|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
26.10.2010 18:54:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tamy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Februarke 2011 II.del
26.10.2010 18:55:47   
DIANE
ooooooooo a že tok postov smo naklofale.user posted image

(odgovor članu Mišyka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Februarke 2011 II.del
26.10.2010 19:14:08   
cukica
Tamy in teyla zaslužita si vse pohvale,za naš seznamček,...Mislim da se da tudi stran 200 zaklenit,da nebi nobena več pisla tam ampak tukaj,...Sam jaz nevem kako bom pa mal povprašala,....

_____________________________

17.01.2011 Nejc

(odgovor članu Mišyka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Februarke 2011 II.del
26.10.2010 19:15:01   
zasi
Joj, kake čveke! Zdaj pa le tako naprej! :)

Valek fajn sta to kupila. Midva sva tudi na bolhi kupila podobno previjalno, le da je najina zložljiva. Jutri jo najverjetneje dobiva, ker nama jo stric pripelje iz primorske.

(odgovor članu DIANE)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Februarke 2011 II.del
26.10.2010 19:35:36   
Anonimen
Dobro, da sem opazila, da je ste na novo odprle user posted image

Čestitke vsem user posted image

Prilagam pa seznamček od baby centra http://dl.dropbox.com/u/1332976/dojencek/bebe001.jpg

Sem tudi nekaj slikc prilepila v moj album ;)

(odgovor članu zasi)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Februarke 2011 II.del
26.10.2010 19:37:25   
Anonimen
Jaz sem iz nemčije naročila voziček in sicer preko ebay.de. Zelo zadovolna, tudi veliko ceneje dobila kot v slo.

Povej te mi, kako dol spravite Magnesol? Meni je obupen okus :( Mogla bi pa pod nujno piti zaradi krčov. Mam pa že tako težave z želodcem, ker mi je skos slabo pa še okus obup, ne da opisat.

< Sporočilo je popravil PilotGirl7 -- 26.10.2010 19:40:33 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   [Brisano sporočilo]
26.10.2010 19:51:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Februarke 2011 II.del
26.10.2010 19:51:03   
sara1986
PilotGirl, a donat tud ne bi mogla spit zjutraj kozarček? Je baje še bolj zdrav od magnesola.. potrpi, zamiži in popij nahitro pa bo. Vsaj deci. Predstavlji si da je viski pa da ga na hitro rukneš user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Februarke 2011 II.del
26.10.2010 19:57:59   
trsica
IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7

Povej te mi, kako dol spravite Magnesol? Meni je obupen okus :( Mogla bi pa pod nujno piti zaradi krčov. Mam pa že tako težave z želodcem, ker mi je skos slabo pa še okus obup, ne da opisat.


Meni gredo vse šumečke na bruhanje. Zato sem si kupila tablete Mg 250mg. Vzamem dve na dan. Grem poiskat slikco.

user posted image


< Sporočilo je popravil trsica -- 26.10.2010 20:00:12 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Februarke 2011 II.del
26.10.2010 20:01:47   
Anonimen
Sem poskusila eksati, pa se mi je dobesedno dvignilo. Nemorem jaz te šumeče tabletke :(

Bom tudi jaz raje tabletke kupila. Mi je žal, da nisem takoj vprašala. Ker mi je sestra rekla Magnesol in sem kar to kupila.

< Sporočilo je popravil PilotGirl7 -- 26.10.2010 20:02:55 >

(odgovor članu trsica)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Februarke 2011 II.del
26.10.2010 20:21:28   
Tisia
pilotgirl7 na kateri strani si pa naročila voziček in katere znamke???
čeprav mislim da bom kar jaguar car 3 vzela ker je sedaj komplet 3 v 1 350 eur in se mi zdi zelo fajnuser posted image
prebava tudi meni zadnje čase nagaja pa spijem donat ali pa kefir..bom probala še aktiviouser posted image  mogoče bo kaj boljše se mi zdi da se je vse upočasnilo od prebave do miganjauser posted image
bolneuser posted image upam da ste se pozdravileuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Februarke 2011 II.del
26.10.2010 20:32:12   
Anonimen
JAz sem ujela akcijo na ebay.de, kjer je firma imela kot akcijo. Kupila sva pa quinny freestyle. Vtipkaj, www.ebay.de, se marsikaj poceni dobi in to novo, da ne bo kdo mislil rabljeno. Moraš pa paziti, da se prodaja novo in da je kupim takoj in plačilo paypall (da si tudi brez težav zaščitena).

