|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijke 2011
12.5.2011 20:49:15   
Leona2009
Hej Katja,upam,da ste vsaj malo bolje,veliko mislim nate,res.Drži se!user posted image user posted image

(odgovor članu mamipikapoka)
Neposredna povezava do sporočila: 3776
   RE: Junijke 2011
12.5.2011 21:33:30   
žiža
Tako, jaz sem danes uspešno opravila v posvetovalnici user posted image
dete je bilo videti super. Obrnjen je pravilno user posted image  Je pa rekla ginek, da je kar precej nizko že spuščen in da upa, da se čez 14 dni še enkrat vidiva. Kaj dosti več kot to pa pravi, da mi ne da. Se tudi jaz strinjam, da je 14 dni čisto Ok, da počaka še lepo na toplem. MVja mi sploh ni merila, ker je rekla, da bi potem samo na to mislila, kolk sem že odprta. Sej ima prav. Drugače je pa namerila malemu škratku 2300g.
Prav vesela sem, da je jutri končno petek in dobimo nazaj g.moža user posted image  Kakor koli že, je bil kar naporen teden. TAko zdej grem pa malo Eurovizijo pogledat. Upam, da me ne bo na kavču spanec zdelal, ker sem potem čist polomljena.
Aja ali ima katera krčne žile.  JAz imam eno nogo pod kolenom ful žilasto in me kar precej boli. Menda bo treba nogavice nosit.
Kaj se oglasite!
lp user posted image


(odgovor članu Leona2009)
Neposredna povezava do sporočila: 3777
   RE: Junijke 2011
13.5.2011 12:06:50   
jk09
žiža, pol boš pa majčiča2011? user posted image  NO vseeno držimo pesti da bo počakal/a še do junija. Mene je že kr malo strah, da ne bi kaj presenetlo.. ker nimam še nič pripravljeno.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 3778
   RE: Junijke 2011
13.5.2011 12:34:28   
žiža
Oh, bi bila raje junijka. Junij mi je tak kul mesec. Počitnice se začnejo, pa poletje, morje... Ja pa še v žlahti nima ničhe junija r.d.
Joj na koncu bi bil največji hec, da bi čez rok šla. Lahko bi začela stave pobirat, kdaj bom rodila pa kaj bom rodila. Se tolk nasmejim telim "poznavalcem"
Včeraj so mi določili, da imam sigurno še eno punco. Bomo videli. Sine je včeraj izjavil, da bi bilo sestrici lahko ime Sladoledka. Zdej ima on v ožjem izboru imena Pehta user posted image  , Rdeči tulipan user posted image , Sladoledka user posted image   Mu bom ta imena predlagala, čez ene 25 let.
Evo zdej sem se spet malo načvekala, zdej grem pa še malo šivati. Se mi je nabralo ene robe. Sem kupila zadnjič navadne enobarvne majčke za vse tri otročke zdej pa žepke pa srčke pa perlice pa razne živalce iz barvnih flikc gor šivam. Prav luštne bodo!
Naj mi ena na ZS pošlje navodila kako se vam pridružim na Fb, če me bo glih prijelo, da se vam pridružim.
lpuser posted image

(odgovor članu jk09)
Neposredna povezava do sporočila: 3779
   RE: Junijke 2011
13.5.2011 12:47:13   
Bloby
za FB pošlješ eni k je na FB ZS s svojimi podatki... Podatki so pa valda ime in priimek, da te sploh lahko poiščemo... nas je pa že blizu 70...  lahko pošlješ meni brez problema...

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 3780
   RE: Junijke 2011
14.5.2011 7:40:36   
jk09
Mene ni na FB.. tako da ko sem prebrala št. 70 me je kr stisnilo.. 70 junijk? Upam, da ne greste vse v Postojno rodit, ker bo kaos.. user posted image

(odgovor članu Bloby)
Neposredna povezava do sporočila: 3781
   RE: Junijke 2011
16.5.2011 14:46:03   
Rižkoo
Punce,
ker nam ne privoščijo Ikee, sem se odločila, da nam pomagam :-).  

