|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 13:11:00   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Patrisha
sej sem cist ok, samo vedno ko se spomnem na pondelk mi kr malo dih zastane, grem kr z spakirano torbo tja.. Skrbi me to, ker je rast "zastala" med decembrom in zacetkom januarja.. sicer je blo prej tudi manjse ampak zdaj pa konkretno.. posebej femur - ko je kao glavni za meritve... sej pravim, pomagat ne more, lahko samo cakam in vidim kaj bo! dokler dela obrate in rita ko zmesana ji vrjetno nic ne manjka :) mogoce, pa boma se mi2 kje skup v P ahahah al pa bom z teylo..

in to je to, ko dam copy paste pa kr nekaj kopira :) user posted image user posted image user posted image


Ja si na istem, meni tudi femur zaostaja za 4 tedne. Sam meni G reče, da ni panike, pa tko. Sicer je rekla, da bo vrjetno CR. Tako, da ne vem a flegma tko govori ali ji res dol visi ali pa res ni za skrbet. Pa sem se nehala sekirat, ker bi me to požrlo. Na zadnjem UZ mi celo pokazala ga ni na ekrančku me je čisto zgrozilo. No ravno gledam MK ravno femur je pri meni tudi kritičen 4 tedne zaostajamo. Je pa tko, da za mojo G je znano, da je tiho tiho tiho pol pa sam napotnico da in zažene paniko, lete hitro v porodnišnico. To sem zanč vidla pri eni nosečki, ženska se je zjokala. Še zunaj je svojemu govorila, šeč skos je bla tih pa da je ok, zdej pa predčasni porod. To je kar kriza, nikoli nam nebi bilo prav, če je tih al pa če pove user posted image Čeprav jaz mam raje, da v naprej vem. Sploh ker se mi je od padca zgodlo do vse skup in skos, pol kaj za nazaj potegnem.
Glede špikanja je normalno, jaz mam od padca to. Sicer morjo vmes prenehati. Lahko je šerjenje maternice lahko pa mini mini popadki. Odvisno, kje pa kako te špika. Mene drugače stalno špika s prekinitvam do 5x na dan desno spodaj pri trebuščku, tam me tudi skos stalno boli, zato težko hodim. Da še meti nisem mogla nest vatirance :( Je moj potem odnesel.

Biljana ja mal pa moram napače delat, pa kvake user posted image Da se malo nasmehnimo user posted image

(odgovor članu Patrisha)
  Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 13:16:09   
little*miss
Sem še eno kitico odspala prej in sem kot prerojena user posted image No, cotike so oprane in obešene, zdaj pa že posteljnino perem (tisto, kaj je bila zjutraj pobruhana user posted image ) in jo bom lepo na sončka obesla. Sem skužla, da mi dva bodija manjkata, pa bi se lahko zaklela, da ko sem doma cotike iz vrečke jemala sta še bila tam. Zdaj pa nevem ali je tamala odnesla, ali pa nevem kaj se je zgodilo z njima user posted image Upam, da jih najdem, ker imam zdaj samo 4..

Kosilo se tudi že kuha, zdaj še grem malo pospravit, potem pa tak po malo v vrtec.

Tamy fajn se imej na foto šutingu user posted image

Trsica, to pa si v super porodnišnici, če ste kremšnite dobili za jest. user posted image

Jaz jih bom verjetno kar naredila danes..ste me ''''zrajcale'''' user posted image

< Sporočilo je popravil little*miss -- 13.1.2011 13:17:34 >


_____________________________

*Tia - 27.8.2009*

*Jan - 8.2.2011*

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 13:20:36   
Patrisha
IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7


IZVIRNO SPOROČILO: Patrisha
sej sem cist ok, samo vedno ko se spomnem na pondelk mi kr malo dih zastane, grem kr z spakirano torbo tja.. Skrbi me to, ker je rast "zastala" med decembrom in zacetkom januarja.. sicer je blo prej tudi manjse ampak zdaj pa konkretno.. posebej femur - ko je kao glavni za meritve... sej pravim, pomagat ne more, lahko samo cakam in vidim kaj bo! dokler dela obrate in rita ko zmesana ji vrjetno nic ne manjka :) mogoce, pa boma se mi2 kje skup v P ahahah al pa bom z teylo..

in to je to, ko dam copy paste pa kr nekaj kopira :) user posted image user posted image user posted image


