|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Umrl Jure Robič
29.9.2010 0:43:52   
*miska.mcc*
Smilita se mi tudi njegov sinček, in žena.


enako.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Umrl Jure Robič
29.9.2010 8:36:41   
Julija08
Na uni oddaji na RTV je omenil, da mame nima več, mogoče ima še očeta. Žene pa prav tako ni imel. Imel je punco Heleno in sinčka Nala, ki je šel letos v prvi razred :((((((

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Umrl Jure Robič
7.2.2011 22:33:26   
LEVJURE
..res je imel punco in sinčka...........user posted image user posted image in še vedno ju ima!!!!!!

_____________________________

HeleneK

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Umrl Jure Robič
7.2.2011 23:10:24   
katipi
LEVJURE, user posted image user posted image .

(odgovor članu LEVJURE)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Umrl Jure Robič
9.2.2011 9:15:28   
mala maja
jaz sem nekje zasledila da punca pričakuje otroka. Baje naj bi zvedela kmalu po njegovi smrtiuser posted image

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Umrl Jure Robič
9.2.2011 10:35:43   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

jaz sem nekje zasledila da punca pričakuje otroka. Baje naj bi zvedela kmalu po njegovi smrtiuser posted image


Jz sem enako slišala.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Umrl Jure Robič
9.2.2011 10:52:19   
andreja32
Ime ji je Helena ....rodila bo meseca maja....je pa za nosečnost izvedela dan po pogrebu.....

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Umrl Jure Robič
10.2.2011 11:58:58   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: andreja32

Ime ji je Helena ....rodila bo meseca maja....je pa za nosečnost izvedela dan po pogrebu.....



o boguser posted image user posted image

Srečno pri porodu, user posted image pa veliko sreče v življenju

< Sporočilo je popravil mala maja -- 10.2.2011 11:59:59 >

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Umrl Jure Robič
11.2.2011 23:34:33   
Še ena T
Helena, user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Umrl Jure Robič
12.2.2011 15:28:05   
LEVJURE

IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

IZVIRNO SPOROČILO: andreja32

Ime ji je Helena ....rodila bo meseca maja....je pa za nosečnost izvedela dan po pogrebu.....



o boguser posted image user posted image

Srečno pri porodu, user posted image pa veliko sreče v življenju



Hvalaaa...se trudi, da preživi to nosečnost do konca, čeprav so občutki ob izgubi in nosečnosti hkrati GROZNI... Besede so preslabe, da bi to opisat znale user posted image user posted image user posted image

_____________________________

HeleneK

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Umrl Jure Robič
12.2.2011 15:31:49   
LEVJURE

IZVIRNO SPOROČILO: katipi

LEVJURE, user posted image user posted image .

user posted image user posted image


_____________________________

HeleneK

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Umrl Jure Robič
12.2.2011 21:18:01   
picola1
LEVJURE, tudi z moje strani user posted image . Drži se! 

_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu LEVJURE)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Umrl Jure Robič
12.2.2011 21:40:00   
ronja
Levjure, ne morem si predstavljat, kaj njegova punca preživlja in njenih občutkov ob vsem, niti nimam pojma, kako bi ji lahko z besedami pomagala, ampak res ji želim, da bi zmogla sprejet tega otroka kot najboljše, kar ji je od njega ostalo in česar ji nihče ne more vzet in da bi lahko šla naprej in nekoč spoznala novega fanta, ki bo oče temu otroku,... Tukaj je nekaj punc, ki so izgubile partnerje in se neverjetno pobrale potem, res, svaka čast! Morda bi ji lahko one boljše pomagale...
Jaz ji lahko samo objeme in dobre želje pošljem! Čim lepši porod in čim lepši začetek novega življenja obema!


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu LEVJURE)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Umrl Jure Robič
12.2.2011 21:58:13   
picola1
Zdej pa ne vem, al sem res sam jst razumela kot da LEVJURE je Helena? Če ne, se opravičujem za pomoto...

_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Umrl Jure Robič
12.2.2011 22:32:52   
LEVJURE

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Levjure, ne morem si predstavljat, kaj njegova punca preživlja in njenih občutkov ob vsem, niti nimam pojma, kako bi ji lahko z besedami pomagala, ampak res ji želim, da bi zmogla sprejet tega otroka kot najboljše, kar ji je od njega ostalo in česar ji nihče ne more vzet in da bi lahko šla naprej in nekoč spoznala novega fanta, ki bo oče temu otroku,... Tukaj je nekaj punc, ki so izgubile partnerje in se neverjetno pobrale potem, res, svaka čast! Morda bi ji lahko one boljše pomagale...
Jaz ji lahko samo objeme in dobre želje pošljem! Čim lepši porod in čim lepši začetek novega življenja obema!



Ati-Očka temu otročku bo ostal samo eden in edini in to je Jure. Odraščal bo v duhu, kot, da je tukaj prisoten, samo v drugačni obliki!!! Tisti prokleti dan je z njemu umrl tudi največji del nje-bodoče mamice same, zato o kakšnem nadomestilu tako za otročka kot zanjo niti v sanjah ne pomisli. Jure je bil IZREDNO POSEBEN in LJUBEČ ČLOVEK, PREDVSEM PA NAJBOLJ PONOSEN ATI! To so lahko vedeli le tisti, ki smo ga globoko in dobro poznali...za svoje otroke bi in je dal svoje življenje. Pomenili so mu vse in še več!!! Ni je bilo ovire, ki bi mu preprečila, da hkrati ne bi bil najbolj vztrajen in odločen človek v tistem kar je počel kot tudi NAJBOLJŠI ATI..in tega so danes zmožni le redki.
In ravno zaradi tega je izguba nesprejemljiva in nikoli nadomestljiva!

