|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mooncup ali Lunette?
18.10.2010 9:27:51   
skuštrana
Janči, po netu se mi ne da naročit pa pol čakat....

Kolikor vem se da Lunette kupit v vsakem DM, mooncup pa samo preko neta. Torej šibam v DM po Lunettko. Upam, da bom zadovoljna...

Kaj pa ponoči? A tudi to uporabljate ali vložke? Jaz sem razmišljala kombinirat s pralnimi vložki, jih že imam par komadov in so super.

Kaj pa če imaš mireno? A tudi lako uporablajš te skodelice???


< Sporočilo je popravil skuštrana -- 18.10.2010 9:28:23 >


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Mooncup ali Lunette?
18.10.2010 9:28:06   
naja17
S
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan

Se mi zdi, da je to še bolj nehigienično saj imaš na prstih oz. za nohti vedno kaj bakterij. Sploh če to izvajaš kje na javnem wc. Mogoče pa samo jaz nisem znala to dobro potegniti venuser posted image Poleg tega načeloma kje v javnem wc ni v isti kabini umivalnik in wc. Namreč jaz sem jo vsakiše izplaknila pod vodo.



Vedno, ko kam grem imam s sabo flaško vode in če to delam na javnem wc-ju, pač sperem in pol obrišem še s tistimi lunette robčki, da razkužim. Na splošno imam navado, da ko sem naokoli, predno grem v wc, najprej operem roke, pol grem notri in v torbici imam vedno razkužilo za roke s sabo.

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Mooncup ali Lunette?
20.10.2010 9:44:25   
baguSka

IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Imam Femmecup http://www.femmecup.co.uk/ . Naročila sem na tej strani, zadovoljna.


O kul!!! Tocno to sm jst vceri narocila in cakam zdej da dobim.. Ene 2' 3 dni pravjo!! Torej zadovoljna?? Superca! user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Mooncup ali Lunette?
20.10.2010 10:00:32   
katis
Mam večjo Lunette in je super user posted image . Predno grem na WC si fajn umijem roke in pol notr popustim zrak, pa je. Vedno jo splahnem najprej s hladno vodo in nato še umijem z milom, predno si jo vtavim nazaj. Ker imam tako močne menstre, to običajno izvajam kar v banji, da se še umijem zraven, praznim na ene 4-5 ur (2. in 3. dan), sicer mi zdrži malce dlej. V službi si dam še vložek, doma nikoli. Uporabljam tudi ponoči.

Če grem na na celodnevno (ali celo več) službeno pot, raje uporabim tampone+vložke, ker sem prej fertik in se mi ne da iskat pravega WCja.

Super je za plavanje, ker ti nikjer nič ne teče, ko prideš iz vode, kot pri tamponih, ki jih moraš takoj menjat. Tako pa si laho normalno par ur na plaži brez problemov in iskanja WCja!

Se je pa tudi meni M skrajšala za kak dan. Najbolje pri vsem tem pa je, da se mi je popravila flora in nimam več tako suhe nožnice kot prej. Posledično, skoraj nobenega vnetja več!

Je pa res, da je trenutno že 9 mesecev ne uporabljam user posted image . Pa verjetno še kak mesec tudi ne bom.

P.S. - 2 kolegici, ki imata mireno, jo tudi uporabljata. Super zadaovoljni. Obema se je po mireni še malce zmanjšala intenzivnost menstre in furajo brez problemov samo z Lunete tudi v službi. Ena si je poleti upala celo v belih hlačih med M pridit in ni bilo nobene panike oz. flekca!

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Mooncup ali Lunette?
26.10.2010 11:08:44   
baguSka
Evooo tud jst jo ze uporabljam, ravno tardeco sem dobila, ko je postar pozvonu na vratih!!user posted image

V uporabi ze drugi dan in moram rect: NAJBOLJSI NAKUP EVER!!user posted image user posted image  Hvala vsem za nasvete in vase odgovore... pa ceprav nism jst teme odprla.user posted image

(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Mooncup ali Lunette?
26.10.2010 11:14:49   
ronja
katero maš ti?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Mooncup ali Lunette?
26.10.2010 11:38:29   
baguSka
Femmecup sem nabavla.user posted image

http://www.femmecup.co.uk/

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Mooncup ali Lunette?
11.11.2010 9:31:51   
TODI
Jaz bi jo pa full rada uporabljala pa mi kar mim teče user posted image  user posted image  user posted image , že tri dni se matram pa sem vse bolj razočarana nad njo user posted image .

