|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 12:20:57   
A & T
Takšno početje tudi meni ni všeč. Sama sem poročena, imam dva otroka, moja plača ni ravno velika, je pa zato od moža malo večja in zato od države dobim le 50 EUR otroškega dodatka za oba, plačam pa 200 EUR za vrtec, en otrok je v šoli. Če se ne bi poročila in bi imela drug naslov kot mož, bi pa na ta račun dobila od države nekaj sto EUR.

Ja, prav imate, poštenost je tu na slabšem, vendar sem takšna, da mi poroka pomeni veliko, ponosna sem, da sem žena čudovitemu možu, da smo družina v pravem pomenu besede, da s tem, ko smo taka družina, dajemo zgled svojim otrokom, da smo pošteni, da jim pokažemo vrednote družine in to je vredno več, kot ta denar, ki pade z neba - kot pomoč države. Veliko je družin, ki krvavo potrebujejo ta denar - naj ga dobijo, jaz sem zadovoljna s tem, kar zaslužimo.

Država je kriva, da "nerealne samohranilke" dobivajo ta denar, saj se jih ne kontrolira in ne preverja njihovo realno stanje, imajo pa po zakonu to možnost, da to pomoč uveljavljajo.



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 12:27:26   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: A & T
Država je kriva, da "nerealne samohranilke" dobivajo ta denar, saj se jih ne kontrolira in ne preverja njihovo realno stanje, imajo pa po zakonu to možnost, da to pomoč uveljavljajo.


Se strinjam. Kontrole in kazni, pa bo kmalu konec tega.

(odgovor članu A & T)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 12:31:25   
ronja
ja, saj je nefer. PO moje te jezi to, da si vedno imela svoje (negativno) mnenje o teh ljudeh in se ti je zdelo prav, da jih kdo prijavi, da se to ne zlorablja. Potem pa je to bila tvoja prijateljica, ki jo imaš rada in je seveda ne bi rada prijavila, ker je sicer fajn oseba, samo pač mahnjena na denar... In zdaj si v precepu in zato si jezna.

Zato, ker veš, da imaš moč to spremenit, pa ne veš, a bi to rada naredila. Tudi v moji okolici je nekaj ljudi, ki izkoriščajo državo na tak ali drugačen način. Jaz se potem pač vprašam, a bi tega človeka rada ovadila ali ne in ker pač nobenega nisem hotela, sem se s tem pomirila.

Mislim pa, da ni kriva država, ampak kar sami ljudje, ki iščejo luknje v sistemu - te bojo vedno, noben ni popoln. Sem pa za večjo kontrolo in strožje sankcije.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 12:34:03   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

ja, saj je nefer. PO moje te jezi to, da si vedno imela svoje (negativno) mnenje o teh ljudeh in se ti je zdelo prav, da jih kdo prijavi, da se to ne zlorablja. Potem pa je to bila tvoja prijateljica, ki jo imaš rada in je seveda ne bi rada prijavila, ker je sicer fajn oseba, samo pač mahnjena na denar... In zdaj si v precepu in zato si jezna.

Zato, ker veš, da imaš moč to spremenit, pa ne veš, a bi to rada naredila. Tudi v moji okolici je nekaj ljudi, ki izkoriščajo državo na tak ali drugačen način. Jaz se potem pač vprašam, a bi tega človeka rada ovadila ali ne in ker pač nobenega nisem hotela, sem se s tem pomirila.

Mislim pa, da ni kriva država, ampak kar sami ljudje, ki iščejo luknje v sistemu - te bojo vedno, noben ni popoln. Sem pa za večjo kontrolo in strožje sankcije.



V bistvu sama ne bi znala tako dobro povedati kaj me jezi, kot je napisala ronja. Prav imaš.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 12:41:17   
baguSka
ronja vedno rula user posted image

no, skor vedno.. user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 12:43:52   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31
Ampak za to plačo ki jo dobivam hodim v službo in delam.
Nikoli pa ne bi delala tako kot onadva, ker sem pošten človek. Tudi na lastno škodo.  


Hvala enako, meni gredo tudi take stvari na organe, da ne rečem, da obenem še poslušam umotvore raznih "samohranilk", kakšna neumna budala sem, ker ne izkoristim države. Ugotovila sem, da se poštenost danes enači z neumnostjo.

