|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: rrjevka in torte
27.10.2010 23:07:05   
pety78
Ronja, potem pa plis za info, kje bi to lahko dobila, ker bi to meni res prišlo prav. Ker se ful matram s takimi figuricami.

Blaža...vse se zgodi z namenom. Ziher te nekaj boljšega čaka, verjemi. Do takrat pa peči tortice in osrečuj odjemalce. user posted image

_____________________________



(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: rrjevka in torte
28.10.2010 0:07:47   
barika
Tortatce, a tole napravo že imate? http://www.youtube.com/watch?v=7ypINioSgWI user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: rrjevka in torte
28.10.2010 8:24:12   
uškinamama
uškinamama, ta vikend pridemo čisto blizu vasuser posted image


Telefonsko imaš, a ne? Obvezno se javi, bova kakšno (pametno ) rekli.user posted image . Edino obveznost imam v soboto popoldne od treh naprej (rojstni dan).


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: rrjevka in torte
28.10.2010 8:28:39   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

No ne bi katera odprla izpostavo na štajrskem ali še raje na primorskem user posted image


Saj Blaža je s primorskih koncev, a ni?



Ampak jaz sem razvajenka user posted image , ona je je iz Senožeč jaz pa z ankarana.


No jaz sem vsak vikend na obali, ker mava starše tam, in večkrat peljem torte dol, ampak uni, ko jih ne bi prišel iskat v senožeče, če jaz ne pridem dol, pa user posted image user posted image



Če pa je bonbonček tako blizuuuu user posted image . Sicer pa sodelavka sprašuje če bo in kdaj bo še kakšna tvoja delavnica (mislim, da je ravno leto od tega)
Za delo pa držim pesti za naslednjič.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: rrjevka in torte
28.10.2010 8:31:54   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: barika
Tortatce, a tole napravo že imate? http://www.youtube.com/watch?v=7ypINioSgWI user posted image

Noro user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: rrjevka in torte
28.10.2010 10:08:52   
ronja
Ronja, potem pa plis za info, kje bi to lahko dobila, ker bi to meni res prišlo prav. Ker se ful matram s takimi figuricami.

Hehe, ta info tudi jaz iščem (glej moj 1. post)user posted image vem, da se dobi na netu, ad je fajn, lahko ti zrecitiram, za kaj vse je uporabna..., amapak sama je še nikoli nisem v živo videla...user posted image Čisti teoretik, skratkauser posted image .

Telefonsko imaš, a ne?

A mam?

barika, vse tele hude naprave, pa me samo sanjamouser posted image . No, saj bi bilo verjetno kaj drugega prej, kar si še bolj želim...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: rrjevka in torte
28.10.2010 10:21:58   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: blaža
No najbrž me nekaj drugega čaka.user posted image


sej veš : Si chiude una porta, si apre un portone...

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: rrjevka in torte
28.10.2010 11:14:27   
ronja
blaža, prej mi je ušlo: ma, saj so oni na izgubi, ne vejo, kaj zamujajo. Sicer je pa moja bivša šefica (še v sš, ko sem delala prek šs v knijžnici) rekla, da to ni glih ne vem kako kreativno delo, ko je pravi biznis. Samo plast na plast, nimaš nič svobodnih rok pri oblikovanju, itd... Tako da mogoče je to boljše imet za hobiuser posted image .
Boš pa kaj drugega našla, kar ti bo suuuuper! Saj si brihtna puncauser posted image . Držim pesti zate!


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: rrjevka in torte
28.10.2010 12:49:14   
blaža
user posted image hvala punce user posted image .

najbolj me pa razkuri, ko mi rečejo, da kako sem fajn, pa da me je škoda, pa bla bla,.. Ja ok, ampak WDf, pa pol ne dobim joba?. Ok, pač več sreče prihodnjič.

Mo pa itak, če mora kje drsat, naj bo to služba, ker mam doma vse poštelano.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: rrjevka in torte
28.10.2010 12:50:44   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

No ne bi katera odprla izpostavo na štajrskem ali še raje na primorskem user posted image


Saj Blaža je s primorskih koncev, a ni?



Ampak jaz sem razvajenka user posted image , ona je je iz Senožeč jaz pa z ankarana.


No jaz sem vsak vikend na obali, ker mava starše tam, in večkrat peljem torte dol, ampak uni, ko jih ne bi prišel iskat v senožeče, če jaz ne pridem dol, pa user posted image user posted image



Če pa je bonbonček tako blizuuuu user posted image . Sicer pa sodelavka sprašuje če bo in kdaj bo še kakšna tvoja delavnica (mislim, da je ravno leto od tega)
Za delo pa držim pesti za naslednjič.


