|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijke 2011
2.10.2010 13:30:42   
mića
no no pa se počasi nabiramo kar tako naprej vec nas bo boljše bo
no mi smo po starem slabosti neke hude ni joške bolijo ze na pogleduser posted image user posted image  mamo pa eno čudno manijo na banane pa 7days rogljičke sej nebi blo čudno samo prej tega nismo sploh videli v trgovini kaj sele jedliuser posted image user posted image sedaj pa koliko vidimo toliko pojemouser posted image user posted image tega no bo bolje
lep dan se naprej in dobrodošle vse nove user posted image

(odgovor članu anity_1)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Junijke 2011
2.10.2010 16:44:08   
trepk
Pozdravljene user posted image
Tudi jaz se vam pridružim pri junijkah 2011. To bo moj prviuser posted image zato še komaj dojemam celotno stvaruser posted image . Glede znakov pa imam samo zelo boleče prsi.

(odgovor članu mića)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Junijke 2011
2.10.2010 19:12:44   
fluf
mića: a tebe že prehrana matra... ? mi zaenkrat brez kakršnih koli sprememb (razen napadov- pila bi RADENSKOOOO, pa prej mehurčkov nisem marala). Čakam sredo in prvi UZ. Bomo videli, če se bo sploh že kaj videlo... mislim da ne, zato ne pričakujem preveč :D Sicer pa po vseh seštevkih se bom mogoče čelo preselila med majčice... ampak dvomim, ker imam čist neredne menstruacije in je tole ful težko zračunat... :D Se javim v sredo.

(odgovor članu trepk)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Junijke 2011
2.10.2010 21:15:09   
mića
fluf ma kaj jaz vem matra nimam ene slabosti al pa da bi bruhala sam neki sem z bananami prevec prijatla k jih prej sploh nisem prenesla pa sladkega sploh nisem jedla zdej pa vsak dan vsaj eden 7 days ne uide ce ga le vidimuser posted image user posted image user posted image  mi je pa pred dvema dnevoma tok rdeca pesa zasmerdela da jo je moral moj k tasci nestuser posted image user posted image pa tok jo mam rada da sem si jo 30 kozarcev vlozilauser posted image
ja sej to z radensko je na isti frekvenci user posted image  da ne boš mislna da si ti kaj na boljšem,drugace pa nič posebnega boleče joške vetrovi se posebno v vecernih urahuser posted image  napihnjenost...pač kar sodi zraven hvalabogu da nam ni še slabo in ne bruhamo pa si lahko privoščimo kar nam zadisi upam da tako tudi ostane ceprav bo t teza kar precej naraslauser posted image user posted image  no bo že vse za nase pikice bomo pa po porodu hujsaleuser posted image user posted image

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Junijke 2011
2.10.2010 21:34:58   
fluf
Ja jaz imam grožne težave z napihnjenostjo user posted image zgledam kot nosečnica user posted image sploh ne vem kaj naj... ker nosečniški še ni, pol pa zgledam al kot bajsika al pa me vsak praša če sm noseča, kar pa seveda modro zamolčimo še kar nekaj časa.

(odgovor članu mića)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Junijke 2011
2.10.2010 21:55:01   
nikcaa
pozdravcek...in čestitke vsemuser posted image user posted image user posted image

spadam med junijke 2010 (imamo 3mesecnega fantka Arneta)..
no, sm vam pa hotla zazelet eno lepo, srecno nosecnost....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Junijke 2011
3.10.2010 8:43:21   
mića
dobro jutro vsem srečkamuser posted image
glede trebuha mamo podobne probleme čeprav pri nas doma vedo zauser posted image  ker sva bila v ivf tko da se ne obremenjujemo s temuser posted image
glede slabosti ko sem se vceraj hvalila pa se je danes odprla sezona od 6 zjutraj naprej za znoret ker sem na hitro vstala na wc je prišlo za nami no sedaj vsaj verjamem ko pravijo da prej pojes nekaj kaksen kreker al kaj takega zgleda da imajo pravuser posted image user posted image  no po dveh urah se je umirilo no počas vsaj dojemamo da je to touser posted image user posted image in da smo nosečiiiiiiiiii

