|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2011
17.11.2010 21:13:58   
fiška33
Super! user posted image

Fauš za pregled user posted image

lp

_____________________________

Vesna, 10.5.2010

(odgovor članu smuki)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Julijke 2011
17.11.2010 21:21:23   
anci banci
IZVIRNO SPOROČILO: Vixen

IZVIRNO SPOROČILO: anci banci

ojla

tudi jaz sem pridružujem ker sem v petek zagledala plus:) in zopet bom julijka tako kot prvič, ko sem bila pri julijkah leta 2009
doma imam 16 mesečnega sinka Svita, ki pa je že pravi mali navihanec

prov posebnih znakov nimam in upam da tako ostane do konca

vsem pa želim lepo in umirjeno nosečnost



O, anci banci, spet skupaj. user posted image



o lej jo lej vixen..he he ja spet skupajuser posted image user posted image

(odgovor članu Vixen)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Julijke 2011
18.11.2010 8:44:16   
medko
medko; bova skupi pol hujšale

balem: zmenjeno! sam danes se še fajn najem za zajtrk, pol pa ja user posted image

situacija je taka user posted image sem naredila test nosečnosti in sploh ni dvoma, takoj plusek! Danes sem se naročila na pregled, ga imam 13.12.. Kolikor sem sama računala naj bi bil PDP 21.7.

Ćestitke vsem novim nosečkam! user posted image

In tebi smuki za prvi pregled! user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil medko -- 18.11.2010 8:45:12 >

(odgovor članu balem)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Julijke 2011
18.11.2010 9:16:30   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

eov tudi jaz se pridružujem julijkam 2011. Naredila dva testa, oba pokazala user posted image . POvedala nisva še nikomur. Bova počakala do prvega pregleda, ki je 13.12. Komaj čakam. To je moja druga user posted image . mamo doma majčka 2009.
Znaki so kar moteči, upam, da ne bo huje. Slabost skozi ves dan, boleče prsi, pa strašna utrujenost. user posted image  Sineka daje spat možek, ker bi verjetno še prej mrknila kot mali.user posted image



Radovedna, kdo si... user posted image user posted image user posted image Čestitke in pridem upam kmalu za tabo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Julijke 2011
18.11.2010 11:26:15   
nhaya
Evo, da se še pri vas javim.
PDP imam 20.julija. Drugače pa sem po 2.IVF.

Imam pa že kar en teden rahle krvavitve in sem na bolniški. Upam, da kmalu minejo.

(odgovor članu aTri)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Julijke 2011
18.11.2010 12:07:32   
dhamma
Punce, men je tolk slabo, bruham, ne morem ne jesti, ne piti. Pregled pa sele cez 3 tedne. Zdej smo šele v 6 t.
AAAAAAAAAA!

(odgovor članu aTri)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Julijke 2011
18.11.2010 14:46:30   
sonncnica
Živijo!

Imam občutek, da me je nekdo razkril user posted image . So pravi podatki, sam dejmo bit še diskretni, dokler ni potrjeno s strani strokovnjakov user posted image . Zdaj mogoče lahko tudi jaz sklepam... ker nisem ravno pogosto na forumu in dejansko bi poznala samo eno osebo... Bomo počakali, da se razkriješ aTriuser posted image .

LP

(odgovor članu tamchy)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Julijke 2011
18.11.2010 15:01:29   
aTri
ojla!!


sonncnica...po moje si že  ugotovila kdo sem...Se bom razkrila po prvem pregledu, ki pa ga imam šele čez en mesecuser posted image ..kje je še to....sem študirala, da bi šla samoplačniško, da bi vsaj videla ali je vse ok in če sploh raste. Me je zelo strah ponovnega SS.

nhaya...držim pesti, da se tvoje krvavitve čimprej  končajo!!


Imejte se lepo, jaz pa grem z mojo pupco na sonček, dokler ga je še kaj.

< Sporočilo je popravil aTri -- 18.11.2010 15:02:18 >

(odgovor članu sonncnica)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Julijke 2011
18.11.2010 15:16:05   
Nateja85
Prvi pregled imam šele 16 decembra.
Danes se mi je pa začel pojavljati rahel rjavkasti izcedekuser posted image
Ali naj še malo počakam pa potem pokličem ginekologinjo?
Kaj naj naredim?

