|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Umrl Jure Robič
17.2.2011 18:35:11   
LEVJURE

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

HVALA ZA LEPE ŽELJE, čeprav se težje dotaknejo.................
IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY

Helena veliko sreče in moči. Še malo pa boš dobila največji zaklad v naročje. In tudi Jure ga bo dobil, tam nekje zgoraj. In bo srečen. Bil je res izjemen človek.



Podpis.


..IN RAVNO SAMO ZARADI TEGA ZAKLADA ŽIVIM...ČE MI NE BI BIL DAN..Z NEBES POSLAN, BI SIGURNO ODŠLA ZA NJIM...TAKO PA SO ME ZADRŽALI TUKAJ IN DALI NALOGO, DA DOKAŽEM KAKO SPOSOBNA SEM, DA SEM POLEG MAMICE ŠE ATI, KI PA BO V VSAKEM PRIMERU RASEL IN ŽIVEL Z NAMA...TO JE MOJA OBLJUBA IN SRČNA ŽELJA.
Otroček bo dobil vse najboljše, kar bi mu nudil tudi Jure...čeprav nas je njegova izguba za vedno zaznamovala..nikoli več ne bo tako kot je bilo...neverjetno posebno in lepo user posted image , NIKOLI VEČ...


_____________________________

HeleneK

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Umrl Jure Robič
17.2.2011 19:11:39   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LEVJURE)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Umrl Jure Robič
17.2.2011 21:08:37   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: LEVJURE


IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

HVALA ZA LEPE ŽELJE, čeprav se težje dotaknejo.................
IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY

Helena veliko sreče in moči. Še malo pa boš dobila največji zaklad v naročje. In tudi Jure ga bo dobil, tam nekje zgoraj. In bo srečen. Bil je res izjemen človek.



Podpis.


..IN RAVNO SAMO ZARADI TEGA ZAKLADA ŽIVIM...ČE MI NE BI BIL DAN..Z NEBES POSLAN, BI SIGURNO ODŠLA ZA NJIM...TAKO PA SO ME ZADRŽALI TUKAJ IN DALI NALOGO, DA DOKAŽEM KAKO SPOSOBNA SEM, DA SEM POLEG MAMICE ŠE ATI, KI PA BO V VSAKEM PRIMERU RASEL IN ŽIVEL Z NAMA...TO JE MOJA OBLJUBA IN SRČNA ŽELJA.
Otroček bo dobil vse najboljše, kar bi mu nudil tudi Jure...čeprav nas je njegova izguba za vedno zaznamovala..nikoli več ne bo tako kot je bilo...neverjetno posebno in lepo user posted image , NIKOLI VEČ...



Helena res ne bo nikoli več tako kot je bilo. In nikoli ne obupaj. Zavedaj se, da boš dobila nekaj neprecenljivega. In vzgajaj ga v takem duhu, kot je bil Jure. Res krasen človek. In ko ti bo hudo, napiši tukaj, vedno se bo našel kdo, ki ti bo pomagal z besedami.
Res en velik objem. user posted image

(odgovor članu LEVJURE)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Umrl Jure Robič
17.2.2011 21:10:52   
TomTaylor
Fajtej, Helena!user posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Umrl Jure Robič
18.2.2011 10:13:11   
Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: LEVJURE


IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

Helena, vem, da je grozno, sem tudi sama preživela nekaj podobnega, razlika je bila samo v tem, da je on vedel, da bo ati, bila sem v 5. mesecu.

želim ti čim hitrejši porod in vse dobro v življenju.... user posted image user posted image


Vem, da nisem osamljen primer..a v koži vsakogar, ki je bil v podobni situaciji, je njegova izguba NAJBOLJ BOLEČA IN PREVELIKA...
Jaz občudujem vse, ki so dali kaj takega skozi, težko pa občudujem sebe, ker mi nikakor ne gre na bolje ;((( še huje, vsak dan je težje, bolj ko se bliža dan Sreče, bolj boli in grozno mi je..pa bi moralo biti obratno..a žal ta izguba zamegli vse tisto najlepše in to me še bolj žalosti!
Edino kar me rešuje so Njegovi geni, njegova vztrajna kri, ki se pretaka in razvija po mojem telesu...ta me poganja dalje in daje otročku moči, da je kljub temu, da ima zelo slabotno mamico, močan, hiperaktiven in se ne preda...ZDRAVA SVA IN NADALJUJEVA TISTO, KAR NAJIN ATI VEČ NE MORE...TO PA JE GLAVNI RAZLOG, KI MI NE DOVOLI, DA OBUPAM!!!

