|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zelo lepo razvita ženska postava
2.10.2010 13:23:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
jaz padam na široke rameuser posted image .


user posted image  Jaz pa na roke. Lepe, elegantne a močne dlani in prsti. Poterm me pa domišljija odnese, kaj bi te roke počele user posted image user posted image user posted image .

No, evo, pa smo spet pri temu, da imajo vsake oči svojega malarja in je lepota relativna.


Milijonarka, zanimivo, a ne, koliko ljudi je pripravljeno hujšat zaradi videza in kako malo zaradi zdravja (če so v resnici predebeli in ni to zgolj njihova domišljija).

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   [Brisano sporočilo]
2.10.2010 13:25:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Zelo lepo razvita ženska postava
2.10.2010 13:25:59   
Anonimen
Ej, KL, ne bom naprej o tem, ker se začenjam slinit user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   [Brisano sporočilo]
2.10.2010 13:26:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Zelo lepo razvita ženska postava
2.10.2010 13:28:16   
ronja
Jaz pa na roke. Lepe, elegantne a močne dlani in prsti. Poterm me pa domišljija odnese, kaj bi te roke počele

pol ti pa lubija rajši ne pokažem, mi ga boš še speljalauser posted image . (če ti povem, da me z rokami (hands mislim - dlani in prsti) lahko skoraj čisto čez pas objame... Meni so njegove roke ful všeč, ampak ni mi pa to prvo, na kar padem; sem imela tudi fanta s prav hecnimi suhcenimi prstkiuser posted image . pa je bil čisto ok. Res pa je, da so mi tile bolj všeč - tudi vizualnouser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Zelo lepo razvita ženska postava
2.10.2010 13:29:47   
Anonimen
Ronja, mojega ne zamenjam. Nima konkurence user posted image

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Zelo lepo razvita ženska postava
2.10.2010 13:34:22   
ronja
No, saj sem se bolj bala, da bi samo še mojega vzela, ne da bi menjalauser posted image . Sicer mislim, da sva obe kar zadovoljni, hehe. Glavno, da ima široke rame, hehe, tak lep trikotniček - vsak ima svojo šibko točkouser posted image .

Aja, moram pa to lubiju pokazat, ker on mi dejansko ne verjame, da kakšni punci kaj pomenijo roke! Da je to pa ja vseeno - verjetno zato, ker ve, da ima pač zelo velike roke, če bi imel male pa suhcene, bi se mu ziher zdelo, da je to pomembnouser posted image .(se mi zdi, da so fantje ravno tako zakompleksani kot me včasihuser posted image ).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Zelo lepo razvita ženska postava
2.10.2010 13:44:56   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Meni so tudi roke pomembne, samo ne elegantne, ampak takšne močne, delovneuser posted image Kad te zagrabiuser posted image



face user posted image user posted image

meni pa postava in seveda mišice v meji normale, pa seveda mora bit v obraz simpatičen in imet čim manj lasuser posted image .....roke so po mojem zadnje kar pogledamuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Zelo lepo razvita ženska postava
2.10.2010 13:53:45   
ronja
imet čim manj las

všeč so ti plešasti?user posted image Svašta! Meni so pa všeč gosti lasje, sploh skravžlani! ne maram pa dolgih redkih las - tako kot imajo nekateri napol plešasti fantje dolge lase - tisto mi je bljak. Dolgi lasje mi dobro zgledajo samo, če jih je velikouser posted image . Se torej strinjam, da če je plešast, je najboljše, da je pobrit, ampak to je najin edini presekuser posted image .
Na obrazu so pa glavni učki, iskrice obvezne. Čeprav bi si res želela, da bi kak najin otrok podedoval njegove ustnice... Upam, da bo tudi starejša kmalu zaspalauser posted image .

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Zelo lepo razvita ženska postava
2.10.2010 13:57:55   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

imet čim manj las

všeč so ti plešasti?user posted image Svašta!


ne plešast...pobriti...sicer ne čist na nulouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Zelo lepo razvita ženska postava
2.10.2010 14:00:57   
ronja
JOj, lubi je mel enkrat te ideje! Pa saj na splošno ni vedno napačno (čeprav se mi zdi, da bolj paše črncem - ali pa smo samo bolj navajeni na njih), samo meni je bilo tako škoda njegovih las, da si je potem premislil - mislim, da tudi zaradi meneuser posted image . Čeprav nisem težila, samo rekla sem, da mi jih je škoda, ker so mi tako lepi. bo pa ziher kdaj probal, pa ti takrat povem.

