|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
24.9.2010 20:07:44   
ronja
Kar se tiče pa UZ, ne vem a je smisel it, pravijo da bo fantek- stare vraže in ikušene none in žene tko pravijo. redko kdo reče da bo punčka. bistvo. ker se nisem v obraz nič spremenila, pomeni da je fantek- boo.


Jao, miki, meni so ČISTO ČISTO VSI napovedali fantka obakrat - ker se nisem nič spremenila, ker sem imela okrogel trebuh, lepo kožo in lase. 2 punčki! Eni sploh niso hoteli verjet, ko sem rekla, da že veva, da je punčka, da to pa ne, ker se vidi, da bo fantek, ad bom že videla... Sem se samo režala, kaj pa najuser posted image .

Ja, ma smisel it na UZ - da si prihranita tole kreganje - čeprav se mi po tehle zdanjih postih zdi, da bi znalo pa zaradi česa drugega zagoretuser posted image .

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
24.9.2010 21:04:23   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: lipikica

ja prav glava me danes boli od tega rač. iščem ideje... ma ne vem če bo ki iz tega..zdej sem se malo omehčala ok ne bo praw po moje, bom predlagala ene druge imena, bomo vidl kako bo zvečer, a bo spet gorelo...Kar se tiče pa UZ, ne vem a je smisel it, pravijo da bo fantek- stare vraže in ikušene none in žene tko pravijo. redko kdo reče da bo punčka. bistvo. ker se nisem v obraz nič spremenila, pomeni da je fantek- boo.


Ja, ja, sigurno. Moji so tudi čez celo nosečnost na podlagi tega mislili, da je fantek. Midva sva pa vedla, da bo punčka in sva se potihem hahljala. user posted image

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
24.9.2010 21:25:42   
ronja
Midva pa na glas, ker se itak niso dali motit - baje imava dva fantka (sicer mata luliki, ampak to očitno nobenega ne moti - ker po vseh vražah bi morala met fantka).

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
24.9.2010 21:37:52   
mateyka
ker po vseh vražah bi morala met fantka


mi smo uporabili AC vražo in so ji vsi verjeli user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
25.9.2010 7:58:37   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Midva pa na glas, ker se itak niso dali motit - baje imava dva fantka (sicer mata luliki, ampak to očitno nobenega ne moti - ker po vseh vražah bi morala met fantka).


Ja, samo midva se na glas nisva smela, ker sva za spol samo midva vedela. user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
25.9.2010 9:04:36   
honey
Jaz imam tudi še dobra 2 meseca do poroda in sva na UZ izvedela, da bo fantek. Kar nama je prihranilo kar nekaj težav pri izbiri imena. Za punčko sva takoj izbrala, če bo slučajno, tako, da imava rezervo. Za fanta pa še zmeraj nismo dokončno izbrali. Sem pa naredila tako, da sem šla v knjižnico po Leksikon imen, na internetu sem poiskala sezname imen in potem smo naredili seznam - moja, moževa in sinova všečna imena. No, čeprav so bila od našega 5-letnika taka, da sem se samo križala - Baltazar ipd. Ampak nisva ga mogla izključit iz tega, ker se bratca že tako močno veseli, obveljala bo itak najina user posted image user posted image

V glavnem imamo pa pri nas isti problem - meni so všeč kratka imena, njemu pa ne. Jaz sem recimo imela v ožjem izboru Vid ali Črt, pa njemu ni všeč. On je imel Andrej, Jure, Primož (odpade vse, ker imamo sorodnike s tem imenom), potem pa Domen, Klemen, Boštjan ipd. To pa meni ni všeč. Tako da smo še zmeraj skoraj na mrtvi točki. Ampak premaknili smo se že, ker smo kar nekaj imen že črtali - tako z mojega kot njegovega seznama. No, do konca decembra bomo že izbrali, če ne bo pa "deček" pisalo v porodnišnici user posted image user posted image

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
25.9.2010 12:30:58   
mamamajča


vidiš, jaz sem lepa, nosim fantka- bo ta trditev že držala!

user posted image user posted image user posted image

Jezos no, kje živimo....
Po drugi strani si pa z imeni v ne vem kerem stoletju.... enih par v prihodnost, se mi zdi...

Skregat se zaradi imena ni zrelo. zrelo je najt kompromis...

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
25.9.2010 22:47:02   
pika27
Razmišljam katero ime bi bilo lahko primerno, da bi bilo za oba sprejemljivo... sicer vaju ne poznam, ampak tukaj so moje ideje:
Vid, Izak, Arne, Tjaš, Urh, Ažbe, Alen, Erik, Svit, Timon, Evan, itd.

