|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Na koliko kvadratih živite z družino?
21.10.2010 19:34:37   
anckabancka
6 nas je na 67 kvadratih... Otroci so še majhni in s prostorom ni panike. Otroci imajo veliko otroško sobo, midva svojo spalnico in dokaj velik odprt dnevni prostor. Pa ena kopalnica, kjer je previjalna... Imamo pa še garažo, kjer se nabira predvsem otroška krama - poganjalci, kolesa, vozički, cunje, ki čakajo na naslednjega uporabnika... Pa mini pralnico in klet.

Zaenkrat res še ni stiske s prostorom, imamo pa v planu enkrat stanovanje prodat in kupiti eno hiško user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Na koliko kvadratih živite z družino?
21.10.2010 21:19:41   
ronja
Ploha 5 otroških? Uf ti boš pa še delala :)) otroke mislim

ja, ploha ima 5 v planu. KO sem bila mala, sem tudi jaz hotela met 5, zdaj pa vem, da bi potem morala živet v bajti, pa se mi ne da tok pucatuser posted image . No, saj na 2 je že, samo še 3. Ploha, niti na polovici še nisiuser posted image . Ampak ajde, saj si še mladauser posted image .

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Na koliko kvadratih živite z družino?
21.10.2010 21:33:28   
Gina
Uporabljamo cca 100m2 za bivanje +  veliko klet. 5 ljudi + pes+maček+zajec.

(odgovor članu ksenjicka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Na koliko kvadratih živite z družino?
21.10.2010 21:35:36   
ZmajTolovaj
2 odrasla, 2 otroka, 80 m2.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Na koliko kvadratih živite z družino?
21.10.2010 22:47:39   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ploha 5 otroških? Uf ti boš pa še delala :)) otroke mislim

ja, ploha ima 5 v planu. KO sem bila mala, sem tudi jaz hotela met 5, zdaj pa vem, da bi potem morala živet v bajti, pa se mi ne da tok pucatuser posted image . No, saj na 2 je že, samo še 3. Ploha, niti na polovici še nisiuser posted image . Ampak ajde, saj si še mladauser posted image .



user posted image user posted image

sej tempo je kar hud, vsako leto eden...za 1x mal pavze, pol pa jovo na novo user posted image user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Na koliko kvadratih živite z družino?
21.10.2010 23:07:23   
ronja
No, saj imaš 19 mesecev razlike, ne? To je kar ok. Meni se je zdela precejšnja razlika takrat vsak mesec. Zdaj si mal spočij, ja, potem pa spet dva ali pa tri, hehe. Pa saj: če imaš 5 otroških sob že zrihtanih, pa pol hrane doma pridelate, potem res ni blemauser posted image . jaz pa ne vem, koliko bi jih lahko v to stanovanje natlačla... V večjega pa ne vem, kdaj bomo šli, pa tudi ni ravno veliko 7 sobnih stanovanjuser posted image .

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Na koliko kvadratih živite z družino?
21.10.2010 23:14:05   
potty
Jst pa moji trije mulčki smo sedaj v stanovanju 68 kvadratov. Placa ful, spijo pa vsi trije pri meniuser posted image . Odvečne krame ni, ker sovražim hrčkanje. No, razen včasih dam vrečo smeti na balkon, če nimam časa dol odnest (ampak jo fino zaprem, da vonji ne motijo sosedovuser posted image ).

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Na koliko kvadratih živite z družino?
22.10.2010 9:05:51   
darja.mark
Ronja najbolj da kupite kar en štuk v bloku, pa med stanovanji kar vrata nardite, hehe, pa bo cel štuk vaš :) pol pa v akcijo za otroke :)))


_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu potty)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Na koliko kvadratih živite z družino?
22.10.2010 9:08:25   
water lily
80 kvadratov - 2 odrasla, 2 mačka, 13 ribuser posted image

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Na koliko kvadratih živite z družino?
22.10.2010 9:12:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

To je najmanjša kvadratura, na kateri živimo, odkar smo štirje, ampak izbrali smo si jo prostovoljno. Malo smo doma, tako, da veliko ne potrebujemo. Imeli smo cca. 150 m2, pa smo se izgubljali v njih, preveliko pa nam je bilo tudi 3-sobno stanovanje (cca. 80 m2).


In, ste zadovoljni z zdajšnjimi kvadrati?