(odgovor članu aTri)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Julijke 2011
18.11.2010 15:22:44   
sončnica14
Pozdravljene,

meni se ta blaga krvavitev še kar vleče, sedaj že en teden. V ponedeljek imam ponovno pregled in močno upam, da bo vse OK, saj mi zadnjič G. tega ni mogla potrditi (je rekla da al bo OK al pa ne bo- no more rečt, srčka pa še ni videla). Ker me zelo skrbi kaj bo, pa še ta krvavitev oz rjav izcedek me mori, sploh nočem kaj dosti razmišljat o nosečnosti in otročku, da ne bi bila potem  čisto povožena. user posted image
Mi je pa rekla, da počivanje ne bo nič koristilo (kao če je plod OK bo vse v redu, če pa ni pa tudi počivanje ne bo pomagalo)  in tako pridno hodim delat kot da nič ni. Upam na najboljše, teden se mi pa tako vleče, kot da bi imel 30 dni ne pa 7.

Trebuh imam pa sploh popoldan  tako napihnjen, da moram prav paziti, kaj oblečem, da ga malo zakrijem.

No, lepo se imejte!


(odgovor članu aTri)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Julijke 2011
18.11.2010 15:41:02   
cori
aTri, jaz tudi malo razmišljam, da bi šla samoplačniško, ker imam za sabo že 2 slabi izkušnji user posted image ....pregled imam pa šele 14.12.

sončnica 14 user posted image user posted image user posted image držim pesti, da bo v ponedeljek vse ok....ja, se vleče vleče to čakanje, sem dala to skozi....

(odgovor članu sončnica14)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Julijke 2011
18.11.2010 15:42:48   
cori
IZVIRNO SPOROČILO: Nateja85

Prvi pregled imam šele 16 decembra.
Danes se mi je pa začel pojavljati rahel rjavkasti izcedek
Ali naj še malo počakam pa potem pokličem ginekologinjo?
Kaj naj naredim?

Jaz ne bi čakala, bi  poklicala in vprašala.

(odgovor članu cori)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Julijke 2011
18.11.2010 15:59:02   
sončnica14
IZVIRNO SPOROČILO: Nateja85

Prvi pregled imam šele 16 decembra.
Danes se mi je pa začel pojavljati rahel rjavkasti izcedekuser posted image
Ali naj še malo počakam pa potem pokličem ginekologinjo?
Kaj naj naredim?



Jaz bi kar poklicala, naj te vzamejo prej. Meni so se začeli prejšnji petek tudi v obliki rahlega svetlorjavega izcedka, pa so je potem  za vikend malce okrepila (tudi barva ni bila več tako svetla, temveč temnejša, na trenutke pa tudi rdeča). V ponedeljek sem poklicala sestro in me je naročila za isti dan.  

(odgovor članu Nateja85)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Julijke 2011
18.11.2010 16:22:44   
aTri
IZVIRNO SPOROČILO: Nateja85

Prvi pregled imam šele 16 decembra.
Danes se mi je pa začel pojavljati rahel rjavkasti izcedekuser posted image
Ali naj še malo počakam pa potem pokličem ginekologinjo?
Kaj naj naredim?



Takoj pokliči G in povej kako je na stvari....nočem te strašit ampak pri meni se s tem rjavim izcedkom ni izšlo..sem imela SS

Sončnica14..držim pesti, da bo vse OK.user posted image user posted image user posted image

cori jaz imam pregled še en dan za tabo..verjetno jo bom  ju3 poklicala in bom šla kar k svoji G.

(odgovor članu Nateja85)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Julijke 2011
18.11.2010 16:59:20   
Nateja85
Hvala vsem za informacije. Bom takoj jutri poklicala
ginekologinjo...

(odgovor članu aTri)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Julijke 2011
18.11.2010 18:31:35   
aTri
IZVIRNO SPOROČILO: Nateja85

Hvala vsem za informacije. Bom takoj jutri poklicala
ginekologinjo...