Jure računa name, naučil me je borbe, zato se kljub najhujši bolečini trudim, da preživim...moram za Otroka in za Jureta, moram!!! Če ne bo jezen name, poznam ga v dno duše user posted image in slišim kako pravi...fajteeeeeeejjj!!! To je ON.

user posted image



_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu LEVJURE)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Umrl Jure Robič
18.2.2011 10:46:04   
mamamajča
O, mrazi me, ko berem....
Saj vem, da ne jaz ne nobena od nas ne moremo omiliti in zmanjšati bolečine, ki je nastala ob izgubi. No, pošiljamo ti pa pozitivne misli in verjamemo vate in v tvoja otročka. Dobro bo, ker drugače kot dobro pač ne more biti.

Močna si, neverjetno močna. Toliko pozitivnih misli in toliko lepih besed premoreš v vsej tej situaciji, občudujem te.

V mislih sem z vami... drži se!

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Umrl Jure Robič
23.2.2011 18:25:17   
LEVJURE
Hvala za vse lepooo...močna sem bolj na zunaj, odznotraj pa me trga in razžira od vse te bolečine user posted image vem pa, da to ni dobro za otročka zato je boj za obstanek še toliko težji!!!

Moja prva nosečnost, ki sem se je iz dna srca z vsem kar premorem veselila skupaj z Atijem, je prava žalost ki prevlada nad vso to srečo...ostalo mi je največ kar mi je lahko...najin otroček...pa vseeno ;( nikoli ne bo isto kot z Njem.
Čaka me veliko vsega, sama sem za vse in borim se za tri...za Jurčka, najino srečo in sebe...samo želim si, da mi rata, samo to.


Hvala...

pazite nase in imejte se radi- na koncu samo to šteje, prava in srčna ljubezen user posted image



_____________________________

HeleneK

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Umrl Jure Robič
23.2.2011 18:48:35   
HuAnita
Helena, močno upam, da imaš v teh trenutkih koga ob sebi, ki ti veliko pomeni in ti pomagaa - mamo, očeta, sestro morda, prijateljico...
Boli te tako, da ne znaš opisati, bolečina najde vedno nove razsežnosti, raziskuje še tako nedotaknjene kotičke v tvojem srcu in v tvojih mislih, ampak počasi, zelo počasi bodo njeni sunki vedno šibkejši... Ne bo pojenjala, potuhnila se bo in te čakala nepripravljeno, ko boš že ravno mislila, da si z njo opravila. Prek nje pa boš obenem za vedno povezana s tvojim ljubim. Kot rečeno, bolelo te bo večno, a vsakič manj. Počasi se bo čez zemljevide, ki jih v tebi ustvarja bolečina, spet naselilo veselje, pa ljubezen do novega Zemljana, tvojega otroka, vse to bo prepleteno. In prišel bo čas, ko boš na ljubega lahko pomislila, ne da bi jokala. Tvoja nova sreča bo največji čudež, kar se ti je lahko zgodil - njegov otrok.
Želim ti, da bi ti tila ta pot žalovanja čim krajša.

(odgovor članu LEVJURE)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Umrl Jure Robič
24.2.2011 11:03:34   
koala
LEVJURE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,jaz sem Jureta poznala samo iz medijev,pa se mi je zdelo da je človek z veliko začetnico, še meni se zdi da je svet z njim izgubil eno tako čudovito in močno osebo in niti v sanjah si ne morem predstavljati, kaj čutite vi ki ste ga poznali in imeli radi. Nqaj ti detece ki je plod vajine ljubezni da moč za nove zmage, ki vsekakor ne bodo lahke,... In kot bi rekel JUre FAJTEJ!!!!!!