Zanimivo, da priznaš, kako vam je bilo več - preveč. Večina si tega ne upa, tudi če tako občutijo. Pa se mi zdi, da bi bilo to treba večkrat povedat, preden bi šli ljudje v nepotrebne investicije ogromnih hiš - ki se sicer vidijo lepe in krasne, ampak vprašanje je, koliko je njihove dejanske uporabnosti (ok, razen da se pohvališ, da imaš tako in tako bajto) in koliko so ljudje dejansko zadovoljni v njih.

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Na koliko kvadratih živite z družino?
22.10.2010 9:32:30   
ronja
Ronja najbolj da kupite kar en štuk v bloku, pa med stanovanji kar vrata nardite, hehe, pa bo cel štuk vaš :) pol pa v akcijo za otroke :)))

Da ne boš mislila, da nisva na to že pomislila - sicer ne glih za cel štuk, ampak vsaj za sosednje stanovanje - pa bi imela že 3 sobe več, ker bi lahko njihovo kuhinjo uredila v sobo, saj imamo eno kuhinjo dovolj... In sva že spraševala sosede, da če bojo prodajali, ko bosta onadva končala hiško, da se priporočava, da najprej nama povejo. Samo tega še nisva ugotovila, ali je stena, ki jo delimo, slučajno nosilna - ker v tem primeru je pa šit. bova ugotavljala, ko/če bojo prodajali predno bo nam tole pretesno (ker slejkoprej se bo to zgodilo, malidve rasteta, jaz sem itak hobi-frik,...

Zanimivo, da priznaš, kako vam je bilo več - preveč. Večina si tega ne upa, tudi če tako občutijo.

Kerensa si vedno upa priznat/povedat, kaj čuti, misli, dela... - to bi pa že lahko vedelauser posted image

Včasih je velika hiša tudi splet naključij: mojadva sta želela manjšo in si zbrala manjšo, pa so jima potem v tovarni, kjer so gradili te hiše, zamenjali, ker so vedeli, da ima fotr 3 otroke. Hotel mu je tisti človek dobro. Sicer se pa zelo strinjam, jaz nisem za veliko, razen za bloke, hehe. Meni so se ljudje v hišah zdeli manj srečni kot v blokih, ampak to je čisto subjektivno opažanje. V blokih so bili zadovoljni s tem, kar imajo, v hišah ni bilo nikoli nič dovolj, vedno so še kaj rabili, več je statusnih simbolov, manj je druženja kar tako, za hec, manj neumnih for, ipd... Ampak to je na podlagi samo enega življenja.

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Na koliko kvadratih živite z družino?
22.10.2010 9:55:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Zanimivo, da priznaš, kako vam je bilo več - preveč. Večina si tega ne upa, tudi če tako občutijo.

Kerensa si vedno upa priznat/povedat, kaj čuti, misli, dela... - to bi pa že lahko vedelauser posted image


Seveda vem user posted image .

Zanimivo je samo v makro smislu, ker je ena redkih, ki to prizna.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   [Brisano sporočilo]
22.10.2010 11:04:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Na koliko kvadratih živite z družino?
22.10.2010 11:28:58   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjicka

Zanima me na koliko kvadratnih metrih živite?


Iskreno nimam pojma kol`ko kvadratov `ma naše mesto, bližnja in širša okolica vse tja do Tokija, če je potrebno. Mogoče striček Gugl ve?

Koliko nas je? En`dvatri, štiri sem nas preštel, nekaj domačih živali ziher, vem za par pajkov, pokojno pikapolonico čigar drobtinice posušenega telesca smo razdrobili po celotnem stanovanju, pridno redimo tudi molje, sezonsko pa obvezno gostimo komarje, muhe in vinske mušice... Kaj naj rečem, smo ljudje širokega srca in strastni insektofili. 

(odgovor članu ksenjicka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Na koliko kvadratih živite z družino?
22.10.2010 14:02:11   
mojamura
2 otroka 2 odrasla na 60m2. sem ni vštet ''bunker'' (mala sobica v kateri je krama) ter mala terasa


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Bakfark)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Na koliko kvadratih živite z družino?
22.10.2010 15:19:06   
alda
Glede velikosti imaš prav Miljonarka.
Pri nas je hiša po kvadraturi kar veliko prevelika za 4+1osebe, ampak veš da nobena soba, oz. luknja ni fraj.
V vsaki imam-o stvari , ki jih 1000%nikoli ne bomo rabili, ampak..nikoli se ne ve. user posted image
Je pa res , da ko smo jo kupili, niti nismo dajali glihe toliko na to koliko je prevelika za nas,takrat samo 3.,ampak smo bolj bili navdušeni nad ceno, ki je zaradi osebnih raspertij prvotnih lastnikov, bila smešno nizka!user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Na koliko kvadratih živite z družino?
22.10.2010 16:27:07   
skuštrana
Zanimivo, da priznaš, kako vam je bilo več - preveč.