Mi smo sicer za našega imeli izbrano ime Žiga, če bi bil prvi fant, ampak ker je bila punca in je Tjaša, pa sva midva tud oba na T bo zdej drugi (ki naj bi bil fant) Tim, da ne bo ognja v strehi user posted image

Drugače maš pa na statističnem uradu objavljen excel z pogostostjo imen. Me je presenetilo, da se ime Črt pojavi v letu 2009 od 10-14 krat. Lahko tud preveriš koliko krat se pojavi kombinacija imena in priimka.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
27.9.2010 12:35:27   
dramica
Živjo punce!meni je najlepše ime in sem skoraj sigurna da bo naš Edi.Je Starejše,ima lep pomen in je kratkouser posted image V izboru imamo pa še:Matic,Matija,Miha,Tjaž,Žanin Edvin

(odgovor članu pika27)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
27.9.2010 12:53:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lipikica

ne ni potrebno da zraste rilecuser posted image  Naj bi blo tko da če je punčka da se spremeniš v obraz, oz da maš bolj grdo kožo, tko prawjo babice...fantek te papolepša, kao...no ja jst nimam občutka da bi bla lepš ali grš user posted image .

Jaz še nikol nisem imela tako lepe kože/las kot v nosečnosti pa sem punco rodila ... tak da tem vražam ni ravno za vrjet user posted image

(odgovor članu lipikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
27.9.2010 13:17:57   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: lipikica

ne ni potrebno da zraste rilecuser posted image  Naj bi blo tko da če je punčka da se spremeniš v obraz, oz da maš bolj grdo kožo, tko prawjo babice...fantek te papolepša, kao...no ja jst nimam občutka da bi bla lepš ali grš user posted image . bomo kmalu vil, ma ni važno, samo da bo zdravo, ime bomo pa že zbral če bo fantič


ha ha ha
no, men so te vraže napovedovale fanta, pa ni. kolegici se je koža full poslabšala, pa je rodila sina...
tko da se temu samo še smejim... user posted image

ej, glej, naredita tako - ti imaš ime za punčko, on za fantka. pri nama je bilo tako, da  je on izbiral ime prvič, jaz sedaj drugič. ok, če mi ime res ne bi bilo všeč, bi moral najt drugega, sam... to bi bla res skrajna točka. ker se mi pa zdi oz sem mnenja, da ima on ENAKO pravico izbirati ime VAJINEGA otroka, kot ti - ti pa bi rada obema dala ime po svoje...
pusti tudi atiju malo veselja, no...

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
27.9.2010 13:37:46   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: lipikica

ne ni potrebno da zraste rilecuser posted image  Naj bi blo tko da če je punčka da se spremeniš v obraz, oz da maš bolj grdo kožo, tko prawjo babice...fantek te papolepša, kao...no ja jst nimam občutka da bi bla lepš ali grš user posted image . bomo kmalu vil, ma ni važno, samo da bo zdravo, ime bomo pa že zbral če bo fantič

Lipkica, ti si pa ena na ziljon na tem forumu, ki ni ven padla ob komentarjih na imena, ker smo včasih dejansko malo nesramne. Že zato si tvoje dete zasluži lepo ime. In ne Nak, Nal, Pak, Žak, Mak, etc...

In jst sem tudi bila nosečnica z lepo kožo in punčko. Rilec mi pa ni zrastel, ker sem ga že imela.
user posted image

< Sporočilo je popravil ZARA -- 27.9.2010 13:39:29 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
27.9.2010 15:56:05   
lipikica
rada seprejmem komentar, tak ali drugačen. nem da mam čudne ideje za imena, niste prve k ste to povedala in mislim da tud čw bo sinko in mu bo ime- kot kaže, po moje:user posted image , mi bodo drugi rekli da kje hudiča sem pobrala tako ime. pa sej ni važno, meni je všeč, rada slišim pa tud druge...
ne vem te vraže, cel čas sem mislila pri sebi da je punčka zdej pa vsi fantek, ne vem, tko prepričani so v to, da že skoraj plavo vidim in nič več roza ..user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
27.9.2010 17:43:49   
mamamajča
no zaupaj nam še imena za punčkouser posted image

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
27.9.2010 17:45:12   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

no zaupaj nam še imena za punčkouser posted image
 


daj, ja!


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
27.9.2010 17:49:18   
Felicita
a ni Tanaja? vsaj men se zdi da sm to prebrala tekom teme, lahko pa da se motim.

a, našla:

IZVIRNO SPOROČILO: lipikica

tanaja- ja se strinja, ker misli da je fantek , Ima pa tudi tukaj že neke premisleke... kot moj predlog, taj, mu je še nekaj časa dišal, sedaj pa ne več. tak je. take vsakdanje imena mi res niso všeč, nečaki moji so, luka, nika, maja, gašper, matej, pa niti podrazno mi niso všeč!!