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Umrl Jure Robič
24.2.2011 11:22:58   
amm4
user posted image user posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Umrl Jure Robič
24.2.2011 11:34:49   
RAKICA2007
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amm4)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Umrl Jure Robič
25.2.2011 14:09:43   
vesna_b
IZVIRNO SPOROČILO: LEVJURE
pazite nase in imejte se radi- na koncu samo to šteje, prava in srčna ljubezen user posted image



ko berem tvoje besede, kar čutim tvojo bolečino. ne obupaj, kmalu bo tu maj. vem, da boš / bosta pogrešala atija, ampak verjemi, da bo vedno ob vama.
ker, kot si napisala, samo ljubezen šteje. ti si jo poznala, in tega ti nihče ne more vzeti!!! vedno bo v tvojem srcu! user posted image

(odgovor članu LEVJURE)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Umrl Jure Robič
25.2.2011 16:52:04   
Colt
LEVJURE, verjetno si postavljena pred najtežjo preizkušnjo v svojem življenju! Samo od tebe je odvisno kako jo boš prestala. Imam pa občutek da ti gre dobro.  Bori se naprej v tem duhu. In ne pozabi, bistvo čudovitega človeka raste v tvojem telesu in tvoji duši!

Grega (skoraj Jurjov sosed)


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu vesna_b)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Umrl Jure Robič
25.2.2011 19:03:35   
KT
Velika borka si LEVJURE, kapo dol. Veliko moči premoreš, ni kaj. Trenutkov, ki jih preživljaš, se ne da opisati. Veliko borbene energije ti želim! 

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Umrl Jure Robič
1.3.2011 15:21:31   
LEVJURE

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Helena, močno upam, da imaš v teh trenutkih koga ob sebi, ki ti veliko pomeni in ti pomagaa - mamo, očeta, sestro morda, prijateljico...
Boli te tako, da ne znaš opisati, bolečina najde vedno nove razsežnosti, raziskuje še tako nedotaknjene kotičke v tvojem srcu in v tvojih mislih, ampak počasi, zelo počasi bodo njeni sunki vedno šibkejši... Ne bo pojenjala, potuhnila se bo in te čakala nepripravljeno, ko boš že ravno mislila, da si z njo opravila. Prek nje pa boš obenem za vedno povezana s tvojim ljubim. Kot rečeno, bolelo te bo večno, a vsakič manj. Počasi se bo čez zemljevide, ki jih v tebi ustvarja bolečina, spet naselilo veselje, pa ljubezen do novega Zemljana, tvojega otroka, vse to bo prepleteno. In prišel bo čas, ko boš na ljubega lahko pomislila, ne da bi jokala. Tvoja nova sreča bo največji čudež, kar se ti je lahko zgodil - njegov otrok.
Želim ti, da bi ti tila ta pot žalovanja čim krajša.


Hvala za lepe in globoke besede, so še kako resnične!!! Vem pa eno, da tega nikoli ne prebolim, samo morala se bom navadit živeti s to bolečino! Zaradi otročka bom mogla biti vesela, saj bom preko sebe nudila tisto, kar Jure več ne more...njegovo šolo, bližino in iskreno ljubezen user posted image - TO JE MOJE POSLANSTVO...JURE PA BO Z NAMA VEDNO PRISOTEN!
JA...ČUDEŽNEGA IN NAJBOLJ POSEBNEGA OTROČKA IMAM ;)...tako kot vsak starš samo svojega!

Živela bom zanj in za Jureta, brez tega bi bila zgubljena, v to sem prepričana!!!


_____________________________

HeleneK

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Umrl Jure Robič
1.3.2011 15:34:50   
LEVJURE

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

LEVJURE, verjetno si postavljena pred najtežjo preizkušnjo v svojem življenju! Samo od tebe je odvisno kako jo boš prestala. Imam pa občutek da ti gre dobro.  Bori se naprej v tem duhu. In ne pozabi, bistvo čudovitega človeka raste v tvojem telesu in tvoji duši!

Grega (skoraj Jurjov sosed)



Res sem izbrana za najtežjo preizkušnjo in kruto usodo. Vem pa eno, da brez Juretove šole, vsega tistega kar me je naučil, kar mi je dal, tega nikakor ne bi zmogla. Dal mi je upanje in moč, da sem NEKDO, ki premore veliko globino, sem "zmešana"- saj drugače z njim več kot verjetno ne bi obstala- to so njegove besede in to je tisto v kar se je zaljubil..in teh besed nikoli ne pozabim, nikoli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Obdržale me bodo pri življenju, pa naj bo še tako težko. sem že vajena vsega hudega in s pomočjo Jureta sem postala še bolj vztrajna in odločna.

