|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
16.2.2011 21:57:37   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


Reklame so. user posted image
Poznal se je, ker jo je skor do krvi. Namazala sem z bepanthenom, Niko pa ruknila narahlo po ustih in jo nesla v sobo. Seveda je pritulila nazaj in spet sem jo nesla in ona spet nazaj... v glavnem, nazadnje se ji je opravičila in jo pobožala. Dobili sta pa obe lekcijo, da se igrač ne jemlje in da se ne grize.



Da ne bo taka kača!user posted image

Aha, jaz bi verjetno enako naredila...user posted image Boga Tija! Upam,da se ji jutri ne bo več poznalo.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
16.2.2011 21:58:20   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

KOKICA super si! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Za vsako si si zapomnila, kater nam je všeč! Kateri je pa tebi? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Persidin in tvoj, aja od Trezike pa vodi.user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
16.2.2011 22:05:29   
KOKICA32
Najaa, tale mi je pa od vseh najbolj všeč! user posted image


user posted image






(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
16.2.2011 22:14:49   
KOKICA32
Nič ne bo s 3. delom...

LAHKO NOČ!user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
16.2.2011 22:21:28   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Najaa, tale mi je pa od vseh najbolj všeč! user posted image


user posted image








Ta pa definitivno ZMAGA! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
16.2.2011 23:28:43   
PERSIDA
Pa čakte no mafija jaz prej ne utegnemuser posted image .

Da se nebi kaj drenjale okol trezikenega ,ker ta je MOOOOOOOOOOOOOOJuser posted image .Hvala kokič nikol te nebom pozablauser posted image .

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
16.2.2011 23:29:50   
PERSIDA
taša dela 

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
16.2.2011 23:30:52   
PERSIDA
Kokica skokec je,pa itak en in edini kaj čem druga rečtuser posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
16.2.2011 23:32:13   
PERSIDA
maladva dobrodošla jaz sem mala,debela ,vesela ,tak me boš najhitreje spoznalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
16.2.2011 23:36:17   
PERSIDA
Aha pozabla odgovorit ,kokica moj okreva vredu ,šive mu je že zdravnica pobrala sedaj v petek še ima kontrolo pol bomo ,pa vidli dalje.V glevnem razen male ranice mu nič ne faliuser posted image
V večini je sedaj varuška in nima nobenih težav.Sedaj ko sta bavca zdrava -recimo, sta res kot dva user posted image .Tak,da smo se zmenli ,da gre mati za teden dni v toplice ,ker me itak ne rabijouser posted image .

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
16.2.2011 23:41:30   
PERSIDA
Prosim lepo pogodbo za vrtec podpisala,vso papirologijo za zmanjšanje stroškov in vsega ostalega kar spada zraven uredila tak,da 7.3. štartamo z uvajanjem.
Da ne morem že sedaj spat ne rabim govorit. Zelo težko ju dam iz rok ,ampak vem ,da je to za njuno dobro.Saj me razumete kaj hočem povedat a ne? Ste bile vse v istem dr*kuuser posted image .

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
17.2.2011 7:43:03   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Aha pozabla odgovorit ,kokica moj okreva vredu ,šive mu je že zdravnica pobrala sedaj v petek še ima kontrolo pol bomo ,pa vidli dalje.V glevnem razen male ranice mu nič ne faliuser posted image
V večini je sedaj varuška in nima nobenih težav.Sedaj ko sta bavca zdrava -recimo, sta res kot dva user posted image .Tak,da smo se zmenli ,da gre mati za teden dni v toplice ,ker me itak ne rabijouser posted image .



Super, da je vse okej. Torej babi sedaj ne hodi, da bi ju čuvala?

Kdaj greš v toplice?user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
17.2.2011 7:46:39   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Prosim lepo pogodbo za vrtec podpisala,vso papirologijo za zmanjšanje stroškov in vsega ostalega kar spada zraven uredila tak,da 7.3. štartamo z uvajanjem.
Da ne morem že sedaj spat ne rabim govorit. Zelo težko ju dam iz rok ,ampak vem ,da je to za njuno dobro.Saj me razumete kaj hočem povedat a ne? Ste bile vse v istem dr*kuuser posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image

14 dni bo mogoče zate kriza, potem pa bo super. Pa dokler bosta jokala ob tvojem odhodui..potem pa bo zadeva stekla. Boš videla. Le glavo pokonci, to, da je to zanju pozitnivno, pa si tak že sama ugotovila. user posted image
Jaz sem sedaj tako vesela, ko Valentin zjutraj steče vzgojiteljici (starejša gospa, ki jih ima le jutranje varstvo) v objem in ona ga dvigne, stisne k sebi in mu da ljubčka. Super res!user posted image Tudi pri vas bo tako.



(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
17.2.2011 7:47:21   
KOKICA32
Aja, pa DOBRO JUTRO!!!!user posted image

Se bila sedaj prav presenečena koliko snega je v MB, ker mi ga nimamo nič. user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
17.2.2011 8:26:44   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Prosim lepo pogodbo za vrtec podpisala,vso papirologijo za zmanjšanje stroškov in vsega ostalega kar spada zraven uredila tak,da 7.3. štartamo z uvajanjem.
Da ne morem že sedaj spat ne rabim govorit. Zelo težko ju dam iz rok ,ampak vem ,da je to za njuno dobro.Saj me razumete kaj hočem povedat a ne? Ste bile vse v istem dr*kuuser posted image .



user posted image user posted image user posted image Sej bo, bavca sta zrela za v družbo, ti se boš pa tudi navadila.

