|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
13.10.2010 6:48:42   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: polma
IZVIRNO SPOROČILO: Colt
....We are the world....we are the childrens....kaj ko bi se objeli prek ramen in se pozibavali v ritmu te pesmice...
user posted image Zakajuser posted image ?
To je tako kot spravni sex...tistih par minut je mega, pol smo pa spet na istem...

user posted image user posted image


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
13.10.2010 7:10:21   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
po sedmih letih z znancem sediva na poznem kosilu in ko ga vprašam, kakšna se mu zdi Ljubljana po dolgem času, pravi, da enaka kot pred sedmimi leti. Na zunaj ni opaziti bistvenih sprememb.

Je tale tvoj znanec morda slep ali vsaj zelo slaboviden? user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
Čuj stari, ja pa kdo misliš da je kriv, da je Maribor po osamosvojitvi totalno propado? Ljubljančani valjda. Konkretno, Misek in Kerensita osebno.

Jeste user posted image . In to zagotovo zato, ker v MB živi moj g. Bivši. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
13.10.2010 7:58:42   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee

IZVIRNO SPOROČILO: polma

Bizibee, nima smisla...na napačni temi si se znašla...
SpRRosti se...user posted image



Ja, res ne sodim med ovce.


In spet se bom ponovila - pa daj že na mizo tiste tvoje argumente, da nas razsvetliš.

(odgovor članu Bizibee)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
13.10.2010 9:01:45   
jagoda77

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
po sedmih letih z znancem sediva na poznem kosilu in ko ga vprašam, kakšna se mu zdi Ljubljana po dolgem času, pravi, da enaka kot pred sedmimi leti. Na zunaj ni opaziti bistvenih sprememb.

Je tale tvoj znanec morda slep ali vsaj zelo slaboviden? user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark
Čuj stari, ja pa kdo misliš da je kriv, da je Maribor po osamosvojitvi totalno propado? Ljubljančani valjda. Konkretno, Misek in Kerensita osebno.

Jeste user posted image . In to zagotovo zato, ker v MB živi moj g. Bivši. user posted image



al pa pač noče priznat, da se z Lj nekaj dogaja... če že ne drugega... 7 let nazaj ni blo Stožic, pa ni bilo mestno jedro zaprto, pa Mesarskega mosta tud ni blo, pa še in še se najde.... tko da hmmmm.... user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
13.10.2010 9:06:43   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: polma


Bakfark, I love you!!!! user posted image


Nisi pa nič sramežljiva ti. Moram te razočarat, žal ti ne morem vrnit z isto mero... user posted image

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
13.10.2010 21:44:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
po sedmih letih z znancem sediva na poznem kosilu in ko ga vprašam, kakšna se mu zdi Ljubljana po dolgem času, pravi, da enaka kot pred sedmimi leti. Na zunaj ni opaziti bistvenih sprememb.

Je tale tvoj znanec morda slep ali vsaj zelo slaboviden? user posted image


Ne, pravzaprav ima odličen spomin za detajle.

Sicer je bil to vprašanje mimogrede (nisem vrtala vanj z vsakim novim kamnom, ki naj bi bil zgrajen), ampak - njegov vtis v centru Ljubljane je bil, da je tako kot je bila. Aja, omenil je samo eno stvar - električno polnilnico v peš coni.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
13.10.2010 22:25:34   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
po sedmih letih z znancem sediva na poznem kosilu in ko ga vprašam, kakšna se mu zdi Ljubljana po dolgem času, pravi, da enaka kot pred sedmimi leti. Na zunaj ni opaziti bistvenih sprememb.

Je tale tvoj znanec morda slep ali vsaj zelo slaboviden? user posted image


Ne, pravzaprav ima odličen spomin za detajle.

Sicer je bil to vprašanje mimogrede (nisem vrtala vanj z vsakim novim kamnom, ki naj bi bil zgrajen), ampak - njegov vtis v centru Ljubljane je bil, da je tako kot je bila. Aja, omenil je samo eno stvar - električno polnilnico v peš coni.


ne vem, jaz ful stvari opazim. je pa res, da živim tukaj in hodim okoli, nisem samo na enkratnem obisku v centru ali kaj podobnega. po moje, če živiš tukaj, opaziš. za obiskovalca pa ni nujno..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
13.10.2010 22:30:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ne vem, jaz ful stvari opazim. je pa res, da živim tukaj in hodim okoli, nisem samo na enkratnem obisku v centru ali kaj podobnega. po moje, če živiš tukaj, opaziš. za obiskovalca pa ni nujno..



Če živiš v mestu, je normalno, da opaziš tudi manjše spremembe - enako kot je normalno, da se v mestu dela in da se mesto spreminja. Ni to nek presežek vladajočih, ampak osnova. Saj mesto ne more 4 leta spati.

Po drugi strani pa - če bi bili dosežki res tako presegajoči in veliki kot se znajo tudi prikazati - bi jih moralo opaziti tudi zunanje oko.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
13.10.2010 22:42:40   
Anonimen
No, jaz zdaj 3 leta ne živim v Lj., prej sem bila v Lj. 6 let, večino v centru, zdaj grem v center 2x letno. In se mi zdi zelo veliko stvari novih, spremenjenih. Fasade hiš, menjuje se kanalizacija, obnovljene in nove ceste (to opazim, ker je vse manj lukenj po cestiščih in se je riti bolj prijazno peljat na kolesu user posted image ), mostovi, krakovski nasip, zaprto jedro mesta, manj je smeti, urbana, nove proge LPP, pa še kaj sem opazila. Meni je v Ljubljani fajn. Ko sem tam živela in zdaj, ko pridem kot obiskovalka.
Samo veliko ljudi je sitnih in tečnih. V nasprotju z Mariborom, tam se mi pa zmeraj zdi vse bolj ležerno. Megla je kriva user posted image .