Ja si na istem, meni tudi femur zaostaja za 4 tedne. Sam meni G reče, da ni panike, pa tko. Sicer je rekla, da bo vrjetno CR. Tako, da ne vem a flegma tko govori ali ji res dol visi ali pa res ni za skrbet. Pa sem se nehala sekirat, ker bi me to požrlo. Na zadnjem UZ mi celo pokazala ga ni na ekrančku me je čisto zgrozilo. No ravno gledam MK ravno femur je pri meni tudi kritičen 4 tedne zaostajamo. Je pa tko, da za mojo G je znano, da je tiho tiho tiho pol pa sam napotnico da in zažene paniko, lete hitro v porodnišnico. To sem zanč vidla pri eni nosečki, ženska se je zjokala. Še zunaj je svojemu govorila, šeč skos je bla tih pa da je ok, zdej pa predčasni porod. To je kar kriza, nikoli nam nebi bilo prav, če je tih al pa če pove user posted image Čeprav jaz mam raje, da v naprej vem. Sploh ker se mi je od padca zgodlo do vse skup in skos, pol kaj za nazaj potegnem.
Glede špikanja je normalno, jaz mam od padca to. Sicer morjo vmes prenehati. Lahko je šerjenje maternice lahko pa mini mini popadki. Odvisno, kje pa kako te špika. Mene drugače stalno špika s prekinitvam do 5x na dan desno spodaj pri trebuščku, tam me tudi skos stalno boli, zato težko hodim. Da še meti nisem mogla nest vatirance :( Je moj potem odnesel.

Biljana ja mal pa moram napače delat, pa kvake user posted image Da se malo nasmehnimo user posted image


no sej to. Jaz sem sla v P k prim. Cerarju in je reko, da to ni normalno.. G. pa ja da je vse ok. Ja caki malo, Cerar se je vedno tata mata proti eni kokli, ki se je pr njem definitivno ucila - se Pusenjak se je. Ampak kakorkoli.. moti mene tudi to, daj povej v ksiht ce ni kaj ok, ne pa eni ja, drugi ne.. pol pa ne ves, al si sam zmesan al ne user posted image dok otrocki veselo skacejo in migajo smo potolazene user posted image vsaj jaz =)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 13:23:19   
cukica
Zaenkrat še doma,me pa daje malo bolj kot včeraj sam sem rekla dokler bo znosno bomo kr doma lepo čakal.Sem šla pa kupit še ostale stvari za tamalga v Lekarno in prekuhala dudice tako,da mam vse prštiman.Sam še ,da očka pride pol pa lahko gremo v akcijo,...user posted image
Se mi pa že od jutra dogaja se kr neki smejem očiten me daje smejalni sindrom,...
Teyla drži se mislim tud nate in trsico,pa foxy,...


_____________________________

17.01.2011 Nejc

(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 13:28:15   
Anonimen
PatrishaA do Cerarja si prišla z napotnico? Ker mene tudi mika, da bi kar šla sama, sam baje ne moreš, če nimaš napotnice. Meni je enepar ljudi rekla pa jih nepoznam in ko se pogovarjamo, kaj mi pravi G, da naj grem naprej, sam nimaš kaj G pravi, da si BP in se sprijazniš. Sem pa zvedela, čisto naključno, da je moja G zafurala vsaj 5 oseb okoli mene, pa še vedla nisem, da mamo isto. To mi pa je zastrašujoče user posted image Samo to me matra, da me ne jemlje resno in da vse z roko maha ah to je normalno noseči ste. Ja kaj bi pa bilo, če bi bil vaš otročiček po jusu... al pa ta komentar, ja če pa fantek ni je pa punčka, bo pa plave oblekce nosla. Halo, men si pa trdila, da je fant. POl pa pogleda ja sej je fant. Pa se mi smeji... sem že dobila občutek, da se z mene norca dela.
Kaj pa po morfi ti je tudi zaostajal za par tednov?

Ja meni se pa včasih tako naguzi, da ne vem a je bedrca al je ritka ker je prav bunka ven. Da ne rečem, da dostikrat dobim bunkico njegovih plavitk ven, prav bunkico user posted image To včasih prav zaboli. Pol pa pomasiram pa not porine rokco. user posted image Sem pa opazila, da zna svojo ritko fajn naguzit, da se taka bunkica vidi.

