo otoplitvijo bila non-stop doma. Nič na svežem zraku. user posted image user posted image user posted image Meni se zdi to zeloooooo čudno in jaz se tega zagotovo ne bi držala, ker po tej logiki vsi otroci, ki so rojeni pozimi ne bi smeli do maja ven. user posted image Sama imam "zimskega" otroka in se s tem ne morem strinjati, saj sva bila vsak dan na zraku.

< Sporočilo je popravil KOKICA32 -- 15.2.2011 11:52:32 >

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
15.2.2011 11:57:10   
Tulipan12
Jaz tudi upam, da ne bo premrzlo, ampak razmišljam pozitivno, da je hotel vseeno večji od naših 75m2 doma in bolje, da smo tam kot doma.user posted image  Mene je bolj panika večerov, ko je treba Lio uspavat, ker ona gre med 20h in 21h, Luka pa med 22h in 23h, hotelske sobe pa so male. Ampak smo dobili tako super ponudbo, da se nam ni splačalo vzet apartmaja, ki je recimo za logistiko z otroci boljša varianta. Sva se zmenila, da jaz Lio uspavam, T. pa gre medtem z Luko z vozičkom malo v avlo, recepcijo, bar, kamorkoli, potem pa se lahko družimo s prijateljema, ko otroci spijo, itak je na vsakem hodniku kak prostor za druženje, mi pa imamo babyfone in bomo tak prakticirali. Načrt, pač, bom pa povedala, kolko se ga je dalo uresničit.user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
15.2.2011 12:02:15   
KOKICA32
Dober logističen načrt, Tulipan!user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
15.2.2011 12:05:32   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Aja, Tulipan, veš kaj me zanima?

Imam prijateljico, ki ji je P rekla, da z dojenčkom ne sme na zrak, če je temp. pod 4 stopinje (pazi: PLUSA)???? user posted image Veš kaj o tem? Ona se tega ful drži in je sedaj pa pred to tazadnjo otoplitvijo bila non-stop doma. Nič na svežem zraku. user posted image user posted image user posted image Meni se zdi to zeloooooo čudno in jaz se tega zagotovo ne bi držala, ker po tej logiki vsi otroci, ki so rojeni pozimi ne bi smeli do maja ven. user posted image Sama imam "zimskega" otroka in se s tem ne morem strinjati, saj sva bila vsak dan na zraku.


Mi ne gremo ven, če je tak kot danes, taka neka megla, ko nekaj pada iz nje, drugače pa sva bila zunaj tudi na -5, ko je bil sonček. Jaz ne kompliciram, so pa meni tudi svašta rekli, pa se ne ravnam po drugih, vedno po občutku. Doma se bi zmešalo in meni in Luki posledično, tak da no way!! Mogoče 8x nisva bila na sprehodu, odkar sva iz P.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
15.2.2011 12:37:13   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Pa še nekaj pomembnega s 1.3.2011 smo dobili vrtec.Mater ,da me že sedaj stiska.Prehitro gre vse skupaj definitivnouser posted image ,no za mamico mislimuser posted image .


user posted image user posted image user posted image Čestitam!
Pa super, da je Anže boljši. user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
15.2.2011 12:37:18   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Dobro jutro!user posted image

Super, Persida!user posted image user posted image user posted image Sem vesela! Aha, če pa je jedel mandarine je pa mogoče res to to. Ker so ene vrste res take alergene pa škropijo jih z nekimi kemikalijami, ki povzročajo alergije. Tako je meni P povedala. Ampak sedaj jih lahko V. normalno je, se mu več nič ne spusti. Tisto je bilo pri kakih 6 mesecih. Ne vem več. user posted image

Drugače pa kaj...NOVO pri nas je to, da je včeraj zvečer prvič šel V. na pravi WC lulati z nastavkom.  user posted image user posted image user posted image Spet je bil tako smešen, da sem celo pozabila fotografirati. Tri kapljice in hop dol in potegniti vodo in spet in spet...Pa pred tem opravilom si je sam pručko vzel in si jo nastavil pri WC-ju, da je lahko nanjo stopil.user posted image

Pa zjutraj sedaj je topljen trikotni sir (prej je bila obvezna skuta pred vrtcom) in mu ga olupim in ga nese v avto, kjer ga počasi je in ga dokonča šele v vrtcu. Koliko jih pa še tam namaže z njim pa ne vem. user posted image user posted image user posted image

Sedaj pa delati.user posted image



user posted image user posted image user posted image Valentin! Vedno bližje ste spodnjim hlačkam namesto plenic! user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
15.2.2011 12:37:25   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

user posted image

ok, da vidim, če mi je ratalo sliko naložituser posted image


Tale miška je pa cela mamica. user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
15.2.2011 12:37:31   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

user posted image

pa še mali možuser posted image


user posted image Pikec mali, kar prime me... user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
15.2.2011 12:51:27   
KOKICA32
Najaa- te pa bo treba v akcijo! Saj delati user posted image je super, ne?

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
15.2.2011 12:53:31   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Aja, Tulipan, veš kaj me zanima?

Imam prijateljico, ki ji je P rekla, da z dojenčkom ne sme na zrak, če je temp. pod 4 stopinje (pazi: PLUSA)???? user posted image Veš kaj o tem? Ona se tega ful drži in je sedaj pa pred to tazadnjo otoplitvijo bila non-stop doma. Nič na svežem zraku. user posted image user posted image user posted image Meni se zdi to zeloooooo čudno in jaz se tega zagotovo ne bi držala, ker po tej logiki vsi otroci, ki so rojeni pozimi ne bi smeli do maja ven. user posted image Sama imam "zimskega" otroka in se s tem ne morem strinjati, saj sva bila vsak dan na zraku.