(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Junijke 2011
3.10.2010 9:24:17   
fluf
uuu ne mi smo z slabostmi kar ok... včeraj je blo zvečer mal slabo, ampak ni krize.... ne objemam WC školjke. Kdaj pa je bil IVF? Aia pa ČESTIKE, da je končno uspelo user posted image [img]smileys/bravo.gif[/img] Jaz sem imela HSG in spermio do sedaj, čakala sem na odstranitev pregrade(HSC mislim da). Na po dveh letih je uspelo takrat ko sva najmanj računla, pa najmanj user posted image . Datum zadnej menstruacije je 14.8.2010 in če računam PDP mi pride sicer v maju. Ampak ker imam dolge cikluse in predvsem neredne... sm se odločla, da spadam med junijke... sicer pa datum med 25. majem in 3. junijem :) Bo že G več povedala v sredo


(odgovor članu mića)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Junijke 2011
3.10.2010 9:56:11   
mića
fluf ivf je bil sedaj v septembru prejšn teden bi morala priduser posted image  pa jo ni bilouser posted image user posted image  sedaj nam pa viška vložkov hodiuser posted image user posted image  podarim

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Junijke 2011
3.10.2010 9:57:21   
mića
aja za slabost se pa ne hvali prehitro da ne bo tko kot pri nasuser posted image user posted image  
zarecenega kruha se najvec pojeuser posted image

(odgovor članu mića)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Junijke 2011
3.10.2010 11:09:52   
fluf



IZVIRNO SPOROČILO: mića

fluf ivf je bil sedaj v septembru prejšn teden bi morala priduser posted image  pa jo ni bilouser posted image user posted image  sedaj nam pa viška vložkov hodiuser posted image user posted image  podarim


res čestitke, ker vem čez kaj je bilo potrebno iti in koliko boja si vložila v to, predvsem psihičnega. Sicer pa tudi meni hodi viška. Tudi najin je bil "narejen" septembra :) tako da tudni meni hodijo odveč vložki :D

(odgovor članu mića)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Junijke 2011
3.10.2010 19:43:51   
Chebellca
Evo, hčerkica sladko spančka...sedaj pa malo relaxa user posted image
Jip, meni sta ostali dve škatlici tamponov viška user posted image Prav fajn!
Glede napihnjenosti...imam občutek kot da sem v petem mesecu, prav napet trebuh imam, v prejšnji nosečnosti tega ni bilo...je zgleda res da je vsaka drugačnauser posted image
Komaj že čakam prvi pregled, ju3 pokličem ginek. in se naročim.
Drage bodoče mamice, lep preostanek nedelje vam želimuser posted image

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Junijke 2011
3.10.2010 21:24:55   
fluf
Chebellca: zame je to prva... imam pa tudi dve škatli vložkov in ene 2 tamponov zdej doma :):) sem jih kupila, da ne bo zmenjkalo, ko pride do user posted image

(odgovor članu Chebellca)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Junijke 2011
4.10.2010 9:07:42   
Ula33
Ojla punce!

Tudi jaz bom glede na svoje izračune junijka (2.6.2010?). Ker se nisem imela 1. UZ se nisem cisto prepricana. Imam ga pa 13.10.10. Komaj cakam!

Je pa to moja prva user posted image . Nekako se sploh ne dojemam, da v mojem trebuscku res raste pikica...Upam, da bo UZ pokazal, da je vse OK.

(odgovor članu mića)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Junijke 2011
4.10.2010 12:19:08   
Chebellca
Hey user posted image
Pravkar sem izvedela da imam pregled 8.11., joooj komaj že čakam user posted image

(odgovor članu Ula33)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Junijke 2011
4.10.2010 12:43:25   
trepk
Vidim da vam gre vsem več ali manj lepo in da lepo rastejo naše pikice. Jaz sem tud danes zvedela da imam pregled 12.10 user posted image komaj čakam. Glede slabosti pa moram potrkati na les da mi ni nič user posted image .

(odgovor članu Chebellca)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Junijke 2011
4.10.2010 12:46:22   
trepk
chebellca komaj takrat maš pregled? Meni je tu prvo rekla 9.11 pa sem ji rekla da kličem zaradi nosečnosti pa je rekla da moram prej prit.