Hm ja, eno leto bo že naokoli. ne vem, moram se spravt, če bo kaj ratalo. Ubija me to, ko nimam službe oz delam čez in mi pol zmanjka včasih enerđi.


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: rrjevka in torte
28.10.2010 12:56:13   
krfjolca
No, za tragacant je že prej ena nalepila link do spletne trgovine - jaz sem ga kupila tu: http://trgovina.bakecake.eu/artikel/1143-cmc-sugarcel-gum-tragant?cat=1193
Na isti spletni strani je še kar nekaj uporabnih stvari. Sem prav vesela, da mi ni treba za vse letat na Brnčičevo, ker potem tam zapravim še 3x več.  user posted image

Zdaj me pa samo še zanima, kako se to reč uporablja. Ronja?  user posted image

Punce, ki pečete tudi za druge, koliko računate za torto? Ker jaz sem do zdaj delala torte samo za domače, seveda brezplačno, zdaj pa sem dobila eno prošnjo od bolj daljne žlahte za krst in bi jo kupili čisto po ekonomski ceni, zdaj pa ne vem, koliko naj računam user posted image
Lahko tudi na ZS.



_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: rrjevka in torte
28.10.2010 13:42:33   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

bubi, v lekarnah sem že spraševala (sicer pred leti, ampak tudi ne tako dolgo nazaj), pa niso imeli.



Probaj Lex direktno kontaktirat. Nekje se to mora dobit na kile, če naši dijaki to uporabljajo pri vajah. V kaki privat lekarni lahko prosiš, da kontaktirajo različne veledrogerije. Verjamem, da na zalogi nimajo, ampak če hočejo, se lahko potrudijo in ti nabavijo.

Spet odvisno, koliko nujno rabiš in kakšna je sploh cena, ker gre za validirano farmacevtsko surovino.

http://www.lex.si/katalog_izdelkov.php?modul=izdelek&ident=0739

< Sporočilo je popravil *bubi* -- 28.10.2010 13:48:15 >


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: rrjevka in torte
28.10.2010 13:42:35   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

Je katera od teh mojstric iz Maribora oz. bližnje okolice?


In potem vse tiho je bilo...

user posted image user posted image user posted image



Še vedno ne vem, če mi bo katera od vas tortico za sinov RD spkla user posted image user posted image user posted image  Nič zahtevnega.... ampak jaz sem totalni antitalent user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: rrjevka in torte
28.10.2010 14:06:47   
krfjolca
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

bubi, v lekarnah sem že spraševala (sicer pred leti, ampak tudi ne tako dolgo nazaj), pa niso imeli.



Probaj Lex direktno kontaktirat. Nekje se to mora dobit na kile, če naši dijaki to uporabljajo pri vajah. V kaki privat lekarni lahko prosiš, da kontaktirajo različne veledrogerije. Verjamem, da na zalogi nimajo, ampak če hočejo, se lahko potrudijo in ti nabavijo.

Spet odvisno, koliko nujno rabiš in kakšna je sploh cena, ker gre za validirano farmacevtsko surovino.

http://www.lex.si/katalog_izdelkov.php?modul=izdelek&ident=0739


En odgovor višje sem jaz nalepila en link, kjer se da dobiti to stvar.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: rrjevka in torte
28.10.2010 14:29:48   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: krfjolca

No, za tragacant je že prej ena nalepila link do spletne trgovine - jaz sem ga kupila tu: http://trgovina.bakecake.eu/artikel/1143-cmc-sugarcel-gum-tragant?cat=1193
Na isti spletni strani je še kar nekaj uporabnih stvari. Sem prav vesela, da mi ni treba za vse letat na Brnčičevo, ker potem tam zapravim še 3x več.  user posted image

Zdaj me pa samo še zanima, kako se to reč uporablja. Ronja?  user posted image

Punce, ki pečete tudi za druge, koliko računate za torto? Ker jaz sem do zdaj delala torte samo za domače, seveda brezplačno, zdaj pa sem dobila eno prošnjo od bolj daljne žlahte za krst in bi jo kupili čisto po ekonomski ceni, zdaj pa ne vem, koliko naj računam user posted image
Lahko tudi na ZS.




Kako je pa z dostavo? Ali pošljejo, ali je možen tudi osebni prevzem?


