|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  172 173 174 175 [176]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
13.8.2011 10:13:40   
Špelca21
Oj.
No pa sva jo dočakala user posted image .
5.8. se nama je pridružila Ajda. Porod so mi sprožili, ampak je šlo pa zelo hitro vse (na srečo ker je bolelo ko user posted image ). user posted image Torej ob 9h sem dobila gel, odprta sem bila 1,5cm. Okrog teh me je začelo malo bolj "zvijat", ob 17h so bili popadki na cca. 2min, ob 17.30 na pregledu mi je G predrla mehur (odprta 4cm) in gas v porodno. Za klistir ni bilo časa ker so bili popadki na minuto in skoraj čisto odprta (samo nek rob je še bil) in v slabih dveh urah sem rodila. So me pa prerezali, ker mali nekaj ni pasalo in je imela nizek pulz pa ker je šlo vse tako hitro, da se ne bi raztrgala.
Pred porodom sem še "sanjala", da bom imela ultivo, ampak ni bilo časa. user posted image
Tako da moja porodna izkušnja je prav super in res si nisem mislila, da bom že prvega otroka rodila tako hitro.

Vse pohvale pa babicam, sestram in zdravnikom v porodnišnici Celje.

(odgovor članu daška91)
Neposredna povezava do sporočila: 4376
   RE: Julijke 2011
13.8.2011 22:37:42   
julijka11
daška in špelca, čestitkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 4377
   RE: Julijke 2011
18.11.2011 8:00:53   
huda83
Punce, saj vem, da sem malo pozna ampak a imate kakšno skupino na FBju?
Mi smo imeli sicer rok avgusta, pa smo malo pohiteli :)

(odgovor članu julijka11)
Neposredna povezava do sporočila: 4378
   RE: Julijke 2011
18.11.2011 8:07:20   
daška91
huda83- avgustovke imamo na Fb-ju skrito skupino RR AVGUSTOVKE 2011 :) lahko predlagam tvojo prošnjo če želiš :)

(odgovor članu huda83)
Neposredna povezava do sporočila: 4379
   RE: Julijke 2011
18.11.2011 8:08:50   
huda83
Daša, saj pri avgustovkah že veselo klepetamo :) sem pa mislila še v julijevke se malo vključit - več mnenj pa to :)

(odgovor članu daška91)
Neposredna povezava do sporočila: 4380
   RE: Julijke 2011
27.2.2012 20:24:46   
daška91
Zdravo sem mamica še ne 7mesečnemu sinčku Nejcu. Živimo v Kranjski Gori no jaz sem tukaj šele 1 leto.Sedaj me pa zanima če je katera mamica tukaj iz Kranjske Gore , ki ne poznam nobene tukaj okoli user posted image user posted image ?? Bi bla zlo vesela da bi skupaj vozičkal...lp Daša

(odgovor članu huda83)
Neposredna povezava do sporočila: 4381
Stran:   <<   < Prejšnja stran  172 173 174 175 [176]
Stran: <<   < Prejšnja stran  172 173 174 175 [176]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?