(odgovor članu trepk)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Junijke 2011
4.10.2010 13:24:53   
fluf
Midva sva pa zdej mal računala, pa zna bit da se bom selila med majčice... user posted image no ampak do srede bom kar tud ostala...
Moja zadnja user posted image je bila 14.8. samo nimam rednih (redne so bile zadnje 3), 15.9. sem imela UZ, pa ni bilo nič, no točno 14 dni od UZja pa zagledam + (verjtno bi ga že prej pa nisem delala testa)... tko da bomo vidl kaj bo, pa kje smo... lahko da je bilo točno, lahko pa da je prišlo do kasnejše ovulacije ... bo že UZ povedal.

(odgovor članu trepk)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Junijke 2011
4.10.2010 15:48:42   
mića
zivjo
da se se tu javim danes smo imeli krvni test in bhcg je 2181 tako da mogoče bosta dvauser posted image
prvi pregled mamo pa ze naslednji ponedeljek 11.10
lep dan se naprej

(odgovor članu fluf)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Junijke 2011
4.10.2010 17:36:12   
bella_isabella
Ojla... pozdravljene. Tudi jaz bom mogoče junijka 2011, čeprav po zadnji user posted image mi pride PDP 31.05.2010, ampak se bom tudi tukaj oglašalauser posted image . Pregled imam 20.10., doma imamo že enega junijčka 2007, maja letos pa sem imela tudi ssuser posted image . Zaenkrat se počutim ok, prejšnji teden sem imela bolečine v spodnjem delu trebuha, zgleda da se je maternica širila, ker zdaj sem ok. Napadov lakote zaenkrat ni, upam da bo tako tudi ostalo, ker mi je ostalo že od prve nosečnosti cca 8 kg viškauser posted image .

Me pa zanima katere tablete s folno jemljete? Jaz sem v 1. nosečnosti jemala Tifol, zdaj sem pa pojedla že 1 škatlico Femibiona 1 in so mi ok.

(odgovor članu mića)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Junijke 2011
4.10.2010 20:23:13   
kalaxy
Punce,

jaz sem že imela prvi UZ, ke sem IVF-jevka.
Videli smo 2 vrečki, srčkov še ni. Obe pikici sta se prijeli. Drugi teden imam spet UZ, da bomo videli še srčka.
Zdaj sam upam, da zdržimo do konca.

Lp

(odgovor članu bella_isabella)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Junijke 2011
4.10.2010 21:22:00   
mića
kalaxy čestitam user posted image user posted image  o madonca potem je tudi pri nas možno da bosta dvauser posted image user posted image  kje si imela uz na kliniki kjer so delali postopek ali si sla k svoji ginekologinji koliko  pa si zdaj noseča jaz mam prvi pregled v ponedeljek pa me zanima če je možno da ze slisimo srcek ali srckauser posted image

(odgovor članu kalaxy)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Junijke 2011
4.10.2010 21:53:06   
ančipomaranči
Zgleda da se vam pridružim  tudi jaz. Danes sva naredila test - dve črtici. V prvo! Ne morem verjet. Ful vesela!
Doma mava še desetmesečno punčko.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Junijke 2011
4.10.2010 22:26:51   
Anonimen
Pa pridem še jaz. Po abraziji aprila več kot 3 mesece ni bilo menstruacije, potem me še G nekaj prestraši z endometriozo, ampak danes je test urina pri zdravnici potrdil, da nama je spet uspelo. user posted image Naredila sem 2 domača testa, pa sta bili obakrat črtici zelo šibki, ampak vem, da če ni nosečnosti, črtice sploh ni. Vseeno sem se hotela prepričat, če je res. No, zdaj mi je jasno, zakaj si že cel teden noro želim princeskine krofe in me nobena druga stvar ne zadovolji. user posted image Drživa pesti, da se bo tokrat bitjece lepo razvijalo in to želim tudi vsem ostalim! user posted image user posted image user posted image

Jutri se naročim pri G. Upam, da bo pregled čimprej.

Pozdravček in lepe sanje vsem!

(odgovor članu ančipomaranči)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Junijke 2011
4.10.2010 23:11:44   
Chebellca

IZVIRNO SPOROČILO: trepk

chebellca komaj takrat maš pregled? Meni je tu prvo rekla 9.11 pa sem ji rekla da kličem zaradi nosečnosti pa je rekla da moram prej prit.


Jip, tudi v prvo je bilo tako...to pa zaradi tega ker se na UZ takrat že vse lepo vidi. Če bi bilo pa karkoli narobe pa je rekla naj seveda pridem takoj.

Kalaxy, Mića in Alna moooočno držim pesti za vas! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trepk)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?