Jp user posted image



podpis !!!
 
mi gre kar na bruhanje ko berem te štorije, in tudi sama poznam par ˝družin˝ ki se tako okoriščajo države, in še pohvalijo se da kako imajo samo 20€ vrtca...ggggrrrrr user posted image
midva pa poštena, oba z minimalno plačo, kreditno nesposobna ...plačujemo še za te kretene!!!
to pa je naša preljuba država....

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 12:48:39   
ronja
baguska, kako to misliš skor vedno?user posted image Just kiddinguser posted image .

thasis, če želiš, lahko ustaviš to, tako da te kretene prijaviš. Vendar navadno imamo te kretene radi. zato jih ne prijavimo. Če pa te samo jezijo, pa jih komot prijaviš.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 13:15:20   
ribica.
Če praviš da sta prijateljici, potem ji ob priliki povej svoje mnenje. Ker če svojim prijateljem ne moreš povedat kaj si misliš, potem to pač niso prijatelji. Vsaj pr men ne. Je pa žalostno da je takih ljudi dosti. Verjetno več ko si mislimo.

Drugače pa,gledano s tvojega zornega kota....tud teb nič ne manjka, pa še zvečer lahko mirno zaspiš. To še največ šteje.

Taki ljudje, so mi pa fajn zato, da svoje otroke lahko na živem primerku učim o nepomembnosti blagovnih znamk in frajerisanja in jim povem da je v življenju pomembno vse kaj drugega kot pa to.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 13:30:11   
anitaz
Kaj pa naši preljubi romi, ki dobijo 100% podporo od države, pa ne mignejo s prstom? Slovenija je še vedno preveč socialna država. Daje tam, kjer ne bi smela, tisti pravi reveži pa tako ali tako nikoli ne dobijo dovolj pomoči.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 13:41:23   
skrvavca
Vsi ki so  mahnjeni na denar in materialne stvari, si s tem zapolnijo dušno praznino. Taki ljudje so revni v srcih in glavah, saj se pehajo za nečim, kar je najmanj pomembno. Ajde, saj je fino, če imaš denar, da si lahko kaj privoščiš , ampak....taki ljudje imajo za 4 stenami toooliko problemov, da glava peče-od kreganja, do praznega hladilnika, do sekiranja, da bo ženska zgledala kot kmetica če bo šla v no name trenirki ven, bog nedaj, da bo kdo koga od članov familije videl, da niso urejeni od pet do glave, če ni cunj po zadnji modi...to so ogromni problemi, ki mučijo take ljudi. verjemite, da se taki ljudje-člani družine niti ne poznajo in ne znajo pogovarjati, ker so obremenjeni s takimi račmi. Da bi taki ljudje kam spontano odšli, se imeli fino...no go...raje gredo nekam kjer se lahko pokažejo z neko novo "fasado" in so kao kul.Jaz ne bi bila rada na njihovem mestu za noben denar. Najboljši rek zame osebno je, ki drži za vse hude materialiste. In ko enkrat taki ljudje nehajo furat imidž fensi ljudi, jih "prijatelji" zapustijo po hitrem postopku in si najdejo svoje japije.
zakaj smo v krizi?
Ker kupujemo stvari, ki jih ne rabimo, z denarjem, ki
ga nimamo, da naredimo vtis na ljudi, ki jih ne maramo. 

< Sporočilo je popravil skrvavca -- 21.10.2010 13:44:27 >

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 14:39:45   
emica2008
Pa še par mojih stavkov....da se tako početje v Sloveniji dogaja je pač za sedanje čase čist normalno. Poznam kar nekaj parov, ki izkoriščajo socialno pomoč, vendar jim dam po eni strani prav. Naj država da mladim službe, ne pa da bo šlo počas vse v moški spolni organ. Ljudje ostajajo brez službe, nosečnicam prekinjajo pogodbe, da maš pa doma dva mala otroka, te pa itak nikjer ne marajo v službo vzet.
Res taka svinjaria, k se sedaj dogaja v državi....grozaaaa.
Res pa ni prav, da takšni ljudje izkoriščajo socialo, k imajo vsega dost......ker nekje je družina, ki resnično nima za hlebec kruha.

