|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: poganjalci za ven?
23.9.2010 13:14:03   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: tuli_panka

Dudica, mi je všeč ta traktor, ki ga imate. Se mi zdi malo bolj varen.




Ta je nam res najboljši,tud težak je da se ne more zvrnit kar tako in tud neuničljiv ga imamo že 4 leta in je še glih tak kot je bil-nov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: poganjalci za ven?
23.9.2010 21:32:10   
nananaja
IZVIRNO SPOROČILO: barni

IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

Tudi meni ni jasno, zakaj naj plastični ne bi bili za zunaj, mi imamo dva, pa sta trenutno oba zunaj.

prvi in drugi



Mi imamo prvega, kolegica pa drugega. In sta oba čisto kul za ven. Tale http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=168852 pa pri nas ni bil aktualen (ga imamo pri babi in dediju), ker je šel prepočasi. Se s tema iz nanajinega sporočila veliko bolj dirka. Zdaj ima tega drugega od kolegice 1,5 letni sin (dobila ga je za 1. rosjtni dan) in je super. Preživel je že marsikaj in se ni kar tako uničil.

Tisto spredaj med kolesi pa je zato, da se otrok ne prevrne. In je tudi zadaj med kolesi, da se ne zvrne nazaj.

Za te prve poganjalčke je čisto škoda dat veliko denarja, bolje potem kasneje, ko imajo za dalj časa.

sam nekej se mi zdi zanimivo, da je bil ta roza počasen, tak kot je naš tazelen, pa dirka, v bistvu se razlikujeta samo v barvi...user posted image

ja je pa res, da sta oba zanesljiva, sem vidla že kar nekej padcev s poganjalčki, predvsem nazaj, kar je zelo nevarno, pri nas še ni bilo hujše nesreče. pa zelo majhi jih lahko uporabljajo, naše so jih dobile za prvi rojstni dan, pa takoj začele uporabljat.

o izgledu pa, kaj naj rečem, meni so teli plastični avti zakon, mi pa ne potegnejo tisti plastični v obliki motorja, pa čeprav mi je moto scena kar všeč :) oni kettler smoovy mi pa sploh ni všeč... to je zelo stvar okusa.

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: poganjalci za ven?
24.9.2010 8:32:16   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

IZVIRNO SPOROČILO: barni

IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

Tudi meni ni jasno, zakaj naj plastični ne bi bili za zunaj, mi imamo dva, pa sta trenutno oba zunaj.

prvi in drugi



Mi imamo prvega, kolegica pa drugega. In sta oba čisto kul za ven. Tale http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=168852 pa pri nas ni bil aktualen (ga imamo pri babi in dediju), ker je šel prepočasi. Se s tema iz nanajinega sporočila veliko bolj dirka. Zdaj ima tega drugega od kolegice 1,5 letni sin (dobila ga je za 1. rosjtni dan) in je super. Preživel je že marsikaj in se ni kar tako uničil.

Tisto spredaj med kolesi pa je zato, da se otrok ne prevrne. In je tudi zadaj med kolesi, da se ne zvrne nazaj.

Za te prve poganjalčke je čisto škoda dat veliko denarja, bolje potem kasneje, ko imajo za dalj časa.

sam nekej se mi zdi zanimivo, da je bil ta roza počasen, tak kot je naš tazelen, pa dirka, v bistvu se razlikujeta samo v barvi...user posted image

ja je pa res, da sta oba zanesljiva, sem vidla že kar nekej padcev s poganjalčki, predvsem nazaj, kar je zelo nevarno, pri nas še ni bilo hujše nesreče. pa zelo majhi jih lahko uporabljajo, naše so jih dobile za prvi rojstni dan, pa takoj začele uporabljat.

o izgledu pa, kaj naj rečem, meni so teli plastični avti zakon, mi pa ne potegnejo tisti plastični v obliki motorja, pa čeprav mi je moto scena kar všeč :) oni kettler smoovy mi pa sploh ni všeč... to je zelo stvar okusa.