Aja, tudi v nekaterih drugih mestih sem opazila podobne spremembe, v Idriji in Logatcu npr. Spet druga mesta pa stojijo na mestu.

< Sporočilo je popravil Ankica. -- 13.10.2010 22:47:15 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
14.10.2010 0:57:31   
polma
IZVIRNO SPOROČILO: Bakfark

IZVIRNO SPOROČILO: polma


Bakfark, I love you!!!! user posted image


Nisi pa nič sramežljiva ti. Moram te razočarat, žal ti ne morem vrnit z isto mero... user posted image
Sem ZELO sramežljiva user posted image . Sem ti pa v navalu navdušenja nad tvojim pisanjem dala kompliment. Ni panike, sprejmem mnenje, da so moji komentarji irelevantni, bedasti, neprimerni...

Še dobro, da  nisem izkazala naklonjenosti tvojim komentarjem na DIPOtu al pa Spolnosti....bi si utegnil res kaj narobe razlagat...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
14.10.2010 7:32:43   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
Saj mesto ne more 4 leta spati.

Kar se mene tiče (Ljubljančanka 31 let), je spalo 8 let (beri: ga. Potočnik in ga. Simšič).
Po drugi strani pa - če bi bili dosežki res tako presegajoči in veliki kot se znajo tudi prikazati - bi jih moralo opaziti tudi zunanje oko.

Saj jih. Oči 99-ih % ljudi. Tvoj znanec spada med preostali %. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
14.10.2010 12:58:49   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ne vem, jaz ful stvari opazim. je pa res, da živim tukaj in hodim okoli, nisem samo na enkratnem obisku v centru ali kaj podobnega. po moje, če živiš tukaj, opaziš. za obiskovalca pa ni nujno..


Če živiš v mestu, je normalno, da opaziš tudi manjše spremembe - enako kot je normalno, da se v mestu dela in da se mesto spreminja. Ni to nek presežek vladajočih, ampak osnova. Saj mesto ne more 4 leta spati.

Po drugi strani pa - če bi bili dosežki res tako presegajoči in veliki kot se znajo tudi prikazati - bi jih moralo opaziti tudi zunanje oko.


pri županjah pa RES nisem NIČ opazla. pa sem isto živela tle. ok, mogoče kake lisice na avtu, to je bilo pa vse..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
14.10.2010 13:54:44   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: polma

Ni panike, sprejmem mnenje, da so moji komentarji irelevantni, bedasti, neprimerni...


Tega nisem napisal.

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
14.10.2010 22:43:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Po drugi strani pa - če bi bili dosežki res tako presegajoči in veliki kot se znajo tudi prikazati - bi jih moralo opaziti tudi zunanje oko.

Saj jih. Oči 99-ih % ljudi. Tvoj znanec spada med preostali %. user posted image


Dobro poznaš mojega znanca - skoraj kot on Ljubljano user posted image .

Ali drugače - na podlagi nekaj napisanih (videnih) dejstev težko sodiš o vsebini.


< Sporočilo je popravil milijonarka -- 14.10.2010 22:44:14 >

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
15.10.2010 16:24:37   
polma
http://tvslo.si/#ava2.84813018;;




_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
15.10.2010 16:42:12   
Bizibee
Se mar komu da pregledati in zmontirati zjave g. Jankovića, v katerih uporablja besedo "to je konstrukt"? Po njegovih besedah je vse konstrukt, v resnici je pa on sam en konstrukt.

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
15.10.2010 16:54:43   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee
Po njegovih besedah je vse konstrukt, v resnici je pa on sam en konstrukt.

Saj je vse konstrukt... samo konstruktorji niso vedno isti. user posted image

(odgovor članu Bizibee)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
15.10.2010 18:21:25   
Bizibee
Če bereš sebe Kerensa, so tvoje reakcije enake.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
15.10.2010 18:31:44   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee
Če bereš sebe Kerensa, so tvoje reakcije enake.

Reakcije na...? Berem že, ampak dojemam pa bolj slabo. user posted image

(odgovor članu Bizibee)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
15.10.2010 21:04:54   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Bizibee
Če bereš sebe Kerensa, so tvoje reakcije enake.

Reakcije na...? Berem že, ampak dojemam pa bolj slabo. user posted image



Zato ti pa ni jasno da : it takes one to know one baje velja samo za tiste iz "nasprotnega" "tabora" oz. juznjakov, ker svoji svoje volijo pa tako samo juznjaki Jankovica. In ti si ena taka tipicna juznjakinja, da ves user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
15.10.2010 21:30:11   
nejcko

 

Hodoš je najmanjša občina in ima 291 volilnih upravičencev.
 



Potem so pa kar sebe volili, ker so verjetno vsi na občini zaposleni oz. imajo kakšno funkcijo al kako user posted image

Adijo pamet, res ... ma sploh nimam besed user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: Volitve za župan(j)e - rezultati
16.10.2010 7:15:06   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
In ti si ena taka tipicna juznjakinja, da ves user posted image user posted image user posted image

Imam čisto vse dokaze, da sem 3/4 Slovenka in 1/4 (ponosna) hercegovačka Hrvatica. user posted image
Sem bila pa skoraj 10 let blond in očitno mi je ostalo še malo peroksida v glavi, da ne vidim povezave z g. Jankovićem, ki je po rodu Srb.
A slučajno velja, da "je čefur vsakdo, ki ima korenine južno od Kolpe"? user posted image V tem primeru - pozdravljen, brat Janković! user posted image

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   [Brisano sporočilo]
16.10.2010 8:22:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 198
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?