Držim pesti zate, da bo vse OKuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nateja85)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Julijke 2011
18.11.2010 19:02:08   
medko
tud jest držim pesti za vas, da bo vse dobro!
mene je zdej par dni ful špikalo in bolelo v trebuhu in sem danes vprašala sestro, ko sem se naročila za pregled, če bi lahko bilo kaj narobe. mi je rekla, da če mislim da je naj grem na urgenco v bolnico vsak dan do 12ure in to je bilo to. halo??? sem pričakovala kaj drugega...
in kako ste kaj? kaj delate? jest sm lih iz predavanj.. no, hm, smo šle prej s predavanj in malo po trgovincah user posted image

(odgovor članu aTri)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Julijke 2011
18.11.2010 19:59:54   
cori
Se še malo javim, preden grem spat...zadnje čase sem zvečer tako utrujena, da je kaj, zdaj me pa še grozno boli križ....še sreča, da imam razlog, da lahko jamramuser posted image user posted image

Lepo se imejte!



(odgovor članu medko)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Julijke 2011
18.11.2010 21:38:09   
Anonimen
nateja držim pesti, da se vse ummiri
meni je v preteklosti proti slabosti pomagal tictac mentol ali winterfresh
slabo mi (zaenkrat) drugače ni, razen zvečer. Jela bi kar naprej, ampak gre pol manj dol, pol se mi pa ustavi.user posted image

Lep večer vsem buškotom
user posted image

(odgovor članu cori)
  Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Julijke 2011
18.11.2010 21:48:58   
Anonimen
Čao čao,

najprej čestitke vsem srečkam user posted image !!!
Še ena julijka tukaj user posted image - bom pa do pregleda pri G anonimna user posted image
V sredo zjutraj sem naredila test in pokazal se je en lepo viden +
V ponedeljek (3 dni pred predvideno m.) sem imela rdečkasto rjav izcedek, od torka dalje imam pa rjav izcedek in me malo skrbi ... jutri tako in tako pokličem G, da se naročim na pregled.
Vsake toliko mi postane rahlo slabo - večkrat na dan in fuuulll več spijem!

Ne vem zakaj ampak se kar ne upam kaj preveč veseliti ... držimo tačke, da bodo naše pikice zdrave in bo vse OK!! user posted image


Lahko noč,
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Julijke 2011
18.11.2010 22:33:32   
sonncnica
aTri, bom rekla, da sem 99% user posted image  

Držim pesti za vse nas, da se bo super izteklo! Mene tudi malo skrbi, čeprav je vse ok, pregled pa imam šele 8. 12.. Tja po nuhalni, po novem letu pa se razkrijemo in se dobimo lahko tudi v živouser posted image .

Lep večer vsem!

(odgovor članu aTri)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Julijke 2011
19.11.2010 10:19:21   
bubu_bibi
Pozdravljene! Z veseljem se vam pridružujem še ena julijka. Čestitke vsem in se beremo!

(odgovor članu sonncnica)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Julijke 2011
19.11.2010 17:31:04   
saskam
se izdam po pregledu.user posted image Nočem pej, ker res še nihče ne ve, tako da ne bi bilo ravno prav, da kdo izve pred starši, kaj ne? user posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Julijke 2011
19.11.2010 21:05:16   
aTri
in se dobimo lahko tudi v živo user posted image .


To pa sigurno!!

Dobrodošli novi članici med julijkami user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonncnica)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Julijke 2011
20.11.2010 11:25:59   
Anonimen
Hoj hojuser posted image

Anci Banci, ti veš kdo semuser posted image , bomo še počakali na uradni test v ponedeljek, testki pa so v sekundi +++user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sploh ne morem še verjetuser posted image

aTri, sem zasledila na temi Primorke, da si od tamuser posted image Jaz sem iz KP, pa se bom tudi jaz pofočkala na uno temouser posted image

Drugače punce kako ste? Jaz sem OK, nič posebnega, razen bolečih dojk in špikanje po materniciuser posted image
Lep vikend želim vsemuser posted image

(odgovor članu aTri)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?