(odgovor članu skrvavca)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 14:46:45   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: emica2008
Ljudje ostajajo brez službe, nosečnicam prekinjajo pogodbe, da maš pa doma dva mala otroka, te pa itak nikjer ne marajo v službo vzet.

Pa saj mi se ne pogovarjamo o takih, ki so na robu preživetja. Mi se pogovarjamo o takih ki imajo polne rite in za povrhu še državo lupijo, kjer se le da. Taki, ki so pa dejansko socialno ogroženi pa res nimajo dovolj podpore, ravno zaradi tistih drugih. Ker kradejo iz državne malhe. In to po zakonu.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 14:59:52   
emica2008
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: emica2008
Ljudje ostajajo brez službe, nosečnicam prekinjajo pogodbe, da maš pa doma dva mala otroka, te pa itak nikjer ne marajo v službo vzet.

Pa saj mi se ne pogovarjamo o takih, ki so na robu preživetja. Mi se pogovarjamo o takih ki imajo polne rite in za povrhu še državo lupijo, kjer se le da. Taki, ki so pa dejansko socialno ogroženi pa res nimajo dovolj podpore, ravno zaradi tistih drugih. Ker kradejo iz državne malhe. In to po zakonu.


in kje v tem mojem stavku piše, da so na robu preživetja???
hočem povedat, da je država sama kriva, da se to dogaja.......ker itak taki kradejo, ki imajo že dost vsega....pa dokler bo država to pustila, bojo mel še bolj polne riti

Zara, imam še kaj napisano kar ne paše v ta pogovor o polnih ritihuser posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 15:02:52   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

thasis, če želiš, lahko ustaviš to, tako da te kretene prijaviš. Vendar navadno imamo te kretene radi. zato jih ne prijavimo. Če pa te samo jezijo, pa jih komot prijaviš.


a je možna anonimna prijava?

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 15:03:47   
bori2
IZVIRNO SPOROČILO: A & T

Takšno početje tudi meni ni všeč. Sama sem poročena, imam dva otroka, moja plača ni ravno velika, je pa zato od moža malo večja in zato od države dobim le 50 EUR otroškega dodatka za oba, plačam pa 200 EUR za vrtec, en otrok je v šoli. Če se ne bi poročila in bi imela drug naslov kot mož, bi pa na ta račun dobila od države nekaj sto EUR.

Ja, prav imate, poštenost je tu na slabšem, vendar sem takšna, da mi poroka pomeni veliko, ponosna sem, da sem žena čudovitemu možu, da smo družina v pravem pomenu besede, da s tem, ko smo taka družina, dajemo zgled svojim otrokom, da smo pošteni, da jim pokažemo vrednote družine in to je vredno več, kot ta denar, ki pade z neba - kot pomoč države. Veliko je družin, ki krvavo potrebujejo ta denar - naj ga dobijo, jaz sem zadovoljna s tem, kar zaslužimo.

Država je kriva, da "nerealne samohranilke" dobivajo ta denar, saj se jih ne kontrolira in ne preverja njihovo realno stanje, imajo pa po zakonu to možnost, da to pomoč uveljavljajo.





Se podpišem z enakim stanjem. Pa me tusti ki se "šlepajo" dejansko ne motijo več toliko, kot včasih, ko sem razmišljala o tem, da gre od mojih prispevkov del za take čuke. Če se država pusti, pa naj jo,... What goes around comes around,...

