|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: želja po spolnosti...
18.12.2010 17:34:02   
ZARA
Colt - Challenge Winner!

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: želja po spolnosti...
19.12.2010 11:13:00   
ronja
Jst bi jih že zdavnaj prosila (pa ne zarad seksa, ampak mi je čist nesprejemljivo, da bi moji otroci hodili spat ob 22ih ali še kasneje in tako posledično ne bi imela še tolk časa kot ga imam sedaj zase...). Očitno sta potem res preveč spočiti za zgodnje ali vsaj normalno spanje. Če se ne da uredit tako, da sta samo onidve pokonci, bi vprašala, če obstaja kaka verjetnost, da se ju za tačas da v kakšno skupino, ki so tik pred šolo (če tamalima dvema to ne bi bil problem)-tam sem pa skor sigurna, da je že par takšnih, ki res nočejo in ne morejo spat...

Ja, saj veš: nočeš težit, sploh najprej, ko grejo otroci v vrtec, potem sta še skoz bili bolani na začetku, pa si misliš, da naj se spočijeta, če jim zaspita, da bosta bolj zdravi in tam res lepo zaspita,... Potem sem mislila, da jih bom letos na govorilnih urah prosila, vendar me kar naprej prestavljajo, ker so dobili 2 nova, pa še neke probleme so meli z enimi in so me prosili, če lahko počakamo (pa še nekaj so govorilne odpadale zaradi bolezni vzg.)... In tako letos še nisem uspela prit do govorilnih, ne morem jim pa tega rečt na vratih... Pa malo iščem, kako bi to povedala, da bi jim razložila, da čeprav lepo zaspi, tega res ne rabi, pa da bi midva pa rabila, da ne gre spatuser posted image . Ne samo zaradi seksa (malo pa tudiuser posted image ). Lejla sicer ni problematična, ona prej zaspi, pa tudi v vrtcu grejo tamali malo prej spat in ona se itak prva zbudi, ma svoj ritem, ki ji ga ne moreš uničit;).

Sicer Ronja že več kot 2 meseca ni spala podnevi, predno je šla v vrtec. POtem so jo tam spet navadili. Zdaj je res vedno dlje pokonci in je neverjetna razlika, kadar smo doma (čez vikend) in ne gre spat - lepo zaspi ob 20h, brez kakršnihkoli problemov. Hec je pa v tem, da njej tudi zjutraj ni problem vstat - sicer Lejla prej vstane (gre tudi prej spat - in ne, nisva ju mogla sinhronizirat, čeprav se fuuuul trudiva - ampak Lejla je zaspana okoli 8:30 in hoče vsaj do 9h spat, sicer joka. Ne bom ja mučila. Ronja sicer gre zraven v postejlo, vendar ne zaspi. In ko Lejla zaspi in bi jaz vstala, gre ona za manouser posted image . Če jo pošljeva nazaj, se premetava po postelji in slejkoprej pride ali reče, da ne more spat... ker res ne more - tudi če sem zraven, pa je čisto pri miru, nič ne prčka, je tiho in vse... samo ne zaspi. Meni je to potem blesavo, takole čepet v temi 1 uro ali večuser posted image - in če je sama, je blesavo tudi njej - če sem zraven, potem lahko mirno čepiva tam dooolgo in se ne bo nič pritoževala, ampak potem spet nimam "časa zase ali za naju")

Ronja je sicer v skupini 2-4, tako da verjetno kdo tudi ne spi, ne vem. Ampak vsi se pa uležejo in morajo nekaj časa ležat, zato da lahko drugi zaspijo (jasno) in po moje Ronja tam kar hitro zaspi, vsaj tako so včasih rekli. Kako naredit, da bi ona ne spala tam torej? Ne bi rada težila vzg. brezveze, pa verjetno moram imet kako idejo, kako naj bi to izvedli...

Se opravičujem, ker smetim, bi nama pa res pomagalo - tudi za to temouser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: želja po spolnosti...
19.12.2010 11:18:18   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kolikokrat recimo na mesec vas prime in dejansko seksate? Prosim pa za iskrene odgovore.


Prime me ene 4x na dan in 3x na noč. In ko sva skupaj...kaj pa jaz vem, men se zdi da je nekje povprečje ene 4x na dan.

Iskreno user posted image

user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: želja po spolnosti...
19.12.2010 14:48:32   
pelin
Seveda se da Ronja...se splača potrudit in naročt tudi na kakšen individualen pogovor pri vzg,...mir v spalnici je pač zlata vredenuser posted image ...posebej če pride do njega ob normalni uri...Ne, brez heca...to kar se dogaja pri vas je v vrtcu čisto vsakdanja praksa...otroci, ki ne rabijo več toliko spanja in jih zaziba v vrtcu po kosilu, bodo zvečer zagotovo dolgo pokonci...Posebej nerodno je to za tiste, ki zaradi zgodnjega vstajanja zaradi službe staršev, pridejo v vrtec kmalu zjutraj v "zombi" stanju. Pri nas se sproti dogovarjamo in tiste, ki ga zvečer predolgo svirajo pokonci , na željo staršev ne dajemo spat...zamotijo se z umirjenimi dejavnostmi (risanje, knjižni kotiček,ljubkovalni...). Posledično potem zvečer prej pregorijo baterije in ....

Oj Colt, kako mi tole vse adolescentno deluje user posted image ...ali pa kot  takšen hvalisav čvek treh proizvodnjih delavcev na malci user posted image ... sori ampak mene nisi ravno prepričal...ali pa je  tisto, ko praviš da sta skupaj,le kakšne štirikrat na leto in poskušata takrat malo nadoknaditi...To mi je pa znano...iz časov, ko je bil dragi v vojski...ma ...če sedaj pomislim, ...to ni to...