Zavedam se kako zelo jo včasih rabimo :-) in da pot do nje ni prav hitra in poceni.

V Ikeo bom šla predvidoma 2x na mesec oz. odvisno od naročila. Nabavim kar potrebujete. Od otroške opreme, lučk, okvirjev za slikce..., skratka vse kar lahko spravim v malo večji avto in kar tako zelo »nujno« potrebujemo za lepši dom :-).

Vse za kar je potreben prevoz s kombijem/kamionom žal odpade.

Na spletni strani Ikee (www.ikea.de) izberite izdelke, dodajte v košarico in enostavno prilimajte v mail. Mail naj vsebuje: - ime artikla, -št. artikla, po možnosti tudi sliko, da ne pride do pomote.

Na spodnjem linku se nahaja tudi IKEA katalog 2011:  http://onlinecatalogue.ikea.com/2011/ikea_catalogue/DE/

Naročeno lahko prevzamete v CE, LJ, MB..., po dogovoru.

Ker moram pa mejčkan tud zaračunat uslugo, so tukaj številke :-):
10% od naročila, 25 EUR prevoz (najmanj tri naročila). Možen  je tudi odhod zaradi enega ali dveh naročil katerikoli dan v tednu, vendar po dogovoru.

Naročam tudi izdelke iz nemške spletne strani www.mytoys.de. Strošek naročila je odvisen od višine nakupa in števila naročil.

Če vas zanima in imate kakršnakoli vprašanja, me kontaktirajte na spodnji email. dinamis.shopping@gmail.com
No, zdej pa v šoping!!!! :-)

Pozdravček

P.S. Vesela bom tudi, če moj mail pošljete svojim sorodnikom, prijateljem, znancem. Hvala!        

_____________________________

Prvi Rižko v meni je pustil sledi :-).. a imam še dva mala Rižkota :-)

(odgovor članu jk09)
Neposredna povezava do sporočila: 3782
   RE: Junijke 2011
16.5.2011 17:58:30   
Rižkoo
Malo površnosti in mi je ušel en odstavek. :-)
Dodano je napisano z odebeljenimi,rdečimi črkami. :-)




Punce,
ker nam ne privoščijo Ikee, sem se odločila, da nam pomagam :-).  

Zavedam se kako zelo jo včasih rabimo :-) in da pot do nje ni prav hitra in poceni.

V Ikeo bom šla predvidoma 2x na mesec oz. odvisno od naročila. Nabavim kar potrebujete. Od otroške opreme, lučk, okvirjev za slikce..., skratka vse kar lahko spravim v malo večji avto in kar tako zelo »nujno« potrebujemo za lepši dom :-).

Vse za kar je potreben prevoz s kombijem/kamionom žal odpade.

Na spletni strani Ikee (www.ikea.de) izberite izdelke, dodajte v košarico in enostavno prilimajte v mail. Mail naj vsebuje: - ime artikla, -št. artikla, po možnosti tudi sliko, da ne pride do pomote.

Na spodnjem linku se nahaja tudi IKEA katalog 2011:  http://onlinecatalogue.ikea.com/2011/ikea_catalogue/DE/

Naročeno lahko prevzamete v CE, LJ, MB..., po dogovoru.

Ker moram pa mejčkan tud zaračunat uslugo, so tukaj številke :-):
Vzamem 1 EUR na artikel za naročila do 500 EUR, nad 500 EUR 10% od naročila in 25 EUR prevoz ne glede na naročilo (Najmanj tri naročila).
Možen  je tudi odhod zaradi enega ali dveh naročil katerikoli dan v tednu, vendar po dogovoru.

Naročam tudi izdelke iz nemške spletne strani www.mytoys.de. Strošek naročila je odvisen od višine nakupa in števila naročil.

Če vas zanima in imate kakršnakoli vprašanja, me kontaktirajte na spodnji email. dinamis.shopping@gmail.com

No, zdej pa v šoping!!!! :-)

Pozdravček

P.S. Vesela bom tudi, če moj mail pošljete svojim sorodnikom, prijateljem, znancem.. Hvala!