Mi ne gremo ven, če je tak kot danes, taka neka megla, ko nekaj pada iz nje, drugače pa sva bila zunaj tudi na -5, ko je bil sonček. Jaz ne kompliciram, so pa meni tudi svašta rekli, pa se ne ravnam po drugih, vedno po občutku. Doma se bi zmešalo in meni in Luki posledično, tak da no way!! Mogoče 8x nisva bila na sprehodu, odkar sva iz P.


Ja, se strinjam tudi jaz. Ampak, ko je brez vetra, pač oblačno in temp. okoli nule, pa menda ja. Meni bi se tudi zmešalo, kot ti opisuješ. Kako pa ti Luka kaj spi čez dan? Se še polno dojita?

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
15.2.2011 12:54:09   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Dobro jutro!user posted image

Super, Persida!user posted image user posted image user posted image Sem vesela! Aha, če pa je jedel mandarine je pa mogoče res to to. Ker so ene vrste res take alergene pa škropijo jih z nekimi kemikalijami, ki povzročajo alergije. Tako je meni P povedala. Ampak sedaj jih lahko V. normalno je, se mu več nič ne spusti. Tisto je bilo pri kakih 6 mesecih. Ne vem več. user posted image

Drugače pa kaj...NOVO pri nas je to, da je včeraj zvečer prvič šel V. na pravi WC lulati z nastavkom.  user posted image user posted image user posted image Spet je bil tako smešen, da sem celo pozabila fotografirati. Tri kapljice in hop dol in potegniti vodo in spet in spet...Pa pred tem opravilom si je sam pručko vzel in si jo nastavil pri WC-ju, da je lahko nanjo stopil.user posted image

Pa zjutraj sedaj je topljen trikotni sir (prej je bila obvezna skuta pred vrtcom) in mu ga olupim in ga nese v avto, kjer ga počasi je in ga dokonča šele v vrtcu. Koliko jih pa še tam namaže z njim pa ne vem. user posted image user posted image user posted image

Sedaj pa delati.user posted image



user posted image user posted image user posted image Valentin! Vedno bližje ste spodnjim hlačkam namesto plenic! user posted image user posted image



hmmmm, malo še počakajmo.user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
15.2.2011 13:01:58   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Najaa- te pa bo treba v akcijo! Saj delati user posted image je super, ne?


Delati ja user posted image sam mi bomo ostali kar pri št 2.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
15.2.2011 13:05:02   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Aja, Tulipan, veš kaj me zanima?

Imam prijateljico, ki ji je P rekla, da z dojenčkom ne sme na zrak, če je temp. pod 4 stopinje (pazi: PLUSA)???? user posted image Veš kaj o tem? Ona se tega ful drži in je sedaj pa pred to tazadnjo otoplitvijo bila non-stop doma. Nič na svežem zraku. user posted image user posted image user posted image Meni se zdi to zeloooooo čudno in jaz se tega zagotovo ne bi držala, ker po tej logiki vsi otroci, ki so rojeni pozimi ne bi smeli do maja ven. user posted image Sama imam "zimskega" otroka in se s tem ne morem strinjati, saj sva bila vsak dan na zraku.


Mi ne gremo ven, če je tak kot danes, taka neka megla, ko nekaj pada iz nje, drugače pa sva bila zunaj tudi na -5, ko je bil sonček. Jaz ne kompliciram, so pa meni tudi svašta rekli, pa se ne ravnam po drugih, vedno po občutku. Doma se bi zmešalo in meni in Luki posledično, tak da no way!! Mogoče 8x nisva bila na sprehodu, odkar sva iz P.


Ja, se strinjam tudi jaz. Ampak, ko je brez vetra, pač oblačno in temp. okoli nule, pa menda ja. Meni bi se tudi zmešalo, kot ti opisuješ. Kako pa ti Luka kaj spi čez dan? Se še polno dojita?



Ja, ja, veš da bom polno dojila dokler bo šlo, mi je bilo pri Lii full komot, pa še zastojn jeuser posted image
V vozičku spi tudi po 5 ur skupaj, pa dojenje, pa spet spavanac. Doma je malo druga pesem, včeraj se mi je budil na vsako uro, danes pa je spal 3 ure skupaj, zdaj bedi. Tak različno spi, ampak ko nima krčkov, je tudi buden zelo nezahteven.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
15.2.2011 13:07:18   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Najaa- te pa bo treba v akcijo! Saj delati user posted image je super, ne?


Delati ja user posted image sam mi bomo ostali kar pri št 2.



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
15.2.2011 13:08:13   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12
Ja, ja, veš da bom polno dojila dokler bo šlo, mi je bilo pri Lii full komot, pa še zastojn jeuser posted image
V vozičku spi tudi po 5 ur skupaj, pa dojenje, pa spet spavanac. Doma je malo druga pesem, včeraj se mi je budil na vsako uro, danes pa je spal 3 ure skupaj, zdaj bedi. Tak različno spi, ampak ko nima krčkov, je tudi buden zelo nezahteven.


Super! user posted image user posted image user posted image Spi pa kot polhec.

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
15.2.2011 13:08:16   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Najaa- te pa bo treba v akcijo! Saj delati user posted image je super, ne?


Jaz pa sem imela včeraj poporodni pregled pri G in sem nostalgična ratala, ko mi je UZ delala, ker sem dejansko tam gori prvič videla svoje otroke.user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...
BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?