(odgovor članu A & T)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 15:09:05   
ZARA
Ojej, emica, saj ti nihče nič noče. Se opravičavam, če sem te vznemirila s citiranjem.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 15:28:22   
baguSka
cist si jo vzburila...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 15:28:58   
pelin
Priznam, nisem brala vseh , vendar se strinjam s tistimi, katere sem...Tudi jaz sem ena tistih, ki sem ponosna na to, da svoje otroke "spravljam gor" sama in mi jih ne država...Vedno so se mi smilili socialni problemi in sem jim pomagala po svojih močeh dokler...Dokler me niso nekako po sili razmer vtaknili v delo pri  karitasu...Tam me je pa doletela kruta realnost...razdajanje tistih paketov meni poznanim ljudem, ki so na skrivaj bolj situirani kot jaz, ki se vozijo v luksuznih avtih, ki vihajo nos, če morajo kdaj jesti za kosilo kaj drugega kot meso, ki se smejijo, ko vidijo, da moraš plačati šolsko malico oni  pa jo imajo đabe...Pošteno povedano me je to zelo prizadelo...ne vem zakaj...mogoče zato, ker nisem tako vzgajana...mogoče zato, ker bi raje stradala kot da bi povedala, da sem brez denarja...Hudo mi je, ker svoje otroke vzgajam v skromnosti in prepričanju, da se vsega ne da in tudi ni potrebno imeti....Sama sebi se zdim kot naiven  Don Kihot , ki vzgaja svoje otroke v pravljici...Včasih se mi res zdi, da jim s tem delam bolj škodo kot korist, ker ne vem kako bodo v tem gnilem svetu živeli s takim prepričanjem...
Sama čisto na celi črti razumem avtorico...tudi jaz ne zavidam tistim "lažnim revežem"...najbolj hudo pa ti je  takrat, ko vidiš da zaradi boljšega zaslužka garajo ljudje po cele dneve...otroci so velikokrat sami, matere same med tem , ko so očetje na terenu....tile "reveži" pa po cele dopoldneve na kavi v bližnjem bifeju, seveda razen takrat, ko visijo na csd-ju ali pa so v vrsti pri Karitasu..
Vem, da niso vsi za v isti koš...še zdaleč ne...vendar ...eh...


(odgovor članu bori2)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 16:19:05   
ronja
a je možna anonimna prijava?

Kolikor vem, jih lahko prijaviš na pristojni CSD, oni potem preverijo in če se izkaže za res, potem ne bojo več prejemali takih dodatkov. Nisem pa v praksi še tega sprobala.

.Tam me je pa doletela kruta realnost...r

Hehe, očitno nas je več imelo slabe izkušnje z dobrodelnostjo... Še vedno verjamem vanjo, samo malo manj nasedem na jamranje zdaj. zato se dostikrat zdim ljudem nesramna (tudi tu gor), ko jim povem ali napišem, kako se lahko SAMI izbašejo iz težav. Ker to se seveda ne da, oni rabijo samo pomoč, ne pa nasvetov, kaj se zdaj grem??? Zato sem dostikrat na takih temah rajši kar tiho s svojimi idejami.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 16:24:39   
potty
Država tukaj sploh ne bi imela velik dela pri preverjanju tega folka, ki se prijavlja kot enostarševske družine, samohranilke...Ampak se jim ne da...in nočejo....ker imajo tudi sami en kup sranja in grdobij nad sabo. A mislite da res ni očitne razlike med eno mamo z otroci, ki je resnično sama in med eno mamo z otroci, ki je sam prijavljena sama?

Poglejmo meneuser posted image :

Pred kratkim sem ostala sama z otroci (trije fejst fantjeuser posted image ), sem v službenem stanovanju, kar pomeni, da imam tudi službo. Brez službe ne bi bilo strehe nad glavo. Ker zadeva na sodišču še ni rešena (zdej bo menda podpisal sporazum) zaenkrat dobivam otroški dodatek v nižji vrednosti (sej lahko povem - 180 eur za tri fante), saj se še vedno šteje njegov dohodek zraven, pa čeprav ne živimo skupaj, plačujem še vedno višji vrtec ( 100 eur za srednjega, mali je brezplačno, ker je drugi otrok v vrtcu, in šolsko prehrano za velkega cca 55 eur), ker se spet njegov dohodek šteje zraven, čeprav še skos ne živimo skupaj, preživnine še ne plačuje, ker bi on raje počakal na sklep sodiščauser posted image in ko socialno delavko vprašam, če morda koga zanima kako uspem preživet svoje otroke s samo svojim dohodkom (plus položnice, plus oblačila in obutev, plus avto - ok, boste rekle da slednjega ne rabim, ampak ga rabim zarad službe), gospa na drugi strani pulta samo skomigne z rameni in reče:,, Gospa, jst vam tukaj ne morem nič pomagat.,, Ok, sej men gre finančno še kar ok, ne smem jamrat, pa še bolš bo, ko bo zadeva na sodišču enkrat rešena, ampak nekih privilegijev pa ni in tut nobenga ne briga, al imajo moji otroci kaj za jest al ne.