Jaz si tudi ne želim nekih ohoho kvadratov, ker nimam nekege veselja s tem. Čiščenje pa to user posted image user posted image Je pa tako, da nam je trenutno na teh kvadratih udobno, ko bodo tamali zrastli (puberteta) pa bomo sigurno potrebovali več. Do takrat se bomo itak selili, ali v hišo ali v večje stanovanje še ne veve. Sicer delamo hiško,ampak naju vse bolj vleče da to prodava in kupiva eno večje stanovanje v neki stari vili, z visokimi stropi ter velikimi okni in vratiuser posted image . Potem, ko otroci odrastejo pa spet ne rabiš več kot nekaj malenkostnih kvadratov.. Midva imava v načrtu, ko bodo tamali dovolj veliki, da odpeketajo od doma selit na otok  Vis in uživat do konca življenja. Ma, jaz bi se tja preselila jutri, ampak....


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Na koliko kvadratih živite z družino?
22.10.2010 19:53:21   
Shorty_
2 odrasla 4 letnica in maček na 28 m2 user posted image ampak je poleti še veliko prostora na vrtu, pouimi pa je bolj tesno, nekaj malega krame pa v garaži, pa najina postelja ima  samo 120cmuser posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Na koliko kvadratih živite z družino?
22.10.2010 19:59:53   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
In, ste zadovoljni z zdajšnjimi kvadrati?

V smislu pospravljanja - ne. Imamo preveč.
V smislu nujnosti - ja, je dovolj.
V smislu dveh potomcev - počasi bo treba razmišljati o eni sobi več. Kar pa v tem stanovanju ni izvedljivo.

Splošni vtis torej... zaenkrat ni ne želje, ne potrebe po menjavi in smo zadovoljni 98%-no.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Na koliko kvadratih živite z družino?
22.10.2010 22:20:53   
ronja
Midva imava v načrtu, ko bodo tamali dovolj veliki, da odpeketajo od doma selit na otok Vis in uživat do konca življenja.

Pa vidva sploh nimata slabih idej! Najprej terasa z razgledom, zdaj še življenje na otoku... ne vem več, a sem zelena od driske al od zavistiuser posted image . Uživajta, mogoče se kdaj srečamo, ko bomo že vsi sivi, na kakem otočku sredi jadranauser posted image .

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Na koliko kvadratih živite z družino?
23.10.2010 7:34:17   
alda
Ronja ko boste sivi?
skuštrana mi se že lahko zdaj, ker je sivina na glavi že prisotna, le skrivamo jo fajn!
..in ja ...tudi jaz zelo sovražim BURJO!!!!!!!...sam kaj ko se mi zdi da zdaj že piha skozi vse leto, včasih pa je le pozimi bola bolj močnauser posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Na koliko kvadratih živite z družino?
23.10.2010 9:38:00   
ronja
Ronja ko boste sivi?

Ja, no, saj je rekla, da se bosta onadva preselila, ko bosta stara - to imava pa tudi midva tarat v planu... Torej ja: ko bomo siviuser posted image , pri 32ih pa res še nisvauser posted image - sva še natur, ni treba skrivat. Ko pa bova res čisto siva, bosta pa malidve verjetno že odrasli (upam) in ko ne bova več imela takih rednih služb (v penziji bo treba verjetno še kaj delat, samo ne bo treba v službo hodit, tako vsaj upam) in bova lahko lepo nekj na toplem, on bo na svojem vrtičku kak paradižnik in papriko pridelal, jaz bom kaj ustvarjala... Mislim, da se bova mela prav fajn. Sploh če bova imela tak fajn sosedeuser posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Na koliko kvadratih živite z družino?
23.10.2010 9:45:17   
alda
pri 32. sem pa še tudi jaz bila brez sivih,
zdaj pa 4spredaj in hmm zadaj, pa genijalna 13.letnica .-......

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Na koliko kvadratih živite z družino?
23.10.2010 13:26:57   
skuštrana
Meni se tu in tamo že vidi kakšen siv las, torej je Vis blizu user posted image
Se vidimo tam user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Na koliko kvadratih živite z družino?
23.10.2010 14:23:53   
maja1488
Preveč kvadratov, ker vedno vsi tiščimo na dveh. Kamor gre mati gre četica zadaj. In ne vem po kakem naključju smo večino časa v kopalnici. Tui če nič ne delamo kopalniškega. Očitno je dobra energija tam.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?