< Sporočilo je popravil Felicita -- 27.9.2010 17:51:46 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
27.9.2010 18:02:56   
Anonimen
Mi2 sva bila pri izbiri praktična: vsak je predlagal nekaj imen, ki so mu bila všeč.

Za punčko vsak ca. 7, kar je skupaj naneslo ca 10 - očitno so nama bila všeč podobna. Na koncu izbrala ime, ki je bilo všeč obema.
Za fantka je oči predlagal tudi nekaj imen, jaz pa nobenega, ker mi ni bilo nobeno prav všeč, tako iz glave. Na njegovem seznami prečrtala tiste, ki mi sploh niso bili. Na koncu bi izbral on. Ampak ne bi podpisala imena, ki meni sploh ne bi sedel, bi že raje, da je kar Ivan kot nekaj meni čudnega.

Ampak k sreči je bila punčka user posted image .


(odgovor članu lipikica)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
27.9.2010 18:07:03   
*miska.mcc*
jst sem v prvi nosecnosti navljekla vse knjige imen iz knjiznjice, po zlahti nabrala vse koledarje od pamtiveka naprej, prestudirala telefonski imenik, pa še pa još!

na koncu je on bleknil Domen in sem bila takoj za!  ime sem zbirala od plusa na clearblueju. tak, da me je v 8-mem mesecu z idejo odresil vseh travm.

pri drugemu, sem ga klicala iz P, ko se je maticarka zivcno prestopala s svinsnikom v roki in mu rekla, da mi je ta trenutej v glavo padel Tadej. in je reku: OK"

tretje: sva OBA komplicirala in razmisljala in oh in sploh. pol pa sva sedela v gozdu in sem mela ze mal poln kufer teh imen. rekla: ves kaj, nina bo!

zmenjeno!
gotovo!
user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
29.9.2010 11:04:13   
lipikica
imam še eno ime, vem da vam  ne bo všeč- IAN? kako se vam zdi? je čudno? bodo ljudje vedeli kako ga poklicat?ali je bolje IJAN? da se ve kkao se izgovori.  joj kake probleme imam.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
29.9.2010 11:08:08   
*miska.mcc*
kaj pa ce bi bil JAN?

alpa ce das crko I namesto spredaj - zadaj...user posted image


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 29.9.2010 11:10:25 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
29.9.2010 11:37:02   
lananai
Če ti je všeč Ian, daj. Saj ni tako čudno ime, da ga ljudje ne bi znali izgovoriti. Ijan mi sploh ni. user posted image Sicer mi pa tudi Ian ni, ampak je odločitev vseeno tvoja.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
29.9.2010 11:57:35   
BabyKitty
Draga moja Ian ti osvetujem... tudi meni je bilo to ime blazno všeč in sem bila prepričana, da bo mojemu otroku nekoč ime tako... dokler nisem imela v vrtcu enega navihančka Iana... in ko sem ga klicala po dvorišču sem se sama sebi zdela kot osel, ki zavija IIIAAAA okoli user posted image no samo da ti osvetlim en vidik tega imena user posted image

Sama osebno nisem pristaš klasike in predpogoj je, da je ime internacinalno, saj se z mojim čudovitim slovanskim imenom v tujini tako lomijo, da me kar srce boli user posted image in ker veliko potujeva ter seveda pri poslovnih odnosih zna biti to zelo moteče... tako da najin sine (če bo sine) bo Tristan... staro ime, lahko izgovorljivo v slovenščini in angleščini, ima neko zgodovino, res pa je da je pomen malo moteč... ampak bomo preživeli...


(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
29.9.2010 15:41:26   
mamamajča
Ampak lipikica, spet maš TI eno ime. Ja kaj pa tvoj? Mislim, da se morta skušaj odločit, ne moreš dat na silo otroku ime, ki partnerju sploh ne sede.

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
29.9.2010 15:53:20   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: lipikica

imam še eno ime, vem da vam  ne bo všeč- IAN? kako se vam zdi? je čudno? bodo ljudje vedeli kako ga poklicat?ali je bolje IJAN? da se ve kkao se izgovori.  joj kake probleme imam.


IAN je super ime.


_____________________________



(odgovor članu lipikica)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: ime za fantka- ogenj v strehi--
29.9.2010 20:02:47   
lipikica
verjeti ali ne, mu  ni tako slabo ime, ker mu je všeč ime jan in je ian podobno. mislim da bo to to.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?