_____________________________

Prvi Rižko v meni je pustil sledi :-).. a imam še dva mala Rižkota :-)

(odgovor članu anity_1)
Neposredna povezava do sporočila: 3783
   RE: Junijke 2011
17.5.2011 12:07:56   
jk09
lp, kako ste kaj? Še čisto malo, pa bomo pestvale naše user posted image

zanima me kako ste se lotile masaže presredka? sedaj je že čas za to.

(odgovor članu Rižkoo)
Neposredna povezava do sporočila: 3784
   RE: Junijke 2011
19.5.2011 14:00:36   
čmaja
jaz sem si do zdaj samo 3x masirala presredek. sem začela, potem se mi je zdelo, kot da se mi neko vnetje pripravlja in sem nehala, ampak po pregledu pri G,  ni bilo nič nenavadnega videti. potem pa sem si še samo 1x. upam, da bom bolj pridna vnaprej. Koliko to sploh pomaga. jaz se bolj zanašam na pozitiven učinek od akupunktur (mehčanje tkiv).

mene včasih kar malo zvije, ko se spomnim, kaj me čaka oz. naju oba, kako bo življenje steklo, ko bomo v troje?! in sicer to, da lahko do tega pride sedaj vsak dan, kot da je teh osem mesecev minilo kot rečeš keks. se mi zdi, da ker sem delala do zadnjega, sem bila z drugimi stvarmi malo bolj zavzeta, in mi je sedaj zadnji čas še posebej hitro minil! ker nisem mela nobenih problemov med N, bom kar pogrešala to obdobje, ko bo za mano, predvsem gibe v trebuščku in sam trebušček (o.k., zdaj je že včasih v napoto, ampak do zadnjega meseca pa je bilo ful lepo).

mene zanima, v čem si boste nesle stvari v P? jaz sem si svoje stvari (dokumenti, telefon, fotoaparat, toal.torbica, crocsi, zokni, perilo in oblačila za domov, voda, lanolin in nastavke za dojenje) mislila dati v en nahrbtnik; medtem ko bom stvari za novorojenčka dala v torbo za previjanje in bo moj prinesel takrat s seboj, ko bomo šli domov. kaj pa ve?

papa.

(odgovor članu jk09)
Neposredna povezava do sporočila: 3785
   RE: Junijke 2011
22.5.2011 6:26:48   
pikaii
19. maja, se je rodil Mark. Ni cakal 7.junija..

(odgovor članu čmaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3786
   RE: Junijke 2011
22.5.2011 8:43:49   
onur

IZVIRNO SPOROČILO: pikaii

19. maja, se je rodil Mark. Ni cakal 7.junija..



Čestitke. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu pikaii)
Neposredna povezava do sporočila: 3787
   RE: Junijke 2011
22.5.2011 11:48:28   
mayalottie
Čestitkeeeeeee, PikaiiiiI!!!!!!!!!!!!!!!!! Dobrodošel, Mark!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Leona2009)
Neposredna povezava do sporočila: 3788
   RE: Junijke 2011
22.5.2011 12:24:17   
K_a_t_j_a



IZVIRNO SPOROČILO: pikaii

19. maja, se je rodil Mark. Ni cakal 7.junija..
 

Iskrene čestitke!! Lepo se cartajte! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu pikaii)
Neposredna povezava do sporočila: 3789
   RE: Junijke 2011
23.5.2011 8:05:54   
rado_vednica_
Iskrene čestitke!

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3790
   RE: Junijke 2011
23.5.2011 12:36:57   
jk09
Pikaii čestitam!!user posted image user posted image user posted image

Ko boš našla kaj časa, nam poročaj kako je vse potekalo.. jaz sem že kr neučakana.