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
17.2.2011 8:28:04   
Najaa
Dobro jutro. Pri nas sneži kot pri norcih. Bljak ta sneg! user posted image Sem ravno včeri pospravila od Tije kombinezon, evo danes pa nazaj ven vlekla. In pri škornjih za v sneg se ji je zadrga pokvarila, kaj zdaj naj nove kupujem? user posted image user posted image Eh čist me je zamoril ta sneg... 

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
17.2.2011 10:12:40   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Pa kje TASA hodi???? Da ni kje še RR skenslala?
Mačika ne se bat.
ni nam delala miška na računallniku, kolk pa nisem bla doma pa sem v Lidlu.
Od danes naprej sem tudi uradno za NČ user posted image Bravo jaz user posted image Grem pa seveda delat ob 11 pa do 21h, jutri pa od 1-16pol pa do ponedeljka fraj. Juhej user posted image

Drugače paLija danes zbolela. Jaz ne vem al mora ravno za vsak RD imet vročino al kak? user posted image
Nači, a vas nisem brala za nazaj, nimam časa. Grem čez 10 minut v službo. Mi je prav groza ko je tako bljek vreme user posted image

maladva dobrodošla user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
17.2.2011 10:13:28   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Tasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!



user posted image






user posted image user posted image user posted image user posted image
mljask mljask, kak je lepi user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
17.2.2011 10:16:10   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Najaa, tale mi je pa od vseh najbolj všeč! user posted image


user posted image






Mi smo gledali čist enakega, sam na koncu smo se odločli za lesenega v Pikapolonici, kateri je bil glih v akciji.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
17.2.2011 10:16:45   
tasa_m
Nič, babike moje. Šibam delat, se tipkamo kaj v petek popoldan.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
17.2.2011 11:00:30   
Najaa
tasa čestitam za NČ! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
17.2.2011 13:36:11   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

tasa čestitam za NČ! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jaz tudiiiiiii!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Lijiko, da bo zdrava za RD!  (pa da bomo imeli čago user posted image )



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
17.2.2011 13:45:13   
maladva
Ja forum sem odkrila mislim da kak teden ali dva nazaj:) nikoli me ti forumi niso privlačli in se nisem spuščala v njih :):) jaz imam neprestanos tike z eno ki sva skupaj bile v porodni sobi, in potem še v sobi z novorojenčkoma:)..
no pa le vidim da je res moj fant velik:/:/ :) ,.. sicer ne hodi v vrtec ampak vidim, ker imamo v sorodu 3 rojene v roku 8 mesecev in naš je največji in najmlajši:):):) pa tudi od kolegice mali je enako velik pa je eno leto in par dni starejši:):):)
drugače pa res glede zdravja pa samo trkam, je kot ribica:):)

upam da bom sedaj bolj aktivna na tem forumu, ter tudi vas prosila za kakšen nasvet, ker bo ziher potreben:):)  upam le da mi otrok in potem dojenček ne bo vzela veliko časa:):)ker moža ni doma čez teden in je zelo na knap včasih glede pospravljanja, kiuhanja.. tako da včasih raje sedem pol ure za računalnik kot pa kaj pospravim:) na srečo ponoči spi po 12 ur in podnevi 2 pa pol, tako da lahko takrat kaj postorim, ali pa mi mali pomaga in cote zlagama 1 uro namesto pol ure:):):) saj si predstavljate kako dvo letnik zlaga cote:) še zlikane mi odnese v koš za zamazane:/:/:/

no se tipkam  kaj ,.. grem mu kosilo skuhat do konca ker se bo vsak čas zbudil:):)
lp. čao

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
17.2.2011 20:10:59   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Trezika zate pa ne vem, katerega, pa bom kar ugibala. user posted image




user posted image




Bo?







user posted image user posted image user posted image user posted image no ja, v skrajni sili bi tudi šlo.... drugače pa bi mela raje Tasinega user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
17.2.2011 23:30:20   
Tulipan12
Samo da se malo skuliram!user posted image
Tasa ČESTITAM!!!user posted image user posted image user posted image
Kokica hvala za slikice, joj, pravi osvajalec je že zdajuser posted image  To mislim slikice iz mailauser posted image . Glede slikic tu gor, pa nisi zame trofila niti pribl.user posted image user posted image user posted image  Moj stil so bolj Andy Garcia, Olivier Martinez, pa Persidin je tut ok (pa ne tisti, ki okreva po operacijiuser posted image , ker ga ne poznam), Tašin je lep, pa premlad, aja, Tasa ZDAJ JE SAMSKI, čula danes po radiuuser posted image
maladva dobrodošla! Se ti vleče kaj zadnji mesec nosečnosti? Jaz sem rodila 29.12.10 drugega otroka, boš videla, lepo je imeti spet dojenčka.user posted image
Tasa user posted image user posted image user posted image vrži jih Liji v posteljo, da čimprej ozdravi!
Persidauser posted image saj bo, mami, glede vrtca! Jaz te bom tolažila koliko bo šlo, ker mene čaka to jeseni, če ga dobimo... sicer pa nam vse pravijo, da vse mine, upam, da bo to stiskanje pri srčku tudi.

Še kaj?
Ja, naj že mine ta luna, ker se nama s T. meša! Komaj sva prišla do zelene luči za user posted image , pa nama otroka bedita do 23h, potem pa samo skup padeva!user posted image  To je noro, Lia kar nekaj kriči v sanjah in se joče, včeraj se prebudila za 2 uri, Luka se tut bori s temi krči... noro!
Grem zdaj, ker bo kmalu alarm, odvisno samo al prehrambeni ali jokaviuser posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?