Naja31, pa poglejva tvojo kolegicouser posted image :

Ne rabi službe in je ne išče, ker ima ,,vir dohodka,, ima streho nad glavo, ima otroka v kaj oblečt, ima zastonj vrtec al pa sam neki malega za plačat (u bistvu vrtca sploh ne rabi, ker je itak doma, ampak nekam jih mora dat, da gre lahko v miru na kavo, a ne?user posted image ), ima svoje prevozno sredstvo in obilico prostega časa. Kratko in jedrnato.

Pa me po pravici njen primer in moj primer nič kaj prida ne ganeta. Bolj me jezi to:

V Sloveniji imamo poleg mene in Najine kolegice še eno kategorijo žensk in sicer tiste, ki bi tudi raje bile samske mamice, pa to ne morejo bit, ker ali ni službe, ali ni prave službe, ni strehe nad glavo....in so primorane trpet ob takih in drugačnih partnerjih, pa jih tut nihče ne povoha in nikogar nič ne briga. Te ženske bi bile prave samske mamice, če bi bila naša država resnično socialna država in bi tem ženskam in njihovim otrokom dala zaščito in finančno varnost, da bi se lahko postavile na svoje noge. To so ženske katerim bi CSD-ji in država morali stati ob strani in bi jih za neko določeno obdobje morali finančno podpirati iz državnega proračuna (seveda pod določenimi pogoji). Tem ženskam bi se moglo rečt ,,mame samohranilke,, ali ,,enostarševske družine,,. Ampak pri nas se podpira cigane, Grke, banke in žal tudi tudi ljudi, kot je tvoja prijateljica Naja31. Žal.user posted image

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 16:41:50   
skuštrana
...za vsako rit se šiba najde...




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu potty)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 19:22:03   
Redi
To kar se že dalj časa dogaja v naši državi je eno veliko 'sranje'. Za to pa smo si malce krivi tudi Slovenčki, ker pravimo, da smo potrpežljiv, delaven in kaj vem kaj še... Vem, da naj bi bila potrpežljivost lepa čednost, vendar se vse to spremeni, če se pred našimi očmi dogajajo nečednosti, kot je to v tvojem primeru Naja.
Državo pa krivim v toliko, ker se nečednosti dovolj pogosto ne kaznujejo ali stvari, ki so pravilne , ne nagradijo. Zato pa se ljudje ne odločamo za prijaviti, kakšno tako stvar.

V glavnem, jaz ti ne bom rekla, da jo prijavi, ampak če vidiš da to ni prav in ne ukrepaš pa tudi ni prav. Zato ti priporočam, da naj ti je ne bo fovš. Taki ljudje nimajo vesti, ker so takšni in tudi ti jim je ne boš vcepila.

Če sem te prav razumela se onadva kregata zaradi denarja. In da tega denarja nimata kot v skupnem gospodnjstvu. Mislim, da ji zaradi tega tudi nehaš biti fovš.user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 19:28:31   
baguSka
Mislm.. Itak da se kregata, ce pa zenska nc ne dela in samo zapravla. Kermu decu je pa kul met tako babo?

(odgovor članu Redi)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 19:43:52   
m_o_i
no, a ne, da bi nam mogli bit ministri/ministrice pa posl/r/anci, pa vsa ta gospoda politićka(ki nas predstavlja v svetu) zgled!?

in generalno misljenje na soncni strani alp je-ce lahko xxxx (vstavi poljubno osebo-za pomoc beri casopise oz. glej dnevnik), zakaj pa ne bi se jaz!? saj bom manj, pa se ne bo tak vidlo...

hocem rect, da drzava podpira to-tisti, ki pa to izkoristi, pac izkoristi. no, je pa res tudi, da vse tote bojo enkrat pohapsili, one, ki pa mlijone in milijarde v luft spuscajo (tudi davkoplacevalskega denarja) pa ankol...



_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: to se mi pa res ne zdi fer!!!
21.10.2010 20:17:37   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: Naja31


Moja prijateljica, res dobra prijateljica,


user posted image
Sem se spotaknila ob ta pojem.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?