< Sporočilo je popravil PilotGirl7 -- 13.1.2011 13:35:56 >

(odgovor članu Patrisha)
  Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 13:29:14   
cukica
Pa še to izvid za uroinfekt je negativen hvala bogu sam še to se mi je manjkal ja,...
Jutri pa v postojno na pregled in bomo videli kaj bodo rekli al bomo ostal not al bomo šli še mal domov,me je začelo pa grabit v hrbtu,tako,da očiten počasi prihajajo popadki ,ki bodo bolj aktivni in tud na blato me bl tišči,...


_____________________________

17.01.2011 Nejc

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   [Brisano sporočilo]
13.1.2011 13:37:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu valek)
  Neposredna povezava do sporočila: 4832
   [Brisano sporočilo]
13.1.2011 13:42:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 13:43:07   
šebela
Eno tehnično vprašanje: a ve ste robove tetra plenic kaj porezale ali jih kr pustile? in še kolko kisa date v stroj?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 13:46:25   
Patrisha
Ja kaj bi pa bilo, če bi bil vaš otročiček po jusu... al pa ta komentar, ja če pa fantek ni je pa punčka, bo pa plave oblekce nosla. Halo, men si pa trdila, da je fant. POl pa pogleda ja sej je fant. Pa se mi smeji... sem že dobila občutek, da se z mene norca dela.
IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7

PatrishaA do Cerarja si prišla z napotnico? Ker mene tudi mika, da bi kar šla sama, sam baje ne moreš, če nimaš napotnice. Meni je enepar ljudi rekla pa jih nepoznam in ko se pogovarjamo, kaj mi pravi G, da naj grem naprej, sam nimaš kaj G pravi, da si BP in se sprijazniš. Sem pa zvedela, čisto naključno, da je moja G zafurala vsaj 5 oseb okoli mene, pa še vedla nisem, da mamo isto. To mi pa je zastrašujoče user posted image Samo to me matra, da me ne jemlje resno in da vse z roko maha ah to je normalno noseči ste. Ja kaj bi pa bilo, če bi bil vaš otročiček po jusu... al pa ta komentar, ja če pa fantek ni je pa punčka, bo pa plave oblekce nosla. Halo, men si pa trdila, da je fant. POl pa pogleda ja sej je fant. Pa se mi smeji... sem že dobila občutek, da se z mene norca dela.
Kaj pa po morfi ti je tudi zaostajal za par tednov?

Ja meni se pa včasih tako naguzi, da ne vem a je bedrca al je ritka ker je prav bunka ven. Da ne rečem, da dostikrat dobim bunkico njegovih plavitk ven, prav bunkico user posted image To včasih prav zaboli. Pol pa pomasiram pa not porine rokco. user posted image Sem pa opazila, da zna svojo ritko fajn naguzit, da se taka bunkica vidi.


jap z napotnico, pa se to zeeeeeeelo redko dajo.. je baje cela umetnost tja prit sem slisala.. no kakorkoli. Pr morfi je blo vse ok, zato je tolko bol cudno in potem G. Cerar sprasuje a pr morfi pa je blo ok?? pol pa ja! in tak vprasa katero g. mate? in ko poves pa ce se zacne smejat obicajno ni nic dobrega.. ( sicer moja glavna je na porodniski in sem zmes dobila neko cudno :/ ). Tak da ne vem! se bom pustila presenetit.. kaj pa naj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 13:48:36   
Patrisha
IZVIRNO SPOROČILO: šebela

Eno tehnično vprašanje: a ve ste robove tetra plenic kaj porezale ali jih kr pustile? in še kolko kisa date v stroj?


jaz sem pr vseh tetra planicah od tosame mogla na vseh orbih nitke rezat - se mi je skor scufalo!! sicer tasca kupuje tetra plenicke za brisanje posode in morem rect, da ma Müller 100 krat bolj kvalitetne kot tosama - mi je zal da sem jih prej tam kupla..

(odgovor članu šebela)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 13:50:52   
Anonimen
Cukica Super, samo da ni uroinfekta! user posted image

(odgovor članu cukica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 14:01:29   
hel32
IZVIRNO SPOROČILO: šebela

Eno tehnično vprašanje: a ve ste robove tetra plenic kaj porezale ali jih kr pustile? in še kolko kisa date v stroj?


Kako misliš, katere robove, al misliš na nitke, nitke se porežejo po pranju, obvezno, piše na vsaki pakungi!