Mam isto mnenje oz okus. Naš je parkrat padel z avtkom nazaj- v primerih ko je hotel s prednjimi kolesi čez oviro in je preveč dvignil prednjo stran, ap buf nazaj na glavouser posted image . dRUGAČE PA se je spuščal dol po klancu, drvel po kamnih... pa ni bilo padcev, so avtki kar stabilni.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: poganjalci za ven?
24.9.2010 14:22:16   
Anonimen
Naš je parkrat padel z avtkom nazaj- v primerih ko je hotel s prednjimi kolesi čez oviro in je preveč dvignil prednjo stran, ap buf nazaj na glavo


Ja, so tudi meni nekateri nevarni.
Zato ne bi rada kupila kar enega, poceni, samo zato da ga ima. Naj bo varno in kvalitetno (saj tako ali tako vse pravite, da se še 5letniki vozijo z njimi!)

Čelada tudi na teh poganjalčkih torej ni odveč.

Pa še enkrat vam hvala, ker ste me usmerjale pri izbiri. Pa verjetno ne samo mene.user posted image

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: poganjalci za ven?
24.9.2010 14:50:50   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: end1

mi mamo tega

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=188654

super je!!!pa tud petletniki radi na njem sedijo in se podijo navzdol!!



Mi tudi! user posted image user posted image user posted image In je res super..tako zunaj kot po stanovanju!user posted image user posted image user posted image

Je tudi zelo stabilen.

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: poganjalci za ven?
24.9.2010 17:59:03   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: end1

mi mamo tega

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=188654

super je!!!pa tud petletniki radi na njem sedijo in se podijo navzdol!!



Mi tudi! user posted image user posted image user posted image In je res super..tako zunaj kot po stanovanju!user posted image user posted image user posted image

Je tudi zelo stabilen.



Ravno danes je en fant prišel v vrtec s slivo na očesu in prasko po licu, ker je padel s temle motorčkom. Men še zdaj ni jasno kak je lahko ta reč tako zelo stabilnauser posted image . A imate tako mirne otroke, po ravnini lepo počasi?


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 24.9.2010 18:01:34 >

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: poganjalci za ven?
24.9.2010 19:27:29   
Anonimen
ČELADA.

Za take male mulčke je poganjalček tako hiter kot za malo večje mulčke vožnja s kolesom.user posted image
Te male buče je potrebno zavarovati, če zunaj uporabljajo hitrostne pripomočke.

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: poganjalci za ven?
24.9.2010 19:37:09   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

A imate tako mirne otroke, po ravnini lepo počasi?



moj ma dve leti in vse nekaj druzga od mirnega otroka, to je tudi izjava vzgojiteljice, ki ga je sedaj sprejela iz druge skupine, pa tud po klančku navzdol gre. Mogoče pa je bolj gibčen in ima ravnotežje, glede na to da prevale dela že par mesecev bo kar držalo. Bi pa občasno mojga zamenjala za kakega mirnega, sam res sam občasno...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: poganjalci za ven?
24.9.2010 19:38:48   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: tuli_panka

ČELADA.



absolutno maš prav!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: poganjalci za ven?
24.9.2010 20:05:29   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

Mi imamo takega: 

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=131518

Super za zunaj in notri,večino časa preživita na tem traktorju user posted image



s tem našim se še nista nazaj zvrnila,tud mislim da če se zvrne se mora že fajn potrudit user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: poganjalci za ven?
24.9.2010 22:21:43   
polma
IZVIRNO SPOROČILO: end1

mi mamo tega

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=188654

super je!!!pa tud petletniki radi na njem sedijo in se podijo navzdol!!

Se pridružujem nasvetu, naj-naj izbira za prvi rojstni dan user posted image .


_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





So edinci srečni ali razvajeni?
So edinci res osamljeni in razvajeni? Britanski znanstveniki trdijo nasprotno.
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?