In ko jovstavljam vedno preverim s prstom okol če seje odprla in je vse ok, potempa vedno mim priteče in imam vložek čist user posted image .

A ma šekatera take izkušnje??? ali jaz delam kaj narobe.



_____________________________

Po novem je povprečna slovenska družina tista, ki ima tri otroke. In mi smo od 4.7. 2008 tudi med njimi. :-)

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Mooncup ali Lunette?
11.11.2010 9:42:45   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka


IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Imam Femmecup http://www.femmecup.co.uk/ . Naročila sem na tej strani, zadovoljna.


O kul!!! Tocno to sm jst vceri narocila in cakam zdej da dobim.. Ene 2' 3 dni pravjo!! Torej zadovoljna?? Superca! user posted image


jaz imam isto. super stvar.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Mooncup ali Lunette?
11.11.2010 17:00:15   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: TODI

Jaz bi jo pa full rada uporabljala pa mi kar mim teče user posted image  user posted image  user posted image , že tri dni se matram pa sem vse bolj razočarana nad njo user posted image .

In ko jovstavljam vedno preverim s prstom okol če seje odprla in je vse ok, potempa vedno mim priteče in imam vložek čist user posted image .

A ma šekatera take izkušnje??? ali jaz delam kaj narobe.






Kaj pa če imaš premajhno velikost?
Ne vem ugibam, ker je ne uporabljam.


_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Mooncup ali Lunette?
11.11.2010 21:53:58   
Peli

IZVIRNO SPOROČILO: TODI

Jaz bi jo pa full rada uporabljala pa mi kar mim teče user posted image  user posted image  user posted image , že tri dni se matram pa sem vse bolj razočarana nad njo user posted image .

In ko jovstavljam vedno preverim s prstom okol če seje odprla in je vse ok, potempa vedno mim priteče in imam vložek čist user posted image .

A ma šekatera take izkušnje??? ali jaz delam kaj narobe.



Ko jo vstaviš si jo vedno mal zapecelj vn potegni da prime vakum.
Jest mam Lunettko in mi je super, glede na to da mam šibko M, mi je med službo sploh ni treba praznit, enpostavno pozabiš da maš M. Sm pa rabla kr ene 3 mesece da sm vse naštudirala in ni več problemov.

(odgovor članu TODI)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Mooncup ali Lunette?
12.11.2010 12:02:21   
lenika83
Jaz uporabljam lunette, velikost menda tavečjo, nisem več ziher, ker nimam škatlice in je že dolgo kar sem jo kupila. Z njo sem super zadovoljna. Tudi po porodu se ok obnese. Vmes sem sicer malo pozabila kako jo moram vstaviti in je prišlo mimo, ampak zdaj sem spet ugotovila. Drugače pa imam zmeraj za vsak slučaj še dnevni vložek zraven, ampak ga v bistvu ne potrebujem.

Preden sem jo začel uporabljati pa so se mi postavljala čisto enaka vprašanja kot vam, glede zamenjave oz. čiščenja skodelice. Uporabljam jo že res dolgo (praktično odkar se je pojavila pri nas) in je nisem še nikoli praznila nikjer drugje kot doma. V službi mi komot zdrži, ker nimam tako zelo močne user posted image  Na pot pa še tudi nisem hodila tako daleč, da bi si morala vmes prazniti. Jaz res povsem pozabim na user posted image  in se moram prav zavestno opominjati, da moram očistiti skodelico. Čuti pa se je nič ne, ker tamponi mene "tiščijo", to pa niti malo.

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Mooncup ali Lunette?
14.2.2011 10:04:08   
Jassika
Malce stara tema, ampak vseeno vprašanje:
ali je katera probala it z njo v savno? Kolikor sem brala na strani od lunette, se da, ampak bi rada slišala kakšno uporabnico, ki je to dejansko sprobala in je bilo ok.

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?