Mi smo tudi včeraj kupili še ostale stvari za našo malo missuser posted image user posted image , v lekarni sem dala celih 27€user posted image user posted image user posted image user posted image   samo za Bepanhen,nekaj Mustelilnih stvari, in še neki malega in to je to.
Sicer, pa pišete tolk, da vas ne dohajam, pridne ste!
Dogajanje glede poroda, popadkov, pri nas se še nič ne dogaja, razen občasnega otrdevanja trdbuha, kar je normalno za te tedne, beba ful drma v trebuhu, in bomo verjetno še kr par tednov 2v1! Vsaj še 4 no!

Cukica, mogoče se je pa le začelo!! Drži se!!!



_____________________________

TJAŠA 11.8.1998 3050gr,52cm
MARKO LUKAS 6.9.2009, 3830gr, 51cm
MAJA LUCIJA 9.2.2011, 3800gr, 52cm

(odgovor članu šebela)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 14:16:56   
Anonimen
Jaz sem tudi šla učeraj v lekarno, sem kar 35€ pustila. Me pa zanima a rabimo raskužilo za roke al ne? TO mislim un sprejček, baje se uporablja za čiščenje podlage previjalne?

(odgovor članu hel32)
  Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 14:18:09   
meta21
Preden vam naštepam celo stran odgovorov (ostali sta mi še 2 strani pa grem vmes mal dremat, ker tudi Lovro spi) naj povem, da se je meni s psiho poštimalo tudi fizično stanje. 19 dni imam do PDP-ja pa skoraj kot da nisem noseča. Edino spim le na boku, drugače pa nič (trkam). Še mali me je nehal neusmiljeno brcat in me samo še nežno boža. Če pomislim kakšen kripl sem bila zadnej 2 meseca. No, mogoče je pa to zatišje pred akcijo-ne bi imela nič proti.user posted image

(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 14:18:29   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: Nina33

dons sva se z malim spet ornk počla user posted image . No, sej se pobotava poj, sam sem tolk jzna nase, ker mi res skor film poč včasih user posted image .


user posted image
Mislim, da bi mogli naši fantje tud en forum odpret, da bi mal pojamral-bi pol mogoče bolj strpno gledali na nas.

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 14:18:47   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: Nina33

IZVIRNO SPOROČILO: meta21
A ste vidle profiča!? Poglejte uro objave pri mojih zadnjih dveh postih- dva v 3 sekundah. Ima da me na 200. strani čaka kremšnitauser posted image

Ti zihr nisi na Siolu - v treh sekundah men še "oknčka" za pisat ne odpre user posted image .



Sproti odgovarjam na vsak post posebej ampak jih ne objavim, ker me pol vedno na zadnjo stran vrže. Ko pridem do konca pa vse po vrsti poentram-zato so čist skupaj.

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 14:19:02   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: HoneybeeMaja

Še eno vprašanje,ker sem videla,da že kupujete pleničke...katero velikost kupiti za začetek?2-5kg ali 3-6kg?Hvala!


Mal je odvisno kolk špehca majo na bedrcah, ko se rodijo. Če majo bolj zobotrebčke 2-5, drugače pa 3-6. Mislim pa da lahko mirno kupiš vsakih 2 paketa. Boš vse porabila-sploh na začetku, ko smo še mal nespretne in kar naprej kje kej ven prileti

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 14:19:18   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: ninchi9

Pilogirl - zadnje štiri tedne imaš vsak teden CTG - tako da ja - 1x tedensko pregled. No, mene nič ne pregleda, samo k njemu grem not s tistim listom od CTG-ja, da pogleda, če je vse ok.


Jaz nimam CTG-jev ampak posluša srček, pretipa trebuh in bejži domovuser posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 14:19:33   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: Nina33

Aja, tele velikosti pleničk so tut bl tko kt pr cotkah user posted image  - naš nosi številko 5 ( od 15 do ne vem kolk kilc) čeprav še vedno nima 15 kil, une 4+ (od 11-20 kil) so mu pa že dolgo premajhne user posted image  Je pa verjetno od firme do firme različno user posted image


Sej ponavadi ni druge razlike kot v višini-do kam na hrbtu priejo in ko drekec začne na hrbtu iz plenice silit je čas za novo velikostuser posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 14:35:56   
valek
Evo js sm za nakupov nazaj....spet veliko zapravla...:)
sm kupila v Sanolaborju pas za po porodu, pa čaj iz malinovih listov...
potem pa sm seveda še zavila v DM in seveda nakupila en kup stvari še--
kupila sem od Mam 1 dudico (0-2m) , pa ene plenice od babylove 3-6 kg, pa bombažne plenice tetra čisto bele 70x70(5 kos) in še manjše to- to bombažne
40x40(6 kos)....namreč 10 kom že imam doma...samo so z vzorci...pa itak tega nikol ni dovolj tako da sm zato še dokupila.... no pol pa sm še kupila en dodatek k prehrani zame Hipp natal...je mneda super...no pa še puder za otroško ritko od babylove... ostale zadeve pa že imam,......
Tako to je zadnji nakup pred porodom...
...zdaj pa še sam počakamo....:)user posted image user posted image