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: želja po spolnosti...
19.12.2010 16:13:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kolikokrat recimo na mesec vas prime in dejansko seksate? Prosim pa za iskrene odgovore.


Premalokrat, ali - bolje bo user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: želja po spolnosti...
19.12.2010 19:07:01   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: pelin


Oj Colt, kako mi tole vse adolescentno deluje user posted image ...ali pa kot  takšen hvalisav čvek treh proizvodnjih delavcev na malci user posted image ...



http://www.youtube.com/watch?v=xeBldCmFW4M







user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: želja po spolnosti...
19.12.2010 19:40:15   
muco

IZVIRNO SPOROČILO: urška

IZVIRNO SPOROČILO: pelin


Oj Colt, kako mi tole vse adolescentno deluje user posted image ...ali pa kot  takšen hvalisav čvek treh proizvodnjih delavcev na malci user posted image ...



http://www.youtube.com/watch?v=xeBldCmFW4M







user posted image user posted image user posted image




Lepo, sam tile pubi, se niso pogovarjal nič o sexu !

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: želja po spolnosti...
19.12.2010 19:47:10   
urška
med malico so se. takrat so se definitivno.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: želja po spolnosti...
19.12.2010 20:25:14   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: urška

med malico so se. takrat so se definitivno.user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja, po telefonu ampak ne ''s pubi'' user posted image user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: želja po spolnosti...
19.12.2010 20:32:54   
ronja
pelin, ja, saj vem, da se da - ravno zato bi pa rada prej vprašala, kako to predstavit, pa kako lepo povedat, ker imata obe res fajn vzg. in se fajn razumejo s tamalimi (in z mano) in bi rada, da tako ostaneuser posted image . Ker tu gor sem dostikrat zasledila jamranja vzg., kako eni starši težijo, da naj ne dajo otrok spat, ki očitno rabijo spanje, saj takoj zaspijo... In točno taka je Ronja (zaspi jim, samo nama doma pa poetm neuser posted image ).
Saj sta bili vzg. zelo prijazni in jima je bilo nerodno, da me toliko prestavljajo, zato sta me tudi vprašale, če je kaj nujnega. Pa to ni nekaj ful nujnega, saj je že dolgo takouser posted image , da bi morala zdaj posebej zame sklicat sestanek oz. dlje v službi ostajat... Že tako so zmatrane v tem norem decebru, zdaj je pa še vzg. bolana...
Mala sicer ni zombi zjutraj, ker nimam zelo zgodaj službe in tudi sicer ji ni prav problem vstat (tudi ob vikendih ne spi nikoli dlje kot do 7h - če je Lejla prej ne zbudi, ta namreč prej vstane... Zato je pa smotano: ker če gre Ronja ob 22+ spat, Lejla pa ob 6:00 vstane, nimava niti teoretičnih možnosti,d a bi kdaj 8 ur spala...) - če jo je pa kdaj treba zbudit, samo Lejlo pošljem nadnjo, da jo gre polupčkatuser posted image . Če jo midva zbudiva, je tečna, če jo pa Lejla, je pa vsa srečnauser posted image .

colt, verjetno je razlika med prime in dejansko seksat. Saj če bi imel možnost, verjetno ne bi zdržal svojega fantazijskega tempauser posted image . Tolikokrat smo, ko smo bili študentje, zdaj so drugi cajtiuser posted image ... (cajti z malimi otroki;)


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: želja po spolnosti...
20.12.2010 22:17:09   
Peli

IZVIRNO SPOROČILO: pelin

Oj Colt, kako mi tole vse adolescentno deluje user posted image ...ali pa kot  takšen hvalisav čvek treh proizvodnjih delavcev na malci user posted image ... sori ampak mene nisi ravno prepričal...ali pa je  tisto, ko praviš da sta skupaj,le kakšne štirikrat na leto in poskušata takrat malo nadoknaditi...To mi je pa znano...iz časov, ko je bil dragi v vojski...ma ...če sedaj pomislim, ...to ni to...


Ja se strinjam za kakšne proizvodnje delavce med malico, naj dodam še to, da starejši so, bolj so poskočni user posted image user posted image user posted image .

Pri nas je zdaj v obdobju user posted image , vseskupaj bolj skromno, nekje 1-2x/14dni. Mam kr potrpežljivega user posted image .

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: želja po spolnosti...
21.12.2010 22:46:15   
*žaži*
IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kolikokrat recimo na mesec vas prime in dejansko seksate? Prosim pa za iskrene odgovore.


Prime me ene 4x na dan in 3x na noč. In ko sva skupaj...kaj pa jaz vem, men se zdi da je nekje povprečje ene 4x na dan.

Iskreno user posted image

user posted image


A je nekdo ŠE VEDNO zaljubljen?
Če se tako stanje tudi upošteva, potem bi se tudi jaz uvrstila med aktiviste zgoraj omenjene številke (nekajkrat na dan/noč).


(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: želja po spolnosti...
22.12.2010 12:37:45   
čipka
IZVIRNO SPOROČILO: *žaži*

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kolikokrat recimo na mesec vas prime in dejansko seksate? Prosim pa za iskrene odgovore.


Prime me ene 4x na dan in 3x na noč. In ko sva skupaj...kaj pa jaz vem, men se zdi da je nekje povprečje ene 4x na dan.

Iskreno user posted image

user posted image


A je nekdo ŠE VEDNO zaljubljen?
Če se tako stanje tudi upošteva, potem bi se tudi jaz uvrstila med aktiviste zgoraj omenjene številke (nekajkrat na dan/noč).





*žaži* to ti pa čist verjamem...ti ne bi, če te ne bi poznalauser posted image

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?