_____________________________



(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: rrjevka in torte
28.10.2010 14:37:22   
krfjolca
Jaz sem dobila po pošti, glede osebnega prevzema ne vem.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: rrjevka in torte
28.10.2010 18:09:49   
Anonimen
Aja, tule so pa moji tortarski začetki - tako za pogum tistim, ki mislite, da ne znate - nobena takoj ne zna - tele so grozne, vse mase so domače in z njimi je veliko težje delat kot s kupljenimi... kar se tudi vidi...
http://cakecentral.com/cake-decorating-photos-by-tortica.html


Ni torta, mi je pa full všeč user posted image

user posted image

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: rrjevka in torte
28.10.2010 18:11:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: blaža

user posted image hvala punce user posted image .

najbolj me pa razkuri, ko mi rečejo, da kako sem fajn, pa da me je škoda, pa bla bla,.. Ja ok, ampak WDf, pa pol ne dobim joba?. Ok, pač več sreče prihodnjič.

Mo pa itak, če mora kje drsat, naj bo to služba, ker mam doma vse poštelano.user posted image


Blaža, važno da doma vse štima user posted image .

Delo si vedno najdeš, a ne user posted image , če hočeš, z ljubeznijo je pa težje.

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: rrjevka in torte
28.10.2010 18:19:09   
Sacherca
To so moje ta zadnje,ki so za v javnost....Ostale od prej pa še ne...Ja,res so potrebni kilometri,vsaj pri meni se pozna user posted image Tako,da na stara leta,ko drzava ne bo penzije dala, bom že dobra v tortah in pekla naokoli user posted image Pety,Blaza,Ronja ,Sneguljica fenomenalne torte !



user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: rrjevka in torte
28.10.2010 18:20:21   
Sacherca
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

user posted image hvala punce user posted image .

najbolj me pa razkuri, ko mi rečejo, da kako sem fajn, pa da me je škoda, pa bla bla,.. Ja ok, ampak WDf, pa pol ne dobim joba?. Ok, pač več sreče prihodnjič.

Mo pa itak, če mora kje drsat, naj bo to služba, ker mam doma vse poštelano.user posted image


Blaža, važno da doma vse štima user posted image .

Delo si vedno najdeš, a ne user posted image , če hočeš, z ljubeznijo je pa težje.


V prvi vrsti,da imamo zdravje,ljubezen ostalo pa tud bo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: rrjevka in torte
28.10.2010 18:20:45   
ZARA
Če si res amaterka, kot sama trdiš, zgledajo dobro.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: rrjevka in torte
29.10.2010 10:40:13   
pety78
Sacherca, super so! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ali mogoče katera ve, kje pri nas bi se dobili recimo kaki modelčki za dojenčka? Ali pa vsaj obrazek. Ker sem včerajšnjega delala uro in pol, pa ma še vedno prevelik nos...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: rrjevka in torte
31.10.2010 21:06:47   
ronja
krfjolca, hvala za link! Tragakant samo vmešaš (ščepec) v tičino maso in potem hitro oblikuješ, potem pa se zadeva strdi.

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Aja, tule so pa moji tortarski začetki - tako za pogum tistim, ki mislite, da ne znate - nobena takoj ne zna - tele so grozne, vse mase so domače in z njimi je veliko težje delat kot s kupljenimi... kar se tudi vidi...
http://cakecentral.com/cake-decorating-photos-by-tortica.html


Ni torta, mi je pa full všeč user posted image

user posted image


Hehe, mili, ti si pa moje srčke izpred par let našla!user posted image user posted image to je moja slikca iz cakecentralauser posted image . Svašta - net je res super stvar!user posted image


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: rrjevka in torte
1.11.2010 17:28:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Aja, tule so pa moji tortarski začetki - tako za pogum tistim, ki mislite, da ne znate - nobena takoj ne zna - tele so grozne, vse mase so domače in z njimi je veliko težje delat kot s kupljenimi... kar se tudi vidi...
http://cakecentral.com/cake-decorating-photos-by-tortica.html


Ni torta, mi je pa full všeč user posted image

user posted image


Hehe, mili, ti si pa moje srčke izpred par let našla!user posted image user posted image to je moja slikca iz cakecentralauser posted image . Svašta - net je res super stvar!user posted image



Saj veš, da sem malo za časom user posted image .

Te bi falscificirala, so mi kjut user posted image .
Kaj bi lahko dala namesto jagod v tem letnem času - imaš kakšno idejo?

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: rrjevka in torte
1.11.2010 22:25:42   
ronja
Grozdje - belo in temno, da bo bolj pasalo s "črno"-belo kombinacijo čokolade in sladkorja v prahu. V bistvu lahko daš katerokoli sadje, samo da je dovolj mehko, da lahko ugrizneš vanj in v keks, ne da bi se vse skup razplundralo.
Moram pa priznat, da si zadnja rrjevka, za katero bi si mislila, da bo padla na srčkeuser posted image ! No, mogoče predzadnja, tik za Frodicouser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?