Otroček bo dobil vse NAJBOLJŠE, KAR BI MU NUDIL TUDI ON, SAJ BO ODRAŠČAL V MISELNOSTI, DA JE NJEGOV ATI ŠE ZMERAJ TUKAJ!

To so izredno občutljivi in težki časi, prepleteni z žalostjo in solzami user posted image , čeprav se nosi najlepši del življenja pod tem svobodnim soncem, ki pa je plod prave in vztrajne ljubezni, ki nikoli ne umre user posted image

_____________________________

HeleneK

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Umrl Jure Robič
12.2.2011 22:35:32   
LEVJURE
HVALA ZA LEPE ŽELJE, čeprav se težje dotaknejo.................
user posted image


_____________________________

HeleneK

(odgovor članu LEVJURE)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Umrl Jure Robič
12.2.2011 23:10:10   
StrawberrY
Helena veliko sreče in moči. Še malo pa boš dobila največji zaklad v naročje. In tudi Jure ga bo dobil, tam nekje zgoraj. In bo srečen. Bil je res izjemen človek.

(odgovor članu LEVJURE)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Umrl Jure Robič
13.2.2011 10:30:51   
Tanja55
Helena, zateuser posted image ...

http://www.youtube.com/watch?v=sIGPUBg8Ts8&feature=fvsr

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Umrl Jure Robič
13.2.2011 10:42:20   
LEVJURE
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Hvala.....

_____________________________

HeleneK

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Umrl Jure Robič
13.2.2011 20:27:52   
Zamima
Helena, vem, da je grozno, sem tudi sama preživela nekaj podobnega, razlika je bila samo v tem, da je on vedel, da bo ati, bila sem v 5. mesecu.

želim ti čim hitrejši porod in vse dobro v življenju.... user posted image user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu LEVJURE)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Umrl Jure Robič
13.2.2011 21:55:11   
mayci
Slučajno sem spet pogledala na to temo...
Helena, ni besed, s aterimi bi te poskušala potolažiti user posted image , ker se zavedam, da to ni mogoče...user posted image user posted image
Ti pa želim, da bo čimprej maj,ko boš stisnila k sebi tvojo (vajino) štručko, v kateri je tudi del Jureta, za vedno...user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Umrl Jure Robič
14.2.2011 9:23:36   
HuAnita
HVALA ZA LEPE ŽELJE, čeprav se težje dotaknejo.................
IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY

Helena veliko sreče in moči. Še malo pa boš dobila največji zaklad v naročje. In tudi Jure ga bo dobil, tam nekje zgoraj. In bo srečen. Bil je res izjemen človek.



Podpis.

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Umrl Jure Robič
14.2.2011 9:54:27   
vesna_b
sožalje in lepe želje tudi iz moje strani - ko sem brala članek, sem imela kar solzne oči. tudi mi pričakujemo maja, pa sem mogoče tud zaradi tega malo bolj čustvena. ampak res te občudujem.

drži se. zase, za jureta, za vajino pikico.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Umrl Jure Robič
14.2.2011 15:30:36   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: LEVJURE


IZVIRNO SPOROČILO: mala maja

IZVIRNO SPOROČILO: andreja32

Ime ji je Helena ....rodila bo meseca maja....je pa za nosečnost izvedela dan po pogrebu.....



o boguser posted image user posted image

Srečno pri porodu, user posted image pa veliko sreče v življenju



Hvalaaa...se trudi, da preživi to nosečnost do konca, čeprav so občutki ob izgubi in nosečnosti hkrati GROZNI... Besede so preslabe, da bi to opisat znale user posted image user posted image user posted image


naj ostane močna, držim pesti zanjo in tudi od mene srečno pri porodu.

(odgovor članu LEVJURE)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Umrl Jure Robič
17.2.2011 18:28:32   
LEVJURE

IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

Helena, vem, da je grozno, sem tudi sama preživela nekaj podobnega, razlika je bila samo v tem, da je on vedel, da bo ati, bila sem v 5. mesecu.

želim ti čim hitrejši porod in vse dobro v življenju.... user posted image user posted image


Vem, da nisem osamljen primer..a v koži vsakogar, ki je bil v podobni situaciji, je njegova izguba NAJBOLJ BOLEČA IN PREVELIKA...
Jaz občudujem vse, ki so dali kaj takega skozi, težko pa občudujem sebe, ker mi nikakor ne gre na bolje ;((( še huje, vsak dan je težje, bolj ko se bliža dan Sreče, bolj boli in grozno mi je..pa bi moralo biti obratno..a žal ta izguba zamegli vse tisto najlepše in to me še bolj žalosti!
Edino kar me rešuje so Njegovi geni, njegova vztrajna kri, ki se pretaka in razvija po mojem telesu...ta me poganja dalje in daje otročku moči, da je kljub temu, da ima zelo slabotno mamico, močan, hiperaktiven in se ne preda...ZDRAVA SVA IN NADALJUJEVA TISTO, KAR NAJIN ATI VEČ NE MORE...TO PA JE GLAVNI RAZLOG, KI MI NE DOVOLI, DA OBUPAM!!!

Jure računa name, naučil me je borbe, zato se kljub najhujši bolečini trudim, da preživim...moram za Otroka in za Jureta, moram!!! Če ne bo jezen name, poznam ga v dno duše user posted image in slišim kako pravi...fajteeeeeeejjj!!! To je ON.

_____________________________

HeleneK

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?