(odgovor članu rado_vednica_)
Neposredna povezava do sporočila: 3791
   RE: Junijke 2011
23.5.2011 22:19:47   
pikaii
..hvala vsem, mi smo se v porodnisnici in se soncimo. 3 tedne zgodaj, zlatenicast in lump, sam prisesan bi bil.
To je moj 2 porod, 12 ur popadkov..10 ur nerednih, ginekolog me poslje domov, 3cm odprta..grem en giro po Po, se zvijam, pridem cez uro nazaj na ctg, nerodno mi je ku spet tezim, ..po 20min ctg, me babica pregleda, 7cm, kr naenkrat pa me zacne tiscat in bolet ku hudic..grem do porodne, komaj zlezem na mizo, diham ku žvau, babica kriči, dihi dihi ku da pihas svečo, jst pa ku da piham kres, počaki da se oblecem, ne pritiskat..komaj se ogrne in si natakne rokavice in vzge toplo luc za novorojencka, pride in rece, rodili bomo, 3 potisnem, glavca kuka, jo bozam, se en pritisk in blp, je Mark privekal na svet. Nc sivana, ena notranja razpoka..mega hitro, za znoret. Se dobro da nism sla domov takoj po pregledu..mamamia

(odgovor članu jk09)
Neposredna povezava do sporočila: 3792
   RE: Junijke 2011
24.5.2011 7:26:53   
škrpijonka
Čestitke pikaii user posted image , to pa res bilo ekspresno.
No jaz sem julijka, vendar bom verjetno na koncu pristala med junijkami, ker prehitevamo v rasti.

_____________________________

Svet je takšen, kakršnega hočemo videti ... Nekateri tožijo, da ima vrtnica trnje, jaz pa sem vesela, da ima cvet.

(odgovor članu pikaii)
Neposredna povezava do sporočila: 3793
   RE: Junijke 2011
24.5.2011 12:09:02   
delfinka2211
Čestitke tudi z moje strani

(odgovor članu škrpijonka)
Neposredna povezava do sporočila: 3794
   RE: Junijke 2011
24.5.2011 12:11:51   
Cat_Cat
pikaii ČESTITKE ŠE DO MENE!!!!!!! Noro se ti je dogajalo :)))))))) In res dobro da nisi šla domov...si mela pa brzinski porod ej!! Mali sesalček naj uživa v sončenju, želim pa vama da bosta čim prej doma :))))

(odgovor članu delfinka2211)
Neposredna povezava do sporočila: 3795
   RE: Junijke 2011
24.5.2011 12:24:05   
_sonček
pikaii ČESTITKE tudi od mene!! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


mayalottie ČESTITKE tudi tebi za sinčka!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Cat_Cat)
Neposredna povezava do sporočila: 3796
   RE: Junijke 2011
24.5.2011 13:04:41   
bibistar
Mega super kul za takšen porod in za pridnega sesalčka :)))) Čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nekaj najlepšega je, če lahko podariš življenje

(odgovor članu _sonček)
Neposredna povezava do sporočila: 3797
   RE: Junijke 2011
24.5.2011 13:39:58   
PolonaF
Čestitke

(odgovor članu bibistar)
Neposredna povezava do sporočila: 3798
   RE: Junijke 2011
24.5.2011 16:22:14   
jk09
Jaz se pa trenutno ukvarjam s tem kakšno torbo naj pripravim za porodnišnico? Koliko so velike omarice, kakšne torbe ste pripravile?

In še nekaj: kakšne oblekice in katere številke ste pripravle za odhod iz porodnišnice? jaz razmišlajm o št. 56. Pajacek ali majčko in hlačke?

(odgovor članu PolonaF)
Neposredna povezava do sporočila: 3799
   RE: Junijke 2011
24.5.2011 16:40:00   
katy981
čestitke vsem, ki že pridno pestvateuser posted image
jk09: jaz se ukvarjam z istimi stvarmi...pripravljam potovalko in oblekce za novorojenčka. Glede potovalke si niti ne delam prevelikih skrbi, bolj me mori kaj naj pripravim za novorojenčka. V materinski nam je babica predavala, da mora biti dojenček v dvojnih rokavih, s pajacem in copatki. Kaj ve predlagate? Tukaj na obali je že peklensko vroče, do konca junija pa je lahko še boljuser posted image

(odgovor članu jk09)
Neposredna povezava do sporočila: 3800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?