Samo NIKOLI NE BO VEČ ISTO in NIKOLI VEČ NE BO TISTA PRAVA SREČA, NE BREZ NJEGA!

Navzven mogoče zgledam dobro, navznoter pa je taka grozna bolečina, ki se iz dneva v dan zliva...POGREŠAM GA user posted image user posted image user posted image in dostikrat ne pomiri misel, da ga kmalu spet srečam, nekoč, tam čez, kjer me čaka in tam bova skupaj za zmeraj. To me pomirja, čeprav se mogoče sliši obupno, tako čutim.

Komaj čakam, da bistvo tega čudovitega človeka povijem in končno uzrem sonce po vsem tem!!!


Hvala sosed za vse lepo in močne besede*

_____________________________

HeleneK

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Umrl Jure Robič
1.3.2011 15:36:05   
LEVJURE
HVALA ZA VSE, HVALA VSEM user posted image

Jure in Helenca user posted image

_____________________________

HeleneK

(odgovor članu LEVJURE)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Umrl Jure Robič
1.3.2011 16:31:48   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: LEVJURE



Samo NIKOLI NE BO VEČ ISTO in NIKOLI VEČ NE BO TISTA PRAVA SREČA, NE BREZ NJEGA!




seveda ne bo. ampak kljub temu boš zmogla. ko boš dobila malo bitje v roke in spoznala ljubezen, ki jo lahko občutiš samo ob otročku, takrat boš dobila neskončno moči. in potem ti bo vsak dan malček lažje.

drži se!


(odgovor članu LEVJURE)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Umrl Jure Robič
1.3.2011 18:11:23   
Colt
LEVJURE, moči ti ne manjka. Ti bo pa prišla še kako prav. Opri se na svetlobo ki je ostala v tebi za vedno. Tega ti nihče nikoli ne more vzeti. Saj veš...gorenjci se znamo borit za tisto kar ljubimo :)

Grega


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Umrl Jure Robič
1.3.2011 19:05:15   
LEVJURE
Se zavedam, da je otroček edino moje upanje, da preživim in vem, da bo ta ljubezen do njega brezmejna, dobil bo ljubezen, ki jo lahko starš podari otroku in vso brezpogojno ljubezen, ki jo čutim do Jureta..manjka mi to izražanje in dajanje...zato se že neizmerno veselim, da ga stisnem k sebi user posted image


Gorenjci ste pravi borci, ni čudno, da sem se zaljubila v to moč, ki jo izžareval Jure!
Presrečna sem, da nosim to svetlobo in močno kri v sebi in da mi tega ne bo mogel vzeti nihče, nikdar!!! JE NAJVEČJI DEL MENE IN PRESREČNA SEM ZA TO! user posted image

_____________________________

HeleneK

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Umrl Jure Robič
1.3.2011 20:27:36   
Oceania
Helena, po tem kar si preživela in kar doživljaš te res občudujem. Kar mene moti je to, da se oglašaš na tej temi, ki sem jo odprla ob žalostni novici in je bila namenjena izražanju sožalja. 
V tebi je preveč  življenja in poguma, odpri si svojo temo, mislim da boš dobila kar nekaj podpore in vzpodbudnih besed, to je vse kar lahko dobiš na takšnem forumu.
Res vse dobro ti želim, tebi in malemu sončku!

(odgovor članu LEVJURE)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Umrl Jure Robič
1.3.2011 20:41:41   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: Oceania

Helena, po tem kar si preživela in kar doživljaš te res občudujem. Kar mene moti je to, da se oglašaš na tej temi, ki sem jo odprla ob žalostni novici in je bila namenjena izražanju sožalja. 
V tebi je preveč  življenja in poguma, odpri si svojo temo, mislim da boš dobila kar nekaj podpore in vzpodbudnih besed, to je vse kar lahko dobiš na takšnem forumu.
Res vse dobro ti želim, tebi in malemu sončku!




