|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pa dejte no nehat
2.8.2005 16:56:51   
Maxica
Meni je lepo, da se prijateljici ali pa "prijateljici", če hočete, čestita za rojstni dan. Tudi sama sem vesela te pozornosti in tudi sama rada čestitam.
Se pa bojim, da bo v nepregledni množici vseh teh evidenc vse skupaj izgubilo pomen in čar.:zmeden2:
In bo res najbolje, da bo za vse to obstajal poseben forum, ker se mora človek, če ga to ne zanima, res prebijati čez pol strani. Jaz pravim, vse do ene zdrave meje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Pa dejte no nehat
2.8.2005 16:58:35   
Anonimen
Vsem skupaj bom stvar popolnoma poenostavila - povejte, kaj naj ostane in kaj naj se ukine. Pa naj odloči večina. Najbolj pošteno, kajne?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   Pa dejte no nehat
2.8.2005 17:02:45   
Anonimen
Zarad mene se lahko že včeraj vse ukine.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   Pa dejte no nehat
2.8.2005 17:05:57   
Anonimen
1. predlog za ukinitev vsega zabeležen (tudi v imenu Punčice in Anitke).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   Pa dejte no nehat
2.8.2005 17:07:08   
rija
post, katerega naslov me pritegne preberem, večine pa ne. tako je to. vsak naj gleda tisto, kar ga zanima. če te ne, bereš dalje.
sto ljudi, sto čudi. :rozica::rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Pa dejte no nehat
2.8.2005 17:24:54   
Micy
Albina ma prov teh seznamov je čedalje več jest mislim da sem vpisana tm kjer mam rojstni dan pa predvideni rok poroda na prvi nosečnosti če se ne motim.
Tedva sta se mi zdela kull ostali so mi pa mal mim, kaj pa koga briga kdaj ga ma moj dragi pa kako je mojemu dragemu ime.
Sicer pa preskočim večina naslovov ki me ne zanimajo.:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Pa dejte no nehat
2.8.2005 17:34:40   
kofetek2010
ko bo imel moj :love: RD (v kratkem) :)- se bom pa jaz kar na al binco obrnila, z glasbeno željo :)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Pa dejte no nehat
2.8.2005 17:51:48   
Baldi
Posipam se s pepelom Kerensa. Evo, ker se nisem stinjal s tvojim predlogom
http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?id=49547&idk=103
me (nas) pa zdaj tepe:ups:

Rija, ni fora v tem, da temo preskočiš. Poglej trenutno razmerje (na forumu naš vsak dan) med seznami in ostalimi temami pa ti bo jasno, v čem je problem...
Če se že pojavi kakšna "fina" debata, je zaradi teh seznamov takoj na drugi strani. Pol pa itak ni več zanimiva, vsaj po mojih izkušnjah sodeč.

Torej, v skrajnem primeru glasujem za nov forum, če že ne bo boljše rešitve:bravo:

LP:pujs:



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Pa dejte no nehat
2.8.2005 17:55:41   
Maxica
Jaz se v vsem strinjam z Baldijem:bravo:.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Pa dejte no nehat
2.8.2005 18:14:20   
ZARA
Evo je že v službi,že najeda ...samo vprašanje časa je blo,kdaj ven udari 14 dni brez RR-je!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   Pa dejte no nehat
2.8.2005 18:18:22   
Anonimen
O, Zara, kako sva se pa midve zdajle znašli tukaj?:zmeden2:
Ja, res je. Eni seznami so meni tudi brez veze, ampak do zdaj sploh nisem vedela, da so.:)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   Pa dejte no nehat
2.8.2005 18:20:47   
ZARA
Zakaj se pa ne bi mogli znajti tukaj ?? A teb so pa samo eni brezvezni???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   Pa dejte no nehat
2.8.2005 18:25:56   
Anonimen
O, šeeeeeeeet, zdaj sem jih sploh prvič videla. To pa je res že malo tu mač.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   Pa dejte no nehat
2.8.2005 19:56:59   
corfu
To je šlo že res malo predaleč s temi seznami, saj jih je skoraj cela stran:zmeden2:

Kerensa, kaj si po poklicu oz. kje delaš? Upam, da opravljaš poklic kjer delaš razne tabele, izračune, kajti to ti je pisano na kožo.