Ja tale jaguar je res ugoden.

Hvala za user posted image user posted image user posted image Sedaj jih potrebujemo, ko smo bolne ;)

< Sporočilo je popravil PilotGirl7 -- 26.10.2010 20:33:06 >

(odgovor članu Tisia)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Februarke 2011 II.del
26.10.2010 20:32:42   
hayabusa
D3lfink4 a si ti rekla da boš v tuševi reklami? Danes smo jo dobili super si user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tisia)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Februarke 2011 II.del
26.10.2010 20:34:09   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: hayabusa

D3lfink4 a si ti rekla da boš v tuševi reklami? Danes smo jo dobili super si user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Malo več povej? Sem zrešila čisto :) V kateri reklami?

(odgovor članu hayabusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Februarke 2011 II.del
26.10.2010 20:49:52   
FoxyLady
Čer,Wauuuuuuvvvv drugi del....ma ste res pridne ,se bom morala tudi jz potrudit pa kaki post več gor vrštuser posted image

Vidim kako veselo že vse nakupujete opremo,jz potrebujem še previjalno mizo, jajčko in banico ostalo pa že večinoma imam.

Čeprav bom tudi jz šla še kej v trgovine brskat pa zapravt za princesko. Sej gledam že gledam pa pravi moj čaki še mal ,pa tk dober ,če ne bi mela že polno omarouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Februarke 2011 II.del
26.10.2010 20:51:28   
hayabusa
IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7


IZVIRNO SPOROČILO: hayabusa

D3lfink4 a si ti rekla da boš v tuševi reklami? Danes smo jo dobili super si user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Malo več povej? Sem zrešila čisto :) V kateri reklami?

Tuš drogerija, takoj ko odpreš na levi strani tam ko majo stilsko preobrazbo, full dobro zgleda (saj ne da prej ni ampak meni je full všeč)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Februarke 2011 II.del
26.10.2010 21:00:01   
FoxyLady
IZVIRNO SPOROČILO: hayabusa

IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7


IZVIRNO SPOROČILO: hayabusa

D3lfink4 a si ti rekla da boš v tuševi reklami? Danes smo jo dobili super si user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Malo več povej? Sem zrešila čisto :) V kateri reklami?

Tuš drogerija, takoj ko odpreš na levi strani tam ko majo stilsko preobrazbo, full dobro zgleda (saj ne da prej ni ampak meni je full všeč)






Sm mogla it kuj počekirat .... dobra sprememba resuser posted image user posted image

(odgovor članu hayabusa)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Februarke 2011 II.del
26.10.2010 21:17:29   
Teyla
IZVIRNO SPOROČILO: tamy82

Teyla sem še pike poke dodala vsem, da ne bo kakšnih zamer user posted image  


Aja viš, to sem pa pozabila.

Mišyka  jaz tudi že stiskam pri jaknah. Pa zaenkrat še vedno izgleda kot da samo rada malo preveč pojem. user posted image

pilotgirl probaj si nos zamašit-se ne okusi nič, je pa potrebno malce vaje, da se ti ne zaleti.

registirana to pa je res poceni. Vidim, da ste čisto nore na ta twilight. Jaz sem bila pa včasih tako nora na Harry potterja in sem se mojega okužila, ko je začela brati prvo knjigo. Zdaj pa čakava kdaj bo zadnji film prišel. user posted image

(odgovor članu tamy82)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Februarke 2011 II.del
26.10.2010 21:19:25   
meta21
Hej! Pozabile ste dodat drug znakec pred naslov!!! Prej smo bile edine na seznamu forumov Čvekanje v pričakovanju, ki smo imele puščico namesto listauser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Februarke 2011 II.del
26.10.2010 21:21:37   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: Teyla

IZVIRNO SPOROČILO: Patrisha

zdaj se moramo potrudit pa na polno scvekat pa III. del odpret :) sej ne vem ce je ze katera skupina to uspela :P lahko smo prve :P


Oktobrkam je uspelo. Ni vrag, da ne bi še nam. user posted image



Na koncu, ko bomo vse doma in še rojevale bomo brez težav prišle tudi do 4. dela. No septembrke pred dvema letoma smo!