Ne vzet za slabo, oceania...sam a je to res tako pomembno? Pač tečeta vzporedno dve temi v eni, ni ne prvič ne zadnjič...Se mi zdi, da je tole pa tako občutljiv teren, da si se čist netaktno oglasila zdej s tem...
Samo moje mnenje, ker mene to, da se ona oglaša v tej temi čisto nič ne moti. Pa skor si upam trdit, da redkokoga moti...

< Sporočilo je popravil picola1 -- 1.3.2011 20:42:25 >


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Umrl Jure Robič
1.3.2011 20:53:22   
saruška
Oceania, se opravičujem, samo tvoj komentar ni na mestu.

Helena, tebi pa moj poklon, čuvaj vajin zaklad, sama take preizkušnje nebi prenesla. Občudujem tvoj pogum in moč!

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Umrl Jure Robič
2.3.2011 13:39:44   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: Oceania

Helena, po tem kar si preživela in kar doživljaš te res občudujem. Kar mene moti je to, da se oglašaš na tej temi, ki sem jo odprla ob žalostni novici in je bila namenjena izražanju sožalja. 
V tebi je preveč  življenja in poguma, odpri si svojo temo, mislim da boš dobila kar nekaj podpore in vzpodbudnih besed, to je vse kar lahko dobiš na takšnem forumu.
Res vse dobro ti želim, tebi in malemu sončku!



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Umrl Jure Robič
2.3.2011 14:11:03   
ronja
odprla ob žalostni novici in je bila namenjena izražanju sožalja.

Oceanija, včasih teme skrenejo - saj če pogledaš iz drugega zornega kota je Helena še najbolj potrebna sožalja, tako da tvoja tema še vedno služi primarnemu namenu. Jaz ji še vedno želim to, kar sem ji že prej, čeprav verjamem, da zdaj noče niti pomislit na to, da bo kdaj spet res srečna. Vendar poznam nekaj vdov, ki jim je bilo res hudo ob izgubi, vendar so se pobrale in šle naprej - svaka čast! Jaz ne vem, če bi lahko tako, bi se pa trudila in bi mi bile za vzor. Fajn je najt kako žensko s podobno usodo, da ti da upanje, da bolečina sčasoma vseeno malo otopi, da so sunki bolj na redko...

helena, Jure ti ni samo dal moči - on ti je pokazal, da imaš moč sama v sebi! Ni ti treba bit mami in oči, če boš dobra mami, bo čisto dovolj. Jure pa se vama bo smehljal od bogvekod in gledal, kako rasteta njegova otroka. Naj te tolaži dejstvo, da ga otrok ne bo tako boleče pogrešal (mislim, na tak način) kot ga ti. In verjetno so ti zadnji meseci zate res najhujši, ker bi se "morala" veselit (pač v normalnih okoliščinah bi se), pa se ne moreš. Ampak ko boš dobila dete v roke, boš gotovo začutila tudi veselje. Gotovo bo grenko, vendar imajo otroci večjo moč kot kdorkoli, da te očarajo.

Mislim pa, da si močnejša kot misliš, da si. Nekje sem prebrala, da ko misliš, da si na koncu z močmi, si ravno na polovici tega, kar si v resnici zmožen naredit... Mislim, da ne bi šla za njim v nobenem primeru - ker veš, da on tega ne bi hotel, tudi če ne bi bila noseča. Vsak, ki ima res rad partnerja, si želi, da bi ga partner lahko nekako prebolel in bil nekoč spet srečen. Gotovo si tudi Jure to želi zate. Nikoli ne bo isto, gotovo je pa še nekje svetloba, skratka. Ko se ti bo tvoj otrok nasmehnil, prvič spregovoril, shodil, grulil... boš videla, da lahko čutiš tudi tista, lepa čustva, za katera misliš, da so zate že čisto nedosegljiva. Upam, da bo to čim prej.

Včasih ljudem pomaga, da se povežejo z drugimi ljudmi, ki so bili tudi prizadeti ob izgubi - ne vem, koliko je to možno v tvojem primeru, ampak poizkusit ni greh... Se vsaj lahko z nekom pogovarjaš o njem - nekom, ki je kaj vedel o njem in ti lahko odgovori... Vsaj tako je meni rekla ena vdova, da ji je zelo pomagalo.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?