(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 14:38:42   
hel32
IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7

Jaz sem tudi šla učeraj v lekarno, sem kar 35€ pustila. Me pa zanima a rabimo raskužilo za roke al ne? TO mislim un sprejček, baje se uporablja za čiščenje podlage previjalne?


Mi imamo doma kar 3 velika razkužila, enega celo tudi za HIV,...no uni šprej ko ga imajo v laboratorij za pošpricat ob odvzemu krvi, kr kupi, ne škodi, jaz bom pošpricala, ker bosta le dva in taveliki je pravi pujso.

Plenice- mi smo kupili en paket od 2-5, en pa 3-6, Pampers newborn.
bom prilimala še kako slikico.

_____________________________

TJAŠA 11.8.1998 3050gr,52cm
MARKO LUKAS 6.9.2009, 3830gr, 51cm
MAJA LUCIJA 9.2.2011, 3800gr, 52cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 14:43:44   
Nina33
Helou!
Jaz sem pa z lepotnega sprehoda - za mojga malega je lepotni, zame bi bil krepčilni (pol ure hoje v eno smer user posted image ), če ne bi šla na... KREMŠNITO!!! Mene ste že včer zvečer, no - ponoč user posted image , napsihirale, nisem mogla, de ne bi.
Gorenjci sploh nismo ohrni, sam mal šparovni user posted image . Za razliko med "ohrn" in "šparovn" je treba pa tut Gorenca vprašat, se mi zdi user posted image .
Aaa, Meta, na koncu sam entraš - sej mi res ni blo čist jasn drgač user posted image . Jaz pa poj nazaj brat hodim in nisem nikol tko hitra user posted image .
Plenice: pr nas pa pr stegnih ta prvo spustijo user posted image .
Čukica, znabit to res to user posted image user posted image user posted image , samo še na user posted image  atija počakajta z Nejcem (saj pride jutri, ne user posted image ).
Eh, zihr sem neki še hotla napisat user posted image .
Grem najprej pojest kosilo (sem v mama-ata hotelu in mi ni treba ne kuhat ne pomivat poj user posted image ), mi spomin mogoče poj pride nazaj user posted image .
Lep dan vsem!

< Sporočilo je popravil Nina33 -- 13.1.2011 14:49:01 >


_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu valek)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 14:49:51   
Nina33
A bo tretji del pred ponedelkom? user posted image  Matr smo pridne user posted image user posted image user posted image

_____________________________

There's nowhere you can be that isn't where you're meant to be. ~~John Lennon

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: Februarke 2011 II.del
13.1.2011 15:41:58   
Tigrica86
tretji del mam res ne uide user posted image

js sm dans sama do 18h, ma user posted image spet tečaj, pa se mi nč ne da... sm ravno misla mal na sprehod it, pa se je že sonček skril, tk da mam izgovor user posted image

mam  sicer še kr neki stvari za oprat pa naštimat, sam še vedno nimama previjalne komode, tk da nimam kam cotk zlagat user posted image ma sm jezna na "tišlerja"

drugač pa naša user posted image tud veselo brca, pa kdaj kako okončino kam moli, tk da to res zna zabolet user posted image ampak kr nj, tk vsj vem da je ok!

spanje je pr men še kr zadovoljivo, če odštejem boleče kolke... da o trtici (al medenici al karkoli je že to) sploh ne govorim user posted image

no, dans sm še v DM-u naročila torbo za previjanje, ker so meli v 5 poslovalnicah, k sm jih oblavfala včeri pa dans, samo črno, vijolčno al pa rjavo barvo (men so delovale tk žalostno da joj) zdj sm si zgovorila bež (ker oranžna ne obstaja), pa jo lahk grem jutr že iskat... user posted image pol pa res spakiram vse za v P, da ne bo user posted image v skrbeh user posted image

povejte mi, kolk dekic mate na zalogi? eno, dve, več? js sm zaenkrat kupla eno, včasih se kera tud dobi pol, sam sm ziher, da je js ne bom, zato k računam nanjo user posted image

(odgovor članu Nina33)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?