(odgovor članu Teyla)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Februarke 2011 II.del
26.10.2010 21:39:31   
tamy82
Uf, jaz sem se pa zdej le uredila za ju3 na pregled user posted image Sem se prav namatrala user posted image

Glede donata: meni tudi ne gre po grlu, mi je prav zanič (pa še mehurčkov ne maram) ... ma se potrudim vsaj malo vsako jutro ... user posted image Mi je pa moj ravno danes rekel, da je ful boljši okus, če ga zmešaš z malo Isostarja. Bom ju3 provala, pa vam poročam user posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Februarke 2011 II.del
26.10.2010 21:50:32   
zasi
Biljana, sem vidla da maš namen kupit Jaguar voziček. Jaz ti lahko povem informacijo od kolegice in še nekterih, ki jih  ona pozna in majo ta voziček. Baje ni najbolj stabilen. Problem je ker je na tri kolesa in ima zelo lahko konstrukcijo. In je rekla, da če se ga malo bolj dotakneš na tisti strani, kjer s te dve kolesi (pri ročaju), se zna prevrnit na stran. Ona ni bla niti malo zadovoljna. Ga je ves čas zrdno držala za ročaj ko je stala kje z njim, sicer se je bala, da če se kdo pomotoma malo bolj zaleti vanjga, da bo padel.

Sicer pa malo še preveri. To je pač blo njeno mnenje in mnjenje njenih prijateljic. Sicer pa upam, da govoriva o istem vozičku.

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Februarke 2011 II.del
26.10.2010 22:08:48   
Tisia
user posted image tega sem mislila,upala sem da je stabilenuser posted image  no sedaj pa ne vem kaj bom, bomo že našli kaj primernegauser posted image

(odgovor članu zasi)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Februarke 2011 II.del
26.10.2010 22:21:47   
petrap
večer čveke...

jaz sem pa danes ekstra slabe volje...sem dobila plačo, no temu znesku se še miloščina ne more rečt, ker je tko nizek...user posted image user posted image user posted image , mi pa še en kup stroškov s stanovanjem in prihajajočimi dvojčki...še dobro da mamo zimske gume, vsaj en strošek manj user posted image

no ne bom več jamrala, sam mi je pol lažje user posted image

da poročam, smo danes naročili še nove košare za našega TFKja, je dobavni rok 2 meseca, tko da nismo mogli kaj dost več odlašat, je pa hvala bogu tašča častila vse skupaj...user posted image

kako se kaj počutite? jaz sem danes na sploh slabo in se mi zdi da psihično počutje, žal vpliva tud na fizično...in mi trebuh otrdeva, pa vezi me bolijo pa prou pečejo...upam, da bo jutri bolje...

so mi pa danes podaljšali bolniško, sem končno dobila odločbo komisije...morm it jutri do zdravnice, da vprašam kaj zdaj to pomeni, če morm bit ves čas samo doma ali grem lahko mal okrog...vsaj do mojih staršev, da mi mal popazijo na hčerkico in jaz tko lahko mal ležim, ker je trenutno spet doma in ne v vrtcu...mamo neke virusne izpuščaje user posted image

se opravičujem, ker danes bolj jamram...bom bolj vesela drugič user posted image



_____________________________

LIJA - 28.01.2009 (3860g, 53cm)

(odgovor članu zasi)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Februarke 2011 II.del
26.10.2010 22:47:45   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: PilotGirl7

Jaz sem iz nemčije naročila voziček in sicer preko ebay.de. Zelo zadovolna, tudi veliko ceneje dobila kot v slo.

Povej te mi, kako dol spravite Magnesol? Meni je obupen okus :( Mogla bi pa pod nujno piti zaradi krčov. Mam pa že tako težave z želodcem, ker mi je skos slabo pa še okus obup, ne da opisat.


Jaz pijem kar magnezijeve šumeče tablete iz trgovine in mi pomagajo ... Pa donat ima veliko magnezija.

< Sporočilo je popravil meta21 -- 26.10.2010 22:51:47 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?