Sicer se mi zdi, da je za belce to precej nepraktično: pozimi te zebe, poleti pa opeče - to je bil pa po moje glavni razlog, da še ni probal. Pa še čisto roza souser posted image .

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Zelo lepo razvita ženska postava
2.10.2010 14:03:45   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

JOj, lubi je mel enkrat te ideje! Pa saj na splošno ni vedno napačno (čeprav se mi zdi, da bolj paše črncem - ali pa smo samo bolj navajeni na njih), samo meni je bilo tako škoda njegovih las, da si je potem premislil - mislim, da tudi zaradi meneuser posted image . Čeprav nisem težila, samo rekla sem, da mi jih je škoda, ker so mi tako lepi. bo pa ziher kdaj probal, pa ti takrat povem.

Sicer se mi zdi, da je za belce to precej nepraktično: pozimi te zebe, poleti pa opeče - to je bil pa po moje glavni razlog, da še ni probal. Pa še čisto roza souser posted image .


ja..je pa tudi res, da vsem ne paše oz niso tip moškega za kaj takega...odvisno...user posted image
Moj ima čist malo, je pa probal čist dol, sem ga kar jaz opecanila..user posted image ...venda mi je bil bljak...tak da sedaj se pobrije, vendar ne čistouser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Zelo lepo razvita ženska postava
2.10.2010 14:05:53   
Anonimen
Moj se bo pobril po glavi, ko bo postal bolj plešat. Je že bil pobrit, ko je bil v vojski, pa mu paše.

Drgač mi je pa neskončno seksi, ko se je oblekel v policijsko delovno uniformo, ko je bil še rezervist ali pa ko poleti dela okoli hiše, je prešvican, v delovnem kombinezonu, se vstopi z rokami za pas in razmišlja, kako bi se zadeve lotil. Ufffff user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Zelo lepo razvita ženska postava
2.10.2010 14:07:37   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.


Drgač mi je pa neskončno seksi, ko se je oblekel v policijsko delovno uniformo, ko je bil še rezervist ali pa ko poleti dela okoli hiše, je prešvican, v delovnem kombinezonu, se vstopi z rokami za pas in razmišlja, kako bi se zadeve lotil. Ufffff user posted image user posted image user posted image


uf....imaš pa vroče misliuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Zelo lepo razvita ženska postava
2.10.2010 14:08:59   
ronja
hahaha, ne bi si mislila, da ti padaš na uniformeuser posted image .
Meni je najbolj všeč, če je samo v kavbojkah - in nič drugega (zgoraj brez). Ali pa v majci brez rokavov, samo jih ne mara preveč nosit, ker se mu zdijo "frajerske oz. šmekerske".Isto je z raznimi oprijetimi stvarmi, ki mu zelo pašejo, ampak se ne počuti dobro v njih. Ampak če kdaj kaj takega obleče, pa vem, da je zame, hehe.


< Sporočilo je popravil ronja -- 2.10.2010 14:13:12 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Zelo lepo razvita ženska postava
2.10.2010 14:15:24   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Meni je najbolj všeč, če je samo v kavbojkah - in nič drugega (zgoraj brez).



o ja...to vsekakoruser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Zelo lepo razvita ženska postava
4.10.2010 9:16:22   
zvezdan



IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

TOLE!!!! bi mela!!!
user posted image


z glavo vred!
user posted image


jao miš lej kakšno čupo ima zadaj...bundesuser posted image

Gina malo si vse preveč resno vzela...govorila sem o ekstremih...lej nobenemu ni všeč da je debel tako, da s tem me ne boš prepričala. Druga stvar je da si malo zaobljen in imaš obline...to je lepo. Pa tudi celulit verjetno ni nikomur všeč in verjamem da nisi srečna če ga zagledaš na zadnjici.

Mišičasti moški...hmmm...tako kot je miška rekla za stisnit imam tudi jaz raje kaj bolj mehkega...se držim reka, da ima vsak dober gospodar svoje orodje pod strehouser posted image Za pogledat je pa seveda lepše izklesano telo.


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 117
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?