Srečno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   Pa dejte no nehat
2.8.2005 20:24:04   
puncica
Evo me evo me evo me:)-:)-:)-:)- KRIVC TA GLAVN. Gremo se demokracijo. Ker nimamo volilnih lističev, kr roke gor kdo je za ukinitev mojih seznamov. Pa da jih naštejem SAMO MOJE seveda:
- Rojstni dnevi RR-jevk
- Rojstni dnevi naših malčkov
- Seznam nosečk
- Seznam letošnjih nosečk, ki so že mamice.

Pa kaj se sekirate, sej itak je kup brez veznih tem gor in tako tud pride kaka fajn tema na drugo stran.

:zmeden2:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   Pa dejte no nehat
2.8.2005 20:25:01   
ZARA
No, sam še tebe sem čakala...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   Pa dejte no nehat
2.8.2005 20:25:56   
dadica
puncica da ne bi ki seznam nosečk ukinila,še bo katera pozabla it rodit :)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   Pa dejte no nehat
2.8.2005 20:26:15   
puncica
Al binci je pa dekl dol vrgl kaj:)-:)-:)-:)-:)- sej sem vedla da bo morala enkrat še skašlat. Prav je al binca tako, a ti je zdej odlegl?:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   Pa dejte no nehat
2.8.2005 20:27:15   
puncica
Zara a ni fajn, mater se režim tle ko zmešana:)-:)-:)-:)-:)- Ne res sem samo čakala kdaj bo izbruh :)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   Pa dejte no nehat
2.8.2005 20:31:24   
puncica
:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)- mater ste me nasmejale, spet bo borba do krvi kaj. :)-:)-:)-:)-:)- Elita - albina, kdo pa spada pol noter, včasih so govoril o klanih, a zdej pa že elita:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   Pa dejte no nehat
2.8.2005 20:31:31   
ZARA
Sem vedla,da boš kuzl nardila :)-:)-!! In zdej spet drama in poslavljanje Kerense ....
Mene ne motijo,u bistvu mi dol maha.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   Pa dejte no nehat
2.8.2005 20:31:59   
CIPRESA
Ja a se je spet začelo to napadanje???

Pa saj je vseeno če je Kerensi všeč da dela sezname jih pač dela, koliko časa preživi za računalnikom je tudi njena stvar nihče ne podela njenega dela, a je tako?? a katera namesto nje pospravlja pa kuha???
Albini so pa všeč druge stvari pa tega ne dela ??? Pa noben ne zahteva od tebe Al bina da kam vpišeš svoj RD al pa od dedca. Ko boš imela ti RD pač nebomo vedeli in ti nebo nihče čestital od neznancev, ker je to tvoja želja. In zakaj naj bi sedaj ukinili sezname??? Če jaz po pravici povem jih ne gledam, edinega ki sem ga pa je bil katera je že rodila vse ostale še nisem šla gledat, pa me zato ne moti če jih kdo odpira, jih pač preskočim!!!

Mislim, a je treba za vsako stvar se kregat??? Sem šla pa sedajle gledat na seznam RD pa vidim da smo tu gor sami odrasli in lepo bi bilo da bi se tako tudi obnašali.

CIPRESA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   Pa dejte no nehat
2.8.2005 20:34:30   
puncica
kuzl hmmm kaj je to:zmeden2: Pa dej nehi no, punca je pač zagnana in ne vem zakaj nekatere to moti a ne zara. A teb pa dol maha:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   Pa dejte no nehat
2.8.2005 20:34:42   
kalimero
Tisti, ki te bo hotel žalit, te lahko žali tudi anonimno.
Ti boš v vsakem primeru vedela, da leti nate. Kje za vraga je razlika???
Res ne vem, zakaj bi koga moralo brigat, koliko časa kdo preživi tukaj gor. Mene bi ganilo edino, če bi koga plačevala, on bi pa v tem času visel tukaj.In bi mu to povedala v obraz, ne pa z enimi zahrbtnimi igricami. Vsako moraliziranje o tem, kdo in koliko se ukvarja s svojim otrokom je pa milo rečeno bolano. Sploh če si anonimen je fino, a ne, ker res ne gre žaliti ljudi z imenom, zraven katerega je slika tvojega otročka.Ker se za super mame ne spodobi, če pa nobeden ne ve, kdo si, je pa ok.Joj, joj, babja narava.
Zdaj pa užgite po kalimeru, me bo huuuudo ganilo:)-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   Pa dejte no nehat
2.8.2005 20:35:13   
puncica
Hmmm seznam RD pa ja že dolg ni bil gor:zmeden2::zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?